Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám novinu, dnes jsem si našla další podnikatelský záměr :-) Řešila jsem ty odvlhčovače budov, aby nám domeček rychleji vyschnul, tak za pronájem odvlhchčovače chtějí 300Kč.. no tak jsem se rozhodla, že jeden profi koupím, stál 13tis a až ho nebudem potřebovat, tak ho budu pronajímat, kolem nás se staví desítky domů, takže o kšefty nebude nouze a měsíčně mi to přinese jen tak 9tis, to je příjemné.. to jsem hlavinka, co :-D Jiřinko, fotečky krásné, malej je slaďounkej, fakt broučínek x-) Líbí se mi ta fotka, jak leží v postýlce, jak je tam tak děsně prťavej, to je roztomilé, když si člověk představí, že uběhne pár roků a bude mu malá :-) Moc Vám to všem sluší, jste krásná rodinka x-) Leni, jak to jde v práci? Už jsi si zvykla? baví tě to? A co tatínek, už je mu líp?
Profilova fotka
Dobre rano, jirinko vladik je kouzelnej a ta posledni fotka proste uzasna. A na te jedne jak ma ty teplacky vypada strasne velikej ;-)
Profilova fotka
ahojky holky tak mi tu máme řemeslníky na komín ;-) přijeli hned v 7 a už ho mají zbouraný jsou mnohem šikovnější jak na ty okna 8-) tak jsem ráda zase se něco děje x-) x-)
Dobré ráno :-) Jiřinko, fotky jsou nádherné a malinkej je úplně k sežrání!!! x-) Ten kočárek máš komplet v jedné barvě? Nebo jste kombinovali???? Ahoj Markét,tak už se u vás pěkně maká? ;-)
Profilova fotka
jo jo kači maká maká :-D :-D a ted to nepřestane :-S dlouho :-N
Co nepřestane??? Co dlouho?????? Jako že to bude na dlouho????
Dobré ráno! :-) Tady je nějak divně, cosi se mi tu točí nad kanceláří, snad nebude pršet......večer jedeme do toho divadla ]-( Evi - a za jak dlouho po seznámení si začla platit "manželovo dluhy"? Víš jak to je...sama jsi mi říkala, ať si vošéfuju parcelu, abych neodešla s holou prdelí a taky by to ode mě nebylo fér, si uzurpovat půl něčeho, co koupili tcháni svýmu synovi za peníze, co si odtrhli od huby... Sama nevím, jestli bych na tohle měla koule. Řídím se heslem "buď hrdá, ale nebuď blbá", ale tady, abych si nepřipadala jako svině a to bych si v tomhle případě asi připadala. Já Markétku i Jirku chápu - ty, kdyby si Petr našel jinou roštěnku a chtěl se rozvést, ty by si mu s grácií nechala třeba půl těch peněz, co jsi vysoudila z exmanžela? To je majetek nabytej před manželstvím a je jen tvůj, stejně jako Jirka měl ty peníze "jen pro sebe" - samozřejmě, že s nima počítá pro rodinu, tedy pro Markét a pro malou KájuSofiiJiříka, ale kdyby se Markét sbalila a šla si po svým... (čistě teoreticky).. Je to něco jako "zadní vrátka" a nevidím nic špatnýho na tom, že je někdo má i když s nima počítá jako s železnou rezervou pro svojí vlastní rodinu.
Profilova fotka
kači že se ted bude jen makat makat makat :-D :-D za 14 dní topení pak zedníci a pak už se začne vybavovat vevnitř x-) x-) x-) dětský pokojíček je už vyklizený x-) x-) jen vymalovat a zařídit ;-) míšo také to vidím jako ty 8-) nešla jsme po penězích :-N a ted jsme ráda že mi to ukázal a bere to jako naše i když byli prostě jeho jeho jeho :-D :-D :-D co vy kdy se vrhnete na to stvění míšo? kači vás to také čeká co??
