Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojik holky.... info o murynce DNES JI POUSTEJI DOMU:) a u nas?? tak prave je 13:30 a ja jsme pred 25-ti minutama vstavala....holky, jsem uplne mrtva:( myslim ze dneska jsme zazila nejhorsi noc, i kdyz jsem myslela ze uz zadna horsi nemuze existovat . Amalka krasne spinkala, takze usinanai bylo super(kolem pulnoci). ve 3h se vzbudila a zacal nekonecny kolotoc vseho do 9h!!!!!!!!!!!!!!!!!! malem me trefilo.... ja proste nevim co delam spatne, pres den ji nejde vzbudit absolutne nic...jsme uz beznadejna
Profilova fotka
:-S Tak to já ti asi neporadím :-( Napadá mně akorát, zkusit jí budit, prostě natvrdo jí zbudit, zkusit jí udržet vzhůru hraním . Ale mně se to kecá, nemám s dětmi zkušenost. Markétka se tady určitě ukáže. To je dobře, že jsou doma.
Míšo, já to vidím jako Monča, prostě jako laik, nevím, ale asi nějak tak - budit a snažit se jí obráti režim. A má někdo podobný problém na Koníkovi? Nezkoušela jsi něco pohledat? Už se těším na další fotky malé Sofinky. :-) Dnes jsem si ještě ani pořádně nesedla, furt běhám s klientama na cizineckou policii, no zábava, ale aspoň to utíká! ;-) Lenči, už Ti roste pupík? :-D
Profilova fotka
holky, ted jsme si zvedomila ze v brisku byla mala nejaktivnejsi v noci, pres den spala jak zabita a na kontrolach jsme ji nekohli vzbudit, takze si to nese uz z briska.. leni, ano ma tam par holek podobne problemy..:-/... v pondeli jdu do poradny, tak se pokusim s doktorkou neco vymyslet jak ji budit atd... prisaham tohle nikomu z vas nepreju:-D
Profilova fotka
pardon, pisu jak blb..:-(
Profilova fotka
ahojky zlatíčka tak porod 2.11 magické datum všichni od manžela včetně jsou druhého narození ráno jsme psala že mi odešla zátka,po obědě jsem se cítila jako počůraná...občas to teklo ale říkám asi výtok v 16 hod.to byl ale průtok mokré kalhoty vše a mě došlo že je to plodovka okamžitě jsme zavolala tcýni manžela vzala tašku a jelo se..manžel jel rychle bál se zlatíčko dojeli jsme kolem půl paté kde se mě ujali PA ukázala jsme vložku a ona že je to plodovka a že se bude rodit...bála jsem se o měsíc dříve ale věřila že vše bude v pořádku.... dali mě na monitor nic žádné kontrakce nic tak že mi to vyvilají kvůli streptokokovi....dali mi Yal doporučuji je to výborný vyprázdnila jsem se potom suprově manžel odjel pro nějaké věci zavolal do práce že druhý den nepřijde a já tam zůstala měla jsem alternativní box s vanou s míčem se vším.....no a v půl 7 to začlo KONTRAKCE SAMI OD SEBE hned po 2 min docela hukot....bolelo to nepopírám ale dalo se to kolem 20 hod.se vrátil manžel to už jsme funěla...a on chudák nevěděl jak mi pomoc....ve 21 mě dali na monitor kontrakce vysoké jak blázen bolestí jsem nevědala co dělat kort vleže...pak řekli at jdu do sprchy a já že nemůžu že mám pocit na tlačení a PA říká aha vidím vlásky a to mi došlo že se prostě stanu maminkou na 4 zatlačení byla maličká venku křičela apgar 9-9-9 váha 2220 44cm.....hned zakřičela a odnesli jí manžel šel s nimi pak mi jí ukázali na rychlo dali pochovat a odvezli do inkubátoru....placenta vybavena hned po porodu šití nebolelo až konec kdy přestala působit umrtvení....pak mi dali pytel na břicho a 2 hod jsem tam ležela manžel semnou ve 24 hod mě převezli na pokoj a manžel jel domů holky POROD STOJÍ ZA TO NÁDHERA HNED BYCH ŠLA ZASE!!!!nepopírám je to bolest jako žádná v životě ale ten poklad v postýlce za to stojí
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... jinak dnes spíme na baráčku poprvé a už jako rodina x-) x-) x-) sice koupelna bude až zítra :-N v hale bordel ale my jsme oddělené takže pohoda dnes manžel stěhoval postel :-D :-D hukot čekal že nás pustí až v pátek :-N :-N takže jsme už tu x-) x-) ale čeká nás přesun všech věcí .....kuchyně atd protože nové nádobí ted kupovat nebudu s malou :-N .... všem moc děkujeme x-) x-) x-) za gratulace a podporu 8-)
Profilova fotka
Ahoj Markéééét. Téda, takže magické datum. Hlavně že už jste doma. To je krásné, že budete spát poprvé v domečku jako rodina. Zase mi tu ukápla slzička.
