Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Tak to je super Mončo emoticon
4. lis 2009 ve 12:25  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 holky silene jsem si poplakala u tohodle uzasneho videa!!!!! proste to je neco tak strasne uzasneho co dnesni doktori dokazi!!!

http://www.youtube.com/watch?v=oeVg0mytbfw
4. lis 2009 ve 13:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 moni...tobe jsem zapomela blahoprat!!!!!juuuchuuuu!! emoticon emoticon emoticon
4. lis 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 No, na gratulace je ještě brzy emoticon.

Tak ten kamarád mi řekl, že se majitelky bát nemusím, byla svéprávná. Ovšem Prý mám špatně kupní smlouvu a bojí se, že neprojde katastrem. To je snad zlí sen. Já jí nesla na katastr, aby se podívali, tam mi řekli, že je to v pořádku. Pak jsem to dala Českomoravské, ty mi řekli, že je to také v pořádku a teď tohle. Jestli to neprojde katastrem, tak se jdu oběsit. Podle toho kamaráda je to za hranou, podle jeho kolegy na hraně.
4. lis 2009 ve 13:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Moni - neblázni, určitě bude všechno OK emoticon
tu kupní smlouvu vám nepsal právník? a na katastru jsi se ptala těch jejich právníků?
já si i darovací smlouvu pro katastr nechala radši zkontrolovat u právníka emoticon
4. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Moni, držím palce, aspoň první pozitivní postup a fajn zpráva! emoticon

Míšo P., dívala jsem se na to video. To dítě se narodilo ve 24 týdnu? Je to hrozně těžké, ale jestli to není spíš na škodu, že dnes je takový pokrok a doktoři umí zachránit i takové nedonošené mimča. Jestli ta příroda náhodou neví, co dělá?
Je jasné, že být maminkou, budu chtít, aby mi dítě zachránili a žilo, ale tyto děti mají pak často velké zdravotní komplikace a potíže, nechci, aby to vyznělo hnusně, ale dle mně je to proti přírodě. emoticon

Pavli, tak jak Ti je???
4. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

jsem tu jen na skok, tak v ryhclosti..

Moni, to je super, že Vám to přiklepli a té smlouvy se neboj, pokud to na katastru jednou odkejvali, tak teď se v tom šťourat nebudou. Klid!!! emoticon

Leni, k těm nedonošeným miminkům, úplně mě zamarazilo, co jsi napsala, protože kdyby na to lékaři kašlali, tak teď nemám manžela.. narodil se o něco málo větší než to mimi na videu, ještě doma, protože to byl strašnej fofr a koukni, co z něj vyrostlo emoticon a je naprosto zdravej, takže já hlasuju pro zachraňování mini miminek emoticon

Předchozí stránku dočtu večer, teď letím, zatím papappa
4. lis 2009 ve 14:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Na tom katastru to asi nejsou právníci ne? Já to zkontrolované právníkem nemám. Kontrolovala to právnička, nebo ekonomka, nebo co to je Českomoravské stavební spořitelně. Proto mi to také vrátili, že tam není včetně pozemku. Já nevím, co tam je špatně, to mi ještě ten zmámý nenapsal.
4. lis 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi,
já to vůbec nemyslela nijak špatně a nerada bych se někoho dotkla.
Sama bych určitě chtěla, aby mi dítě zachránili a je jasné, že Tvůj manžel je důkazem, že to smysl má, ale věř, že je i spousta opaků, kdy ty děti mají vážné a doživotní následky.
Jen tak nahlas přemýšlím, četla jsem totiž nějaký článek o tom, že ten pokrok v medicíně může být i na škodu, přeci jen v přírodě se děje určitá přirozená selekce, která má smysl. I např. spontánní potraty, o kterých často ani žena neví, ten smysl mají. Protože Bůh ví, co by se narodilo, např. postižené dítě.
Ale nerada bych se tady pouštěla do nějaké pře, protože chci opravdu zdůraznit, že si nemyslím, že by lékaři neměli tyto děti zachraňovat, jen věřím, že určité věci v přírodě mají svoje odůvodnění.
4. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 tady jen zajímavý článek k tomu mému tématu:
http://zdravi.idnes.cz/zdravi.asp?r=zdravi&c=A040913_234253_zdravi_pol
4. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 já se na to video v práci nekouknu emoticon

Leni, mě je fajn emoticon na těle i na duši emoticon i když dneska jsem po delší době přelézala bránu tady u nás v areálu v práci a už to není, co to bývalo emoticon
já ti s tím zachraňováním dětí rozumím, jako máma bych samozřejmě chtěla udělat všechno pro záchranu, na druhé straně je lidstvo díky medicíně dost "přešlechtěné", zní to takhle sice blbě, ale něco na tom bude

