Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Teď to postupně dočítám...píšete romány :-D My máme na prstýncích vyryté jen datum. Když jste u těch jmenovek na stůl...teď se možná blbě zeptám, ale už jsem byla v pár papírnictví a nikde jsem to nenašla...budete je mít z barevného tvrdého papíru? Kde se dá koupit? Trošku se pochlubím :-) Zálohu na hostinu máme zaplacenou a příští týden mě čeká zkouška svatebního líčení :-)
Tak my jsme spolu 4 roky, teda ve ctvrtek to budou presne 4 roky, no a bydlime spolu 4 roky bez dvou mesicu.. Bramboro, v jakych salonech jsi byla? Byla jsi v Bustehrade? Pry je to kousek za Prahou a maji tam lepsi ceny! ...koukala jsem, ze si zmenila termin, proc? Jinak mi budeme mit na prstynkach jmena a datum. Strasne se na ne tesim...koncem unora bychom je meli mit doma, jen doufam, ze jsme si dobre zmerili prstiky :-)
Profilova fotka
julie, ja jsem byla jenom v Dianthe, uz dvakrat :-) byla jsem tam loni s kamaradkou a libilo se mi tam a hlavne maji super ceny. je to prodejna, ne pujcovna. ted maji novou kolekci, ktera je uz o neco drazsi. v albu mam saty, co jsem si dnes zkousela (jedny-co na ne rikate?) a jeste na nich nemeli cenu, takze cekam, az mi daji vedet. snad to nebude moc :-| jestli jo, tak zkusim jit jinam, ale moc se mi nechce, ono me to nejak obzvlast moc nebavi to zkouseni. termin jsme zmenili, protoze chceme tri tydny po svatbe mit oslavu s kamarady a kdybysme meli svatbu 18., tak to vychazelo blbe, protoze prvni dva ctvrtky v kvetnu jsou svatky a my jsme se bali, ze si lidi budou brat dovolene a odjedou na prodlouzeny vikend pryc. o oslave se dozvi az v den svatby, tri tydny predem. tak jsme to radeji presunuli.
Profilova fotka
bramboro: šaty jsou moc hezké :-) Sluší ti.
Profilova fotka
dekuji x-)
Profilova fotka
bramboro: šatečky jsou hezký, sluší Ti ... akorát to má jeden háček, že Ti sluší všechny :-D Takže vybírej podle toho jak se v nich cítíš :-) Držim palce :-) Jaro: jak myslíš, že si se ptala v papírnictví? Jestli nemaji jako už hotové celé jmenovky? To jsem ještě nikde neviděla, jen třeba kartičky bez jmen, což je asi logické,co? :-D =-) :-. Jinak papír seženeš určitě v papírnictví, my tam kupovali jak vytlačovanou čtvrtku v zeleném na oznámko, tak světlou čtvrtku taky z takovými vytlačovanými čárkami taktéž na oznámko ...
Profilova fotka
Pavli: nene já myslela právě jenom ten tvrdý barevný papír :-D Ne už hotové jmenovky :-)
Profilova fotka
Holky ahoj, jsu tady jen na chvilku, jen jdu oznámit že jsem si byla vyzkoušet ten prstýnek, je moc pěkný, ještě nám tam budou vyrývat nakonec jen iniciály L a R a datum svatby, tak to ještě pár dní potrvá. Oproti tomu Radkovýmu ocelovýmu je ten můj bíle zlatej malinkatej a jemnej, ale líbí se mi. Jen ty kamínky, co jsou tři uprostřed, nejsou úplně v rovině, ale je to ruční práce, tak se to asi nedá udělat úplně přesně. Ale myslím že nevadí... jinak mi sedí dobře. Až si je definitivně vyzvedneme i s vyrytím, tak je pokusím nafotit. Jinak chci tento týden taky koupit nějaký pěkný tvrdý papír na jmenovky, ne jednobarevný, ale s nějakým decentním vzorem. Obejdu pár potřeb pro výtvarníky, a snad tam něco objevím. Horší to pak bude s tiskem, taťkova tiskárna co má, inkoustová, si ty těžší papíry podává našikmo.. :-| Budem to muset nějak pořešit, možná tak že ty jmenovky nejdřív natisknu na bílý papír, a pak je nechám ofotit na ty tvrdý papíry. Bramboro, na šatky mrknu... Holky hezkej večer, jdu vás dočíst... ;-)
Profilova fotka
Bramboro, jinak neměj strach, já taky ještě nemám vše zařízený, pořád nemáme ty oznámení, šaty nemám ještě ušitý, hudbu a písničky na hostinu vypálený, ty jmenovky, a spoustu dekorací, ženich nemá ušitý kalhoty... No je toh oještě hafo. Jo, ještě se chci tak trošku pochlubit, dneska jsme byli něco vyřizovat v Olomouci, a tam jsem objevila náádhernou krajkovou košilku, takovou jsem si přesně představovala, v mé oblíbené černé barvě... už se v ní na svatební noc nebo ráno vidím... A stála jen 300,-!!! V Brně jsem ji sháněla už od podzimu, a žádná se mi nelíbila tak jak tady ta, a za takovou cenu to je za pusu! Možná si řeknete že černá na svatbu je blbost, ale mně se černá líbí nejvíc, a pod tím budu mít vínovou soupravu... :-) Mám fakt radost.
