Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
 Dobré ráno holky,

tady je kultůry, takhle při pondělku emoticon My v divadle nebyli ani nepamatuji, furt se něco děje a není na to čas, budeme to muset taky napravit.

Leni, k těm Aktivitám si můžeš dokoupit další kartičky s úkolama, protože pokud se to hraje třeba často, tak by si člověk ty původní mohl už pamatovat. Fakt klobouk dolů, tahle hra se pak povedla a čím to hraje víc lidí, tím je to lepší emoticon
9. lis 2009 v 11:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
Leni - koukala jsem na šaty, u mě taky vedou 007 emoticon
12tis. za šaty je sice dost, ale jestli jsou to tvoje srdcové, tak do toho jdi emoticon které to vlastně jsou?

Evi - tak co? nezabojuješ a nenaházíš něco nového do eshopu? emoticon taky by mě zajímaly židle emoticon

Míšo A - už ti ebanking zase funguje?
já s tím mám problém často, hlavně teď mám nové karty a tudíž nové PINy a to je teprv boj, tuhle jsem to trefila na potřetí - a to jsem se PIN pro jistotu poznačila (ne na kartu emoticon ) a stejně jsem si ho opsala blbě... emoticon budu muset využít vánoční nabídky KB "změna PIN zdarma"
9. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj Pavlí, tak do toho u té KB taky půjdu, protože jak měním pořád karty, tak PINy jsou u mě také problém, mám je prostě v peněžence.

Evčo, ten kobereček máme taky, jen oni mají světlejší emoticon
Mě se nejvíc líbí ten opičí setík emoticon

Aktivity jsme hráli na silvestra a pak s kamarádem a jeho přítelkyní u nás. Vašek na takové hry není, ale taky se nechal ukecat. Mě to připadá jako dobrá hra. Já jí kupovala před 2 roky ségře k Vánocům.

Do divadla bych Vaška nedostala, jen jednou jsme byly společně na plese a to na ségry maturáku.

Holky, dělám fotoknihu Vládíka, už mám 90 stran, jenže jak mám veliké fotky a nemáme veliký hardisk, tak se mi poslední akce nedokázala uložit a už nic jiného se mi tam nevešlo. Rozhodla jsem se, že stáhnu fotky z Déčka na přenostný hardisk a přesunu ttu fotoknihu pak tam, tam je místa víc. Tak jsem to udělala, i když jsem se bála, ale nic jiného mi nezbylo a zůstala mi asi jen 1/4 fotek na pár stránkách někde v prostředku emoticon Nechápu, že něco tam zůstalo a něco ne. Tak dnes začínám znovu emoticon
9. lis 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 mám to emoticon emoticon emoticon emoticon

Prostě se mi to najednou vybavilo....Ha, nejsem tak blbá, jak jsem si myslela emoticon Tradadáááá emoticon
9. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Leni, mně se líbí ty, na kterých jsem nejvíc a pak na konci. tuším od č. 23.
ty 007 jsou krásné, ale bílá není úplně echt to pravé pro mě a navíc na pohyb a tanec nejsou tak pohodlné a já míním blbnout a skákat u cimbálu! emoticon

Jiři, možná záleží jaké představení. když to sedne, třeba nějaká komedie, mohlo by se mu líbit. ale proč to lámat přes koleno, že?
a máte něco společného, co vás spolu baví? třeba nějaký sport? určitě ale cestování, že? emoticon
tak zlom vaz s tou fotoknihou, já bych asi neměla trpělivost!

dnes jsem dostala od A. vstupenky na Chinaski. mám je ráda odjakživa, tak se moc těším! emoticon

Míšo, no jo, ses podcenila, co? šikula! emoticon

Moni, dnes jsem zkoušela ty, co jsi mi dávala odkaz. hezké, vrchní čast sedla parádně, ale jsou dost široké, buď na těhulku nebo někomu, komu to nevadí. ale bylo to už moc, i když celkově hezké.
9. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3515559&vReferer=
Sofii od mury

ahojik holky

tak ja mam uz uplne obracenej rezim diky Amalce:-/ takze ne ze ona by si ho menila ale ja jsem k tomu byla donucena... Vstavala jsme az ted ve 12h protoze mala se vzbudila pred 3h a rozhodla nespat a rvat do 6:30h, me zase malem trefilo, ale byl to hysterak ktery stridal fnukani a koukani, takze byly i horsi noci....
10. lis 2009 ve 12:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, já jsem sportovní nadšenec, takže to je v pohodě emoticon A jak říkáš, my pak raději pojedeme někam na výlet.
Já třeba na divadle netrvám, ale na ples bych třeba ráda zašla.