Moni - na každé katastru jsou právníci, kteří právě kontrolují smlouvy, alespoň v Bene na podatelně si na mě brali telefon, prý kdyby se právníkům něco nezdálo, aby mi dali hned vědět
4. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, já to pochopila, taky si myslím, že ty spontálmí potraty atd mají důvod. Možná přijdu časem i na důvod, proč tu pán Bůh nechtěl Petra, i když občas, když je na zabití, tak je mi to i jasné emoticon emoticon

Teď opravdu letím, papa
4. lis 2009 v 15:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj ženy....

rychlej kuk na poslední události - souhlasím s Lenčou i s Pavlí. Dejchala bych za každýho mi blízkýho, kdyby to bylo možný....ale opravdu ta příroda většinou ví, co dělá.
Evi - na tohle bych si zakázala myslet, prostě to tak je.
Není to pro "svět" asi ideální, ale pro nás je to strašně podstatný a samozřejmě jako lidi jsme rádi, že ta možnost je.
4. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 fsvojap a ha, já moc nevím, jak to tam funguje. Jeden právník říká ne, druhá na hraně. Posílám to třetímu,který to uvidí poprvé. Já ať do toho brejlím jak chci, tak chybu nevidím, je tam vše jak má být podle katastru, ještě jsem to kontrolovala. Nejspíš to tedy bude zase nějaký chyba ve slovíčku, neodhalili to ani na SFRB, ani u Českomoravské, ani na katastru, ty ženský, co to přebírají. Já to tam vypisuji jak debil a teď jsem koukala na zástavu, tam je jen že zastavují dům číslo popisné na parcele a zahradu na parcela zapsané v Chomutově a bez problémů. Já se z toho opravdu zvencnu.
4. lis 2009 v 16:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Nejdříve jsem koukat nechtěla, nakonec jsem to udělala a pobrečela jsem si.
Je to opravdu zvláštní, ale když pak jí vidíš po dvou letech, tak jde vidět, že to mělo smysl.
Tchýni kamarádce se takhle narodila vnučka a měla 500g, maminka i miminko leželi dlouhatánsko v nemocnici, teď je malé (nebo malému, nejsem si úplně jistá) rok a má 5,5 kg. Vím ale, že to pro ně bylo hrozně těžký a myslím si, že než dojde k tomu okamžiku, kdy je vše v pořádku (a že to určitě hrozně dlouho trvá), tak to musí bolet možná ještě více, než samotný potrat v tom okamžiku.
4. lis 2009 v 16:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni, ono hlavne s tema detma jde o to ze to mnohokrat neni pricinou toho ze je neco s miminkem, ze priroda vi ze se nema donosit, ale znam plno holek z konika, ktere nedokazi donosit miminko a ta chyba je bohuzel na strane maminky a i kdyz ten plod je na 100% zdravy tak se otevre cipek a miminko jde pryyyc. Znam holky, ktere bohuzel potratili ve 23tt, znam ktere ve 24tt porodili a prcek chvili zil a znam takove ktere porodili kolem 24tt a miminko to takhle krasne dokazalo. Pribehy nekterych maminek jsou dost strassidelny, ze napr... 4 krat prisli o miminko kolem 20tt i kdyz meli cipek zasity atd..a stale se nevzdavaji, ja bych to uz nevydrzela a premyslela bych o adopci, myslim ze z tohodle duvodu by mel byt u nas povoleny zakon o ,,nahradnich,, matkach, kdy zena nosi v sobe oplodnene vajicko a spermie jinych osob a donosi ho az dokonceemoticon a oni vlastne potom maji sve diteemoticon emoticon emoticon emoticon
4. lis 2009 v 17:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo,
já chápu, že ten pud mít dítě je hrozně silný, ale myslím si, že by se to nemělo přehánět. ani se mi nelíbí, když chodí ženy donekonečna na umělé oplodnění, zničí si zdraví, vztah a úplně se tomu obětují!
člověk by měl mít soudnost a prostě přijmout pokorně i tu možnost, že ne každému je dopřáno mít dítě. dnes si člověk řekne, že když to nejde, tak si ho prostě uděláme jinak.
já bych umělé asi zkusila, ale ne donekonečna. nelíbí se mi tam pak ta radukce vajíček.
do adopce bych šla, do konce o tom uvažuju i tak, kdybychom měli svoje dítě. ale to teď nevím, je to jen myšlenka. mysím, že bych dokázala vychovávat cizí dítě, ale hrozně toužím po tom, si prožít těhotenství se vším všudy.
vy byste šly do adopce, holky?

