Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Bramboro ještě, myšlení máme asi podobný... můžu se zeptat v kolik hodin ses narodila? Já 13.20... a přítelovi je teda o deset let míň? Takže 27?
Profilova fotka
Dobré ránko, tak jak pokračují přípravy? ;-)
Profilova fotka
Tak my tam máme taky napsáno, že uvítáme finanční dar v jakékoliv výši a ti, co si nevyberou z nabídky, tak nám asi ty peníze dají. ;-)
Profilova fotka
Matonko, vy jste posílali nebo dávali svatebčanům seznam darů? Tak to my teda ne... Ani nevím jak bych to udělala, když je každej odněkud jinud... Kettinko, poslala jsem Ti vzkaz do IP... ;-)
Profilova fotka
Já jsem vytvořila, seznam svatebních darů sem na beremese. Pro moji část rodiny to obhospodařuje brácha a domluví se s jednotlivými hosty.... Co se týká přítelovi strany, tam to necháme asi na nich, jen pokud se zeptají - tak jim třeba dám taky tu sránku..... No a vybírali jsme to do potřebujeme.... od hodnoty 100 až po několik tisíc. Leni, to je opravdu těžké jak tak čtu s těmi rozvedenými rodiči....
Profilova fotka
Ano, my taky máme na bereme se seznam savtebích darů, máme i svoje webovky a pro ty co nemají net, jsem to vytiskla.
Profilova fotka
No to jste na tom dobře, nás se ještě nikdo neptal co chceme :-( no tak nějak se u nás stalo zvykem dávat penízky, což by nás potěšilo asi nejvíc, jelikož už bydlíme a byt zařízený máme....další skleničky a podobně opravdu nevím, kam bysme dali ]-( Snad budou svatebčani soudný ;-)
Profilova fotka
Kettinko, taky to tak právě máme... ale myslím že pokud se někdo zeptá a řekneš peníze, že to v dnešní době kdy se peníze navíc fakt hodí, docela pochopitelný... A jinak tady na beremese nikdo ze svatebčanů nechodí, nechci aby věděli jak probíhají přípravy, teda hlavně jaký budou ty šaty... :-) Spetro, no jo, co se dá dělat... v tomhle žiju vlastně skoro celej svůj dosavadní život... :-S
Profilova fotka
ahojky. vy jste teda sikulky. Ahoj lenajsku, ty jsi napsala pekne dlouhy prispevek. To jsi me teda strcila do kapsy. Vetsinou me holky psaly, ze ja pisu nejdelsi.. Mrzi me, ze jsi mela takovy problemy v zivote. Muselo to byt asi neco hrozneho, kdyz te to tak poznamenalo.. :-( Snad ted jsi stastna a v pohode..Ja jsem to ake nemela moc lehky..Tata umrel, kdyz me bylo 14 a pak jsme porad zily s mamkou. Bracha se pak ozenil a mamka na me zustala hohne citove zavisla..Ze zacatku me to nevadilo. Meli jsme super vtazh,ale pak to zacalo byt uz az moc a v te dobe jsem chodila na vysokou a jeste mela pritele a mama me chtela mit jen pro sebe...Vzah se nakonec po 6 letech rozpadl, protoze pritel to proste neunesl a nasel si jinou, nemusel se s nikym o ni delit..Ted moc dobry vztah nemame. mamka me nemuze zapomenout, ze jsem se odstehovala a bydlim s pritelem..Ona si nasla take pritele,ale porad se hadaji, pak se zase udobruji a nakupujiu, takze nam ona neda nic a ani nechce.Brachovi, ani svatebni dar nedala.Akorat mu zaplatila cukrovi..Konec nostalgie..Uvidime, jak to bude na svatbe..Nejak to zatim neresim..Ale snad nebude nejaka ostuda.. :-| Jinak svatebni dary uz zaciname pomalu vymyslet. Budou to prakticke dary nebo penizky, za ktere neco koupime. Postupne se zariuzujeme a za dva roky chceme postavit novy domecek, tak se budou penizky hodit.. To je pravda andrejko, kdyz se to prehoupne pres 25, tak je to takovy jiny. me bude taky tento rok 26 a radkovi 28, takze vek akorat.. :-)
Koukam, ze tady se toho od me posledni navstevy napsalo fakt strasne moc! Jste dobra inspirace :-) Ted me docela desi kde sezenu v Praze dobrou kadernici ktera mi na hlave vykouzli neco nadherneho! Nevite o nekom? A kupujete nektera saty na e-bay? Ja bych chtela, ale mam strach aby dosli a vypadali opravdu jak na obrazku. Prstynky jsme uz vybrali, budeme mit od Rydla. Bramboro, kde se budete v Praze brat? Mame to ve stejny den a obe jen se svedky, treba se budeme brat i na stejnym miste :-)