Profilova fotka
Market ahoj ;-) jaká byla první noc doma?
Vítám doma Markét a Sofinku. :-)
Profilova fotka
ahoj Markét :-) tak to šla Sofinka celkem rychle, ne? a jak se vám spalo poprvé v novém domečku?
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... aktuální fotečky domečku 8-) spalo se krásně malá je hodná x-) x-) moc děkuji za přivítání x-) x-) x-) co je tu nového?????
Článek se načítá
Profilova fotka
No, asi v podstatě nic nového.
Profilova fotka
Ahoj Markét :-) Tak to je fajn, že se porod nakonec tak dobře povedl a máš na to jen krásné vzpomínky x-) Připadá mi, že ti je Sofinka moc podobná ;-) S tím datume, to je super náhoda :-N
Profilova fotka
Já se z té fotoknihy opravdu snad poresu, zase mi zmizely nějaké fotky a dokonce i ty formáty, už tomu nerozumím ]-( Jinak holky, včera se Vašíkovo nejlepší kamarád předávkoval práškama, naštěstí jeho přítelkyně šla domu dřív ze školy a našla ho včas. Sanitka ho odvezla a je na JIPce ;-( On už 4 roky bojuje s rakovinou, ze začátku to vypadalo, že ho toho zbavili, ale pak se mu začaly dělat nové a nové metastáze (nevím, jak se to píše) a vypadá to, že se toho nikdy nezbaví :-( Už to s ním vypadá líp, tak ho snad brzy pustí domů, jenže má teď chodit do nemocnice na nějaké ozářky a domů bude chodit jen na víkend, už to nezvládá :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně jsem se za váma dostala, byla jsem v jednom kole.. Markét, ještě jednou moc gratuluji, mám radost, že jste už obě v pořádku doma a v novém x-) Jakpak to zvládáš? A co kojení? A jakpak tatínek? A jak je malá teď velká? Jinak mi přijde celá Jirka s tvým nosíkem :-) Jiřinko, u koho děláš tu fotoknihu? Happy mělo zrovna nedávno akci na fotoknihy.. Jako tohle naštve, mně se to taky stalo a nepřišla jsem na to, proč se to děje.. ukládáš si to průběžně po stránkách? S tím Vaškovo kámošem je to smutný, kolik mu je? :-( Míšo, to koupání malé je krásné, takhle vypadá beruška jako nejhodnější a nejklidnější dítě, je krááááásnááá x-) Dnes jsem byla v poradně, vše ok, jen mám stále nízký tlak, ale to neva, spíš mi dr vynadala, že nepřibírám, jsem v 20.týdnu a měla jsem nahoře jen 0.5Kg a to byla petka vody, co jsem ráno vypila, abych měla aspoň něco nahoře :-D Břicho také beze změn, ale na to mi řekla, že to neva, že je prcek víc vevnitř, tak jsem ráda.. jinak je to lump, protože se na UTZ neukázal, byl zády, pak prdkou a když zvedl nožičky, tak je měl pevně u sebe a nebylo nic vidět :-( Za 14dní jdu na ten velkej genetickej, tak se snad ukáže, nechám si to zase nahrát na video, no 2.12.jdem na ten 4D, už se nemůžu dočkat x-)
Profilova fotka
Ahoj Evičko, takže stále ještě nemáš jasno :-D To nevadí, hlavně že je to zatím zdravé miminko ;-) Včera jsme koukali na dokument o narození, nevím, jestli vám to mám psát, snad to nebudete brát holky zle a pak mi nadávat. Byly tam příběhy normálního porodu, pak porodu císařským řezem, kdy mělo miminko omotanou pupeční šňůru kolem krku a nedejchalo, ale rozdejchali ho nakonec, pak miminko, který se při porodu něčeho nadejchalo a mělo plné plíce a nemohlo dýchat, tak mu nějak trupičkami měnili krev, aby okysličovali srdce - přežívá jen 30 % miminek a ono to nakonec po 14 dnech zvládlo a pak miminko, které se narodilo s nějakým nádorem na zádíčkách, tak ho museli hned operovat. Holky, já brečela :-( Ale ukázali je po několika měsících, to bylo krásný. Příští díl bude o dětech, které dostali vážnou nemoc, to jsem říkala, že na to asi koukat nebudu :-| Evičko, tu fotoknihu dělám u Fotolabu, mám na to 50% slevu, dostala jsem jí v tom kufříku v porodnici. Za chvíli to budu otevírat, tak snad tam bude vše :-. Jinak noci jsou pořád stejný, vůbec netuším, kdy se to zlepší :-| Teď 2x dostal kašičku na noc a včera se mi vzbudil ještě o hodinu dřív, než normálně, když kojím. Úplně mě ročilují články, že v téhle době už dokáže spát miminko celou noc ]-( V noci, když se Vládík zbudí, tak se chovám už úplně automaticky skoro se zavřenýma očima, jako když třeba musíš řadit v autě.
