Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi já ale vím jak jsou na tom ostatní mám kolem sebe zadlužený kamarády ;-) a rodiny..... já jsme tak byla vychovaná ač naši neměli moc peněz vždy měli rezervy a já se to naučila...je to i výchova ;-) 8-) dalo by se o tom polemizovat ale fakt tomu nepomůžeme je to začarovaný kru i já se do toho jednou můžu dostat....... lívance jsem dělala se skořicí marmeládou šlehačkou a kakaem ne vše dohromady panebože :-D :-D a jdu fakt spát dobrou noc x-) x-) x-)
Profilova fotka
Já to mám taky po našich, oni by si nevzali půjčku nikdy na nic a celý život žijou šíleně skromně a šetří.. takže jsem taky vychovaná k rezervám. Ale máme to štěstí, že rezervy můžou být, někomu na to prostě nezbývá a to dřou od rána do noci, a pak jim stát sníží ještě mateřskou a mě to prostě mrzí :-( A už se o tom nebudem bavit,je to furt dokola, celkem mě to vyčerpalo :-D ty lívance bych si taky dala, v týdnu je asi zkusím x-) Asi taky půjdu do hajan, než tu vyžeru celou špajzku :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jeste, ze jako prvni co jsem rano udelala, bylo, ze jsem vas otevrela a docitala ;-) k tomu srazu - my uz pocitame se sobotou, v nedeli ma Kamilovo mamka oslavu narozenin,ale to by mozna nebyl takovy problem to prehodit. A pak my chteli v Praze jeste neco vyridit a jet domu treba az dyl vecer, jenze to by v nedeli neslo, kdyz v pondeli vstavame na sestou, takze pokud muzu rict za sebe tak uprednostnuju tu sobotu, ale kdyz budu jedina tak to nejak zaridim :-| Jinak ja ma ted v praci problem se zaskokem za me, musim ji ucit vic nez jsme predpokladali,tak mi nezbyva tolik casu sedet u netu a kdyz tu jsem tak ho vyuzivam na hledani vsemoznych info. Ale 3.2. jsu na utz a pak uz chci byt doma a moooc se na to tesim :-) takze kdyz se to tak vezme tak mam posledni cely pracovni tyden :-)
Profilova fotka
dobré ráno x-) x-) tak jsem spíše také pro sobotu...ale pokud to nepůjde snad to nějak zařídím.... chce to fakt dohodnout abychom mohli udělat plány :-| leni no to je super domaje pohodička x-) x-) alespon si to užiješ a vychutnáš 8-)
Profilova fotka
Market uz se fakt tesim, budu mit 4 mesice klidu a casu si vse v pohode vychutnat a pripravit ;-) Holky tak pro vetsi prehled;-) Sobota: Lenka H. Nedele: Lenka H. - mozna
Profilova fotka
Sobota: Lenka H. Markét-spíše sobota Nedele: Lenka H. - mozna
Profilova fotka
ahoj holky :-) my měli teď v sobotu konečně "vánoční" firemní večírek 8-) tak jsem se zase pěkně nadlábla a včera jsme vyrazili do Prahy, půjčili jsme si auto od bráchy kvůli dálniční známce a těsně před nájezdem na dálnici to policie odkláněla na starou benešovskou, protože na dálnici hořel kamion :-p :-D já se srazu každopádně zúčastním, ať je v sobotu nebo v neděli, akorát jsem si už na sobotu zamluvila auto, v neděli Honza auto potřebuje, tak musím zase na bráchu, snad nemá na neděli nic v plánu, busem se mi teda moc nechce