Profilova fotka
Bramboro, šatky jsou moc pěkný, fakt Ti spuší asi vše. Jinak my jsme s přítelem skoro pět a půl roku, a hned jsme spolu začali bydlet. Vína teda dávat nebudem, to by se teda pěkně prodražilo... jsem se o tom že se to dělá, dozvěděla až tady. Ale přemýšlím, že bysme každýmu dali k místu na stůl ty čokoládky. Už jsem se dívala na net a docela se mi to líbí. Chtěla jsem každýmu původně něco vyrobit, ale zjišťuju že na to není absolutně čas, a popravdě ani nálada. Už se někdy i těším, že bude po přípravách. Jediný etikety co asi uděláme, budou na domácí meruňkovici od tchánů, co budeme mít na hostině, u nás je hdoně oblíbená a je fakt že je vynikající. Slavíme s ní úspěch v rodině od té doby co jsme s Radkem spolu. :-D
Profilova fotka
Jaro, gratuluju k zaplacené záloze na hostinu, a líčení... my se jdeme domlouvat na hostinu podrobněji příští úterý. Kolik jste platili zálohu? Polovinu, nebo víc jak polovinu? Jinak taky vůbec nevím koho kam posadit... hlavně řeším problém co s těma mýma rozvedenýma rodičema, jestli je posadit vedle sebe, nebo ne.... :-S
Profilova fotka
jaro: jsem to asi špatně pochopila :-) Ale i u nás měli docela výběr papíru, tak nějaký pěkný podle představ určitě seženeš :-) lenajsek: tak to je super cena ... a z černou bych si nedělala hlavu, mě se taky líbí spíč mčerné prádlo ... aspoň nebude jen na tu jednu noc či ráno :-) Tyjo, nás toho zařizování ještě čeká, cukroví, oznámení svatby rodince, hostina, výzdobam hudba ... no je toho ještě moooc :-) Ale dneska mi alepsoň psali, že mi posílají stuhy a nějaké blbinky na výzdobu. Objednala jsem si tuším maličká sluníčka na kolíčku ke jmenovkám ... takový malý dáreček pro svatebčany :-D To snad nemůžu ani před přítelem ukazovat :-D
Článek se načítá
Bramboro, moc pekny saticky....ty posledni jsou nejlepsi! Takze ty si je budes kupovat? A co pak s nima? Holky, musim dat do kupy diplomku a taaaaaaaaaaaaaaaaaak se mi do toho nechce. Sem strasnej lenoch! :-( ]-(
Profilova fotka
Jinak Pavli, já to beru tak ty jmenovky, že má aspoň každej památku na tu svatbu... i kdyby se někomu nelíbilo kde na ten oběd sedí, tak to trvá jen chvilku, a pak se stejně každej přesune někam jinam... takže tohle neřeším. A taky budu dělat jmenovky na výslužkový krabičky, který pak budem dávat koncem hostiny... třeba pro celou rodinu tam napíšem pro tu a tu rodinu. Julie, diplomku nezávidím... diplomku už ke konci školy, nebo jseš ve třeťáku?
