Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Leni, jojo, bříško už neschovám, ale není zase ještě moc velké, takže mi nepřekáží, je to takovej pocit, jako když se opravdu hodně najíš :-D jen mám problém, když s eopravdu hodně najím, že mám pocit doslova na prasknutí :-D Moje kámoška je v 5.měsíci a má už bříško jako já teď v 8.měsíci, takže si nestěžuji :-) Hezky se vyspinkej, dobrou noc
Profilova fotka
Dobre rano, tady je krasne bilo, jen nas to trochu zaskocilo :-D prijela jsem o pul hodky pozdeji jen kvuli odklizeni snehu ]-( ale venku fakt bylo krasne, az je mi lito, ze jsem zavrena v kanclu. A jsem zvedava na ten mraz co ma prijit, ma to byt nejhorsi tady na jihu no tak uvidime. Evi fakt uz mas pekne brisko, aspon si ho taky uzijes ;-) ja dala taky novou fotecku na konika Holky co ten sraz, ja jsem pro sobotu a vcera jsem mluvila s Kamilem o tom a nedele je proste problem :-(
Profilova fotka
Dobré ráno, hlásím se ještě z postýlky :-) Leni, tady napadlo taky šíleně sněhu, dnes jsem se rozhodla, že ani nikam nepojedu, budu pěkně hodná doma, aspoň poklidím, dám prát a tak.. Jdu se mrknout na koníka na fotečku :-) Ten sraz bych teda nechala na tu sobotu, když to tak už bylo jednou domluvené a má to většina s nedělí nějak komplikované.. Já to jen chtěla zkusit, abychom se sešly opravdu všechny.. Monča by sice mohla v neděli, ale jak psala, má doma Pavla, tak stejně jen na chvilku.
Profilova fotka
evi, kozy pujdou urcite dolu, me boli zada kdyz jsou nality mlikem. Pred tehu jsem mela 55normalne ale tesne pred tehu 53(dost jsem zhubla po salmoleloze.
Profilova fotka
holciny, poslete sem odkaz na vase albicka s briskama:)
Profilova fotka
Míšo, já jak přestala kojit, tak mám ještě menší prsa, než když jsem otěhotněla. Měla jsem taková hezká a teď to jsou prťata :-D Jsem pro sobotu,tak bych to nechala.
Profilova fotka
jiri a mas je pevny? nebo psi usi?:-D ja jsem pred tehu c.3-4 ted mam hnusny dvorce- takovy veliky kolace:-D:-D:-D a myslim ze je budu mit nekde na pupku az nebude mliko:-D mrkni sem, ted to tady resi nejaka zoufalka:-/ http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Profilova fotka
Holky nestrašte s těma prsama, já už před těhu měla spíš malé, neumím si představit, že po kojení to bude ještě horší, to snad néééé Třeba kámoška to měla naopak, před těhu měla 2 a něco a po malé jí zlstaly parádní, výstavní, plné 4!!! V to taky doufám :-D Míšo, tady je ten odkaz na albíčko http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Vládík potápění, bohužel se vždycky napil: http://www.youtube.com/watch?v=hFFN5H... No úplně pevná nejsou, ale nemám psí uši :-D Jsou taková měkčí a menší :-D
Profilova fotka
Evčo, bříško už parádní ;-)
Profilova fotka
Jiřinko, to video je božský x-) x-) x-) a jak malej ani necekl, ono se mu to líbí, viď :-) jakpak to snášíš ty, když ti ho potopila pod vodu? nebála jsi se? Jo a je pak malej aspoň utahanej a spinká líp? :-)
Profilova fotka
evi, jezis to je miniaturni briskoooo, to je kraaasny:) jirinko, vladicek je uzasny!!!! me tak maximalne stve, ze my si to plavani moc nemuzeme dovolit..:-( 12 lekci 4890!:-(
Článek se načítá
Profilova fotka
evi bříško maličké jako jsem měla já x-) x-) krásnéééé x-) x-) jiřinko to video je krásnýýýýý x-) x-) jak se ptá evča nebála jsi se =-) ?? já se těším na květen až budeme chodit plavčit x-) 8-) jo a prsa mám také měkčí a menší :-p :-p :-p
ahoj holky, Jiři, to video je úplně nádherné! Adam mi mrkl přes rameno a říká, no jo, zase Vládík, co? :-D je to fakt hezunké a ty vypadáš hrozně šťastně. to je dobře! Marky a kam budete chodit plavat vy? Evi, ta velikost bříška prý závisí na plodové vodě? třeba Adamova sestra je dost štíhlunká, má už tři děti a i po nich je hubenější než já, no a s třetím Josífkem měla takový buben, že to svět neviděl, už byla pak ke konci pěkně nevrlá. se jí ani nedivím. já nejradši spím na břichu, tak budu asi trpět. nebo si pořídím postel s dírou na břicho! :-D Leni, kdy se dozvíš pohlaví ty? připomeňte mi holky termíny porodu, prosím: Evi (někdy v dubnu?), Leni, Pavli? Miško, s těma prsama to chápu. dívala jsem se na tu diskuzi. na jednu stranu jsou ty maminky rády, že mají krásné zdravé děti a čert vem prsa, na druhou stranu každá ženská chce vypadat dobře. když vidím maminu, není to tak zlé. prsa má jen trochu povislá a větší, než když byla mladá. tak jestli budu po ní, můžu být v klidu. ale kdo ví. já mám teď tak dvojky a asi to pak bude spíš horší u menších prsou, ne? ale taky u mě závisí na váze. mám hlavně velký hrudník, samotné prsa ani na dvojky nevypadají.