Profilova fotka
Lestep, tak to jsi taky neměla jednoduchej život... to je mi moc líto. Bohužel, někdy to rodiče s tou láskou přehánějí, a pak zkazí vše... Tak snad na té svatbě vše proběhne jak má, a vy pak budete mít život bez mráčků! ;-) Jinak já jsu hrozná spisovatelka, musím se krotit... :-D
Profilova fotka
Hola! :-) Teda tady to najednou žije!! Jste holky šikulky. Ráda si to tady všechno čtu :-) Mně je 23, takže to vypadá, po Monči nejmladší ;-) Já myslím, že to je celkem jedno - na věku až tak nezáleží. Co se týká darů, taky bysme asi nejvíc uvítali nějaké finance... Taky hodláme řešit bydlení, ale vybavení zatím máme, nebo nemáme kam dát - což všichni ví, tak snad budou soudní. já asi nějakou rozlučku v práci dělat budu... Ještě přesně nevím, jak to všechno zpytlikovat... Jestli udělat jednu rozlučku pro všechny - kde se půlka lidí uvidí poprvé a naposled, nebo radši udělat třeba dvě tři takový menší, komornější... ;-) Tak uvidím. Já kytku asi házet nebudu... Myslím, že by ji tam neměl moc kdo chytat... Maximálně asi tak čtyři holky... Myslim, že je to zbytečný... ;-) Ale uvidim. Nevím, jestli jsem to psala, ale přišly mi věci ze shopmania.eu A je to fakt bezvadný. Figurka na dort parádní a i punčuchy a stužka dobrý... Měla jsem radsot :-) Teď nás čeká schůzka s fotografkou, cukrářkou, s kapelou - všechno na podrobnější domluvu a taky konečně začneme hledat ty snubáky ;-) Taky musím zaet do toho velkoskladu na výzdobu, a ještě - nakoupit spodní prádlo a objednat pyžamko :-N Páni, toho je tolik ještě!!! A to má ani ne za 14 dní drahoušek narozeniny a já netuším, co mu pořídit. Asi mu dám svatební kravatu :-p :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivulko ahoj, svatební kravata je fajn nápad! Můj Radek bude mít půjčenou vestu včetně platrónku, takže kravatu mít nebude. A peníze se fakt hodí vždycky, a navíc si ten kdo je dává, nemusí dělat starosti s tím co koupit, nebo tak... A na ty webovky se mrknu, díky za tip. Taky musíme jet za fotografkou, a blíž se s ní domluvit... spodní prádlo už mám, ale pořád se dívám po nějaké vínové košilce... ale budu mít ještě svátek a v dubnu narozky, tak se to kdyžtak vyřeší takhle. A musím taky začít řešit tu hudbu... už přepalovat CDčka. No je toho požehnaně. Ale každej den se něco řeší, a seznam vyřešených věcí narůstá... tak mám radost. Co škola, máš už všechny zkoušky?
Profilova fotka
julie: já mám koupené šaty z ebay, moc krásné, šili je na míru což trvá cca 35 dnů. Mě od objednání došly přesně za 2 měsíce
Profilova fotka
Leni, zkoušky ještě nemám... :-( Navíc mám teď problémy kvůli práci, pořád je tam potřeba něco dodělat a já ji musím odevzdat před státnicema - a ty jsou v pondělí. Ach jo... no jsem z toho zoufalá ;-( My musíme dodělat ještě ta oznámení, i když s tím fakt pěkně hýbeme, budem to mít za chvilku hotový... Pak chci dělat ty vývazky a taky si chci udělat výšivku na závoj... no a ještě bych ráda svatební noviny... Je toho fakt celkem dost! Když vezmu, že 1. února nastupuju do práce. Ufff! :-N =-)
Profilova fotka
lenajsek: ja jsem se narodila taky tak nejak!! my jsme se rodily zaroven! fakt to nechapu, dobra nahoda. nevim presne ten cas, ale takhle nejak po obede to bylo :-) julie: mame to na novomestske radnici. to je fajn, ze to mate stejne jako my, jen se svedkama. my jeste nevime jiste, jestli budeme mit svedky zname nebo nezname, to se musi jeste doresit. nachystane nemame jeste vubec nic :-N holky to je hruza, jak ten zovit dokaze byt kruty. ale jste nevesty, takze snad se vsechno zle uz nadobro v dobre obratilo a budete uz jenom stastne. s manzelem a detickama. mimochodem, kdo kdy planujete deti?