Ahoj :-) Tak jsem něco dočetla.....,vy jste toho nakecali...Ale všechno to je to,co už se tady probíralo, ne?? S penízkama je to hrozné,každý je potřebuje, ale každý by měl mít nároky takové na co opravdu má a souhlasím s váma,že by se lidé neměli zadlužovat pro dovolenou,dárky,spotřebiče atd....tohle neuznávám. Co se týče bydlení, tak někdo má to štěstí daru pozemku,baráku,bytu,peněz....někdo ne a musí se postarat sám...,tak jako někdo se umí a neumí narodit...někomu vše spadne do klína,někdo si vše musí vydobít sám!!! Ale každý nějak začíná, a určitě se někdy vypracuje a bude se mít ta rodina dobře....to je můj názor. A kdo nemusí nijak začínat,o to horší bude mít dopad na zem,když mu vše přestane padat do klína a bude se muset postarat sám,takhle to vidím já.... S tou mateřskou je to šílené!! Zatím se o to nezajímám, ale musí to být hrozné...jednou jsem si s tím dala práci a počítala jsem si co se vyplatí,tak je to mateřská na dva roky = co se týče celku jako peněz dohromady,né měsíčně.!!!! Ale jak tady někdo psal,když nebudu mít hlídání,tak co??? =-) Potom jsou lidé kteří musí jít po dvou letech do práce,protože by to nezvládli na tři roky...,je to různé. Takže při 20 000,-hrub. je 13.000,-mateřská? =-) Tak to je masakr! To bych neustála..... Opravdu kdo málo splácí...,má se fajn ;-) Nám jde měsíčně....do luftu,jak to tady někdo nazval......xxxxx0.000,- :-D ale co,chceme samy bydlet a fungovat jako každý mladý,tak to něco stojí! Do nájmu jsem nechtěla,protože nebudu cpát do křtánu někomu cizímu,když to můžu dát do vlastního!! A že můžu ze dne na den přijít o práci,to může každý...Ono se to dobře říká těm,co nemusí skoro nic platit...,protože nejsou v té situaci,ale určitě by také chtěli mít vlastní bydlení a zázemí a nic jiného ¨by jim také nezbylo - si myslím.. A to že jsou hypotéky pojištěný proti smrti,úrazu a ztrátě zaměstnání, to je pravda,ale také něco to stojí a potom i ta měsíční splátka je vyšší.....My to máme třeba také,ale jak tady holky psaly,dnes se nedá věřit nikomu,takže děj se vůle boží.......
Profilova fotka
kačko napsala jsi to hezky ;-) ;-) nejde vám to do luftu je to něco za něco....... jo ta mateřská je z 20 tis.hrubého cca 13 tis. a od ledna 2010 jen 10300.....je to masakr ale jak říkám pořád lepší než aby šáhli na rodičák který je tak nízký :-( :-( a trvá mnohem dýly než mateřská takže jsem ráda že nesáhli alespon na rodičák..... kačko také bych měla své bydlení ale jak jsem řekla třeba bych nestavila a koupila si malý byteček ;-) prostě platit tak nějak rozumně aby kdyby se něco stalo na to bylo..... s tím pojištěním to je pravda člověk si to zaplatí tak aby pak nepomohli lumpové ]-( ]-( holky sousedka porodila dnes císařem 12 dní přenášela sotva malého zachránili :-( :-( :-( měl 4300g 53cm váží jako naše ted :-D :-D to mě pobavilo :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky, teď jsem se probudila :-D Koukám, že většina má tu neděli už něčím komplikovanou, ale to se dalo čekat.. no nehrotila bych to, jen jsem chtěla zkusit, zda by se to nedalo udělat, aby mohla i Monča. Ta sobota vyhovovala všem, kromě jí, tak se asi nebude dát nic dělat. Leni H, no tak to je pecka, ty už budeš od března doma x-) no a co bříško, cítíš už pohyby? :-) Markét, to měla sousedka teda štěstí, malej je fakt pěknej cvalík :-) A co Mesinka, jsou nějaké novinky?