Profilova fotka
Dobré ráno holky:-) Míšo, my se seznámili v září (to jsem byla ještě vdaná) a v někdy v únoru jsme spolu začali žít a v té chvíli jsme se seznámili důkladně se svojí situací, začali jsme plánovat společnou budoucnost a v té chvíli jsme si dali jako priority splatit dluhy a tak se tak dělo.. pak přišla svatba, dovolená, domeček, peníze od ex atd. Ty peníze od exmanžela jsem dostala nedávno, sice v manželství už s Petrem, ale nespadají do SJM, stejně jako dědictví, dar atd,, takže pokud jednou bychom se rozváděli, dům třeba prodávali, tak z jeho hodnoty třeba 5mil se automaticky odečte ten milion pro mě, co jsem do toho vložila a i peníze, nabité před manželstvím, co do toho byly vloženy a zbytek hodnoty domu se rozdělí pak na půl. S tou parcelou jsem to pro tebe myslela dobře, protože díky tomu, že s ex jsme postavili dům na jeho parcele, tak měl v kapse pak všechna esa, protože dům bez parcely je samozřejmě neprodejný, takže bez ceny.. nemyslela jsem to tak, aby jsi ho pak třeba o tu parcelu oškubala to ne, ale aby jsi si to s ním nějak vyřešila, že třeba budeš v katastru a mezi sebou sebíšete lejstro, že z hodnoty pozemku nebudeš nikdy nic nárokovat nebo tak něco prostě..
No Markét....věděla jsem, že to není žádná sranda a nebo fofr záležitost (dneska se rozhodneme, za měsíc kopeme :-D), ale vypadá to vůbec na běh na docela dlouhou trať. Vzhedem k nepřítomnosti sítí a tak vůbec, si myslím, že dříve než příští jaro se do země nerejpne. Takže teď důmyslně vymýšlím, jak přijít co nejrychleji a nejlegálněji k většímu množství peněz - hned vedle kanclu mám Českou Spořitelnu a na nohou mám silonový punčošky, ale tuto metodu jsem zavrhla hned v prvopočátku :-D :-D
Profilova fotka
Markét, tak to prázdniny už taky budete v novém, viď, to je parádička x-) K těm penězům, já to prostě pořád moc dobře nechápu, protože to asi beru podle sebe, ani by mě nenapadlo si něco někde šušnit, aniž by do toho manžel nemohl zasahovat a říkat to je jen a jen moje, i když by bylo.. ale jak už jsem psala, každý to má jinak a je dobře, že aspoň teď po letech ti to ukázal a počítá s tím pro vás :-)
Profilova fotka
míšo :-D :-D :-D jestli navštívíš tu spořitelnu mysli i na mě :-D :-D :-D ty jo tyhle nepříjemnosti vím kolegyně staví a od čezu čekali 2 roky na schválení a ještě ho nemají musel azrušit vše měli domluvenou montáž kuchyně atd atd jsoz to syčáci ]-( ]-( ]-( evi o prázdniny se bude makat take já počítám září říjen stěhování ;-) x-)
Článek se načítá
Marké, tak to máš aspoň dobré...budete to mít rychle za sebou,budete mít brzy klid a přijde jen to krásné - zařizování!!!! x-) A my potom budeme v začátku....a makat a makat jako ted vy....nás to čeká od srpna....Už jsme sice majitelé,ale do srpna tam budou ty lidi.
Jenom bych upřesnila, že je dobrý myslet na ty zadní vrátka (jsem trapně přízemní a realistická, zřejmě, vím a nevadí mi to :-D ) a u nás se nedělí na moje a tvoje, to co máme teď. Co jsme měli předtím, než jsme se poznali, to je věc každého z nás. Tak, jako někoho nezajímá, jestli měl jednu ženskou nebo padesát, tak mně nezajímá, jestli má někde deset tisíc nebo půl milionu ;-)
Profilova fotka
kači tak ty lidi vykopněte :-D :-N už jste majitelé tak co :-D :-D já to vidím jako míša ;-) ;-) souhlasím 8-) ty jo holky ted staví to lešení to je nějaký obrovský :-N :-D :-D
Profilova fotka
No tak když to vezmu z pohledu ženy, tak mě taky vůbec nezajímalo, kde kolik má, nikde nic neměl jen účty v mínusech :-D ale v té chvíli, co jsme začali být spolu, tak co by bylo platné, abych já si někde šušnila a on měl dluhy, z kterých běží úroky, tím pádem to okrádá rodinu? Tak se to prostě zalepilo z mého a fakt jsem ani nemrkla, přijde mi to prostě strašně samozřejmé, když jsou dva spolu, že se vším všudy prostě. Kdybych nad tím zavřela oči, tak do DR nikdy nejedem, protože on by na to neměl, svatbu bychom neměli tak velkou, protože na to by neušetřil, takže vlastně bych byla víc ochuzená, než když máme peníze prostě dohromady a žádné tajné fondy.. Markét a už máte vybranou kuchyni? To už by taky asi chtělo objednat, přes léto budou mít fofry, tak aby jste na ní pak zbytečně nemuseli čekat ;-) Kačko a to Vám teď ti lidé, co tam bydlí platí jako nájem, když už jste majitelé nebo jak to je?