Profilova fotka
Ahoj holky, vubec ted nestiham, meli jsme v praci nejakou kontrolu tak jsem radsi na net nechtela chodit,ale v pondeli uz tu budu ;-) Preji vsem pekny vikend :-)
Profilova fotka
Jiří to je hrozný. Kolik mu je let. Zdraví je fakt nejdůležitější. Já byla dnes na gyndě. Vše v pořádku. Doktor koukal a jsem před ovulací, tak mám naordinovaný sex v neděli ráno v pondělí odpoledne a v úterý večer :-D . Vtipálek, pak mu mám prý přijít říct, že jsem těhotná. Jen kdyby to takhle šlo. V neděli je totiž Pavel v práci v pondělí celý den v Ostravě a v úterý jdeme na barák, tak mi držte palce ;-)
Profilova fotka
Je mu 27 :-( Mončo, tak ale to zase otěhotnět nemůžeš, to by pak bylo podezřelý :-D Prostě si manžílek bude muset udělat čas a hotovo! :-)
Profilova fotka
27? Tak to je stejně starý jako já :-( , jak na to přišel, že je nemocný?
Profilova fotka
Mončo, to si už nepamatuju, začalo to nějak, když jsme s Vaškem byly na začátku. Tenkrát byl na chemoterapiích a vypadalo to, že bude v pořádku, znovu přibral, začal chodit do posilovny, narostly mu vlasy, po tom, co se s ním rozešla přítelkyně naštěstí našel jinou a vypadalo to, že to bude zase dobrý, jenže se mu začaly dělat nové zhoubné nádory a takhle se to vleče už několik let :-( Nedávno mu řekli, že jediná možnost je transplantace plic a to není jistota, že se to nevrátí a úmrtnost při zákroku je taky a že se prý 50 let dožívá snad je 30 nebo 50 % lidí (tím si teď nejsem jistá) :-(
Profilova fotka
ahojky jiřinko to je strašný :-( :-( chudák klučina :-( :-( jinak ty příběhy čtu někdy i na koníku co se může přihodit i na konci těhu nebo při porodu a vždy mi tečou slzy :-( moni ty jooo super že funguješ tak jak máš x-) x-) držím moc palce na ten sexík 8-) :-D hlavně at to klapne!!! x-) evi to bude určo holka 8-) ty se rádi schovávají :-D :-D jsme ráda že je vše o.k x-) za tich 14 dní se určo ukáža :-) jak zvládám myslím že dobře :-) ještě stěhuji nějaké věci z baráčku tak tchýně vždy pohlídá :-) dneska jsme i uvařila uklidila malá je totiž zatim ťuk ťuk strašně hodná asi dohání že měla být ještě v bříšku budí se totiž jen na krmení po 3 hodinách hned usne a spí zase jak andílek x-) x-) včéra jsme měli první procházku tak se jí to moc líbilo,kojení??no kojím ale dokrmuji vezme si ode mě tak 20ml což je málo vypije tak kolem 60ml...bud dokrmuji odstříkaným mlíkem nebo bebou holt kojit plně asi nebudu :-|manžel?je z malé úplně paf x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj Marktétko, tak to je fajn, že je to u vás takhle v pohodě :-) Ještě si tyhle chvilky krásně užij, protože se všechno strašně rychle mění. Já měla ze začátku pořád krásně uklizeno, mohla jít na net a tak, teď už to je složitější. S tím kojením je to škoda, ale hlavně že je zdravá x-) Je výhoda mít takhle tchýni blízko vás, viď ;-)
Profilova fotka
jiřinko však já vím a ani nedoufám že takto hodná zůstane ;-) je to drobeček a musí nabrat síly :-N měla být ještě 3týdny v bříšku a už se musí vypořádat se světem :-x věřím že u vás se to brzo změní ;-) a že vládík bude zase hodné miminko x-) holt má nějaké špatné období :-. a jak se jinak máš??