Profilova fotka
brambora: Děti co nejdřív. Někdy mám chuť toho svojeho znásilnit, aby mi konečně mimčo udělal :-N :-D Miláček ještě nechc - prý až budeme mít kde bydlet a to má teda pravdu... v naší garsonce by to bylo asi s mimčem dost "o hubu"... No, ale co :-D 8-)
Profilova fotka
A co Ty? Slyšíš tikat hodiny? ;-)
Profilova fotka
Jej holky, Vy mi teda dáváte zabrat :-) ! Zdravím všechny Mě bylo teprve v prosinci 20, a doufám, že vážně na věku nezáleží, hlavně, že jsem tak moc šťastná! a jinak mám tu svatbu 12.4.2008 Leni: já bych se ráda zapojila, ale nevím jak, já to sotva dočtu, natož ještě něco psát! Můžu vám oznámit :-) , že mám objednané oznamení ;-) a mělo by už brzi dorazit :-) :-) , podvazek jsem kupovala myslím že za 120, ale zajímalo by mě na jakou nohu ho dát :-N ! Koláče bude dělat mamka se známimi a bude jich asi 500! a cukroví už je taky odbejdnané! A co bych vám dále řekla....na hostině budeme mít asi 40lidí, pokud ještě někdo nepřibyde a budou ji platit rodiče, naštěstí! Už se to pomalu hne, jsem moc ráda :-) :-) A Teď vybírám kytku, Tak vás aspoň poprosím o radu :-N , mám bílé šaty a chci oranžové růže se zeleným, může být?? a nebo spíš bílé se zeleným?? A v práci?? Leni, že se vůbec ptáš, včera jsem seděla v papírech až po uši, jsem myslela že ani domů neodejdu, no nakonec jsem skončila jen o hodinu později než jsem měla a to jsem jim tam něco nechala! No maras! Ještě v jedenáct večer překládali pacienta na jiné oddělení, protože jsme měli plné oddělení, tak aby jsme měli místo kdyby byl náhodou nějaký akutní příjem! Potřebovala bych volno, sedím tam pořád! Jinak je mi líto že jste některá neměla úplně hladký život! :-( Já mám teď nějaké hodně nepříjemné zdravotní problémy :-( :-( ]-( , tak doufám, že to v práci vydržím, no tak já letím se nachystat, mějte se, papa :-) ;-)
Profilova fotka
Ivi začínáš zase s mimčem, to sand ne a to budu dneska s miláčkem, no nevím, jak to zvládnu, n ještě že mám ty problémy! :-(
Profilova fotka
Holky, na téma mimino se bavit nebudu... my plánujeme, ale nejde to tak jak bysme si představovali, a víc se o tom vypisovat nebudu, doufám že to pochopíte. Moni ahoj, je to fakt síla to číst, že? :-D Bramboro, to je něco... :-D Ivi, to zvládneš, jseš šikula! Teď myslím tu školu... Jinak my svatební noviny dělat nebudeme, ale přemýšlela jsem o nějaké prezentaci, že bych tam dala fotky moje a Radkovy, jak jsme se poznali, až do teď... ale nevím jestli na to budu mít čas to udělat.
Profilova fotka
Jinak samozřejmě blahopřeju všem, kdo jste s přípravama tak daleko! ;-)
Profilova fotka
Holky, tady to fakt frčí.. Mě bude chvíli po svatbě 27 a brouček už překročil 31... Hodiny víc tikají jemu než mě, zatím se mi do mimča moc nechce. :-S (to jsem asi tady jediná, že?) Bramboro: Hrozně moc obdivuju, že budete mít svatbu jen ve 2. Uvažovala jsem o tom, ale nenašla jsem dostatek odvahy a nakonec je z toho klasická svatba se 30 lidmi.. Svatební dary jsme vyřešili celkem hladce tím, že ke svatebnímu oznámení dáváme vybraným lidičkám takovou tu básničku o tom, že už všechno máme a že bychom radši finanční příspěvek. Ten u nás nepadne na zařízení bytu (protože to už máme), ale na svatební cestu. ;-) Je mi moc líto, že některé z vás to neměly v životě jednoduché, ale věřím, že po svatbě se to všechno změní. Držím palečky :-) :-)
Profilova fotka
