Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi také nějak nehysterčím :-N spadnu o víc takto je to pomalejší a varující :-D :-D plat 16 tis. PN 12.tis. MD 13.tis ted od nového roku jen 10tis. RD jen 7600...... takže se pomalu chystáme na horší časy :-D :-D mě právě jirka řekl at vezmu ty 2 roky s tím že uděláme další x-) což mě potešil on druhé nechtěl....ale jak jsme si zjistila do 2 let sofinky bych musela porodit to znamená v jejím roce ani ne racovat na mimi ani mě nehne :-D :-D to je brzo :-p no jdu do hajan doufám že s ezítra nějak pořeší ten sraz ;-)
Profilova fotka
No mě to snížení teda hodně štve, ne kvůli mně, ale kvůli všem těm rodinám, kterým prostě ty peníze budou chybět, přijde mi sprostý, že tohle tak razantně snížili, ale to už jsme tu řešily. No to by byl hukot mít dětičky takhle brzo po sobě, to se ti nedivím, že se ti do toho nechce :-D Ono tak nebo tak se dostane od státu stejná částka, akorát na tom dvouletém rychleji, ale výsledek je stejný. taky doufám, že se zítra všichni nějak vyjádří k tomu srazu..
Profilova fotka
evi, no platime tak nejak 12tis a potom kdyz sectu internet, telefon, elektriku atd atd atd tak jsem kolem 15500:-D
Profilova fotka
Míšo, tak to mě polejvá horko za tebe, takových peněz vyhazovat do luftu, to je nářez, co.. Jakpak to zvládáte? škoda, že to nemůžete platit už za svoje bydlení, myslíš, že by na Kubův plat vám nikdo žádný úvěr nedal?
Profilova fotka
evi tak jak píšeš výdělek je stejný ;-) ale kdo platí hypošku a ty prachy potřebuje vezme ty 2 roky jako moje kámoška....ale ted neví co bude dál malý je malý..nemá hlídání do práce nemůže a ted jí nikdo nebude platit nic... :-( jo už jsme to tu řešili ale něco jinýho tohle je MD..horší by bylo kdyby šáhli na rodičák dle mého ;-) sprostý to je ale nic s tím neuděláme....a jak jsme tu dnes psala lidi mají myslet na horší časy a ty ted nastanou |-| prot je dobré mít ty rezervy že ti najednou seberou 3 tis a tobě to bude chybět 8-( 8-( ...to je o čem tu mluvila i lenka ;-)
Profilova fotka
míšo ted platíte dohromady 15 tis.ale vem si až budete platit jen hypošku 16 tis.plus ty poplatky 8-( baráček něco vyjde to je plyn alektrika,internet atd takže jsi na 20 tis. |-| |-| fuj :-( :-( :-(
Profilova fotka
evi, joo to nevim jak to zvladame, jediny stesti je to ze ja sjme malo narocna, zadna draha kosmetika, zadny masaze, solarko, drahy hadry atd. je to od vyplaty k vyplate, ale zvlada se to. Hyposku jsme nemohli mit, jakubovi zvedli penize az ted, predtim mel veliky kulovy a ja byla na neschopence a ted jsem na matersky. A ted na ni take nedosahneme, budeme si brat moooc velikou hyposku, takze chceme splacet alespon 20tis mesicne, aby se to lepe splacelo, to jakub bude mit za 3 roky jeste lepsi penizky a ja budu doufam pracovat x-)
Profilova fotka
market, to zvladneme:) za 3 roky bude mit kuba dobry penizky:) a ja pujdu take pracovat:)
Profilova fotka
No já ty rodiny prostě lituji a štve mě to, že to snížili, ono se ti to mluví, že by lidi měli mít rezervy na horší časy, jenže on každej nepřijde k bydlení jako slepej k houslím, jako vy, víš jak.. prostě spoustu lidí nemá možnost našetřit si do rezervy, když se musí postarat o vlastní bydlení a k tomu mají třeba průměrné platy.. to by měli všichni děti až daleko po třicítce, až by se z toho všeho zmátořili a konečně něco našetřili.. no a pak nebude pro změnu na ty důchody, protože nebudou děti, co by na staroušky vydělávaly, začarovanej kruh :-D Míšo a jak velkou tu hypotéku chcete? už máte nějakou představu bydlení, kde jak a co? :-) 20tis je fakt darda :-S
