Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Monco.b: taky děláš na protialkoholce?Nebo náhoda? Já měla dnes v noci 2 takové příjmy,jen "dámy",přotože dělám na ženském. :-p Pavlino: jo,svatba venku,to byla má jediná podmínka ke svatbě :-D ,tak snad mi vyjde počasí,protože mě asi jinak svatebčané roznesou v zubech :-D Miri9: máme to v Arboretu v Novém Dvoře u Opavy,nádherná botanická zahrada,ale jak už jsem psala,jen aby vyšlo počasí =-)
Profilova fotka
Lenajsek: Děkuji za palečky,vím,že je to celkem risk,ale loni v tuhle dobu nám tady padaly teplotní rekordy,měli jsme krásných 25stC. A jindy nám to nevyšlo s termínkem,původně jsem chtěla v květnu,ale to bábinky nerozchodili,tak jsme to ještě měnili na poslední dubnový víkend 8-(
Profilova fotka
Katy, přesně, taky jsem chtěla svatbu v květnu, ale tchýně se naštvala, že květen určitě ne, přitom je to úplná blbost, ty pověry... tak jsme nechali poslední víkend v dubnu, ale zase na druhou stranu, ten termín se nám moc líbí, 26/4/08, mám ráda sudý číslice... tak jsu nakonec ráda. Loni co si pamatuju, tak jsme už opravdu chodili po venku v krátkých rukávech o tom víkendu.
Profilova fotka
meterologové hlásili,že už zimu nemáme čekat...tak snad se nesekli... A kde to máš Ty?
Profilova fotka
Tak snad nám to počásko vyjde :-) Katy: ja chtela taky svatbu venku, neni snad nic lepšího :-) Ale co jsem si vyhlídla zámeček s anglickým parkem, tak mě od toho zrazovali a taky tam nebyla varianta, kdyby pršelo sněžilo nebo já nevim co :-( A na druhem hradě oddávali až od května s tím, že jim hrad termíny potvrdí až v půlce dubna :-o To sem nějak nerozchodila, takže to dopadlo zatím takto :-)
Profilova fotka
Jo a ten květen by asi u nás taky nerozchodili :-D Původně jsem to tak chtěla .... ta pověra je fakt blbost, u nás snad už takové bídné zimy nejsou :-D
Profilova fotka
no,kdyby pršelo,tak máme variantu,že nás oddají v jejich výstavní síni,není špatná,ale já to chci venkuuuu.I kdyby trakaře padaly... :-D ]-(
Profilova fotka
ahoj Katy, vitej mezi nami :) jak jsi na tom s pripravama?
Profilova fotka
Holky vy zase pisete jak o zivot ;-) ja mam konecne uz taky zacatky priprav! byli jsme na veletrhu z Diplomatu a koupili jsme prstynky a zamluvili fotografa. prstynky mame z bileho zlata hladke leskle, takze nic zajimaveho. budou hotove do konce brezna (jsem netusila, ze to trva tak dlouho, ale je to rucni prace, tak asi to tak dlouho trvat muze), za par tydnu nam zavolaji, abysme prisli na zkousku. fotografa mame Vladimira Illetska z Diorama tecka cezet. musime se s nim jeste sejit a domluvit podrobnosti.
Profilova fotka
dneska pred obed jsem si byla znovu v Dianthe zkouset saty, protoze ty "ruzovky", co mam v albu, mit nakonec nebudu, protoze to nestihnou :-( takze jsem zkousela nove modely, hodim vam sem mozna vecer fotky, zatim je mam jenom v mobilu. ty nove saty jsou same princeznovske, takove, ktere jsem vubec nechtela, ale nakonec musim rict, ze jsem se v nich celkem libila. je to uplne neco jineho, ale premyslim o nich. jenom se bojim cen, protoze je jeste nemeli nacenene, ale rikali, ze jsou vsechny do 15000. coz me moc nepotesilo, protoze ty puvodni byly za necelych 6000, coz bylo teda mnohem sympatictejsi. deset litru se mi za saty davat fakt nechce. tak drzte palce, doufam, ze jsem si vybrala nejake ne moc drahe :-. protoze uz se mi nikam jinam chodit zkouset nechce.
Profilova fotka
a jeste posledni prispevek :-) co budeme mit vyryte na prstyncich jeste nevim, mozna jenom datum. musim se domluvit se skoromanzelem.
Profilova fotka
brambora: Už máme skoro vše,až na nějaké maličkosti,už jen střádáme chechtáky na hostinu x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
prstýnky máme z titanu a máme vyryté jméno a datum svatby,to už bylo za hubičku,tak jsme si to tam dali ;-)
Profilova fotka
vy se mate, ze uz vsechno mate! ja z toho normalne zacinam mit nervy. a to mame mnohem mensi svatbu, nez vetsina lidi! ale je pravda, ze nervuju spis z te posvatebni oslavy pro kamarady, to zatim nemame zarizene vubec nic, jenom domluvene, ze se tento vikend pojedeme podivat na dve potencionalni mista. kez by jedno z nich bylo to prave, potrebuju uz resit jidlo a hudbu. a to bez mista nemuzu.
Profilova fotka
a máte to venku nebo uvnitř?
