Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Market ja bych byla taky stastna, ze mi to vubec ukazal ;-) a to jak chodil s tim pravitkem to je roztomily ;-) Pavli, ja vim, ze jsi to psala, ale skleroza je skleroza :-( kdy letite?
Profilova fotka
leni to jo s tím pravítkem mě dostal :-D x-) dokonce ho musel dlouho hledat :-N to pravítko myslím :-N jsem ráda že jsi fakt šla na to vyšetření jak říkám ted to půjde hned 8-) moc držím palečky x-) x-) já se z toho nějak nemůžu vzpamatovat že mám v sobě 10cm človíčka x-) x-) pořád instinktivně si šahám na bříško hladím povídám si :-D :-D
Profilova fotka
Markét, co je PN? :-D K těm penízkům, já to brala podle sebe, víš, protože před manželstvím jsem měla taky hafo peněz, ale my to nikdy nebrali na moje a tvoje, takže proto jsem psala, že by mě urazilo, kdyby měl manžel nějaké prachy zašité a výši mi ukázal až po takové době, víš jak ;-) Samozřejmě je od něj milé, že i když je měl před manželstvím, tak je bere jako vaše, ale já tohle prostě beru jako samozřejmost, oboustranou :-) Leni a jak jsi docílila toho, že ti doktor ty vyšetření provedl? Já když byla naposledy na gyndě, tak jsem o to doktorce taky říkala a ona mi na to frajerka řekla, že je to moc brzo (řekla jsem jí, že už se snažíme půl roku, i když to pravda nebyla), ale prostě chtěla jsem přesně co ty, vědět včas kdyžtak nějakou překážku, aby se to nezačalo řešit po roce.. no a setřela jsem.. nakázala mi měřit poctivě 3měsíce bazální teplotu a pak mám přijít.. jenže já na to zrovna tento rok totálně prdím, budu muset začít tento cyklus, aby aspoň v srpnu se mnou kdyžtak začala něco dělat :-S Holky, mám velkou prosbu, potřebuji hned teď okamžitě staršně rychle nějakou adresu, kde je předpověď počasí na norsko!!! Mám tam kámoše na rybách a teď mi psal, že je tam přepadla strašná bouře a zima.. potřebuji se mrknout, jak to má dlouho trvat... pomoooc prosím.. děkuji :-)
Profilova fotka
evi hlavně že bereš samosebou manželovi peníze :-D :-D ale co je PN to nevíš =-) =-) =-) to je prosím PRACOVNÍ NESCHOPNOST JAKO BÝT VE STAVU MARODNÍM ;-) !! :-D :-D :-D tak si zadej počasí norsko a máš to tam ;-)
Profilova fotka
http://pocasi.orbion.cz/norsko/
Profilova fotka
http://www.pocasi.cz/#rt=searchResult...
Profilova fotka
http://www.foreca.com/Norway/Haugesund
Profilova fotka
Evi - počasí je na weather.com, jsou tam i satelitní mapy, http://www.weather.com/outlook/travel... nebo podle měst http://www.weather.com/outlook/weathe... Leni - zítra v 10:30 letíme do Kodaně x-)
Profilova fotka
http://www.dansko.cz/clanek.html?id=1333
Profilova fotka
evi během 2 minut jen nebýt líná :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Markét, no já už taky něco našla, ale vím, že vy na to máte lepší stránky ;-) :-D Moc vám děkuji!!! :-) Markét, ještě k těm penězům, já spíš brala jako samozřejmost manželovo dluhy, co se museli splatit, on na kontě neměl ani korunu, nikdy nešetřil, neměl prý důvod, užíval si.. no a pak jsme se poznali, žili jsme spolu, tak bylo samozřejmé, že když mám, tak zaplatím, prostě nikdy by mě nenapadlo brát peníze jako moje tvoje, jsem jednou s tím člověkem, chci s ním být, tak prostě naše a hotovo :-)
Profilova fotka
Pavli uz zitra jo, ty jo tak to se nedivim, ze hledas info ;-) jsem v Kodani nikdy nebyla tak se tesim co budes vypravet!! Evi ja mam uzasnyho doktora, rekla jsem taky, ze se snazime pul roku a on nejdriv, ze je to brzo,ale jak jsem sla i na tu prevenci tak rekl, ze udela teda nejaka vysetreni,ale ze to proste neuspechame. A taky jsem mu rekla, ze to chci prave pro tu jistotu. A prvni co bylo, ze poslal manzu na spermio a me naridil merit. Bez toho by se se mnou dneska nebavil. A pak je to profik na neplodnost, tak si to asi hlida. A jeste, mamka dela ve zdravotnictvi, ve stejne budove jako on, tak nevim jestli to tam zahralo nejakou roli. Ale hlavne mi porad opakuje, ze ty vysetreni jsou pro nej hodne drahe tak ze tam fakt musim presne v ten den co mi napise a tak. Jo a na konci cervna jdu na cviceni podle Mojzisove. Ja uz ted cvicim pilates tak rikal jako doplnek, ze prej dobry a hodne co jsem cetla to pomaha i na zada a to presne potrebuju, tak proc to nezkusit ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
evi ale tohle je něco jiného tohle byla domluva že mě to nezajímá a že mu je chci nechat!!!!!! já přišla do tohoto vztahu s holým zadkem a s dluhami který platíme do ted ;-) takže to je naše situace a já jsem ráda že mi to ted ukázala a bere to jako naše i když domluva byla jiná!!!!!
