Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahoj, bramboro: to nevím, jestli ti je vezmou do půjčovny, ale myslím, že tady se prodat dají...... Lestep: mně už taky napadlo, že bychom si se ženichem mohli nechat udělat nějaké portrétní ateliérové fotečky, ale nějak ho k tomu nemohu přesvědčit. máme tady ve Varech jednu šikovnou fotografku, která je shodou okolností jho spolužačka, tak jsem mu dala za úkol to dohodnout a co mylíte? skutek utek. ale tys mě inspirovala, že až půjdeme za naší svatební fotografkou dohodnout detaily, tak bychom si ty fotky mohli enchat udělat rovnou tam...a to je super nápad, takže díky zeuwicko: nevěš hlavu, kamarádka měla asi nějaký problém sama se sebou, protože jinak není důvod, aby se slušný člověk takhle choval. nech to vychladnout a pak si o tom promluvte a uvidíš na čem jsi. tradice: já budu chtít přenést přes práh....do restaurace, rozbít talíř, šaty ženichovi ukážu až na svatbě a kytku házet budu, jen bude-li o to zájem, nemám s tím žádný problém. unést se nenechám, pý pak vázne zábava, když odejde nevěsta i ženich.....navíc by mě mohli nenajít :)), ženich ani jeho parta to u nás neznají.....případn taky nehledat :-D
Profilova fotka
Brambora: taky myslím, že by si šaty tady přes bazar nebo do půjčovny prodala ;-) lestep: ještě jednou děkuju za kontakt na fotografa ... tady nikdo nemá svých stránkách svatbení fota, takže je budu muset kontaktovat po mejlu asi a pak se uvidí, kdyžtak by jsem hledali někoho od dál ... Víte kolik tak orientačně za ty fota dáte? Já chci jen obřad, společnou s rodinou + pak nějaké fotečky z parku se ženichem :-) Četla jsem u jedné pani ceník, měla to udělané jako balíčky ... zkusím to najít, jak to přesně bylo ...
Profilova fotka
Stříbrný balíček - základní varianta pro svatbu v obřadní síni * svatební obřad, gratulace hostů, skupinové fotografie a portréty novomanželů (max 2 hod) * digitální úprava fotografií (možno tónování snímků, příprava pro digilab) * všechny pořízené záběry na CD-ROM (70- 140 snímků pro možnost výběru) cena: 2200,- Kč (data na CD) Zelený balíček - širší zachycení obřadu a souvisejících událostí, aranžované foto novomanželů * příjezd ke svatebnímu obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie svatebčanů, rodičů a svědků, portréty novomanželů v okolí svatebního místa - park, zahrada, zámek, odjezd (max 3 hod) * digitální úprava fotografií (možno i tónování snímků, příprava pro digilab) * všechny pořízené fotografie na CD-ROM (cca 110 - 200 snímků pro možnost výběru) cena: 3100,- (data na CD) Červený balíček - hlavní události celého dne * příjezd ke svatebnímu obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie svatebčanů, rodičů a svědků, portréty novomanželů v okolí svatebního místa, fotografování průběhu svatební hostiny (max 6 hod) * digitální úprava fotografií (možno i tónování snímků, příprava pro digilab) * všechny pořízené fotografie na CD-ROM (cca 200 - 300 snímků pro možnost výběru) cena: 4400,- (data na CD) Zlatý balíček - kompletní události celého dne * ranní příprava nevěsty, příjezd ke svatebnímu obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie svatebčanů, rodičů a svědků, portréty novomanželů v okolí svatebního místa, fotografování průběhu svatební hostiny, sólo, krájení dortů, různé zvyky a foto na přání... (max 9 hodin) * digitální úprava fotografií (možno i tónování snímků, příprava pro digilab) * všechny pořízené fotografie na CD-ROM (cca 300 - 400 snímků pro možnost výběru) cena: 5300,- (data na CD)
Profilova fotka
To je pěkný ceník... Já se poptávala, a paní si řekla za obřad a to okolo cca do 2500,- Kč, ale s tím, že ji musíme přivézt z 20 km vzdáleného města, nemá auto. Ale možná že to dopadne tak, že bude fotit kamarád. Studiové fotky, no , bylo by to hezké, ale přítele tam nedokopu... :-|
Profilova fotka
to je dobrá cena: my budeme mít "dvorní fotografku" na celý den, ale po obědě ji propustím....a pač přijede z daleka, počítá si 6000,- já ho dokopat budu muset a pokud ne, půjdu aspon sama a zkusím se sama nalíčit a uvidím, jak to vypadá.....