Profilova fotka
Ahoj děvčátka. Nedočetla jsem to celé, ale Evka má s tou hypoškou pravdu. Když si jí člověk bere, může být v pohodě, ale hypotéka je na dvacet let a to se může stát cokoliv. Leni také si myslím, že zadlužit se kvůli dovolené je hloupost. Ale je to každého věc. Markét také jsem ráda, že alespoň nesáhli na rodičák. Mně třeba nevadí platit dvojnásobnou daň z nemovitosti. Chápu, že je potřeba obcím v krizi vypomoct a zase to není taková palba, ale jsem zvědavá, jestli to je opravdu mimořádně, nebo už to nechají. Ale zase, jestli jsem to pochopila, tak pro výpočet jsou důležité zastavěné metry, podlaží atd. a je docela rozdíl luxusní vyla, zastavěná plocha 150m2 a zastavěná plocha 150m2 s rujnou a bábinkou s minimálním důchodem. Evi, já dávala teď podklady na pojišťovnu kvůli té pojistce co máme. Jsem zvědavá, co mi uznají. Mám tam i 2x hospitalizaci v nemocnici, ale paní na přepážce nevěděla, od kterého dne je na to nárok. Do měsíce by to měli mít vyřízené, tak Vám dám vědět, jestli mi něco přiznali. Dnes jsem poprvé v práci a nic moc. Už od soboty mně opět bolí záda, ale jsem bez teplot a to jsem byla hodinku venku, když jsme šli k babičce. Zítra jdu na preventivní prohlídku, máme to v práci povinné, tak si vezmu moč a poprosím je, aby mi jí vyšetřili. Tak mi držte palce, ať je to v pořádku. Jinak v sobotu nemůžu :-( , ale na mně se neohlížejte, já doufám, že to není poslední sraz.
Profilova fotka
mag, to me mrzi s tema zadama:-( chjoo, same starosti, ze?:-( uvidim jak se holky domluvi na ten srazik....
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo, no dávej na sebe teď pozor, aby se ti to nastydnutí a zánět zase nevrátil.. já dřív trpívala na nastydnutí močáku a to pak stačí stoupnout na minutu na studenou podlahu a je to zpět, je to svinstvo. Kup si brusinkový džus, je zdravý a pro ženský na ty vnitřní věci a záněty úplně skvělý jako prevence i jako lék ;-) S tou pojišťovnou držím palce, ať uznají i tu hospitalizaci, mělo by to být napsáno v té smlově, kolik dní tam člověk musí být atd, tohle z hlavy taky nevím. Kdyby náhodou jsi to pročítala, tak mi prosím mrkni jak je to pak s hospitalizací u porodu, tam se myslím taky něco proplácí :-) Jdu se dát do kupy a jedu do města, jdem dnes s manželem oběhnout pár věcí a jestli to vyjde, tak na prohlídku porodnice, už se těším :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zatím jsem vás nedočetla, ale chci vám napsat, že dnes mi přišel balíček s bodyčkama s dlouhým rukávem a s overálkama na spaní z tohoto obchůdku: http://www.pinkmonkey.cz/ Ty věci jsou značky George a je to super materiál, mnohem mnohem lepší, než z tesca. 3ks body stály 139,- kč, což když mají akci v tescu, tak 3 bílá také stojí 140,-. Opravdu můžu doporučit a ty pyžámka stály 109,- a 115,-
Profilova fotka
moni snad bude moč v pořádku ;-) si užíváš fakt :-( a v neděli by jsi mohla???? =-) =-) evi užijte si návštěvu porodky x-) a zařidte co potřebujete :-) jiřinko děkuji za stránky super ceny krásné věci x-) x-) a jestli i matroš lepší neváhám 8-) dnes se Sofí vyznamenává pořád řve :-p ale chce se jen chovat....ještě že je doma Jirka jinak bych to nedala... přišla cestovní postýlka tak v ní usnula =-) x-) jsme zvědavá na jak dlouho 8-(
Profilova fotka