Profilova fotka
míšo vy musíte vědět co a jak ;-) já tady viděla byt 3+1 1800 000 splátka 10 tis.měsíčn do toho bych šla....to ej nutnost...ale abych pravdu řekla 20 tis.je pro mě hrůza a noční můra :-( :-( abych dělala jen na hypotéku a ze života nic neměla..abych se deno denně strachovala co když jirka přijde o práci co když se něco stane ne ne to fakt ne to by mi za to nestálo |-| třeba to přehodnotíte kdo ví co bude za 3 roky ;-) no doufám že to nebdue horší než to je :-( :-(
Profilova fotka
evi, jj chceme bud stavet asi s nekym na pozemnku za prahou, nebo budeme kupovat byt na kraji Prahy. budeme si bart urcite 3mega
Profilova fotka
evi to neříkám ale vezmu si tolik na kolik mám a ještě aby mi něco zůstalo...a ne od výplatě k vyplatě to je rp mě nepochopitelný....s bývalým jsem bydlela v podnájmu vím co je to mít dluhy nedělejte tady ze mě zase něco :-p ale radši jsme si vzali měnší podnájem protože to prostě nešlo a rezervy být museli!!!! jak na auto jak na sebe když se něco stane a ted je tady to dítě!!!!! a nevymyslela jsem to já psali to v novinách ;-) že lidi řeší dluhy dluhama a pak to také dopadá |-| |-| já zy ty lidi nemůžu a kdybych nedostala tento barák tak si vezmu hypošku do 12 tis.měsíčně prostě to co jsem schopná splácet vy jste také přišli snadno k pozemku i to je výhoda 8-) že platíte jen 8 tis. :-) ale semnou to neřeště protože já dostala barák ...a jak jste tu napsali barák není můj tak co z toho jako hmmmm tohle mě evi dokáže naštvat protože já to viděla takto i když jsem jirku neznala...vždy jsme musela mít něco našetřené atd takže tohle mě mrzí :-( :-( :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
tich lidí je mi líto také nemám srdce z kamene a co mám jako dělat...mám jim posílat peníze na účet ty to dělat budeš..prostě za tento stát nemůžu :-( :-( berou kde můžou a proto opět vyzdvihávám mít rezervu! byl tu pán at malé dáme úrazové se spořením....na co?plazit 1000kč měsíčně....to jí radši budu dávat doma do obálky a v případě nouze na to šáhnu a myslíš že v případě nouze ti to stát dá??? to je o čem se bavím ted na to mám platit to malé ale můžou přijít časy jak jsi tu napsala rozvod a co já s tím...budu platit ještě malé 1000kč z čeho....to je to uvažování které jsme měla už asi od 18 let co vydělávám
Profilova fotka
market, vsechny hypoteky musis mit pojisteny, takze kdyz prijde jirka o praci, tak to za nej plati pojistovna a potom se to doplaci:) myslim ze kuba bude mit dobry prachy na to abychom si uzivali zivot a k tomu platili hyposku:) 8-)
Profilova fotka
míšo já vím jak je to pojištěný bohužel :-( tak fikaně že náš kámoš nedostal do ted korunu a už je na něj exekuce.... takže tomu také moc něvěřím :-| ale jde o zkušennosti třeba to má u blbý banky že 8-( 8-( ale dobrý je že vrací hodně na daních x-) x-) to jsem ani netušila =-) že třeba z milionu vrací 80 tis.za rok prostě co dáš na úroky takže jak lidi říkají že dáš jednou tolik to není pravda něco navíc se dá ale ne jednou tolik kdž to vrací na tich daních 8-) my z célého úvěru dáme navíc asi 300 tis.ale prý dáme jen tak 150 tis.což je potěšující já to fakt nevěděla :-D
Profilova fotka
mury, vzdyt kuba dela v pojistovne:-D takze v tomhle se nemuze nechat ochcat:-D a navic ma spousty vyhod v tomhle ;-)
Profilova fotka
jdu si dat vanicku:)
Profilova fotka
míšo to je jedině dobře :-) x-) já čekám že se malá vzbudí vrtí se tam a ona nic 8-( tak jdu asi spát no :-.
