Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Já si myslím, že by nám sem měli šoupnout nějaký ty lejstra od toho a my jim to tu vyřešíme :-D :-D :-D Záhada bermuďáka je dávno vyřešená....to ty plyny :-D Já mám šéfa nemocnýho....chudáček chrabrusáček :-( 8-) :-D :-D a práce málo...takže mírně nůůůďo. Už jsem i vytřela kancl, oooo já šlechetná! Odpolko jdu na nehty, se těším :-)
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím se vám o rok starší ;-) to zmizení letadla je teda síla, to bych ani nevěřila, že může takhle beze stopy zmizet :-S my letíme ve čtvrtek v 10:20 do Kodaně, tak snad doletíme Evi - Bermudy jsou u Floridy, takže v bermudském trojúhelníku se ztratit nemohli ;-)
Profilova fotka
Leni, no tak vyžehlit bych už taky měla.. tak před půl rokem :-D Míšo, jak je to s tím bermuďákem? to mi asi uniklo :-D
Profilova fotka
Pavlínko, tak vše nejlepšá k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky a všeho, co se tak přává, ať ti vše vychází dle plánů a splní se ti všechny sny.. pusu
Profilova fotka
Je dalsi blizenec, no tak Pavli vse nej nej nej k narozkam!!!! ;-)
Profilova fotka
Pavlí, já měla za to, že Bermudský trojúhelník je velká locha mezi nějakýma 3 ostrovama, jen si nemůžu vybavit jakýma a kde přesně, ale vím, že třeba do DR se přes něj letělo.. A jak se těšíš do kodaně? :-)
Pavlí, přidávám se ke gratulaci...všechno nej,nej...zdraví,štěstí.....a brzy čápa,vránu... ;-)
Profilova fotka
holky jdu na obidek tak zatim pa a dobrou chut ;-)
Profilova fotka
díky za přání, holky ;-) Evi - do Kodaně se těším strašně moc, sice předpověď počasí zatím moc dobře nevypadá, ale to se nedá nic dělat... ale větší úlet bude zorbování 8-) ale ještě že tak, bála jsem se, že skončím u pasení koz... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, dočítat vás teď nemůžu, ale jen Vám chci dát odkaz na případné hlasování do soutěže ;-) Tyto stránky připravila holčina, jejíž manžel mě fotil, tak mi udělali radost, vůbec jsem o tom nevěděla :-) http://www.martina-image.cz/pupik.html
Profilova fotka
Pavlí, zorbování je bomba, strašně mě to láká, už se na něj chystáme druhým rokem, ještě nám to nevyšlo, tady to provozujou u Rakovníka :-) Jiřinko, hned ten odkaz rozešlu všem známým, snad se zadaří :-) Hele, to by jste jeli na tu dovču i s miminkem?
Jiřinko....už jsem poslala dvě smsky..... ;-) Krásná fotka! Držím palce - musíš vyhrát!!! x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jiři - ohlasováno ;-) dík za odkaz, já už chtěla jít shánět ten časopis ;-)
Profilova fotka
Jééé holky, moc vám děkuju x-) Jsou i stránky pupikroku.cz ale tam to zatím není, zatím tedy jen v časopise. Zatím to je jen semifinále. Asi 6 měsíců soutěží 10 maminek o postup do finále, tak uvidíme ;-) Evičko, ten zájezd je pro celou rodinu, takže by se jelo i s miminkem. Minule ta vítězka jela asi po roce nebo po dvou ,takže za rok by to už šlo :-) Ale stejně tomu moc nevěřím.
Profilova fotka
Pavlínko, přeji ti vše nej nej k narozeninám a ať se ti splní vše, co si přeješ x-) Kačí, tak jsem koukala na ten žatecký deník i chomutovský na netu a není to tam, to nevadí ;-)
Jiřinko,ale to co je na netu tak to bylo i v reálu vytisklé. Ještě ti projedu fyzicky ty deníky.