Dneska jsme byli s Vládíčkem plavat a už byl úplně potopený a zvládl to parádně, je to šikulka emoticon
Pak jsme byli u doktorky, dostal dvě injekce, tak trošinku zaplakal, ale hned přestal. Možná jen dnes bude takový mrzutý. Váží 7250g, takže za měsíc přibral 270g, prý mohl víc, že má rezervy, tak jsem ráda, že to, že jsme už pridali zeleninku nebylo špatně, měla jsem z toho smíšené pocity, protože všude píšou, že nejlepší je výhradní kojení do konce 6 měsíce bez příkrmů. Ale jinak je prý zdravý a krásný emoticon

Teď mi prdelka krásně usnula.

Tak v té fotoknize mi zůsali podklady bez fotek, tak jsem tam měla kolik fotek je nastránku a jak byly poskládaný, jen jsem tam naházela znovu fotky, docela jsem si to pamatovala, takže jsem to za včerejšek zvládla. Chtěla jsem mít tu fotoknihu do 6. měsíce, ale maximum je 130 stránek, tak se mi tam vejde jen 5 měsíců emoticon
10. lis 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Koukám, že má frňáček po Markétce emoticon

Míšo, tak to nevím, ale Vládík to měl taky, že se mi probudil třeba ve 2 a byl vzhůru do 4:30, je to hrozný, ale už si nevzpomínám, kdy se mu to přehodilo. Ale je fakt, že tolik neřval. Já ho měla v ruce a čučela jsem na televizi a on byl spokojený. Ale takový mazec jsme neměli. Přitom říkají, že ty holčičky jsou v tomhle lepší. A co ty prdíky? Pomáhá něco?
10. lis 2009 ve 12:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko, ty prdiky jsou urcite lepsi....pomaha nam baby calm. ona krasbńe spi pres den...je to proste otocemy a ona se pak v noci vzteka ze nemuze usnout:-/
10. lis 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Já si myslím, že jestliže přes den spinká, tak pak tu noc spát nepotřebuje, ale tady jde taky o to, že ty nejsi schopná se jí tolik věnovat, jako bys to dělala přes den, možná by si s tebou chtěla hrát a tak emoticon
10. lis 2009 ve 13:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ona jeste na hrani neni..jenom poziruje veci kolem sebe alidi... ale v noci co s ni ze?
10. lis 2009 ve 14:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, jasně, taky bych A. nenutila do něčeho, co ho nebere. My oba rádi sportujeme.
Co za sport Tě baví?

holky a když to má mimčo takto otočené, to nejde nějak změnit? jako budit toho prcka přes den a nějak ho utahat? nevím, jen mě to tak logicky napadlo, aby prostě v noci to boubele spalo. emoticon

zdravím Sofinku, je to malá fešanda emoticon
10. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 lenus, budim pres den, ale chrape jak zabita... muzu delat cpokoliv akorat ji rozbrecim... ja uz to neresim... budu spat do 12h a v noci s ni budu vzhuru:-/
10. lis 2009 ve 14:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Tak to já jsem manžela , aby měl rád divadlo. Nenutím ho do všeho, to chodím s kamarádkou. Ale má rád muzikály, dokonce i sám koupí lístky a vybírám představení, které jsou zábavné, třeba Zkrocení zlé ženy, My fair lady a tak. Velcí sportovci nejsme, ale snažíme se ledacos dělat rekreačně, pro zábavu.

Teď tady byl můj spolužák, mají miminko narozené 3.11.2009. Seděl tu a málem usnul, protože malá bulí a jeho manželka má chřipku, takže se k ní přibližuje minimálně a kojí s rouškou. Tak jsem si na tebe popiji vzpomněla.

Jinak k tomu vyklízení. Byl to děs. Naplnili jsme jeden valník, ale ještě minimálně dva budeme potřebovat. Majitelce jsem vyházela tři pytle bot, neuvěřitelný. Musím přiznat, že ty boty, kdyby byli v pořádku, tak se dají nosit a jsou IN. Schovala jsem mamče jen jedny sněhule z pravé beraní kožešiny, takové ty chlupáče. Ostatní byli ochozené, ale skosené podpatky, nebo takové ty lodičky, jak z nich kouká palec a tak, prostě se móda vrací. Uklidili jsme hlavně okolí domu, kde byli ty pytle s měsíc starým domovním odpadem, i červy už z toho padali chcíplí. Smrdělo to, no děs. Pak také do místnosti pod terasou, kam zatékala voda, tak tam to oblečení zetlelo a spojilo se v jeden velký shnilý chuchvalec. Pavel vymyslel, že to tahal hráběma a já to v rukavicích a šátkem přes obličej rovnou házela do pytlů. Po hodince se mi zvedl žaludek a musela jsem na vzduch. I ta dcera majitelky udělala velký kus práce, vyklidila všechny skříně v bytě. Akorát se na mně vykašlal bratránek, který měl sehnat pracanty a manžel té dcery, ten měl pomáhat také. Ale byl se tam podívat a slíbil nám, že alespoň opraví plynový kotel, abychom po zapojení plynu mohli přitápět. Mám z té naší práce dobrý pocit.
10. lis 2009 v 15:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ta Sofinka je maličká. Mně je jí tak líto, že je v inkubátoru. Je tam taková opuštěná.
10. lis 2009 v 15:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 magemoticonemoticonemoticon tohle neni fotka z inkubatoruemoticonemoticon
10. lis 2009 v 15:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://www.youtube.com/watch?v=HXcK67QqSGo