Profilova fotka
evi asi vezmem tu od oresi že tam mají pořád 20%slevy že?? :-D manžel už se s cenou smířil :-D :-D
Ne, nechci je vykopnout,protože domluva byla mez náma jasná. Mají dvouletou krásnou holčičku....a tak s ní by se nemohli stěhovat do holého baráku,který oni zase koupili z těch našich peněz,takže si to zařídí aspoň za ty dva měsíce a potom nám to uvolní,ve smlouvě stojí do 31.srpna. A zase oni nám dali nějakou slevu..... Jinak nám tam normálně platí nájem,to vše bylo ve smlouvě.
Profilova fotka
markét, slevy mají a my navíc stihly i tu akci na prodlouženou záruku na 7let, možná je ta akce pořád, tak to neprokaučujte ;-) Kačko, takhle je to ideální stav, vy máte čas na promyšlení co tam jak uděláte a oni na zařízení nového a navíc máte od nich nájemné, to je super :-)
Markét....,smířil???? Co mu jiného zbývalo.... :-D :-D :-D 8-) Evi, je to dobré...jsou stejně starý jako my....manžel se zná s tím klukem...,tak jsme si tak nějak vyšli vstříc. Já mám jasno co se týče obýváku a ložnice + podlahy. Ale manžel má v plánu sbourat komplet zeď která odděluje obývák s kuchyní....tím by mi všechny plány zrušil :-( Tak jsem na to zvědavá. Přijede známý který dělá design bytů a architekt v jednom,tak třeba něco vymyslí...Ale já bych moc neexperimentovala....takhle bych to nechala já...jak to je....
Profilova fotka
kači tak tak nic jiného mu nezbývá :-D :-D :-D tak jí nebourejte tu zed když jí tam chceš mýt nechanou =-) =-) myslím mezi kuchyní a obývákem.... tak jdu zase na obídek ke tchýni :-D má zase jahodové knedlíčky a domu mi dala i korpvku z minula :-N tak tu nechám na zítra a nemusím vařit 8-) :-D holky já už chci cítit pohyby toho drobka :-( :-(
Profilova fotka
míšo koukala jsem do jiného tématku a co to řešíš s brumdimkou :-D :-p :-p ona je totálně .... :-p :-p :-p nemá cenu se sní dohadovat :-N
Markét - chudák.... :-D :-D ;-) Zase budeš mít jahodové knedlíky,????? Tééda já ti fakt závidím,dala bych si také!!!!!! x-) x-) Už se brzy dočkáš,neboj....buď trošičku trpělivá..... ;-) Brumdimka????.......souhlasím s tebou Markét.....je totáleně....vy :-p ....a hledá pře.
Já teda nesouhlasím a nehodlám se stát pavlačovou drbnou, co pomlouvá za rohem ]-(
S čím nesouhlasíš Míšo? Je tady nějaká anketa??? :-D Nikdo nikoho nepomlouvá.... ;-)
Bavit se o někom v diskuzi za jeho nepřítomnosti je pro mě pod úroveň a beru to jako blbý drby. Nechtěla bych, abych se takhle "náhodou" dočetla o sobě, takže nehodlám jednat takhle. (Mmch, Kačí, pokud o někom napíšeš, že je totálně..." - tak to už jsou pomluvy).
Profilova fotka
Holky o co jde? Markét, to byla ta koprovka z víkendu???? Nemůže být už špatná? =-) Jahodové knedlíčky bych si taky dala nebo borůvkové, ty já ještě radši x-) Za chvíli ale pro mě přijede kámoška a mastíme na oběd, už se tak moc těším, jsem hladová jak vlk :-)
Míšo..,pod slovem ,,totálně´´...si můžu doplnit co chci...A totálně - není slovo k drbu! Ale to je jedno.
Však si dělejte co chcete, já se toho účastnit nehodlám. Je to pod úroveň. Od toho je IP, když už.
Ale nikdo ti nečíká aby ses toho účastnila,a navíc si myslím že jsme nikoho nepomlouvali. A psát si drby o někom do IP....to se mi zdá mnohem horší. A také si myslím,že tady májí holky úroveň dobrou,že by nebyli schopný drbat otevřeně,natož v IP. A už to nebudu dál komentovat,je to zbytečné...jsem poučena... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?