Tak jsem vás dočetla, byla to tedy síla :-D Markét, vyzkoušela jsem tu značku George a opravdu bych neváhala a ceny také dobré ;-) Markét a Evčo, já ze začátku také chodila brzy spát, než jsem si zvykla, pak Vládík začal spát líp, tak jsem to posunula, pak byly ty noci horší a zase jsem chodila dřív. Teď raději chodím spát dopoledne s Vládíkem a večer si užíváme společně v klidu s manžílkem, ale chodíme spát kolem 22hod., někdy o něco později. Evčo, mateřskou na 2 roky mohly mít ženy, které měli denní vyměřovací základ 360,- Kč (nevím, jestli se to nezměnilo), já měla hrubého 19800,- + nějaké odměny, což mi mateřskou navýšilo a brala jsem 14.790,- nebo 15.160,- podle dní v měsíci. Kdyby jsi si platila nemocenskou jako OSVČ, tak nárok na mateřskou máš, ale musíš to platit nějakou dobu, myslím 270 dní v posledních dvou letech, ještě že jsi byla v té ochranné lhůtě. Proč jsi to pak nějak neuděla podle toho plánu, na chvíli se někde za tu pálku zaměstnat? Míšo, tak mě se pleť začala zase horšit, když jsem méně kojila a nakonec přestala, tak snad to u tebe nebude ještě horší. Evčo, už nekojím, protože jsem Vládíkovi zkusila dát v noci mléko a odmítnul ho a flašku si vzal a celou vypil :-D Prostě jsem ho nechtěla už tlačit a alespoň už se ani já nemusím hlídat. Dneska jsme si s Vaškem udělali srandu a zkusila jsem Vládíka dát k prsu, jakoby nevěděl, co má dělat, jen mě olíznul a pak se smál :-D Kačí, rodičovská se vyplatí na 3 roky, ta je v součtu nejvýhodnější ;-) Ještě se vrátím k té rezervě, jak už jsem psala, my nemáme vůbec nic. Co jsme našetřili, jsme dali do základové desky a pak už jen hypotéka. Zatím si pro sebe říkáme, že rezerva jsou naše rodiče, zatím by v nejhorším případě půjčili. Strašnou výhodu třeba vidím v tom, když se prodávali státní byty, my to štěstí neměli, bydleli jsme ve státním a ty se prodávají až letos. Markét, ten pozemek jsme dostali my a kdyby ne, tak by jsme asi na baráček neměli, prostě bysme nezvládli mít hypotéku asi o cca 700tis. vyšší na menší pozemek. Museli bysme to řešit jinak. Ne, že bysme to třeba finančně nezvládli, ale už na nic jiného by nezbývalo. Míšo, já vás chápu, není to lehké, prostě vy musíte mít vyšší hypotéku, jsem hotová, kolik v Praze a okolí stojí byty. V Mostě seženeš 3+1 za 400tis. na sídlišti. Jsem hotová z toho pořadu Přes nový práh, jak lidi jsou spokojený s bytem za 5mil. v novostavbě v Praze. V neděli u mě byla kamarádka a hledají byt do 8mil. v Praze :-D
Profilova fotka
Moni, ach jo. Ale snad si to teď všechno vybereš a pak bude líp |-|
Profilova fotka
Jo a včera Vládík usnul ve 20:45, tak jsem doufala, že bude alespoň do 8 spát, ale to jsem se přepočítala, vstával v 5:45 a že už spát nechce, pak jsme si šli lehnout v 7:15 a spal jen do 8. Dnes jsem byla ale naštvaná ;-)
Profilova fotka
Markét v neděli bych mohla. Sice je doma i Pavel, ale když mu uteču na chvíli, tak by to přežil.
Profilova fotka
jirinko, tady v Praze jsou nechutny ceny za byty:-( nechapu to:-( bleeeeee. Holky ja potrebuju vedet ten den kdy bude sraz, na druhy den nam ma prijet navsteva a porad me uhaneji kdy maji prijet:-/. jiri, ta plet je nechutna... mam to sileny:-( ja zacnu hned brat antiko s hormonama a plet se mi doufam brzy zlepsi jako v puberte....