Profilova fotka
lenajsek: černá je super - já si budu objednávat na svatební noc černou krajkovou soupravu, ale pšššt, ten můj to neví :-) No ví, že něco chystám, ale to bude asi to jediné z celé svatby (šaty, účes, doplňky... už viděl), co mu neukážu předem.
Profilova fotka
p_avli, diik, vsechny mi ale fakt neslusi, to by ses divila, co jsem na sobe mela za krasy :-D uplne nejhorsi jsou satenove saty, to si fakt muze dovolit asi malokdo. ja urcite ne :-D :-N julie, ja nevim, asi si je povesim do skrine a budu se na ne chodit divat :-) nebo pockam, az budu mit dceru a pak ji budu nutit,jako spravna mama, aby si je na svou svatbu dala taky. jeste jsem premyslela, ze i kdyby byly moc drahe, ze bych si je preci jen mohla koupit, ale pak bych je musela prodat, aby se mi cast penez vratila a mela bych to jako z pujcovny. jen by byly uplne nove a nemusela bych je hnedka vracet, prodat je muzu klido az za mesic nebo tak. nebo jeste jsem si rikala, ze bych usetrila jinde, treba na botech, za ty se mi nechce utracet uz vubec, kdyz uz je pak nikdy nevytahnu. lenajsek, cernou kosilku s vinovym pradlem schvaluju! kdyz se ti to libi, tak je to to hlavni, neni potreba byt bila uplne vsude a az do rana :-) hlavne,z e se budes citit sexy ;-) jaro, to bude prekvapko :-) ja jsem priteli nakonec taky ukazala fotky sebe v satech, protoze jsem potrebovala poradit s vyberem a s kym jinym to probrat, kdyz to mame tajne, ze. julie, drzim palce s diplomkou, nezavidim, ja jsem taky lina jak ves, ale to zmaknes! me funguje, kdyz si sama sobe davam odmeny, treba "kdyz ted budes dve hodiny psat, tak si pak muzes pul hodiny cist na beremese" :-)
Profilova fotka
brambora: šaty moc hezké, zvlášť ty poslední ti sluší! Já jsem si šaty taky koupila a pak přemýšlím, že je prodám. svatební noc v den svatby nevím jestli vůbec bude. Manžílek říkal že se opije, ale to jsem mu zakázala :-D Říkala jsem mu, že tu svatební noc chci mít a ne až druhý nebo třetí den, ale abych pravdu řekla, možná to tak dopadne, že budeme tak unavení, že padneme oba za vlast a tu pravou svatební noc si užijeme někdy jindy někde jinde... x-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) bramboro: ty poslední šatičky jsou fakt krááásnééé,sednou Ti,tak ty už jsou jisté? lenajsek: černá barva je úúžasnáá,ale můj drahý si přeje,abych na svatební noc měla "cokoliv"v bílém,protože bílé prádlo nosím opravdu jen vyjímečně,tak si toho chce asi dosytosti užít :-D Jaro:zkus se po papíru mrknout v nějakém spešl obchodě,když v papírnictví není takový výběr.U nás v Opavě je Model a tam se seženou jakékoliv barevné papíry a kartony ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, nemám teď čas vás číst, je tu minimálně 10 stránek nových co jsem tu nebyla :-( Ale někdy to dočtu. Budete mít nějakého řečníka na svatbě, který ji bude organizovat? Je tu někdo z vás kdo má poměrně velkou svatbu a nebudete dělat zasedací pořádek?