Pavlí - přeju všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a penízků x-) Evi - já bych to sice dokázala vysvětlit, ale bylo by to na dlouho...tedy, co o těch plynech říká odborná literatůra :-D : "Určitou část výše uvedených úkazů lze vysvětlit přítomností velkého množství hydrátu methanu na mořském dně, kde je díky vysokému tlaku vody udržován v pevném stavu. Občas se však oddělí část této stlačené látky a zvolna vystupuje hladině. Jak klesá tlak okolní vody, začíná se hydratovaný methan přeměňovat na plyn, takže při dosažení mořské hladiny jde o obří bublinu tohoto plynu o průměru i několika set metrů. Pokud by nad takovým místem proplouvala loď, mohla by se náhle bez varování potopit díky snížené hustotě vody, případně by mohlo dojít k explozi uvolněného plynu iniciovaného nějakým ohněm na lodi nebo elektrickou jiskrou. Stejný osud by mohl potkat i menší letadlo, které by vlétlo do oblasti koncentrovaného plynného methanu s odlišnou hustotou než má vzduch." a je po záhadě :-D
Profilova fotka
No jo Míšo, ale Airbus není menší letadlo, ne? No jsem moc zvědavá na co přijdou. Jiřinko, to by bylo super to vyhrát, je to bombová fotka, má nápad a vtip, mohla by se líbit :-)
Profilova fotka
jirinko to je uzasna fotka, uz jsem poslala sms ;-)
Evi - no to není, ale letěli táááák daleko od bermudskýho trojúhelníku, že jsem to vůbec nepsala k tématu "letadlo", ale "plyny" :-D
Jiřinko, tak ode mě tam mám pět hlasů ze všech služebních telefonů a jeden ode mě x-)
Profilova fotka
Jste moc hodný holky x-) Tak už trosky našli :-(
Profilova fotka
ahojky :-) já byla v poradně docela jsme se dnes nasmáli nejdříve mi UZ nechtěl dělat a pak říkal že ho udělá tak jsme šla na kozu přes bříško a pak na lehátko a říká sestřičce Jano můžu si chvíli hrát fakt se mi věnoval cvičení mi povolil ačkoliv mám rizikové se sexem říkal občas a na kousíček prcka jsme viděla kopal nožičkami neustále sem tam asi nějaký čutálista ale fotka se nepovedla jak s epořád hýbal atd...měříme 92mm...kontrola za 14 dní pak náběry na tripply a ve 20tt jdeme s manželem na velký UZ do gennetu se zaměřením na vývojové vady srdíčka a tak jsme 14+3
Profilova fotka
jiřinko ta fotka je bomba x-) hne dpošlu hlas ;-) to letadlo je strašná tragédie :-( :-( :-(
Profilova fotka
Ahojky Markét, tak to je super, že vše dopadlo dobře, a že jsi i viděla prcka x-) Jiřinko, tak od nás máš taky hlas z každého telefonu, co ve firmě je a co jsem to posílala kámoškám, tak se jim ta fotka upřímně mooooc líbila a poslali hlas taky!!! :-) Dneska jdem s manželem po práci po krámech vybírt lednici, chceme tu americkou velkou dvoukřídlou s ledovačem, tak než to objednám přes net, tak to chci očíhnout na živo :-) Už se na ní těším jako malá, v jednom truhlíku za oknem bude asi místo petunií jen máta :-D
Profilova fotka
evi ani nevíš jak jsem ráda já :-D mám bezva dr akorát mě štve s vycházkami do práce už nepůjdu to mi dneska řekl :-N alespon že mi dovolil to těhu plavání a cvičení dal mi povolení ač rizikovky by to neměli dělat..je hodný x-) x-) hlavně se těším na ten 20tt do toho gennetu to zas bude zážitek i pro manžu :-) jéé taková krásná lednice jo :-D :-D mě se docela líbí ale přijde mi právě moc americká :-D :-D takže bych si jí nevybrala....ale at se vám líbí ;-)
Profilova fotka
Markét, já nemyslím takovou tu kulatou jakoby retro, to ne, americká lednice se jí říká jen proto, že je dvoukřídlá, líbí se mi, že jedno křídlo je mrazák, druhé lednice a hlavně, že se tam toho hoooodně vejde :-D Prostě nějakou takovouto: http://www.levneelektro.com/p8444-led... Je tam dobrý i ten mimibar, když si člověk jde jen pro pití, že nemusí otvírat celou lednici. Taky chci, aby byla připojitelná rovnou na vodu, máme tam na to vývod, pak si přímo z ní člověk může čepovat chlazenou vodu, no moc se mi to líbí :-) Tak já to balim a letim, papapa
Profilova fotka
MOOOOC Děkuji, to by bylo, aby jsme nepostoupili do finále x-) Jinak jsem si uvědomila, že jste se mě nezeptali, jak jsem na tom s váhou po porodu :-D Tak se pochlubím sama, ju ;-) Po návratu z porodnice jsem měla 7kg, takže 52kg a za ten týden další kilčo dole 8-) Markétko, je hezký, jakou máš z toho radost, tak jen ať se daří dál x-)
Profilova fotka
Dobre rano, jdu za chvili k Dr tak tu nebudu,ale koukam ,ze jste vcera odpo toho moc nenakecaly ;-) Evi takova lednicka se mi libi taky, jen nan i nemame misto :-( ale kdyby bylo tak uz ji mame :-D Market to je super, ze je vse ok, jen tak dal ;-)
Dobré rááánooo! Jiřinko - a kolik si nabrala, že už máš osm kilo dole? :-) Markét - super super super x-) Evi - mně se ty ameriky moc nelíbily, ale poslední dobou jí přicházím čím dál tím víc na chuť...ale ten minibar se mi tam nelíbí teda. Vypadá to jako provrepublikovej trezor :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?