Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ach jo :-( Ale jsou i okamžiky, kdy nepláče? Jiank jsem koukala na fotečky, jak pase koníky, je strašně šikovná, nám to trvalo hodně dlouho,takhle hezky byl Vládík až tak po druhém měsíci. Jinak mám náznak menstruace :-(
Profilova fotka
Míšo - to mě moc mrzí, že Amálka tak pláče :-( ale poradit bohužel neumím
Profilova fotka
jirinko, ted nebreci.. ja jsem uplne vyrizena... ze jenom cumim do blba.. musim si dat neco k jidlu:-( jinak se zcvoknu:-( na to rada ani zadna neni:( amalka krasne drzi hlavicku, sice nevydrzi dlouho ale kdyz chce tak ji drzi krasne.
Míšo, tak to mi je líto. Taky bych někam zašla, musíš přeci fungovat. I když tu malinkou zbožňuješ, tak chápu, že v takových chvílích Tě musí hrozně štvát. Jiři, tak to máte doma veselo, úplný zvěřinec! :-D s tím hafákem a hruškou mi to připomíná A. hafana doma. než aby to sežrala kočka, radši se tím udusí! ;-)
Profilova fotka
:-D Dobrý Leni ;-) Zase nemusíš nic vyhazovat, my máme zbytků hromady a nenaučili jsme se dojídat :-| Zvěřinec jo, jen konča uhnila na půdě a želva na jaře utekla :-S
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky, tak jsek vás konečně dočetla :-) Jiřinko, to je nářez s tím poníkem, furt se tomu musím smát :-D ale byl to rozhodně super kup, a pokud ho stejně chtěli, tak není co řešit, aspoň si na vás zvykne, než prckové povyrostou :-) A tchánojc mají nějaký stateček nebo jak, že už mají ovečku? Ještě by to chtělo kozu, kozí mléko je moooc zdravé ;-) :-D Míšo P, koukala jsem na to video, musí to být strašný pocit bezmoci, je mi to moc líto, že takhle malá vyvádí :-( Ale napadla mě jedna věc, podle mě malinké chybí ten pocit stísněné hlavičky, co měla u tebe, jak byla takovou dobu natlačená dole.. zkus jí schválně hlavičku obložit nějakýma polštářkama nebo tím kojícím polštářem, ale fest,proště aby ji měla v těsnu a taky bych ji stahovala do zavinovačky.. zkoušela jsem se vžít do její kůže, a jak jsi psala, že byla pak celá spocená, tak jsem si představila, jak jsem já vzteklá, když je mi horko a nejde s tím nic udělat.. zkus jí zkus míň oblíkat nebo naopak trošku víc a otevřít okno, ať má čerstvý vzduch, možná jí bude líp. Přišlo mi, že je ne vzteklá, ale strašně nešťastná a zoufalá, proto podle mě tak jančí. Jo a možná by pomohlo jí pouštět tlukot srdce, jako slyšela u tebe v bříšku, to prý děti uklidňuje, jestli chceš, nahraju ti své tím domácím ultrazvukem a pošlu pak přes skype. No a někde jsem četla, že když děti dostanou takovýhle amok, že je chce něčím překvapit, aby na to jakoby zapomněli, takže bych jí dala třeba spršku nebo tak.. něco kruci zafungovat MUSÍ.. Jaká byla dnešní noc? Ach jo, přeji pevné nervy, drž se, brzo snad bude líp Leni, ty šatičky v inzerátu jsou fakt super :-) Pak dej vědět, jak jsi pochodila na moravě. Jo, včera mi kámoška přivezla ty hadříky, holky, to je vám pecka x-) Nááááádherné košile, trička, mikinky, kalhoty atd pro kluka a na holčičky je tam hafo kalhot, svetříčků, tričínek, šatiček, to je tááák krásné, už chci vědět pohlaví x-) Copak máte v plánu na víkend? :-)
ženy...já jsem normálně DEBIL! Prostě jsem zapomněla svý přihlašovací údaje na e-banking. Používám to skoro každý den a od včera prostě tma...nevim ani číslo. Nechápu... ]-(
Profilova fotka
Evičko, no vidíš, to ani věcičky ode mě nebudeš potřebovat, to budu spíš nakupovat já od tebe :-) Ale to bys musela mít holčičku, viď x-) Jo Leni, ty šatičky, co ti našla Monča, jsou opravdu super, moc krásný :-) Míšo, je to divný takhle vymazat z hlavy denně používané údaje, ale já myslím, že si vzpomeneš ;-) Jinak jsem byla s kočárkem, Vašíkovo taťka s poníkem a šli jsme se projít do vesnice :-D 4 malé holčičky volali "Pane, pane, svezete nás?" :-D
Profilova fotka
Evčo, podívala jsem se na ty tvé stránky. Je to super, moc krásný věci. Budu slintat, až tam všechno doházíš ;-) Kamarádka shání do jídelny něco podobného co máme my. Můžeš mi něco poslat zase na mail? Slíbila jsem jí, že se tě pozeptám ;-)