Profilova fotka
Markétko, to on hodný je, jen se mu špatně spinká, ale za to nemůže, já vím ;-) Jinak já se mám dobře, akorát se morduju s fotoknihou, babička je zase s Vládíkem. Taky jsem už dneska umyla okna a poklidila :-) A jsi nakonec ráda, že přišla Sofinka na svět dřív? Kolik teď vůbec váží? Musí to být úplný drobeček. Vládík měl 3100g a 50cm a připadal mi neskutečně malinký :-)
Profilova fotka
jiřinko to je fajn ty hlídací babičky co :-D ?fakt to oceňuji tchýně přijde každé ráno já skočím do krámu pro pečivo atd ;-) stačí prozvonit a je tu v cuku letu :-N :-N jééé fotokniha tu bych také mohla udělat..vůbec nevím co dávat na Vánoce ani kdy to pořídit :-. no ráda asi na jednu stranu ju boleli mě ty záda od porodu nic ;-) ale bála jsme se aby byla v pořádku |-| .... vážila 2100 když nás pouštěli v pondělí máme poradnu tak uvidíme kolik nabrala jinak i 50 je jí veliká :-S je to drobeček ale já sem si zvykla s ní pracovat a nepřijde mi to ;-) právě 3kg mi přijou děsně obr :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem tu jen na skok, v rychlosti jsem vás dočetla.. Teda Jiřinko, to je něco s tím kámošem, takhle mladý a už takhle nemocný :-( a ví se, z čeho to má? Je to hrozný. Jestli jsem to dobře pochopila, tak nejklidnější miminkovský období je těsně po narození, co :-D Ale teť zase musí být s Vládíkem větší sranda, přece jen ho už vše zajímá a tak, viď :-) Markét, tak to je super, jak to všechno hezky v klidu zvládáš, jen tak dál :-) Z toho kojení si nic nedělej, aspoň nějaké mlíčko má od tebe. Stejně jsou ty sestřičky tam fakt na dvě věci, když ti hned malou nepřikládali, je to škoda. Musí to být drobeček 2Kg, to je takové trošku větší kuřátko, co :-D Zrovna jsem se byla podívat v mrazáku, jak je asi velká :-D Koukala jse, na fotky, moc ti to s kočárkem sluší :-) Jo a jak má na fotečkách malá otevřené jen jedno očičko, to je náhoda, nebo to tak prostě má? No a já se mažu dát do kupy, razíme dnes s holkama do města, nejdřív na koncert té mé oblíbené kapely a pak se uvidí, už se tááák těším x-)
Profilova fotka
evi :-D :-D si mě pobavila jak jsi se šla podívat na kuře :-D :-D no uvidíme v pondělí kolik bude mít 8-) zvládám akorát ty hormony skoro pořád brečím :-N a nemám důvod i když kouknu na malou brečím :-N to jedno očko to jsou fotky focené za sebou ale hodně často pokukuje jen jedním očkem ;-) ted se rozkoukala jinak skoro pořád měla očka zavřené..... užijte si hezký večer x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markétko, já myslela, že musí mít 2500g, aby vás pustili =-) Vůbec si jí nedovedu prťavoučkovu představit x-) Já taky jen zavolám a babička tu hned je :-) Markétko, já většinu dárků budu mít přes internet, do krámu skočím jen pro to nejnutnější a jednou za čas uděláme větší nákup, ale nevím, myslím, že nebude čas a ani chuť lítat po krámech a něco shánět. Stejně peníze teď nějak nemám, takže z mé strany to budou chudší vánoce. Pro naše dělám taky fotoknihu - jednu Vládíka a jednu jejich letošních dovolených a to už bude ranec. Nevím, možná koupím ještě nějakou maličkost. Vašíkovi musím sehnat ten holící strojek a asi nějaké tričko. Vládíkovi nějaké hračky a hadřík, to už celkem vím. Ségře netuším a Vašíkovo rodičům také zatím nevíme. Evičko, to máš pravdu, sranda je veliká, ale Vládík je takový hyperaktivní. Třeba s jeho bratránkem jsou jako den a noc. Kryštůfek dělá vše s rozmyslem, tak pomaličku, klidně a on je naprostý šílenec :-D Ale opravdu, všichni jsou z něho hotový. Snad mu to nezůstane, to bysme se asi zbláznili. Včera si začal strkat nožičky do pusinky, takže přebalování, oblíkání, koupání opravdu stojí za to :-D Nejhorší je, když mi chytí vlasy, pevně je zatahá, dotoho se zahryzne do tváře a ještě se snaží ječet. On si chce brousit ty zoubky, ale na nevhodným místě ;-) Jo a Markétko, co se týče té umělé výživy, tak ty děti pak v noci dobře spinkají, všechny maminky co znám, tak stávají maximálně 1x za noc ;-) Nevýhodou jsou pak peníze a to chybějící přitisknutí, ale vy si to určitě vynahradíte ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?