Profilova fotka
hoj holky: tak už mám oznamko n poště, ojoj, už aby bylo zítra, půjdu si ho vyzvednout. Leni: jo máš pravdu, konečně jednou doma ve dne :)) no ale stejně se mi nepodařilo ty prstýnky vyfotit.....jsem nešika, tak až ze svatebních fotek uvidíte....neumím totiž na Petrově foťáku vypnout blesk my jsme spolu krátce přes 3 roky a bydlíme spolu 2,5....a je rpavda, že Petr pořád tvrdí, že jsme spolu na svatbu příliš krátce, ale když už je nám přes 30, taK nevím, na co porád čekat. my budeme mít taky jmenovky, ale dárky jinak žádné....jednak to u nás nní zvykem a pak, minulýá týden mi vypávěi známí, jaký měli originální dáreček: ženich tehdy pracoval pro Matonku (myslím tu minerálku, matonko :)) ) a nechal si firmou, která tiskne originální etikety natisknout místo Mattoni....Matuchovi a to tm nalepili, to mi přijde úžasně vtipné a protože mě nic lepího nenapadlo a asi už ani nenapadne, tak to prostě pouštím z hlavy.... já ještě nemám prádýlko na svatební noc, bojím se kupovat přes net....a v obchodě jsem ještě ni pěkného neviděla.... a ještě jsem chtěla dodat, že já budu mít dovolenou před svatbou už od pondělí, pač to mám daleko a v úterý ráno musím do salonu zkoušet šaty kvůli přesnému zkrácení :)) tak si budu užívat celý týden. bramboro, na tvoje šatičky ještě kouknu, už se těším, jen musím podotknout, že mě zkoušet šatky bavilo děsně a docela mi bylo chvilku líto, že jsem si vybrala tak rychle a zkoušela vlastně jen 3x :))
Profilova fotka
no jo, bramboro, nádhera :)) moc ti sluší
Profilova fotka
jo a to prádlo bych docela červené....myslím, že bych měla úspěch, já naopak chodím pořád jen v bílém, protože pod zdravotnický mundůr se nic jiného snad ani dát nedá.....prosvíající berušky pod kalhotama našich sestřiček fakt nemusím :-D
Profilova fotka
Spektra : já budu mít na svatbě asi kolem 60lidí a zasedací pořádek nebude.Možná bude menší chaos(snad ale ne),ale ať si každý sedne jak chce.Já jim to diktovat nechci
Profilova fotka
Miri:já jsem taky sestřička,berušky nenosím,ale ani tmavé prádýlko mi přes mundur nejde vidět 8-) Určitě záleží na látce ;-) Já nosím bílé jen k panu doktorovi,mám to tak naučené od maminky :-D
Profilova fotka
ahojky, my jsme spolu 3 roky a taky cca 2,5 roku spolu bydlíme a věkový rozdíl mezi náma je 5 let, takže si myslíme, že už není na co čekat. Já bych sice klidně ještě nějaký ten pátek počkala, ale manžílek by to už nepřenesl přes srdce :-) Brambory: i ty růžový šatičky jsou úžasný. Moc ti sluší. Jmenovky na stůl máme stejný, jako svatební oznámení. Každýho posadím podle zasedacího pořádku a když sem u to nebude líbit, tak si po obědě může přesednout, kam bude chtít. CO budu mít o svatební noci jsem ještě nějak neřešila, ale asi se budu muset zamyslet... ;-)
Profilova fotka
tak jsem volala do Dianthe a rekli mi, ze prese cenu jeste porad nevi, ale bude to urcite minimalne 12000 Kc. Takze jsem v haji :-| Tolik za saty nedam i kdyby jenom z principu. Budu je mit na sobe par hodin! Musim asi jit do nejake pujcovny, ale uz jsem se tesila, ze budou jenom moje. A hlavne, co jsem byla v pujcovne loni s kamaradkou, tak tam ty saty byly pekne jete. 8-( :-(
Profilova fotka
Jéje,tak to mě mrzí :-( . A objednat přes ebay si netroufáš?
Profilova fotka
julie, diky za tip na Bustehrad, stranky maji pekne a ceny fakt super, tak tam asi zajedu. akorat muzu az pristi vikend, to je porad cekani. Jeste omrknu stranky prazskych pujcoven, jeslti nektere nemaji do vecera otevreno, ze bych tam zajela po praci. jsem z toho fakt nastvana. ]-(
Profilova fotka
brambora: taky bych byla pro ebay, mám je taky odtamtud, ale měsíc čekání... ale to bys ještě stihla ;-)
Profilova fotka
holky, a to si je koupite jen tak bez skouseni? na ebay

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?