s těmi náhradními matkami je to taky těžké, protože nikdo ji nemůže přesvědčit, aby se toho dítěte pak vzdala, když si to rozmyslí. a sama víš jak je to náročné martírium nosit dítě a porodit ho. a ne tak se ho pak vzdát. žena, která nechce svoje dítě, se do toho asi ani pouštět nebude. i když jsou výjimky.
a možnost vzít si sperma jiného chlapa zase špatně snáší partneři těch žen. na to mi A. řekl, že by šel radši do adpoce.
4. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni...tak s timhle nesouhlasim...emoticon ja bych saskovala do nekonecna....emoticon mit dite bylo pro me byl zivotni cil, muj smysl zivota....Zkousela bych vse uuuplne vse do te doby az bych vyzkousela vse a stejne to neslo, treba i 10let! Jinak jsme si rikala ze kdybych mela penize(bohuzel to o penezich jeemoticon ) tak bych si vzala do pestounske pece klidne dite a sama bych mela klidne 4detiemoticon emoticon emoticon
5. lis 2009 v 10:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No já si myslím, že to máme přirozeně zakódovaný v hlavě, že chceme děti.
Je to jediný, co tu po nás zbyde - naši potomci.

Jen dnešním světem jsme všichni zblbí, že se najdou takoví, pro který dítě prostě není "to ono" a já to nikomu nemám za zlý, ba naopak.

Jenže to mít dítě "za každou cenu" je to, o čem mluvila Lenka - pokud ženská nemůže mít dítě, je to z nějakýho důvodu, že si ho pořídí nějak "uměle" - to je proti přírodě.
Ale ten pud je jasnej - množit se, takže když to nejde tak, jde to jinak. Je třeba přece přírodě pomoct.

Tak aby nedošlo k nějaký blbě pochopený mejlce - dávala bych metály za to, že dokážou idiopaticky neplodným párům "udělat" dítě, že dokážou ty ani ne půlkilový miminka zachránit.
Je to úžasný, vždycky si říkám "a kdo je tady Bůh?"....ale není to tak úplně přirozený.

Tak u nás to je přesně obráceně - Michal by bral adopci až jako úplně poslední možnost...a já asi taky.
Geny jsou svině a nevíš, čí je to dítě má. Proto kdyby mohlo být to miminko aspoň "napůl" jednoho z nás, je to lepší než "úplně cizí"... víš jak to myslím.

A nejsem pro "porodit dítě na zakázku". Jsem pro, aby se změnila ta zkurvená legislativa a nestačilo poslat jeden pohled do děcáku ročně a tím se prokáže "zájem o dítě".
Protože tady vychováváme děti odchovaný ústavama, místo aby byli u "náhradních" rodičů, co by za něj dejchali.
5. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 amimi...pekne napsane emoticon ..emoticon ja bych si asi hodila masli, kdybych byla sterilni!:-/ a to jako naferovku:-/nebo bych rekla moji matce at se necha oplodnit od meho muzeemoticonemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon(sranda emoticon ) jsme preci skoro stejnyemoticonemoticonemoticon
5. lis 2009 v 10:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No Míšo....to by se prostě narodila stejná Amálka starší mamině emoticon
5. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 amimi a potom by mi ji dalaemoticonemoticonemoticon
5. lis 2009 v 10:55  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Hm...je to svým způsobem úchylný (že by jako něčí chlap souložil se svojí tchýní)....ale podle mě by to bylo možný udělat.
Aby jí jako on dostal do péče a žil pak s tebou a pak byste se vzali a ty jí přijala za svou a byla by tvoje ofíko, i když ne úplně biologicky...ale skoro.

(My jsme si s mámou taky hodně podobný emoticon emoticon )
5. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky,
každá to mám prostě jinak. já nechci dítě za každou cenu a zničit si přitom vlastní zdraví. když mi nebude dopřáno, tak se z toho nechci hroutit. pudy jsou silné a nedokážu říct, co to se mnou udělá za pár let, když to třeba nepůjde, ale nemyslím si, že by to pro mě měl být středobod vesmíru. žila bych jinak - pracovala, dělala něco užitečného, cestovala, popř. tu adopci.
děti chci rozhodně, ale ne za každou cenu vlastní!

Míšo, záleží taky, co z těch idiopatických párů vznikne, ne?
to, že si to tak přejem neznamená, že je to dobře a že to dítě bude dobrý výtvor našeho snažení, že?
5. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Jak to mám vědět, proboha? Tohle je fakt otázka emoticon emoticon

A hlavně - když ty lidi opravdu chtějí, tak snad ho chtějí se vším všudy.
Dítě s vadama se může přihodit i dvěma naprosto zdravým a přirozeně počnoucím párům.