Profilova fotka
ahojik holky.. evi, vse co jsi mi napsala at s amalkou delam tak s ni delam... ona nebyla spocena protoze byla hodne nabalena(ma jen overalek a je v zavinovacce)..nekdy ji nechame lezet jen tak na posteli, ale oan se spotila silene tim rvem..od te doby jsou zase noci bohudik mnohem lepsi.kdyz chytne takovy ten svuj amok, tak uz na ni nezabira nic, noseni atd.,... tu noc ji zacala ryma ato je peklo:-( pac se sama dusi, ajk hodne rve, tak se ji dela jeste vice sopliku a dusila se tim:-( co se tyce te hlavicky zaklinene, tak to bylo prvni co me napadlo, kdyz jsme prisli z porodnice..ale kdyz jsem ji treba uplne stahla do zavinovacky,tak se malem zblaznila a kolem te hlavicky nic nezabiralo..ono je to tezke... clovek nevi co s ni.... jirinko, tak to musime prijet na navstevu a amalka bude volat..streejdooo, svezes me??:-D:-D:-D a co s nim udelate v zime?
ahoj holky, tak už jsem doma z Brna. na ty šaty, co sem dávala odkaz Monča, se možná půjdu mrknout zítra. ještě má jít jedna slečna, ale neozývá se, tak uvidím. v Brně to bylo fajn. scházíme se každoročně tři kámošky, co jsme spolu bydlely na koleji. jsem ráda, že tak udržujeme vztahy, vždy toho hrozně moc nakecáme! :-) a Adam byl zase s kámošem, pomáhla mu s něčím, tak se aspoň nenudil. ;-) byla jsem zkoušet taky šaty v salonu Bella, který je tam prý vyhlášený. z jedněch jsem úplně nadšená, ale stojí 12.800,-! co myslíte, šly byste do toho i za takovou cenu nebo si mám nechat zajít chuť? měly jste nějakou cenovou hranici? já nevím, hezčí jsem ještě neviděla a vdávám se jen jednou. peníze bych na ně měla, ale je mi to trochu líto. ještě se chystám do Zlína, pak tady do toho nového a možná na Kladno. ale nebudu mít teď už tolik času, každý víkend něco máme. a za tři týdny razíme na víkend do Londýna, pozvali nás kamarádi, sice jsem tam byla už dvakrát, ale těším se! :-) Míšo P., tak jak je Markétce a Sofince, nevíš? a byla jsi nakonec u toho zubaře? mrzí mě, že nám to nevyšlo, ale snad jindy. Míšo A., to se mi taky asi dvakrát stalo za tu dobu, co mám od prváku od VŠ internetebanking. nedám na to dopustit, do banky skoro nechodím. radši jsem si to pak napsala. a taky už mám stavebko - Buřinku. a po novém roce si dám ještě spořící účet.
Ahoj... Tak hlásím stále tmu - prostě se mi to vykouřilo z hlavy. Já blbá si to nikam nenapsala, jakože si nikam nepíšu ani pin, ale že budu až tak dementně sklerotická, to mě prostě nenapadlo :-D Ten přihlašovací kód mi někdy přišel poštou, to vim...nebo to bylo v tý smlouvě...tak to musim najít. Já nechci jí do Spořky, že v úterý jsem něco posílala a od pátka jsem debil a nevim :-D Ale když to nenajdu, co se dá dělat :-D :-D Hah, poník mě furt baví...sedm tisíc za ponyho je ok - to záleží, jak je starej a jestli je papírovej. My koně kupovali za skoro padesát a prodávali za pětadvacet o tři roky později a byl to normální arabáč s papírama cvičenej na parkur. Já bych tyhle malý paskviláky nechtěla ani za nic, je to vzteklý jak sviňa :-D Ale zase z toho spadnout je jak ze štaflí, a asi to bude míň bolet :-D Míšo - a nejíš třeba něco, co jí vadí na mlíku po tom? Jako už mě fakt nic nenapadá, proč by takhle šíleně řvala (to už fakt není pláč, ale řev). Jo a ten spořící účet. Teď jsme prodali auto, já mám šetřivou (a pokud si nevzpomenu na heslo k e-bankingu, tak i mít budu :-D)...tak nám ty prachy leží doma a dumáme co s nima. Stavebko bych nechtěla, budeme ty prachy potřebovat mít "u ruky"....takže spořící účet mi kdekdo doporučil. Máte s tím některá zkušenosti? Jo a co se peněz a čísel vůbec týče, tak na mě ofafrně...jako na hovado...takže "tolik dáš, tolik ti daji oni, tolik vyděláš" :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky jsem totálně kantáre, dočtu Vás zítra. Fotky z vyklízení: http://magnolia.rajce.idnes.cz/Domece...