holky vcerejsi koupani..konecne bez place..ty kecy jsou sice sileny...ale amalka nebuliemoticonemoticonemoticon jinak by brecelaemoticon a je tam velice trapny konec, kdyz jsme ji vzala z vanicky a nemela jsem pripravenou osusku, jeste ze to jakub vypnulemoticon
10. lis 2009 v 16:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 nynyyyy emoticon emoticon

Ale maximálně mě pobavilo: "Chci na kraula, otočte mě." emoticon emoticon
10. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No jo, já si otevřela celé to album a ta druhá fotka je z inkubátoru. Tak už je holčina v pelíšku.
10. lis 2009 v 18:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jééééééééééééé to je pěkné video, akorát mi nejde zvuk a nevím proč. Mně furt něco nefunguje emoticon
10. lis 2009 v 18:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Taky hlásím, že nefunguje zvuk emoticon Moc hezký Míšo, uvidíš, bude se jí to líbit víc a víc. My koupeme bez podložky, strašně ho baví se tam cukat. No a teď už i kope, takže voda je všude. Jenže vanu máme hlubokou a neudržím ho,takže tam půjde, až bude sedět.

Leni, jinak já zbožňuji tenis, ale ráda koukám na fotbal, hokej, volejbal, formule atd. My máme kabelovku jen kvůli Eurosportu, jinak bysme jí ani nepotřebovali emoticon
10. lis 2009 ve 20:03  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky, jsme doma z divadla, bylo to příjemné, i když takové pesimistické téma a skončilo to špatně. hrála tam Žilková a klbouk dolů, byla výborná!

Jiři a ty jsi hrála tenis aktivně? mě to dost láká vyzkoušet. myslím, že sport mi šel už od mala a nejsem kopyto, ale něco mě baví víc a něco míň. moc mě nanadchl squash, ale bedminton je třeba hrozně fajn.
u nás taky furt jede sport. A. na něj čučí pořád. mně se v telce líbí krasobruslení, to je nádhera.

jdu omrknout video

dobrou, kočky emoticon
10. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 mně funguje!
je to krásný brouček, povedla se vám moc! emoticon
nějak si neumím představit, že bude jednou z něčeho A. tak naměkko, ale věřím, že to také přijde! emoticon
stejně je to zázrak, jak ze dvou lidí vznikne takový prďola. emoticon
10. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, aktivně jsem ho nehrála, chodila jsem si zahrát ještě, když jsem nebyla s Vaškem a pak jsme chodili spolu. Dělala jsem 8 let sportovní gymnastiku.
Na squash jsem taky chodila, to mě bavilo, ale pak jsem přestala, ani nevím proč. Badminton hrála závodně moje ségra.Krasobruslení mě taky baví emoticon

V 9 si měli naši vyzvednout Vládíka a před chvílí mi volali, že teprve v 9 zjistí, že možná nebudou moct emoticon V noci jsme vůbec nespali, Vládíček se hodně budil a brečel, tak jsem myslela, že se na dýl natáhnu, no uvidíme, budu doufat. Večer snědle kašičku, ale vzbudil se ještě dřív než normálně, ale budil se pořád, jakoby ho něco trápilo, možná po tom očkování, nevím emoticon

Teď si vzala do kočárku Vládíka babička a já musím něco rychle udělat pro naše na počítači.
11. lis 2009 v 08:23  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiřinko jdi si lehnout, nebo se ztratíš.
11. lis 2009 v 08:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky
tak jsem to dneska oznamil sefovi, musela jsem, protoze je tu ted docela bitka o jednu pani co se vraci z matersky a na nasem oddeleni by jsme ji potrebovali jako sul, jenze nam ji zatim dat nechteji tak ted aspon mame argument jak ji ziskat.
Jian kje mi pekne blbe, jidlo nemuzu ani videt, ale pritom mam hlad takze peclive vybiram co si muzu vzit, je to fakt na palici emoticon
11. lis 2009 v 09:23  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 To je mi líto. Ta moje kolegyňka zvracela večer, ale už jí dobře.
11. lis 2009 v 09:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ja se taky utesuju, ze to snad skonci emoticon
Jinak Moni koukala jsem na ty fotky a pekne jste si makli, ale kdyz to clovek dela s vidinou zarizeni podle svyho tak to vydrzi snaz vid emoticon
11. lis 2009 v 10:00  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ani nevíš, jak mně ta práce bavila emoticon .
11. lis 2009 v 10:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 emoticon emoticon
11. lis 2009 v 10:20  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.