Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju vám všem krásné Vánoce, pohodu, veselí a bohaté Ježíška :-) :-) :-) Lenka
Profilova fotka
Taky přeji krásné Vánoce Věra
Profilova fotka
ahoj holky, tak jaké jsou (byly) Vánoce...my trávili spolu štědrý den a byl fajnový....pohádky a procházka o lesa pro větvičky do vázy. dneska už zase pěkně ve špitále....ale už se těším na sobotu, vyrazíme na hory. snad ještě trochu stihne nasněžit. tak už mám "oficiálně" snubáčky a můžu se na ně oukat, kdykoliv budu chtít, hurá :)) ženichovi přinesl ježíšek košili s kravatou na svatbu, ale ta košile mu je velká. jeho velikost!!! nechápu ;-( no snad mi v OP vyjdou vstříc a seženou mi stejnou o číslo menší. pač je krásná....a taky klobouk na auto. měl radost. (což mě mile překvapilo ;-)
Profilova fotka
Ahoj, tak mi ježíšek pod stromeček přinesl zásnubní prstýnek. Už jsem ani nedoufala... :-) Sice jsou svatební přípravy v plném proudu, ale tohle jaksi chybělo... :-D Jinak ježíšek přinesl klasicky nějaké oblečení, kosmetiku apod. Teď si užíváme volna na chatě, po splněný těch návštěv příbuzných... ;-)
Profilova fotka
zEUWICKO: vítej ;-) Vrhni se první na místo svatby, oslavy a hudbu... Jirka dostal toho panáčka na auto - byl z toho dost překvapený. Ještě svatební košili a taky prstýnky. ;-)
Ahojky všem:) Tak už máme místo konání obřadu, hudbu, místo oslavy, kosmetičku. Ještě sháním fotografa a kadeřnici ale nevím, jaký jsou u nás dobří a i finančně únosný:)))))Rodinnou cukrářku asi taky mít nebudu, to se rozhodne na konci ledna, jak na tom bude zdravotně a tak jsem pěkně nahraná, peče výborně, žádný plno krému a přeslazené...snad ještě někdo poradí, která peče dobře.No začínám se toho teda bát:(Dnes se chci jet mrknout na šaty, snad teda ještě budou nějaké hezké volné ale máme tu nějakých 5 půjčoven, tak snad by výběr měl být:) Jej, že ty chlapi si to nechávají na poslední chvíli:))))
Profilova fotka
zeuwicka: no vidíš to je rychlost. Myslím, že už teď toho máš možná víc zařízeného než některé z nás ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jdu na vás po dlouhé době taky kouknout ;-) U nás se přípravy zatím nijak nepohnuly, nechtěli jsme to drtit během vánoc, dárky jsme kupovali na poslední chvíli, ale v lednu se na to musíme vrhnout. Rýsují se nám tři pekařky - mamky, tchýně, u Radka v práci, nikdo nic k tomu neřekne, tak to budeme muset trochu zabrzdit a jinde zase odbrzdit ;-) My jsme se těšili na volno a máme dítě nemocné, tak trčíme doma, takže smůla :-S
Profilova fotka
ahojky. Zdravim vas vsechny po vanocich. Jak jste se meli?Jake jsou zazitky?Jak jste pokrocily v pripravach?? Zeuwicko, vitam te mezi nama. Jsi rychla, ze jsi toho tolik zvladla zaridit.Snad po tech vanocuch uz bude vetsi klid a take se toho vice zaridi..Darecky byly spise prakticke-lednicka, mikrovlnka, chlebnik, naradi, zupan, pyzamo atd. no proste co je potreba. Oznameni jsme rozdaly jako darecek pod stromecek. Mel opravdu uspech.Byl to nejkrasnejsi darek..Mejte se moc krasne a do noveho roku 2008 vse nejlepsi, zdravi, stesti, lasku a uspechy v zarizovani kolem svatby.Ahoj Lenka..
Profilova fotka
Ahooooooooj holky, za chvíli odjíždíme na chatu slavit konec roku, tak vám všem chci popřát hodně zdraví, štěstí, LÁSKY v novém roce a hlavně: AŤ NÁM VŠEM VYJDOU NAŠE SVATBY PODLE NAŠICH PŘEDSTAV!!! :-) :-) :-) Ahoj v roce 2008. Lenka
Ahojky holky:) přeji vám všem do nového roku hodně zdravíčka a štěstíčka a hlavně ať se nám ten náš den vydaří, pokud možno podle našich představ:)Petra
Profilova fotka
ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám..termín by byl,ale ještě to musíme všechno domluvit:-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím :-)
Profilova fotka
Ahoj Jitie, vítej... ;-) A naplň album.... Tak holky a máme tady rok 2008, a kvapem se nám to blíží... Do mě se doma navezli, jestli nechci ještě změnit restauraci, že to výjde moc draze.... Tak jsem z toho nešťasná... Jinak jsme snad dali dohromady počet balíčků na cukroví a hostů, teda cca. Leni, to je super že pozvánky měli úspěch. Byl to super nápad. My jsme to bohužel nestihli. :-(
Profilova fotka
Teda holky fakt se to kvapem blíží, já už mám vyřešený šaty - to bylo nejdůležitější, teď už můžu začít oblíkat a dolaďovat ženicha. Čeká mě připravit seznam svatebčanů, seznam na oznámení a seznam na koláče...no uf je toho hafo :-N
Profilova fotka
Katko, tak přesně toto jsme zvládli v sobotu. Koupili jsme oblek. Přítel je takový, že když někam jde tak koupí první co se mu aspoň trochu líbí. Takže jsme vlezli do jednoho salonu, kde si zkusil 3 obleky. A poslední vyhrál. Dost mě výběr překvapil. Sako je sportovní stylu - má zips na klopě. Můj přítel obvykle chce to co mají všichni a nic co je trošku jiné nechce. Seznam lidí na hostinu a zákusky jsme konečně včera dali cca dohromady....