Míšo, pin taky nemám napsaný, ale ty 4 čísla snad nezapomenu! :-D i když jsem na čísla vypatlaná, pamatuju si jen rodné číslo, č.domu, moje a A. tel., spz našeho auta a tím to hasne! :-D spořící mi tady někdo doporučoval Ing. A. si to studoval a prý nejlíp vychází mBanka. Moni, vidím, že tam bylo spousta krámu! jaký bude další postup? a jak dlouho vám to zabralo? plánujete tam nějaké větší přestavby nebo jen vylepšit místnosti a zařídit si je dle sebe? a ve střeše máte v plánu dělat pokoje nebo až časem? konečně jsme si udělali strašáka! z jedné strany se směje a z druhé šklebí, za chvíli půjde ven do zimy, frajer! :-D tady jsou fotky ode mě ze sobotního zkoušení šatů: http://gujonci.rajce.idnes.cz/Bella_B...
Profilova fotka
lenuus, myslim ze od cisla 007 jsou uuzasny"!!! a katastroficky jsou ty jedny uzky :-D 014 a ty kvetovany) :-D 037... a u toho zubare jsem nebyla., ten den jsem se psychicky zhroutila a cely probrecela :-( :-( ale od te doby je mi lepe a mala je take mnohem lepsi.. amimi amalka proste rvala jak cvok,....jednou to poznas ze se uz ani nic udelat neda...
jo Míšo, ty úzké jsou děs, zdůrazňují mi vše, i to, co normálně nemám! :-D ale líbil se mi ten vrch, proto jsem je chtěla zkusit, kdybych si případně nechávala šít. a ty květované jsem zkoušela z hecu holek. ony je viděly na figuríně a prý je mám jen tak ze srandy zkusit! :-D a co říkáte na závoj, ano či ne? do kostela by se to možná hodilo, ale já fakt nevím. Miško a půjdeš se někam poradit, co s ní dělat?
Profilova fotka
Ahojky, Mončo, teda to bude ještě práce, obdivuji vás, ale určitě to za to stojí :-) Mě se taky hrozně moc líbí 007, jinak z těch ostatních žádný, myslím, že takovýhle typ ti sluší nejvíc. Které jsou tvými favority? Jo a ty peníze bych za to nedala, protože vím, kolik stáli u nás. Já za moje dávala myslím 6500,-
Jiři, ty, co říkáš, se mi líbily hodně. jsou z nové kolekce, ale je fakt, že ta bílá mi nesluší tolik co krémová. a v těchto se nedalo tak dobře pohybovat a poskakovat. a to my budeme u cimbálu asi hodně! :-D ještě se mi docela líbily 035 a nejvíc ty od 023, jsou i na konci. seděly mi dobře, jsou krémové a dá se v nich dobře pohybovat a tancovat. jsem skákala v kabince, abych věděla! :-D no jo a co bys dělala, kdybys na tak levné nenarazila? mně se šaty typu co máš ty líbí, ale na Tobě. já bych se v nich necítila a myslím, že by mi ani nesedly. prostě takový jakoby princeznovský styl ke mně nejde. tak fakt nevím. říkám si, že se vdávám jen jednou, snad :-D
Jiřinko a jak se má Vládíček? :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jaký jste měli víkend? :-) Leni, koukala jsem na ty šatičky a taky u mě vedou ty 007, ty 023 jsou taky moc hezké, ale zase za 12500Kč mi to přijde fakt moc, tak echt nej mi nepřijdou, ale na živo to samozřejmě může být jinak.. jinak do kostela by byl závoj pěkný :-) a k tomu živé květy do vlasů, až ho sundáš :-) Jiřinko, tak dnes jsem si konečně vyzkoušela kabátek, je moc hezký a sedí mi :-) jen bez toho bříška to fakt není ono, musím ještě počkat, ale moc děkuji!!! :-) Díky za pochvalu stránek, jsou ještě poloprázdné, od té doby, co jsem to spustila, tak jsem tam položky nedobouchávala, jsem strašnej lajdák, musím se na to brzo vrhnout.. ty jídelní sety ti pošlu na mail nebo se možná kousnu a aspoň