Profilova fotka
ahoj holky, nám říkala fotografka 3500,- ale myslela jen obřad, po obřadu pár fotek, ještě se s ní chci domluvit aby mi jich udělala víc, protože nebudu mít profi kameramana tak si přidám penízky na fotky (co jsem se ptala holek co jsou vdaný, tak fotky jsou lepší než video)je fajn mít oboje, ale většinou vytáhnete za pár let fotky než abyste každýmu pouštěli video :-)
Profilova fotka
No já bych uvažovala o tom druhém balíčku = obřad + nějaký fota v parku. Přítel s tím souhlasí kupodivu :-) Ale nechce se mu moc kameru, takže tu mít asi nebudem ... Tak snad se fotky vydaří :-) Jinak bude určitě fotit i někdo z rodiny, takže profi foto příprav a hostiny myslím, že nebude potřeba =-)
Profilova fotka
my taky nebudeme mít video. přítel má program na prezentaci fotek, fotky jsou tam pohyblivé, je to moc pěkné, doprovod hudbou, takže až budeme mít foto na PC, tj. po roce od svatby, kvůli autorským právům :-p tak si to pak uděláme, pro ty, co nechtějí držet album v ruce.
Profilova fotka
miri, to nějak nechápu s těmi autorskými právy :-S
Profilova fotka
Já taky ne, vždyť ted většina fotografů dodává materiál na CD a ty si z nich vybereš a uděláš fotky,které chceš.
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska bylo hafo práce v práci, tak vás jdu jen přečíst... hezký odpoledne všem! ;-)
Profilova fotka
Zeuwicko, to mě mrzí s tou kamoškou, jak tady někdo psal, závist je hrozná vlastnost a dělá akorát mezi lidima zle a dusno. Já se taky třeba cívím blbě když s někým kecám o svatbě, proto se radši ani moc v práci ani mezi kamarádkama nezmiňuju co máme zařízenýho, protože třeba tady v práci jsou holky, co pomlouvají a určitě si už i teď říkají jak se hrozně vychloubám atd... zkus si s ní opravdu popovídat, že Tě to mrzí.. třeba to fakt tak nemyslela. Jinak fotografka nám řekla cenu 2600,- a to asi 30 fotek focení z obřadu, a asi dalších 40-50 na zámku v interiéru, a venku v zahradě, ale na tom celkovým množství se chceme ještě právě domluvit osobně. My taky nebudeme mít profi video, ale kamaráda co má kameru, tak bude natáčet jak na obřadě, tak na hostině, a myslím že to stačí. Stejně je to videokazeta, a časem budou jen DVDčka, takže to video pak nebude na čem přehrát. MOžná si to pak necháme předělat někde v nějaké firmě na DVDčko, ale profi kameramana mít nebudeme. To si radši připlatíme fakt za ty fotky. A paní je u nás ve Slavkově známá, fotí tam už asi 10 let, takže si myslím že to je dobrá volba. Kettinko, taky si myslím že se stejně nejvíc prohlížejí fotky. Jo, a z ateliéru mít nebudeme, ani se mi to nelíbí, my radši přírodu. A když nás bude paní fotografka fotit na zámku, to je skoro jako v ateliéru. Bramboro, to je mi líto že to tak dopadlo v tom salónu... no snad už konečně budeš mít štěstí! ;-)
Článek se načítá
Ahojík všem:)moc děkuji za podporu všem:)no popravdě hodně lidí mě nemá rádo už jen od pohledu, doslova, ani semnou vživotě nemluvilo ale na to už jsem si zvykla. Jen mě to od ní moc mrzí, neodepisuje na sms, tak to opravdu nechám být a uvidím. Raději jsem se rozptýlila výrobou kyti na auto:)a začala si na ,,véčko´´na autí z tylu vyšívat různé motivy:)jaký kdo budete mít první tanec? Já si vybrala valčík od Strause Na krásném modrém Dunaji:)ale ten mi nikdo nezahraje, tak si na to asi budu muset vzít hifi a nebo změnit repertoár:(ale zas neumím nic tančit, tak se aspoň valčík a polku budu muset naučit, tak nechci moc blbnout, ať sebou nefláknu:))))no nic, zas popádím, dítko dnes zlobí abnormálně, tak na něj segra moc nemá nervy:(tak zas musím běžet, tak zatím se mějte moooc hezky a hlavně-moc, moc děkuji za podržení, jste BÁJEČNÉ!!!!!!
