Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Řekne mi tady někdo, co to řešíte? Kdyžtak mi písněte, o jakou diskuzi jde, ať jsem taky v obraze..
4. čer 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No prostě napsat "jááá v jedný diskuzi četlaaaa a ona je taková a makovááá..." - no sorry, ale to je prostě ubohý non plus ultra.
Jestli to bereš jako osobní názor, tak si to pořeš soukromě a nepitvej to tady veřejně, kde to ten druhej "postiženej" může najít. Mně by to třeba mrzelo a i dost teda nasralo, kdybych zjistila, že si mě někdo takhle bere do huby.
4. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Míšo, asi by ses měla opravdu trochu sklidnit ...a pořádně si přečíst co jsme s Markétkou napsali a jak jsme to napsali. A pokud dotyčná na to přijde....ráda jí to slovo ,,totálně ´´ vysvětlím. Nikdo tady také nikoho nepitvá.
4. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 a co teda mělo být za tím "totálně..." ?

Jasně, je to diskuze, můžeme si tady psát, co chceme. Ale ocááď pocááď. Nepamatuju si, že byste tady někdy rozebíraly něco, co se stalo jinde. Proto nechápu, proč to děláte teď, obzvláště ty, když jsi do tamtoho tématu nenapsala ani čárku. Týkalo se to mně a brumdinky, nepotřebuju tiskovou mluvčí emoticon
Už proto, že nevěřím, že kdybych se chytla, že by na ní zůstala niť suchá.
Ty v tom pomlouvání nevidíš, já jo. Nic víc, nic míň. emoticon
4. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Víš co...já tohle opravdu nemám zapotřebí,teď nás akorát může tady někdo krásně číst a bavit se...Já jsem vaše aktuální téma neviděla,tak to sem netahej - nějakou mluvčí,ale měla jsem čest pročíst několik témat s dotyčnou a dokonce jsem s ní vedla chvilku pár vět. Takže si zkus hrát na spravedlivou někde jinde a prostě to dál nepitvej. emoticon
4. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak si, laskavě přečti, kdo to sem vůbec dotáhnul. Já ani nepípla, vyřešila jsem si to tam, jak jsem měla a sem jsem to vůbec nebrala.
Nehraju si na spravedlivou, já nedrbu ostatní na jiných diskuzích. Tady by mi to nevadilo, neúčastnila bych se toho, kdyby se to netýkalo mně - chápeš, co tím chci říct? Já bych se cejtila trapně, že se tu o tom bavíte, protože nebýt mně, tak to tu není.

Někdo má prostě silný morální zásady a nerad je porušuje, seznamme se emoticon
4. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Fajn..,tak se podívej znova kdo začal...a jak se to dál rozvíjelo,ano? Zřejmě nemá cenu dál něco vysvětlovat...
4. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ne nemá.
Fakt by mě zajímalo, kdybych napsala "Jo ta je taková...", jestli by to tím skončilo emoticon emoticon emoticon emoticon ... a jsem si skoro stoprocentně jistá, že ne emoticon
4. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Záleží na tom, komu a kam by jsi to napsala...třeba by se rybka chytla a byla by z toho diskuse,kterou by jsi mohla pojmenovat drbárnou..... emoticon Ale fakt si myslim,že tady se nikdo ničeho nechytl..... emoticon
4. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobře, tak to ber tak...že jsem si prostě nepřála, abyste mluvily o něčem, co jsem de facto rozpoutala já na jiné diskuzi. Připadala bych si jako debil. I kdyžbych v tom neměla prsty.
Je to jakási obsese, že moje svědomí musí zůstat čisté jako padlý sníh... takže tak emoticon
4. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 .....takže..........respektuji.
4. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ceeelá zlatá a ješt vokoloooo emoticon
4. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Holky tak teda nevim co se deje, ale byla jsem ted na konikovi a tam se holky take dohadujouemoticon
4. čer 2009 ve 13:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Koukám, že než jsem se stihla napapat, že jste si to tu pěkně vyříkaly, to je dobře emoticon
Byla jsem na obědě s kámoškou, to je vždycky tak příjemné spestření pracovního dne, vůbec se mi nechtělo zpátky do práce emoticon Copak jste měli dnes dobrého vy?
4. čer 2009 ve 14:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Evi ja dneska mela vybornej zeleninovej salatek a gulasovou polevku a tak me to navnadilo na volne odpo, ze uz jsem tu od te doby nehla ani prstem emoticon
4. čer 2009 ve 14:02  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 já mám na ní svůj názor ona to ví takže nikoho nepomlouvám tu holku nesnáším konec emoticon emoticon emoticon
a dělala jsme si z toho srandu tak nevím vo co vám jde emoticon emoticon

evi tchýně uvařila další emoticon myslím koprovku

a ted drby od nás emoticon emoticon
jsem u tchýně přijde švagrová a říká že její přítel s rodinou prodávali auto nějakýho mercedesa v džípu plná výbava prostě super auto-ukázkový vůz-předváděcí a prodávali ho přišel nějaký týpek v kravatě jeli se projet vystoupili on jim vrátil klíče a že si to rozmyslí a odjel oni odešli za hodinu šli pro auto a auto nikde emoticon emoticon
on jim nevrátil originál klíče ale nějaký podobný který měl nachystaný předem docela pecka auto za 2 měga v háji emoticon

pak jdeme se psem utekl mi a půl hodky jsme ho hledali a pak švagrováříká támhle běží nějaký pes ale je černý a z křoví vylítl ČERNÝ PES!!!náš max emoticon normálně vběhnul jakoby do nějaké ropy totálka černej špinavej smradlavej takže do ted jsme ho myla a fénovala nechtělo to pustit emoticon emoticon
4. čer 2009 ve 14:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ty jo Market tak to je sila s tim autem emoticon emoticon emoticon
4. čer 2009 ve 14:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Markét - černej pes, náš Max emoticon emoticon emoticon