Profilova fotka
holky ja jdu na kosmetiku, nechat se odmenit po dnesnim dni :-D ;-) a pak hned za mym marodem ;-) uzijte si odpoledne papa
Profilova fotka
Leni - já už hodně info mám, ale my budeme cestovat i okolo Kodaně, tak jsem hledala v jízdních řádech a stahovala z Googlu mapičky těch městeček, kam se chystáme ;-) já taky cvičím pilates, každou středu, ale dneska nestíhám, ještě jsem totiž ani nevyhrabala kufr... vždycky se chystám už pár dní předem, jen teď jsem to fakt nechala na poslední chvíli
Profilova fotka
Leni, tak to máš super, taky budu muset začít poctivě s tou bazálkou, taky se se mnou jinak bavit nebude.. Cvičení podle Mojžíše je super, už jsem o tom moc četla, ono to tam dole vše dokáže srovnat, že je to pak lépe prostupné pro spermie atd a je to opravdu výborné i na záda.. pokud je máš křivé a půjdeš k nějakému odborníkovi na toho Mojžíše, tak se připrav, možná tě bude rovnat přes konečník.. vyprávěla mi to kámoška, ta to absolvovala a celkově jí to moc pomohlo.. já mám taky skoliozu, přemýšlím o tom cvičení, ale já potřebuji nad sebou bič, sama se k tomu nedokopu.. Markét, vždyť je to tak v pořádku, já se s tebou přeci nepřu, káždy to má zařízený a domluvený jinak, hlavně že to funguje, ne? ;-)
Profilova fotka
rovnat přes konečník ?? :-o
No, přes konečník se rovná kostrč podle Mojžíšovky....máma na to lezla půl roku a stejnak jí to nepomohlo =-)
Profilova fotka
Míšo, fakt? A taky jí strkali prst do zadku a rovnali? Já na to slyšela samé kladné ohlasy.. co měla tvoje mami za problém?
Jo no. Má bolavou kostrč, nemůže pořádně sedět ani ležet na zádech (pro sestřičku pracující v domově důchodců fakt bájo :-| ) a nepomohlo jí zatím nic.....na té Mojžíšovce byla fakt bandukrát, stejně tak rehabilitace a cviky... :-S
Profilova fotka
Pavlí, no ta kámoška mi to tak vyprávěla, že jí prostě vrazili prst do konečníku a rovnali.. :-x Míšo, tak to je mi maminky líto, to je fakt nepříjemné. S kostrčí mám podobné problémy taky, mně to zatím moc netrápí, jen když dlouho sedím nebo nějak blbě ležím, tak mě strašně bolí "ocásek",jak tomu říkám, musím pak sedět různě na straně nebo tak.. podle mě mám prostě kostrč moc dlouhou nebo nevim, prostě mě hned tlačí :-D
Profilova fotka
holky tak se s váma loučím, snad v pohodě doletíme a příští středu jsem zase tu :-)
Pavlí, příjemnou cestu a hezký pobyt!!! Pěkně si to užijte!!!! x-)
Profilova fotka
Pavlí, tak si to tam krásně užijte, ať vám počasí přeje a hodně foť, ať z toho taky něco máme ;-) Štastnou cestu, papapa :-)
Profilova fotka
Holky, tak fotky ještě nemám, protože jsme byli novým autíčkem na výletě - musela jsem si vyzvednout občanku v Žatci a pak jsme jeli za babičkou do Mostu. Taky jsem si musela zkusit řídit, protože zítra pojedeu od doktorky z Mostu sama. Je to automat, tak jsem se bála, ale dobrý :-)
Profilova fotka
jiřinko malý je kouzelný x-) x-) moc krásná je ta fotečka poslední jak si tam podpírá tu hlavinku :-D :-D
Profilova fotka
Tak první fotečky: http://www.modrykonik.cz/album/album.... Celý den jsem vás dnes nečetla, tak mám zase co dočítat koukám ;-) Jdeme se koupat :-)
Profilova fotka
já už koukala hned jsme šmírák :-D :-D :-D
Jiřinko...to je fakt krásný x-) Vládík je roztomilej nynychlapeček, ty jsi krásná maminka a Vaškovi to taky sekne. Jste prďáci x-) x-)
ahoj holky, zdravím vás a přeju hezký večer a snad už i dobrou noc. nějak nemám čas. i když občas sem kouknu a rychle si vás pročtu. Jiřinko, fotky jsou moc hezké a Vládík ještě hezčí! moc vám to všem sluší. babi a děda jsou Tví rodiče? chci se zeptat, přijde to samo nebo se to musí každá mamča naučit, co se týká křehkosti toho miminka? měla jsi zprvu strach nebo je to prostě přirozené a nebojíš se? a za jak dlouho tak splaskne pupík?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?