Profilova fotka
zdravim vsechny z pracovniho procesu..Tak jsme dneska dobre poridily..Byly jsme u farare, ktery nam napsal tu propustku a pak jsme hned jely na matriku a tam nam vypsaly ten svatebni protokol a protokol o manzelstvi nebo tak neco..Tak jsem rada.Jeste jsem si vybrala krasne velikonocni ubrusy..Ja vim, ze se to moc svatby netyka,ale potesi to.. Zeuwicko: netrap se, bude lip..Take mivan blbe nalady a nekdy z toho neni uniku..mas krasne dite a zdrave,doufam tedy a take skoro manzela, tak mas na koho se obratit a nejsi sama.. Miri: me to docela chytlo, ze bysme se nechali vyfotit jeste pred svatbou. Ten fotograf rikal, ze si na sebe aspon zvykneme a budeme vedet jak ja i milacek i on , jak se k sobe chovat a tak.Milacek souhlasil, tak si to snad nerozmysli..Bere si 5.000kc. foti i toci.Dojede kamkoliv. vetsinou ma to misto kam jede zmaknuty predem.Nam presne ukazal jake fotky kde fotil, na tom zamku, co se chceme fotit, tak nam ukazal kde je jaka lavka, zakouti, strom, lavicka. Byly jsme nadseni..Budeme ho mit od rana od meho oblekani, az do vecera..Udela kolik chceme fotek, ze to pro nej neni problem,pry treba 1.000.Jeste dela dv delsi formu a pak treba jen obrad se msi v kostele pro babicky a pak take zkracenou verzi, ktera jde poslat emailem.. Ty balicky jsou zajimave..Urcite bych si take vybrala. Myslim, ze ty fotky a video je krasna pamatka..Po letech se na to urcite radi podivame..jeste k tomu vybereme nejake ty pisnicky,ktere se nam libi.. Jiank co se tyce sola,asi si vybereme neco, co hraje nase kapela..Milacek moc nema rad dechovku, tak asi neco pekneho- treba Bobr-vyznani nebo Projektil-Zahrada ticha..atd.. Co se tyce tech tradic tak asi rozbijeni talire, kytku hazet nebudu, saty uvidi milacek az v den svatby, jinak jsme o tom jeste nemluvily.. miri:neni zac, napis, jak jste pak poridily a jestli jsi milacka premluvila..take se na to tesim. Snad vyjde cas.. tak dobrou noc vsem..drzte se.. :-) :-)
Profilova fotka
Ahojte holky,mi dneska dorazil korzet,heč?Je úžasný... :-N
Profilova fotka
To už všechny spinkáte? =-) ]-( ;-)
Profilova fotka
Ahoj katy.m, já ještě nespím :-) Jaký korzet máš? K šatům nebo na noc? :-)
Profilova fotka
no,to ještě přesně nevím,ale je sladký a sexy :-) Asi ho dám pod šaty,ale bude muset mě pak z toho vyslíkat můj drahý :-)
Profilova fotka
ach,už asi taky spím,ta věta nedává smysl :-N
Profilova fotka
Tak to gratuluju k dobré koupi, já si budu objednávat sexy košilku na noc :-)
Profilova fotka
Dívala jsem se ti do alba...máš moc hezké šaty a to místo na obřad...paráda, arboretum je krásné :-) :-) :-)
Profilova fotka
taky se nad ní lámu,na mimibazaru mají tak krásné a nové ;-)
Profilova fotka
díky :-) :-) ,snad budu ta nejkrásnější :-D x-) 8-)
Profilova fotka
