Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky přeju hezkou neděli x-) x-) u nás luxusní poprvé za celou dobu nádherná noc jídlo v půl 3 ráno a vzbudila se až ted x-) x-) x-) je ta zlaíčko at klidně přes den divočí :-D :-D ale ty noci kdyby jí takto zlstali no super 8-) jo pomotalo se to pěkně :-( evi ty pařmenko :-D :-D já v těhu pořád spala a ty ponocuješ :-N
Profilova fotka
ahojik.... evi, jeste nevim jak jedu, snad bude uz opravene auto. My musime brat i autosedacku atd, tak nevim zda bychom se vesli a asi urco pojedeme driv domu, ale to by me uz vyzvednul manzel:) my totiz mame problem v tom ze mala nechce jist kdyz je hluk:-( proste se neprisaje:-( tak nevim jak to vyresim:-(. a kurna, ktery den to bude??:-D
ahoj holky, přeju hezkou neděli. já tu měla kamarádku, dělala mi společnost, Adam je od rána na zápase, ale už se za chvíli vrátí. Jiři, včera jsem si prohlížela Vládíka a úplně se u něj rozplývala. Adam mi říkal, "ty jsi z něho nějaká unešená?" :-D jsem říkala, že takového mi taky musí pořídit! :-D s tím srazíkem je mi to jedno, na příští víkend žádné plány nemáme. sobota se mi zdá lepší, ale je to na vás. Evi, můžu se tedy přidat do auta na Zličíně?
Profilova fotka
Ahojky holky, Markét, tak noc parádní, to je beruška zlatá :-) a přes den nespí? ani v kočárku nebo tak? zvládneš při ní to co potřebuješ? Jinak já mám nějak otočený den a noc, dřív než ve tři se mi nechce spát, ale ráno spím pak do 12h :-D Míšo, k nám do auta se vejdeš určo i se sedačkou, je to 7mi místné auto, jedu já, manžel, Lenča, Lenka H, myslím Pavlínka taky říkala, že by se svezla, ale to si nejsem jistá a i tak jsou tam ještě pak 2 místa volná pro tebe a sedačku :-) ta to promysli a dej vědět ;-) Leni, počítám s tebou, my se dopol podíváme po Ikee a pak se někde sejdem :-) Doufám, že se tu dnes ukáže ta Monča a holky, abychom doladily ten termín.
Profilova fotka
evi spí ale na ruce :-D nebo v kočárku 8-) zvládnu protože bud je doma jirka nebo si jí vezme tchýně nebo babička ven x-) ale včéra to bylo náročné :-p :-p nespala celý den a mě už hrabalo :-N ale ta noc to vynahradila x-) x-) jsem zvadavá jak to pak budeš mít otočený s mimčem :-. :-D 8-) to už tě do 12 třeba spát nenechá :-p :-D jinak sedačka zabere víc jak jedno místo ;-) já už k sobě vezmu jen 2lidi když je tam sedačka....třeba ho máte nějaké větší ale fakt sedačka je širší :-| už to dohodněte :-|
Profilova fotka
mury, sedacka je presne na jedno misto:-D vzdyt se pouta pasem:-D takze je presne na jednom miste.. evi,ale ja spis pojedu s manzou, jak bych se s tema vecma, sedackou a ditetem dostala na Zlicin?:-D:-D
Profilova fotka
no tak mě se do zádu vejdpu 3 lidi se sedačkou jeden ;-) 8-) sedačka a ten člověk ;-)
Profilova fotka
Markét, tak to je fajn, že ti s tím kočárkem aspoň někdo vyjede ven a ty máš nějaký čas pro sebe :-) Do toho auta se určo vejde sedačka a vedle ještě 2 lidi, je to opravdu velké a hodně prostorné. Když jsem rozvážela kámoše z hospody, tak nás jelo v autě dokonce 8, vzadu seděli 4 na místu pro tři a v pohodě. Jo, prosím tě, potřebovala bych ten odkat, kde jste s Jířinkou kupovali ty nebesa, měla jsem za to, že jsem si to prve dala do oblíbených, ale nemám to tam a nemůžu to najít..