Já si myslim, že když to na ženskou přijde....tak nekouká vlevo vpravo a chce dítě. Klidně s někým cizím, ale chce dítě.
Někdo to v sobě nemá tak vyhrocený, někdo jo. Já to nevim....třeba to na mě nikdy nepřijde a dítě nebudu chtít, třeba mi hrábne a půjdu přes mrtvoly.
5. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 to byla jen otázka do diskuze a moje hlasitá myšlenka. nečekám, že tohle někdo ví a zodpoví! emoticon

taky právě nevím, jak to u mě bude. vím, že ženské jsou schopné dělat jepičí kousky!
teď se to těžko říká, když to neplánujeme, viď? emoticon

jen si stojím za tím, že člověk by měl být pokorný ke svému tělu, zdraví a přírodě.
5. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Já si to taky myslím (to s tou pokorou), ale nejsem si jistá, že to jde tak snadno.

Zrovna zatím žiju s představou, že až to přijde, tak si dítě pořídíme, když to nepřijde...pes je taky fajn emoticon emoticon
Ale fakt netuším, co bude... Třeba budu psychoturbomatka emoticon
5. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

taky je u vás tak kráááásně? emoticon

V rychlosti jsem to tu pročetla.. k tomu, jak řešíte, zda neplodnost řešit či ne..
Já si myslím, že pokud ženské začnou tikat hodiny, tak je pro ní prostě dítě to jediným, po čem touží a je dobře, že jsou tu možnosti, aby si ke svému dítěti pomohla.. takové ty řeči, že je to proti přírodě atd, to třeba je, ale to je pak i léčení třeba rakoviny nebo tak, nebo snad ne? A Leni, umřela by jsi radši nebo šla proti přírodě? emoticon Myslím si, že ten pud po dítěti je stejně silný jako touha žít, proto mnoho žen se pokouší o umělé oplodnění x let.. Chápu, že člověk, který prostě zatím v dítěti nevidí náplň svého života, tak to nemusí chápat, než jsem otěhotněla, tak jsem to měla zrovna tak, ony pak ty hormony to v té hlavě úplně přeházej emoticon
Kdyby nám mimi nešlo, tak o tom jsme taky mluvili, asi bychom raději, než adopci, tak zkusit umělé, aby to bylo aspoń geneticky po jednom z nás, jak psala Míša. Dokonce jsme přemýšleli, že bychom si řekli o sperma nějakému kámoši, kterej se nám zdá nejdokonalejší, abychom přece jen měli ponětí, co z toho může vyrůst, ale to byli jen takové naše výplody emoticon

Mončo, tak co katastr a smlouva, něco nového?

A jak se mají naše těhulky?
Pavlí, leze ti už bříško? Já furt nosím oblečení jako dřív a když nejsem zrovna přecpaná, tak furt žádná změna a váha taky furt stejná.. je to normální??? Příští čtvrtek jdu do poradny, tak jsem na to moc zvědavá. ještěže mám ten domácí ultrazvuk a vím, že to malé žije, jinak bych začala mít asi už nerva..
Joo a zítra dorazí ta kámoška z německa s první várkou hadříků, už se nemůžu dočkat emoticon
5. lis 2009 ve 12:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky,
venku je nadherne jsem se ted vratila do kanclu a uz aby ta hodka utekla a sla jsem domu. Dneska zadny spani nebude a vyrazime pekne na prochazku emoticon
K tomu co tady resite...ja si prosla tim, ze to chvili neslo, bylo to 3/4 roku a me to prijde jako strasne dlouha doba,ale oproti jinym zenam je to nic. A nikdy jsem netusila, ze to budu tak resit, bude me to desit, ze to nejde a proste jsem se opravdu dostala do stavu, kdy jsem neresila nic nez to dite. A chapu, ze jsou pak zeny schopny udelat pro dite cokoliv...ale je to otazka, kterou nidky nikdo dopredu nevi, a to zda dela dobre emoticon

Jinak me teda tenhle tyden docela vylezlo brisko, uz mi to rikaj holky v praci tak jsem trochu v soku, jestli to neni nejak brzo emoticon emoticon
5. lis 2009 ve 13:41  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 amimi... ja jsem nemyslela ze by muj manzel soulozil s tchyniemoticon ale oplodnilo by se to ve skumavce a vlozilo do niemoticonemoticonemoticon nebo tak necoemoticonemoticonemoticon brrrr, z toho mi je strasneemoticonemoticonemoticon jdu si udelat jidlo, mam neskutecnej hlad!!!!!
5. lis 2009 ve 13:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.