dobré ráno, holky chtěla jsem se zaptat na obřad. MY ho máme tedy na radnici a ještě přesně nevim, ale tady někdo říkal, že si bude dávat na cd hudbu k obřadu. Já nevím jestli je to na naší radnici možné, jestli tam nehrají na ty varhany, to se budu muset při podpisu dotazníku k manželství zeptat. Na spodní prádlo na noc jsem už taky¨koukala, ale asi někam zajdu, nevim přes internet...
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při čtvrtku, Valentýnu... :-D Dneska večer mě miláček pozval na večeři, tak se těším. Lestep, tak to je fajn že se můžete vyfotit ještě před svatbou, to je dobrej nápad. Asi pán fotí na digitál, že? My budeme mít fotografku co fotí na klasický film, ale já jsu ráda, protože mi přijde že z toho klasickýho profi foťáku jsou ty fotky prostě hezčí v albu, když se vyvolá film. Jinak my máme pro svatební tanec vybraný dvě písničky, každej svoji :-D . Pustíme to normálně z CD, protože kapelu mít nebudeme. První tanec bude na písničku co vybral přítel, no a teď jsem ji zapomněla... ale jak si vzpomenu, nebo jak budu doma, tak napíšu. A já vybrala Wonderful World od Armstronga, moje nej nej... :-) Tak se těším. Ale taky budem muset něco natrénovat, protože já jsem do tanečních nikdy nechodila a taky dle mého názoru neumím tančit... to bude zajímavý ještě. :-D Katy.m: gratuluju ke korzetu, je bílej? Objednávala sis ho z netu?
Profilova fotka
Matonko, u nás na zámku v zámecké kapli, se hraje na varhany, a na naší matrice ve Slavkově ani nechtějí o vlastním CD slyšet.. aspoň co já mám zkušenost. Tak nevím...
Profilova fotka
Dobré ráno holky, my máme svatbu na zámku ale matrikářka mi dala na výběr ze 2 svatebních pochodů..taková ta klasika.
Profilova fotka
Jojo Kettinko, to nám dala vybrat taky, ale já si sehnala noty na Bachův Air, a dala jim to na matrice, jestli by to mohli na ty varhany zahrát...tak to problém nebyl. Když jsem prý sehnal noty, tak to zahrají... no nedělám si iluze že to bude kvalita jako na koncertě, ale aspoň to nebude ten klasický svatební pochod, který úplně nesnáším, teda oba dva.
Profilova fotka
Leni: No já na tomhle tak nelpím, myslím, že budu tak vyklepaná, že mi bude absolutně jedno co budou hrát :-D
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak mi pro změnu se zapomněli na hudbu na obřad zeptat :-( Zda je tam možné něco přehrát, nebo zda musí být hudba na živo ... co vím, tak tam je klavír :-o Ale radši bych teda něco z CD, tak tam budemmuset ještě zavolat. Jinak my jdem dnes omrknout restauraci a snad ji zamluvíme :-D Snad tam nebude na Valentýna plno :-) Jinak já jsem o spešl nočním prádle nepřemýšlela ... koukala jsem na něco na netu, ale nevim, jak by to sedělo :-( Takže buď zajdu taky někam dokalsického obchodu nebo nic nebude :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?