paaaja: ja jsem tady jeden vecer sedela a procitala a procitala a pak jsem se rozhodla, ze neni duvod, proc tajnou svatbu ve dvou nemit, takze to tak mame. a muj pritel to ocenil, protoze on ma k svatbam a celemu tomu silenstvi pred tim spis averzi, tak byl rad, ze to nebudeme tolik resit. rekla jsem si, ze rodice to musi pochopit, oni svatbu uz meli, my si ji chceme udelat jenom sami. planujeme odjet hned ten den na takovy road trip po evrope a po ceste zpatky to vezmeme pres moravu (oba jsme z jihu) a tam uz bude nachystana vikendova parba s prateli. jenom doufam, ze tam dorazi, protoze se to dozvi jenom dva tydny predem :-) posleme jim oznameni emailem po obradu, dame tam cerstvou fotku a pozvanku na vikendovou oslavu. s rodicema zajdeme na veceri a je to. my ted mame domluvene, ze dite pristi rok, tak uvidime, jak to dopadne. jsem to spis ja, ktera by do toho sla a pritel to trochu odklada. ale uz se uplne nebrani :-D
Profilova fotka
Tak se tu mějte holky, já valím do práce, do toho šílenství! Doufám, že toho tu zase nebude přehnaně, přijedu až v sobotu, jelikož pátek mám volný a miláček si ho udělal taky volný, tak s ním budu trávit celičký den! Tak se mějte krásně, papa ;-)
Profilova fotka
Pájo ahojky, tak Tě tady vítám... ;-) A s tou kartičkou k tomu oznámení, to je fajn. Už jsem to tady taky někde viděla. ;-)
Profilova fotka
A díky za držení palečků.. Tobě taky, moc moc! ;-)
Tak me je take 25, letos mi ale uz bude 26! ...je to strasny, jak se prehoupne 25 tak uz je to v pytly :-) Bramboro, ja bych chtela 3 holcicky :-) My to budem mit na Chodovske tvrzi, ale zatim mame zamlluvenou i tu tvrz i Novomestskou ranici....do pondelka se musime zavazne rozhodnout...pritel je ale pro tvrz a me je to v podstate jedno, obe mista jsou fajn. Bramboro, a v kolik to tam mate? My ve 13:00. :-)
Profilova fotka
ahojky. moc vsechny zdravim..Pekne to tady ted utika ten cas s vama. Moni, to ti verim, ze je toho v praci hodne.Ja ted do toho blaznice pujdu skoro po 1,5 mesíce marodeni, tak se me tam ani nechce..Vim jaky je tam vzdycky blazinec.Ty mivas moni ted same odpoledni? Ja nastesti mam 12 h smeny, ak je to lepsi nez ty krastky smeny..Nebo me to aspon tak prijde..Uzij si to s milackem o vikendu. Myslim, ze na ¨veku nevesty vubec nezalezi. Je to urcity stadium vztahu, proste to vyusti ve svatbu..Ten vztah je vzdycky potreba nekam posunout, nesmi stagnovat.. Lenajsku o te prezentaci mych a Radkovych fotek take uvazujeme. myslim ze to neni spatne. jeste jsme chteli udelat fotoknihu jako ode me pro Radkovi rodice podekovani za jejich syna. Budou to fotky od narozeni a po soucastnost a je to takova knizecka. Moc se me to libi.. :-) Moni a co mas za zdravotni problemy, jestli se muzu zeptat?Jestli ti to neni neprijemne o tom mluvit? Ja se ted taky vyhrabavam z marodeni..Snad uz to bude dobry.. Bramboro, tak o detech uz mame tak nejak jasno..Antikoncepci uz neberu. Daly jsme si s milackem ocistnou pauzu a od ledna to neresime..Az to prijde, tak to prijde..Vek uz na to mame, bydlet take mame kde, svatba bude v dubnu, takze neni co resit.Docela se na to tesim,ale mozna jak se tesim, atk to tak rychle nepujde..Uvidime, nechame to osudu a pak vam dam vedet, jak to vpada.. :-)
Profilova fotka
Moni, to mě mrzí, že máš problémy - hlavně ty zdravotní, to není nikdy dobrý! :-( Tak snad to není nic vážnýho a přeju, ať se to zlepší! :-) Co se týká mimča - miláček si asi myslí, že je to jako koupit chleba - se prostě rozhodnem a bude... No a já se mu snažím vysvětlit, že to takhle fakt nefunguje a on na to pořád nechce slyšet... Naštěsí máme v rodině všechny střelený, všichni se těší na vnoučata a že budou tety... :-) Takže po svatbě se mu to bude sypat na hlavu dvojnásob a ještě z mojí strany :-D To už bude muset podlehnout! Ale on se tou naštěstí až tak moc nebrání. Furt si hraje natvrďáka, ale občas má slabou chvilkua přizná se, že se vlastně na mimi těší ;-) No a tím mě vždycky dostane. Jsem typická bláznivka s mateřskýma pudama. Tím si vždycky vyžehlí cokoliv :-D :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?