Profilova fotka
Míšo a když by jste se rozhodli stavět, tak to by jste zvládli po tu dobu, než bude dům postavený platit 20tis hypošku+16tis nájem? to už je sakra hukot.. já jsem na tohle taky posránek, jak píše Markét, bála bych se. A potom, až budete chtít třeba 2.dítko, zvládnete platit hypošku 20tis+náklady na provoz domu a náklady na 2děti, když budeš na mateřské? Je škoda, že teď vám nějaká hypotéka nevyjde, třeba nižší, aby se platilo to, co platíte teď za nájem, protože je výhodné období díky krizi k nákupu nemovitosti, jsou nižší ceny. Markét, my nepřišli vůbec lechce k pozemku,to si mě s někým pleteš, kupovali jsme ho normálně a za 1100Kč/m2.. vyšel na necelých 900tis.. měli jsme hypošku 2mil, ale mega jsem už splatila z vyrovnání z minulého domu,do kterého jsem narvala peníze, takže dlužíme už jen milion, proto ty nízké splátky, víš. Jinak já to nemyslela nějak zle proti tobě s tím bydlením, jen mi přišlo, že nechápeš ty ostatní, co se o sebe musí postarat úplně samy od nuly, víš.. sama píšeš, že s ex jste měli dluhy a nic.. no vidíš a kdyby jste spolu žili a chtěli mít dítě, tak by ti prostě ty 3tis z mateřské chyběli.. Já jsem taky pro rezervy a bez nich bych nežila, ale prostě vidím to kolem sebe, že je spoustu rozumných lidí, které prostě ale nemají možnost si našetřit.. musí platit podnájmy nebo hypotéky, aby měli kde žít a žijou od výplaty k výplatě.. A ty hodně postihlo snížení a mě to prostě mrzí a točí. Hlavně tamto neber nějak proti sobě, je super, že vy tyto starosti nemáte :-) ale je třeba si uvědomovat, že je nemáte díky sobě, ale díky štěstí na rodinu, víš jak ;-)
Profilova fotka
evi, my ted nechceme hyposku, ted mame super bytecek:) x-) doufam ze tu par let pobydem:) hyposka se ve velkym mnozstvi plati treba az od ukonceni stavby, s odkladem splatek. ale ted to nechci resit, buhvi co bude za par let ;-) 2. dite chci za 6 let:) ja bych byla jinak urcite pro dvojdum nebo radovku, aby to bylo vyhodnejsi, nejlepe nejaky mezonet 4kk tady nekde jak bydlime ted. Ale uvidim, kuba mozna pujde pracovat na jina cast republiky kvuli misto takze by se potom resilo bydleni uplne nekde jinde.