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tady máte nové fotky naší slečny x-) x-)
Profilova fotka
Tak jsme zpět, byli jsme v té porodnici na prohlídce, holky, tam je to tak nádherný, fakt luxus, manžel byl z toho úplně unešen a na mě teď padl trošku ale strach, když jsem tam viděla to lehárko na rození, nějak si neumím představit, že už za 2 měsíce si tam budu procházet očistcem :-( Markét, tak jsem koukla na fotky, malá je roztomiloučká a už vypadá pěkně dlouhá, co :-) Jiřinko, nakonec jsem se zaměstnat za tu pálku nenechala, protože ten známej, co mi to měl udělat má všechny zaměstnance psány na minimum a to mi předtím neřekl, bylo by hodně nápadný, že by najednou na měsíc zaměstnal těhotnou třeba za 70tis, tak jsem se na to vyprdla. Účetní mi ještě radila si udělat s.r.o. a zaměstnat sama sebe za tento plat, ale to už mi přijde všechno moc komplikované a nechala jsem to plavat. Ten rodičák vychází nejvýhodněji na 3 roky? No tak to není co řešit, půjdu na ten 3letej, mně to bylo fuk, zda 2 nebo 3 roky, stejně budu doma tak nebo tak, ale líbily se mi ty vyšší dávky měsíčně :-) Jé, Vládík už spinká celou noc? no to je parádička :-) Mrknu pak ještě na ten odkaz na oblečky :-) Míšo, no ceny bydlení v Praze jsou fakt příšerné, přitom platy tam zase o moc vyšší nejsou než v jiných městech, nebo jo? A do kdy chceš kojit? není škoda přestávat, když máš to štěstí a máš hodně mlíčka? Takže jídlo pro malou pořád u sebe a ještě to neleze do peněz jako UM. Ale chápu, že tě ta pleť trápí :-( Holky, já bych už taky potřebovala vědět, zda sraz bude v sobotu nebo neděli, manžel se potřebuje domluvit s těma kámošema, kdy s tím mají počítat. Tak jak to provedem? Všechny jste mohly myslím i v tu neděli, ale některé s tím mají organizační problémy, je to tak? Bude tedy lepší nechat ta původní sobota?
Profilova fotka
Holky, já bych brala tu sobotu. Monču pak brzy uvidíme, dáme pak další srazík, co?
Profilova fotka
Fotečky jsou moc krásné, Sofinka vypadá opravdu už veliká :-) Evčo, kde jsi přišla na to, že Vládík spinká celou noc? :-D Budí se 2x na láhev a několikrát na pohlazení, dudlíčka nebo pláče, tak chováme. Tyhle 2 noci se tolik nebudil.