Profilova fotka
mě je to fuk jedte jak sardinky :-D :-D :-D je to vaše věc ;-) já jen že bych se nemačkala vzda 2 lidi a sedačka :-N :-p
Profilova fotka
http://www.babymarket.cz/11-dilne-pov... a mají slevy x-) x-) x-)
Profilova fotka
Míšo, no já nevím, kde bydlíš, ale myslela jsem, že by pro vás bylo výhodnější, kdyby tě manžel hodil jen na Zličín, že by nemusel až do Kladna.. nebo tě můžem nabrat někde cestou, když budeš chtít..
Profilova fotka
http://www.babymarket.cz/ tamten nejde ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, díky za odkaz, jdu na to mrknout :-) A v našem autě se nikdo mačkat nebude, ty místa jsou opravdu větší, než v normál autech, to je právě také to, proč propaguji velká auta, nikdy žádnej problém s místem ;-)
Profilova fotka
a ktery den to tedy je??:-D:-D:-D
Profilova fotka
evi nemáš zač ;-) já zase nemám v plánu vozit nikdy víc jak 3 lidi takovou odpovědnost bych si nevzala jsem ráda že ted vozím malou jinak nikoho nikdy nějak nevozím bojím se ;-) takže velké auto zbytečnost :-D
Profilova fotka
jo evi jedna novinka mes rodí x-) x-) včéra jí praskla voda 8-)
Profilova fotka
evi já si vybrala lod x-) x-) Wv passat k kombíku 3 roky starý to je luxusní kárka x-) x-) ale cena jako 2OO tis jsem chtěla položit a zbytek splácet 7Otis.....ale jirka nechce ]-( ]-( prostě nechce cokoliv splácet ]-( ted doplatil i mého megana aby ulehčil měsíčnímu rozpočtu :-D :-D takže už máme jen ten úvěr na barák ale jemu se to zdá pořád moc :-x je to s ním těžké a nezmůžu nic..on to vydělává ta ivestice je na něm 8-)
Profilova fotka
mury, pujcim ti kubu, ten chce mit zase vsechno i na splatky:-D:-D hlavne aby to bylo nove a nemusel na nic cekat:-D
Profilova fotka
Evičko nebo Pavlínko, chtěla byste ještě některá ten kolotoč nad postýlku? Prodala bych ho za 600,- včetně pošty, je v perfektním stavu. Jinak mám na vás hodně reakcí, ale zatím nestíhám. Měla jsem návštěvu, krásně jsem si poklidila a teď budeme vařit, příjdou Vašíkovo rodiče.
Profilova fotka
Jiřinko, já ten kolotoč beru!!! :-) Kdyžtak by jsi hi mohla vzít na sraz a já ti ho rovnou zaplatila, ať to nemusíš posílat ;-) Markét, koukám, že tvůj manžel to má každou chvilku jinak, minulej týden přemýšlel o tom autě, že by jste přeci dali zálohu a zbytek na splátky a teď zase bez splátek :-) Já osobně teda nejse zastánce úvěrů a koupí na splátky, dokud na to nemám, tak si to nepořídím a hotovo.. člověk nikdy neví, co bude a zadlužovat se zbytečně z rozmaru mi přijde dost nebezpečné. Nemluvím o koupi bydlení atd, to jo, ale mám na mysli, spotřební věci jako auta, spotřebiče atd. Jéé, Mes rodí? no to je paráda, držím moc palce, pak dej vědět, jak je na tom :-) Koukám na ty sety do postýlek a jsem v koncích, to, ten vzor, co by se mi líbilo do kolíbky, tak zrovna do kolíbky nedělají, je to prekérka, nevím, co vybrat, chci být v jiném znamení :-D
Miško, ty přeci nebydlíš daleko od Zličína. nechci do toho kecat, to je mezi Evčou a Tebou, ale třeba by Tě mohla vyzvednout. já si myslím, že dnes to bez splátek teda jde horko těžko. na barák a auto to beru, ale na spotřebiče a dovolené, či dokonce dárky bych si nikdy nepůjčovala. každopádně to chce mít jak na barák tak na auto nějaký základ a někde jsem četla, že je dobré mít šestinásobek platu na účtu, kdyby se cokoliv stalo. já budu teprve v únoru v plusu, no děs, to období bez práce mi dalo zabrat. ne že bych neměla co jíst, Adam by mě v tom nenechal a já si i přivydělám učením Aj, ale stejně. tolik věcí bych potřebovala! :-| Jiřinko, co kuchtíte? já dnes vytáhla guláš od babičky, tak jsem měla od vaření pokoj.