Profilova fotka
jo posránek :-D :-D evi omlouvám se spletla ale věděla jsem že tam něco bylo o co jste to měli nižší promin ;-) já ostatní chápu ale co proti tomu mám dělat :-. :-. to že tady budu psát jak je mi to líto jim moc nepomůžeme :-N :-( mě budou i ty 3 tis.chybět ted to neříkám prostě o něco budeme muset snížit vždyt 3 tis.je jídlo pro malou ]-( ale jak říkám potom na tom budu hůř a jak to ty lidi zvládnou pak?? :-o :-o když jim bude chybět 3 tis. a pak najednou spadnou třeba o 6 tis. :-. :-. prostě s tím ty maminy musí počítat že jednou na te mateřské budou a že je to hukot :-p nemám to díky rodině ale díky někomu jinému ale to je jiná kapitola 8-) x-) x-) prostě jsme máme štěstí a neustále tu někdy píšu že jsme za to vděčná jak že mám kolem sebe tchýni babču atd.....takže nejsem sobecká :-( to fakt ne.... víš co každý svého štěstí strůjcem jaké si to uděláš takové to máš ;-)
Profilova fotka
Míšo, tak byteček máte určitě parádní, o tom žádná :-) já to myslela tak, že než vyhazovat těch 16tis z okna, že by bylo lepší tím splácet už svoje, víš. Byla to jen úvaha, nic k řešení :-) Jo, tak jsem si teď vzpomněla, copak ty tvoje záda??? Už je to lepší? Zkusila jsi ten kopřivový čaj? :-D
Profilova fotka
jo a byteček mají opravdu krásný to můžu potvrdit x-) super lokalita veliké super!!určitě lepší než tamto :-S jak píše míša ono nemá cenu to řešit dokavad to není aktuální já vše viděla třeba také jinak!! chtěla jsem jen jedno a ted bych chtěla dětí moc :-D :-D :-D
Profilova fotka
zada nechutny!!kvuli tomu chci prestat kojit na 6 mesicich a zacit do sebe rvat hormony. Pouzivam ted na myti neco s konopim. Tu koprivu jsem nezkousela, mam toho plny zuby:-D-myslim vseho moznyho co jsme vyzkousela a na ty nervy beru atidepresiva co muzu i pri kojo - zoloft. 1tabletu denne, jsme po nich vice unavena, ale urcite mi je celkove mnohem lepe:)
Profilova fotka
jo a na ktery den je ten sraz,???????????????:-D
Profilova fotka
míšo :-D :-D to mi nevyřešíme musí se vyjádřit pavlínka,lenka.H.kačka,monča a nevím kdo ještě 8-)
Profilova fotka
jo a evi lívance jsou rychlý a vynikající x-) x-) x-)
Profilova fotka
jeeee, ja to potrebuju vedet, me by se urco hodila vice sobota, ale nedele by take sla.
Profilova fotka
míšo a kdo to vědět nepotřebuje :-| já také......celé se to prostě pomotalo no doufám že se to zítra nějak domluví pichybuji že holky budou dočítat :-D :-D tak an ně hned zaútočím 8-)
Profilova fotka
Markét, vždyť jo, zase jsme tu rozjeli debatu o ničem, my jsme v podstatě obě stejného názoru, že by lidi měli mít rezervy atd, jen já chápu ty lidi, které nemají možnosti a ty jsi psala v tom smyslu, že jako ne. Ale to je fuk, neměly bychom se do takových debat pouštět, kdo to pak po nás bude dočítat :-D Jinak je jedno, jestli baráček máte díky rodině nebo někomu jinému, to není podstatné, jde o to, že jste se nemuseli skoro zadlužovat, aby jste bydleli víš, což je prostě super :-) Jen jsem chtěla, aby jsi se na to podívala z jiného pohledu, jako to má většina lidí, půjčí si třeba tak, že ví, že to zvládnou splácet, zvládají zvládají, pak jeden přijde o práci, mají rezervu, dobrý, zvládají, práci najde, v pohodě, ale už jsou bez rezervy a žena odejde na mateřskou, která se jí pak sníží a ouha, už je to složitější.. Ale já tu rozhodně nechci lamentovat nad politikou státu, jediné, co jsem napsala bylo v 21:47, že mě to mrzí a ouha co z toho zase vzniklo za romány :-D ------------------------------------- s čím jsi dělala ty lívance? :-) Míšo, tak to je super, že ti prášky zabírají a je ti dobře :-) Tu kopřivu fakt zkus, vždyť za to nic nedáš, čistí krev, fakt se ti to určo zlepší, jsem o tom přesvědčená.. nedám pokoj, dokud to nezkusíš a kdyžtak ti ji osobně přivezu na sraz :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?