Profilova fotka
Jiřinko, no protože jsi psala, že usnul v 20.45 a vstával v šest, tak jsem z toho vydedukovala, že mezitím spal :-D Je fakt, že třeba v létě bychom mohly udělat pak další srazík :-)
ahoj holky, zdravím. já bych mohla na srazík oba dny. jen jsem to tady tak zběžně prolítla a co vím, tak v So nemůže Monča a Lenča H. v neděli jen možná. takže jestli byste chtěli být komplet, tak spíš v tu neděli, ne? tak to některá rozsekněte, já si tu ještě nemůžu tak vyskakovat! Evi, léto by bylo nejlepší, akortá je to pak kvůli dovčám a plánům horší se sejít. vidím to podle sebe, každoročně se cházíme s holkama z koleje, jsme jen tři a na léto je to fakt nadlidský výkon se domluvit. chce to hodně dopředu. holky, já jsem normální dohazovačka. už se mi to u pár kamarádů povedlo, je z nás už pěkná partička, no a teď se dal dohromady další pár, mám radost, asi si otevřu seznamku! holt mám čuch na lidi! :-D jde o moji spolužačku z gymplu, taky žije po studiu v Praze a jeden kámoš, kterého znám tak nějak náhodou, ale je to super kluk. díky Bohu mě nepřitahuje, tak to může dobře fungovat. :-) Míšo, s tou pletí jsem na to stejně. jak neberu HA, jsem jako puberťačka, hlavně před MS mi to hrozně vyraší. ale mně to za to nestojí dopovat se hormonama, do toho už jít nechci. cítím se jinak po všech stránkách líp. Jiři, s těma bytama v Praze máš pravdu. kdybychom tu chtěli zůstat, tak buď do starého a několik let třeba po částech rekonstruovat nebo byt za Prahou, např. Berounsko či Dobříšsko se nám líbí a ty byty jsou tam lenvější, akorát teda to dojíždění, tak nevím, zda to v závěru nevyjde skoro stejně. jenže my jsme oba z domku z vesnice a chceme v budoucnu taky domek. a kolik stojí pozemky na Mostecku? Moni, buď na sebe opatrná a ať je Ti brzy líp. jak se to u vás vyvíjí s domečkem? jsem natěšená na další fotky z rekonstrukce. :-) Marky, zdravím Sofinku, na fotečky se ne a ne dostat. už jsem naštvaná. já se snad víc těším na ty vaše prcky než na vás, holky! :-D Evi, no letí to jako blázen, ani se to nezdá, viď? máš nějaké další břichaté fotky? ;-)
Profilova fotka
ahojik... lennus, u me nejde o problem s bedary na obliceji. Ja mam po celych zadech obrovsky boule, porad tricka od krve. Dalsi problem jsou moje prsa. Hodne jsem zhubla vazim ted 52kg a k tomu mam tezky kozy. Nemuzu nosit podprsenky, pac me z nich neskutecne boli zada a laduju se praskama, takze nosim tilka a misto podprdy si tam vkladam plinu...No mam toho plny zuby:-( proste zacnu potom postupne prestavat kojit, musim se dat take do kupy sama. a radsi zacnu malou odvykavat od prsa po pul roce nez na roce, nesnasim ty deti co prijdou k mame a strhavaji z ni tricka a ze chteji jist:-/
Míšo a myslíš, že je to způsobeno jen vysazením prášků? možná i hormony hrají svůj vliv. já myslím, že rok je ještě v klídku. no uvidíš sama, toto já teď nedokážu posoudit, ale extrémy se mi taky nezdají. občas se taky naštvu a řeknu si, že jsem měla hezčí pleť, bylo to pohodlnější a kdesi cosi, ale zase jsem byla dost bez chuti na sex a že jsem těch prášků už vystřídala! ;-)
Profilova fotka
Leni, no vida, seznamka taky není určo špatný byznys :-D Ten sraz v létě bude asi složitější na domlouvání, ale na druhou stranu většina z nás bude mít v dobu mimi, takže nepočítám, že budem někde trajdat, ale bude to určo zajímavé domluvit nějaký termín. Kdyžtak pak září :-) Dala jsem do albumu na koníka bříško ze soboty, tak se můžeš mrknout :-) Míšo a kolik jsi vážila před porodem? Ty prsa by se snad potom mohli smrsknout, až přestaneš kojit a nebudou plné mlíka, ne? Musí to být fakt záhul :-( kdyby ti zůstaly, tak by šlo přes pojištovnu uhrát plastiku, když tě z nich tak bolí záda ;-)
Evi, už jsem mrkla, tak teď už máš konečně břuch jako těhule! :-D teď už ho neshováš! jaké to je? připadáš si nemotorná nebo to až tak nevnímáš? pěkně roste, holka jedna, konečně se ukázala! ;-) holky, tak dobrou, jdu na kutě

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?