Profilova fotka
ahoj holky, nějak nestíhám, dneska jsem koupila papíry budu nakonec dělat jmenovky ke stolům, původně jsem nechtěla, ale asi to bude lepší, děláte je taky?Ještě vůbec nevím koho vedle koho posadím, no to zas bude akce :-N
Profilova fotka
já teď o víkendu vyrobila etikety na svatební vína a obaly na čokolády,budeme to dávat místo výslužek
Profilova fotka
katy, oslavu budeme mit vevnitr, ale chceme tam mit urcite terasu nebo zahradu, aby se dalo jit i ven. takze hledam. chceme to v lednici nebo okoli, obrad bude v praze, je to tezke takhle na dalku, protoze na jizni moravu jezdime jenom tak jednou za mesic, takze snad vybereme uz tento vikend a dal budu resit vsechno po telefonu. mas krasne saty, skoda, ze nemas fotku v nich :-)
Profilova fotka
holky, ted si nejsem jista, jestli jsme to uz psali, ale jak dlouho jste se svym pritelem? :-) jen tak pro zajimavost. vim, ze jsme psali, kolik nam je let, ale tohleto si nejsem jista a nechce se mi to hledat. tak se kdyztak omllouvam, mam obcas diry v pameti :-D my jsme spolu uz pres sedm let a skoro sest spolu zijeme.
Profilova fotka
brambora: hm, tak to je blbí, že Ti ty šatky v bílém nestihnou ušít :-( Ale myslim, že budeš vypadat prima i v těch princeznovských :-) Tak se těším na fota, až přidáš :-) Já taky nejsem moc na princeznovský a už vůbec ne na krajky a zrovna krajkový šaty jsem taky vybrala :-D Ale to už jsem tu myslim rozebírala :-D Kettinka: já taky o jmenovkách uvažuji, teda chci je dělat, ale pořád ve mě hlodá červík nejistoty, aby si hosté (rodina) nemysleli, že je chci nějak koordinovat :-D Zasedací pořádek jsem už předělávala asi stokrát :-D Teď ještě uvažuji o tom, zda pozvat tetu se strejkou a sestřenkou na oběd ... Ta je vdaná a má 2 malé raubíře, takže to je hned 6 lidí :-( Myslim, že na večerní party to pro strejku a tetu nemá moc cenu :-( a sestřenka by asi bez dětí taky nešla :-( Co to holky pořádm děláte za ty vína? :-o To si nakoupíte nějaké lahve vínka a pak na to lepíte nějaké originál etikety? :-o jinak my jsem spolu teda 2 roky :-N
Profilova fotka
brambora:jsme spolu 2 roky a začali jsme spolu bydlet po 3 dnech seznámení :-N Pavlina:přesně tak,koupili jsme v Makru vína (0,75l) a lepíme na ně naše etikety s našimi jmény a datem svatby,koupili jsme je v akci ,francouzké růžové,za 62,- ,takže jsme celkem ušetřili,na nejmenovaných svatebních stránkách je mají skoro za trojnásobek ;-)
Profilova fotka
jee, to je hezke se brat takhle "brzy" :-)
Profilova fotka
My jsme spolu tedy asi 1,5 roku. Jmenovky už mám udělaný, jen čekám, kdo nám ještě potvrdí svou účast. Budu je tedy dávat na ten začátek afterparty, pak už to bude jedno. Na oběd nás bude do 20 takže to je dávat nebudu. O víkendu jsem zkoušela jiné těsto na svatební koláčky, byly moc dobroučké,hned se po nich zaprášilo. :-)
Profilova fotka
no já si neumim předsatavit třeba v 25 někoho potkat a čekat až s ním budu třebas 7 let :-D Asi se ti s věkem zkracuje :-D No tak to do vína asi už nepůjdem, ale líbí se mi to :-D Nás bude na oběd taky cca 18-22 dospělých a cca 7-9 dětí ... tak nevim s těmi jmenovkami :-( Mě se to líbí, ale aby je to třeba neurazilo :-(
Profilova fotka
nás na oběd bude 50+6dětí a na raut 85,takže budeveselo :-D
Profilova fotka
tak to bude velké, katy :-)
Profilova fotka
já chtěla jen něco malého,ale z přítelovy strany to neprošlo :-| ,žení jediného syna,tak to chcou se vším všudy :-S ,ale už jsem to překousla.Doufám,že poslední věc,do které nám rodiče budou kecat :-D
Profilova fotka
Zdravím holky, tak já jsem s přítelem 1 rok+1 měsíc a 3 dny a bydlím s ním už přes rok! Jak jsme se seznámili, tak jsme spolu malovali zdi a položili plovoucí podlahu a pak jen nastěhovali nějaký provizorní nábytek a hned spolu bydleli! Katy: nee, jsem zdravotní sestra na interně, ale to víš všichni alkoholici mají někde játra :-. , tak nám je tam posílaj! Jdu odpočívat,. jsem hrozně moc unavená z té noční a před sebou další noční! papa :-)
Profilova fotka
teda holky, vy jste vsechny s pritelem hrozne kratce! aspon z meho pohledu :-N p_avli, to mas asi pravdu, asi se to s vekem pak zkracuje :-) mne je 25 ted, ale dalsich 7 let bych uz teda fakt necekala.
Profilova fotka
Ahoj všem, my jsme s přítelem 4 roky :-) V březnu máme výročí :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?