Profilova fotka
evi on nepřemýšlel to jsme přemýšlela já za něj 8-) 8-) :-D když koukal po nových dedukovala jsem :-N jasně evi ale my neplatíme nic platíme 3 tis.plus 2 tis na barák co to v dnešní době je že :-N ...tak by si moh udělat radost v tom autě...ale jinak souhlasím s tebou ;-) myslí to dobře chce abychom se měli dobře a kdyby se něco stalo aby jsme se měli pořád dobře.....on by nešel ani do bydlení tedy šel ale radši by koupil malý panelák než barák :-N to vím o tom jsme se bavili..... no mes odtekla voda už před 24 hod.a neozývá se a má prý vyplý tel tak jsme lehce na nervy 8-( ty sety jsou krásné já také nevěděla který :-D
Profilova fotka
leni také beru bydlení a auto jinak bych si na nic nepůjčovala ;-) 8-) jo právě to nedávno četl jirka takže honem honem musíme mít na straně ale my tedy máme mnohem víc ale chci ten krb to auto takže to lehce utratíme :-N ale na straně pořád mít něco budeme je to opravdu lepší ;-) pak člověk přijde o práci a je konec :-( :-( psali tam že češi řeší dluhy dluhama a pak to tak dopadá rozvody sebevraždy atd atd |-| |-| že si půjčí a vychází jen tak tak a neuvažují nad tím co když přijdou o práci atd je to ale pravda..ale zas na jednu stranu co se dá dělat člověk bydlet musí.....ale zase někdo staví jen z rozmaru když nemám koupím malý byt někde mimi levnější a nebudu si vyskakovat je to težký :-S
Profilova fotka
jo evi a vím jak přemýšlí asi jako na splátky nové a staré je rozdíl a toho se bojí kdyby to bylo nové 5 let záruka a platí jen splátky,...ale straší platíš splátku plus třeba když koupíš krám opravy :-( takže o to jde....... ale ví že za tu cenu velké auto nové nekoipí to už uznal.....
Marky, souhlas. člověk se musí přizpůsobit tomu, na co má. např. Adamova sestra platí hypotéku, mají teď nový krásný dům, do toho auto, které už vlastně nemají a mají tři děti. vše to mají tak tak, ale fakt člověk nikdy neví, co se může stát. co pak? prostě se musí předvídat, nedá se nic dělat. my to tak teď mám s tím podnájmem. mohli bychom mít větší a lepší, ale nač? s takovou bysme nic nenašetřili. a k tomu, jak teď žijeme - přes den jsme v práci, to úplně stačí.
Profilova fotka
jaktože auto už nemají =-) to jo ono já bych třeba potom porodu chtěla hodně dětí x-) ale vím že to není možné ty děti jsou dneska drahý :-( a malé miminko je ještě levné ale jak stárnou je to horší a horší a abych je pak nedala na tábory že na to nebudeme mít na to bych neměla takž ještě max.1 a kdo ví jestli i to :-N opravdu chci dát sofince nějak vše x-) x-) s tím podnájmem jste rozumný ;-) jen šetřete je to fajn když člověk má a nemusí řešit zda to může koupit či ne ;-) já malé mohla koupit vše má i zbytečnosti :-p :-N ale je to naše orvni mimi tak co :-D :-D
Profilova fotka
Vládík spinká, uspávali jsme ho přes půl hodiny, ale už před pátou byl hrozně unavený a nevydržel by, takže se pak probudí a doufám, že už nebude mít noc, to bych se pak ráno zbláznila. Ale co vám musím napsat, když usínal, tak jsem ho přišla zkontrolovat a byl opřený o postýlku na čtyřech ubrečený a přede mnou si v té postýlce stoupnul x-) 8-)
Profilova fotka
jiřinko my jednou také uspávali už v 5 ;-) a noc byla dobrá je stoupl si to je krásnýýýý x-) x-) x-) gratuluji x-) x-) my jdeme koupat malá řve 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
evi, tak mes uz porodila:) x-) nenapsala v kolik ale dneska a maly mel 50cm a 3,56kg:)
Profilova fotka
Splněný sen dnes 24.1.2010 oznamujeme Vám,Ondrášek Hlinka narodil se nám!Hvězdičky života mu v očích svítí a v pěstičkách svírá své i naše bytí!Míru 50cm a váhu 3,56kg má.....hlásí šťastná rodina evi x-) x-) x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?