tohle dám rovnou na ten eshop, aby si mohla kámoška v klidu vybrat, no uvidíme :-) Ty hadříky jsou fakt nádherné, koukala jsi na rajče? Když to bude holčička, tak ti ty klučičí schovám, protože jsou fakt peckový x-) Ale bohužel pro kluky toho mám o dost míň, než pro holčičky, no uvidíme ve čtvrtek, jdu do poradny, tak mi snad udělá UTZ a ukáže se nám :-) Míšo A, s tou bankou to je hukot :-D mně se tohle taky jednou stalo, s PINem na mob a fakt jsem si na něj nebyla schopná vzpomenout. Tak hodně štěstí při hledání smlouvy :-) K tomu spořícímu účtu, mně přijde super ti ING, je tam úrok 2.5%, tady si to můžeš prostudovat: http://www.konto-ing.info/ Jinak já se původně ptala třeba v ČSOB, protože tam mám účet, ale tam je to na prd, když potřebuješ ty prachy točit nebo je tam nemít x let, protože jsou tam terminované vklady, což znamená, že když si v pondělí vzpomeneš, že chceš ty prachy hned vybrat, tak je nevybereš, jen v určený termín..no a to zhodnocení úroku je ročně a z nejnižší částky, takže když něco vybereš, tak už máš smůlu a z té vysoké částky stejně nic nedostaneš. Míšo P, to je dobře, že už byla Amálka lepší, snad se jí to nevrátí. Ale stejně mi to přijde zvláštní, že tolik pláče.. Mončo, koukala jsem na ty fotky, to musel být strašněj nářez, zvládli jste to vyklidit komplet nebo příští víkend vás čeká pokračování? Ale je to na druhou stranu moc fajn, dělat si už na svém baráčku, co :-)
Evi, díky. teď mi kamarádka, co mě tam fotila, potvrdila, že ty, co se mi líbí nejvíc, jsou ve skutečnosti hezčí než na fotce. uvidím, co dál. jinak bych do nich šla. prostě chci mít takové, ve kterých se budu cítit. prý je mBanka lepší tím, že je tam více možností převodů. ale víc nevím. chce to se zeptat přímo tam a pak to porovnat.
Profilova fotka
Leni, to je právě ono, takhle na fotkách to tak vypadat nemusí, ale ve skutečnosti můžou být fakt naprosto dokonalé a důležité je, jak se v nich budeš cítit, pokud budeš spokojená, budeš pak zářit :-) Já jsem si třeba na tuto svatbu šaty vybrala naprosto špatně, necítila jsem se, při zkoušce, se mi líbily, ale ten den D mě nějak zklamaly, nevím. Za to na první svatbě jsem měla šaty, které když jsem viděla, tak jsem věděla, že jsou to oni a fakt jsem se cítila jako hvězda a i ty fokty podle toho pak vypadají :-) A pokud tě ty tvoje opravdu tak nadchly, tak penízky neřeš, je to opravdu jednou (ehm :-D ) za život :-) Míšo, napiš nám novinky o Markét a Sofince!!!! :-)
Profilova fotka
Leni, důležitý je, aby si se v nich cítila ty. Ale popravdě si myslím, že ty na 007 ti sluší víc ;-) Mě připadá, že k tobě prostě jdou :-) Jinak Vládíček je už lepší, trošičku lépe spinká, i když pořád vstávám často. Kašičku mi nechce vůbec, budu ho to muset naučit. Lekla jsem se, že přicházím o mlíko, ale asi to bylo tím, že jsem byla nemocna a taky neměla čaj pro kojící matky, už je to zase lepší. Kdyby jste se chtěli podívat, tady je víc fotek z ateliéru: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Evičko, na ty oblečky jsem koukala, jeden setík se mi tam moc líbí x-)