Nám jednou přišla Nelinka domů a měla na zádech modrým sprejem napsáno Ahoj emoticon emoticon

Jinak jsem si koupila bio ovesný šušenky drahý jak kráva a chutnají stejně jako ty, co dělám (samozřejmě nebio) já. Možná jsou ty moje o trošku lepší ještě. emoticon
4. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Jo to auto! Ty kokso... Ale tak taková střela za dva míče už má snad sherlocka nebo takovýhle jiný vychytávky?
4. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo nejdříve jsme ho chtěla zmlátit ale pak jsem se se švagrovou začla šíleně smát emoticon emoticon a když ho viděla tchýně tak se také smála a pak jsme ho šli umýt....ale šíleně smrděl a nedržel utekl asi do vesnice tak půl hodky byl v tahu emoticon emoticon emoticon

to s tím vaším psem je tedy také pecka emoticon chudáček kdo mu to mohl udělat emoticon

s tím uatem dál nevím ale ještě ho nenašli emoticon
4. čer 2009 ve 14:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Markét - ono jí to určitě nebolelo emoticon, lezla tam dál mezi řadovky, byli tam samí zedníci a viděli mě několikrát jít s Nelinou na procházku, tak to byla asi forma navázání komunikace emoticon

Nebudu se žinýrovat, já dělám FAKT lepší sušenky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2851478&vReferer=

takhle vypadal emoticon emoticon
4. čer 2009 ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Markét emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, jsme zpátky doma od doktorky.
Už jsme jeli audinkou sami s Vládíkem a řeknu vám, že ten automat je opravdu super emoticon
Jdu vás dočíst a reagovat emoticon
4. čer 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, to je hukot s Maxem emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon S tím autem teda taky, ale v jiném slova smyslu, ale taky si myslím, že tyto auta už musí najít přes satelit..

Míšo, ty pečeš doma sušenky? Jaký (teda k¨romě toho, že nejlepší emoticon emoticon ) a jak?

Leni, jsem na tom naprosto stejně emoticon emoticon
4. čer 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Jirinko vidis jaka jsi sikulka emoticon automat je bomba, znam ho z Australie a pak jsem tady nejak zapominala radit emoticon

Market fesaaaaak emoticon

A ja padim domu nez zacne lejt, nebezpecne se to tu zatahlo emoticon
4. čer 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Moc děkujeme za pochvalu Vládíka, ale jak říká asi každá maminka, jsme to nejkrásnější miminko emoticon emoticon emoticon
Leni, jak tam jsou babička s dědou, tak to jsou mí rodiče a v tom růžovém Vašíkovo mamča. Jeho taťka tam není, protože se ho bojí vzít emoticon
Jinak s tím, jestli je to přirozené při manipulaci s tím miminkem, tak určitě, ale chvilinku to trvá, přeci jen jsem se ty první dny taky bála a nebyla jsem si jistá, jestli to dělám správně.
Když jsi se ptala na splasknutí pupíku a jestli jsi myslela můj, tak mi začal splaskávat ten 4-5 den, do té doby jsem si myslela, že tam mám ještě půlku Vládíka - je to vidět na té fotce v zelené noční košili. Pak už to šlo krásně. Na zavinování dělohy prý hodně působí kojení. Teď mám špíček emoticon Taky se mi ještě nevytvarovali boky, to musím trochu cvičit.
4. čer 2009 ve 14:39  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 No Leni...zatáhlo....a mají být kroupy... a my máme na dnešek ty lístky na otáčko do Krumlova.
Krucifix, jestli bude chcáááát!!!!!!!!!!!! emoticon

Evi - já jsem na recepty z hlavy trotl, jsem ráda, že udělám po paměti špagety emoticon

Ale je to něco na tenhle styl http://www.senorita.cz/babicciny-ovesne-susenky.html

Akorát tam občas místo rozinek dávám třeba nadrobno nasekaný oříšky nebo čokoládu, sušený jablka a tak.

A dělám to v robotu, ten si to umele a smíchá sám, pak to jen nasázím na plech a peču.
4. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Kačí ten kočárek máme v té zelenkavé - hluboká korbička i autosedačka. Podložku do sporťáčku ještě nemáme.
Markét, ČEZ ti to ale musí udělat do určité doby od zaplacení, jako nám emoticon Je to jeden rok. U nás to tak dělalo bez pár dnů.
4. čer 2009 v 15:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét.... emoticon emoticon emoticon , tak to je síla!!!! Co pes dokáže kvůli feně udělat. Takovou krásnou srst - měl- emoticon

Jiřinko, ty si chválíš automat....Já jsem měla minulý týden Lexuse...a musím se přiznat,udělala jsem si večer jízdy po okolí,abych dojela druhý den do práce a projela Prahu. Jak to člověk nemá každý den,byla jsem vyplašená a levou nohu jsem si musela skoro přikurtovat pod sedačku emoticon emoticon Ale je to o zvyku a určitě pohodlnější.. emoticon A jak jste dopadli u doktorky? Jo, a když jsme u těch vašich krásných foteček....,tak musím říct,že babička je pěkně ,,šmrnc´´ opravdu vypadá skvěle! emoticon

Míšo,kroupy?? No tak to snad ne,ale teď jsem koukala na počasí,tak snad od úterý už to bude lepší. Jinak v Krumlově je opravdu krásně,tak snad vám nebude pršet....
Teď mě napadlo,co kdybych vše umleté jak píšeš hodila hotové ven a pocákala čokoládou,sice to není dieta,ale.... emoticon
4. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.