Profilova fotka
leni asi do tuchovic ;-) nebo na Kladno ještě uvidíme ;-) jak se máš?
Marky, dobře, díky za optání. jen nám teď klekl noťas, tak píšu ze starého PC a je dost pomalý! dnes jsme byli navštívit bývalou kolegyňku. zpět z Brandýsa jsem pak řídila až k nám na byt, jela jsem nejdál. super. jinak kolegyňka Evča má skoro tříměsíčního Vojtíška. nádherný chlapeček. kupovala jsem mu za naši kancelář dupačky, no to je děs, jak je to drahé! ale roztomilé. už se hrozně těším na svoje mimčo! ;-) jak se má Sofinka, už Ti chrupká? :-)
Profilova fotka
Leni, velikost bříška nevím, na čem závisí, plodové vody mám přiměřeně, jak jsem se dočetla ve zprávě od dr :-) podle mě je to prostě jak u koho, někdo má buben někdo prostě ne. A navíc, co není, může ještě být :-D Ale doufám, že ne, když jsem ještě v 24tt neměla vůbec žádné, nerada bych popraskala. Jinak termín mám 1.4., dr to ale typuje dle ultrazvuku o 14dní déle, tak uvidíme :-) Jo, holky, kdy jste si pořizovali kojící podprdu? V Tchibu mají teď akci za 200Kč, ale nevím, zda to není ještě brzo jí kupovat, když nevím, jak mi prsa třeba ještě narostou.. nebo už to nebude velkej rozdíl?
Profilova fotka
leni no vidíš jak drandíš 8-) super chce to jezdit a jezdit ;-) ;-) jo jo na mimčách se hoooodně vydělává na všem :-( a ty prodejci to vědí a využívají toho :-) jo chápu jak jsi poprděná x-) ale počkej na svoje to bude pro tebe to nej miminko na světě x-) naše už od 7 spinká x-) x-) ale včéra my dala zabrat :-( ona skoro přes den nespí víš je to docela na palici :-N ale včéra do toho pořád řvala a chtěla chovat no den blbec a nocí to pokračovalo usnula v 10 večer!!!! já šla spát v 9 už jsem to nedala tak uspával Jirka x-) x-) v tich 10 usnula a vzbudila se až v 5 na krmení takže super jsme se vyspala ale včerejšek byl hrozný ;-( dneska opět moje zlatíčko x-)
Profilova fotka
evi jednu kup ted a pak po porodu ;-) ale 200 je dobrá cena vzala bych jednu ted co máš velikost a jednu větší ;-) já to také tak udělala také jsme sehnala za 200 8-)
Profilova fotka
Markét, taky jsem si to tak myslela, koupím teď jednu, a pak se uvidí.. stejně jsem počítala, že ji budu používat jen na doma a na noc, mezi lidi budu nosit ty své, zdá se mi, že kojící nedělají moc hezký tvar do výstřihu a když už budu mít konečně pořádný kozy, tak by byla škoda je utápět v kojící podprdě :-D Malá takhle zlobí přes den se spánkem? copak to? To nepotřebuje spinkat? No hlavně, že spí dobře v noci :-)
Profilova fotka
evi nemá potřebu spánku ale prý to ty děti kolem 2 ,3měs.mají chtějí být u maminky a chovat :-D nezabaví se tak ještě sami a moc se neunaví tak ani nespinká až bude akčnější prý bude spinkat :-D tím se uklidnuju :-N ona spí na ruce nebo v kočárku...jakmile jí z ruky položíš do 2 min je vzhůru to samé když vyndáš s kočárku má ěnjaký senzor či co ]-( :-D výhoda je že Jirka dělá tak jak dělá a je dost doma a pomůže x-) a přinejhorším je tu tchýně a bába :-D já podprdy využila v porodce ted nekojím takže smůla :-N
Profilova fotka
Markét, tak mě napadá a nechceš ty podprdy prodat? :-D A když malá přes den nespí, tak to musíš být pořád na blízku nebo nebrečí?
Profilova fotka
evi vyžaduje hooooodněěěěěěěěěě pozornosti :-D :-p :-p ráda se nosí položíš řev :-N :-N jak prodat ti je dám!!ale asi ti nebudou =-) :-N já mám malé prsa :-D :-D :-D
Profilova fotka
no já taky nejsem Dolly Buster :-D Tak je vem na sraz, zkusím to, zadarmo je nechci, musela bych je stejně kupovat ;-)
Profilova fotka
o proti mě jsi to mi věř 8-) :-D
Profilova fotka
jo a kdy je ten sraz tedy :-o :-o :-D
Profilova fotka
no jakou mají velikost ty podprdy? Já před těhu měla 75B, teď mám 75C. No ten sraz vyplývá na tu sobotu, v neděli to bylo s potížema.
Profilova fotka
a
Profilova fotka
ježiš se mi to odeslalo :-D :-D a sejdeme se na místě?trefíte tam všecky??????????? 38.85C....
Profilova fotka
dobrou noc vypínám PC a hezké sny x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?