Jiři, ano, vím. A nejsem taková, že bych se nechala ovlivnit, spíš si stojím za svým a vím, v čem mi je fajn. Jinak ty, co píšeš, budou ještě dražší, si myslím. Jsou totiž z nové kolekce. Ale k tomu cimbálu bych je musela sundat a to by byla škoda! ;-) Kámoška mi ale potvrdila, že ve skutečnosti jsou ty šaty hezčí než na fotkách. Ještě jedu do Zlína, kde mají stejnou kolekci a prý mnohem lepší ceny, tak sázím na ten. Ale ty šaty jsou dle mě čím dál lepší, tak to aspoň cítím. Tak snad nepřeberu! :-D
Profilova fotka
Jiřinko, fotečky úžasný!!!! x-) ono se něco fotilo i u vás doma nebo je to náhoda ten chlupatej koberec? Takovej někde máte, že jo? :-) Malej je super, a moc se mi líbí to pruhované tričínko a ta košile :-) Jo, jeden ten set je fakt úplně dokonalej, myslíš určo ten, jak jsou tam takové ty tričkokošile a košile, že jo? :-) Na živo je to fakt prďácký, manžel z toho byl vydřenej :-D Holky, od té doby, co dostal Petr k narozkám tu stolní hru scrabble, tak to hrajem každej den, je to pecka, vřele doporučuji, dobrej dárek třeba k vánocům :-)
Jiři, souhlas s Evčou. hrozně moc vám to sluší! profi fotky jsou krásná památka! vypadá to, že jste s to užili a Vládíkovi to ani nevadilo. působil pohodově. foťák tedy vůbec nevnímal? Evi, já A. kdysi koupila hru Sex je hra a ještě jsme ji nehráli, no jsme ostudy! :-D ale s kámošema milujeme Aktivity! to je fakt sranda. hráli jsme to na Silvestra a letos jedeme také ve více párech, tak už se těším. tentokrát bereme i lyže. Jiři a nechystáte se s Vládíkem na hory? navím tedy, zda lyžujete. kamarádka jeli s malou, měla kolem roku. jeli s více páry, co mají malé děti a prý to bylo fajn, střídali se v hlídání. :-)
Profilova fotka
holky, info o murynce, krasne se rozkojila a uz je u male spolecne na JIP takze jsou spolu. mam vas vsechny moc pozdravovat.. lennus, proc bych s amalkou nekam chodila????:-O to delaji vsechny deti:-/ ale ted vim co ji trapi, je nemocna:-(chudinak vse se ji moc zhorsilo:-( ma rymu, tecou ji ocicka, pokaslava a ted ji vypadava i hlas:-( chjo...je to bezmoc, teplotu ale nema:-(
Profilova fotka
Míšo, tak to je dobře, že už je Markét u malé, a že i s mlíčkem to dopadlo dobře, moc jí pozdravuj :-) Amálka si to teda pěkně vybírá :-( kdepak to mohla prdelka chytnout? tak ať je jí brzo líp.. Leni, Aktivity je nejlepší hra na světě, zbožňuji jí!!! Měli jsme ji sebou v Alpách, celý týden jsme ji každý večer hráli, no sranda neuvěřitelná, zvlášť když se u toho pije, no pecka :-D Bylo nás na to 6párů a všechny to ohromně chytlo :-) Měla jsem ji půjčenou od kámošky, takže letos nám ji kupuji pod stromeček x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsemsi dneska prispala, byli jsme cely vikend v Praze a vcera vecer v divadle Palace na Vse o muzich - je to uzasny, brecela jsem smichy cele predstaveni, pokud se chcete pobavit a odreagovat pak na to urcite jdete to nezklame http://www.studiodva.cz/vseomuzich/ td se jdu pocivat jaka prace tu na me ceka a pak vas doctu
Míšo, myslím, že se Tě na to ptala i Jiřinka, ne? já nevím, ale připadalo mi, že Amálka pláče příliš, aspoň tak to na mě působilo podle Tvého popisu, že jsi z toho byla hodně špatná. tak jen tak jsem se ptala. a do kdy tam Markétka asi bude nevíš? pozdravuj ji. Evi, má být snad i nějaké doplněné vydání Aktivity. nás to hrálo lonin na Silvestra 3 páry a letos nás jede 5 párů, už se taky moc těším. a Scrabble taky znám. Leni, díky za tip. my jdeme zítra do Činoheráku na představení U kočičí bažiny.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?