Profilova fotka
Tak já jsem dneska psala znovu seznam hostů (a nějak jsem tam toho napočítala více, než dříve :-( ), a seznam lidí na pozvánky a to je tak asi vše, ale budeme do toho muset taky šlápnout :-(
Profilova fotka
ahoj všichni po Vánocích.....a v novém našem šťastném roce 2008 :)) už se nám to zase trochu zkrátilo. no já teď vlítnu na oznamko a pozvánky a seznamy a pod.....košili měli naštěstí menší, takže už je taky doma. taky mám už oblečenou družičku my máme te´d jeden problém a to je kapela na oslavu....zadala jsem to ženichovi, tak uvidíme ... a taky začínáme vážně řešit tu svatební cestu.
Profilova fotka
Mirko a kam pak se chystáte na svatební cestu? Nebo ještě vůbec netušíte? Družičku žádnou nemáme, ale řešíme to že bychom si půjčili od sousedů ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky v novém roce :-) Všechny vás zdravím, také všechny nové "tváře". ;-) Nějak nás pořád přibývá :-D Já mám teď fofry kvůli škole. Začíná se mi to kupit... Státnice dělám za tři týdny a pak za týden a do té doby musím ještě udělat 4 zkoušky... :-( Je toho nějak moc. Do toho teď řešíme oznámení, protože ho chceme nejraději ještě v lednu začít rozdávat a během února to zfouknout všechno... No bude to teď nějak náročnější, ale snad to všechno zvládnem... 8-) Taky se trošku začínám děsit, jak se to blíží! Ono se to zdá, ale to je ještě takových kravin, co se musí zajistit...! ufff. :-x Už se těším, až bude po státniích a budem se moct věnovat jenom svatbě. Tak nám všem tady z toho svatebního gangu přeji přešťastný rok 2008. Všichni astrologové a numerologové... říkají, jak bude šťastný, takže jsme si asi vybraly dobře ;-)
Ahoj holky, chci se Vas zeptat, myslite, ze stihnem zaridit svatbu do dubna? Mame termin v cervnu, ale premyslime, ze to presuneme na duben (v cervnu mam statnice) Mam ale strach z pocasi! Budete to mit nektera venku? A kdy je treba zamluvit saty?....nejzazsi termin... Dekuji :-)
Profilova fotka
Ivi, to ti vůbec nezávidím :-( taky, lae už začínám mít blázinec Julie - myslím, že se to dá zvládnout. Myslím, že pokud nemáš vyloženě vyhranění styl a projdeš více půjčoven, že se dá vybrat i týden před svatbou.... Pro pocit, že máš vybráno a ladění svatby je dobé už teď... alůe nemyslím si že je to nutné
Profilova fotka
ahoj holky, chci se zeptat, budete si k šatům půjčovat nějaký kožíšek nebo bolerko pro případ chladnějšího počasí?
Profilova fotka
já jen takový ten šál "jakoby záclona", moc to nezahřeje, ale aspoň malinko přes ty holé ramena a hlavně se mi to líbí ;-) jinak jen kdyby byla opravdicky velká zima, ale to bych se rozhodla na poslední zkoušce šatů...
Profilova fotka
spetra: no mě paní nabízela kožíšek, tak nevím, loni bylo na stejné datum u nás 20 stupňů ale i tak může letos chumelit, asi to zatím nechám a rozhodnu se na poslední chvíli, stejně je to prakticky z auta do auta, jen aby nepršelo :-(
Profilova fotka
přesně tak, košíšek pak určitě seženeš. Já se loni koupala na dvoře v dubnu v bazénu...
Profilova fotka
Ahoj holky, ketty: já si budu půjčovat nějaký kabátek nebo kožíšek pro případ, že by bylo ještě moc zima. Jinak bych chtěla ještě takovou tu šálu - na ozdobu, o které píše Petra.
Profilova fotka
Ahoj holky, máte už některá prstýnky?
Profilova fotka
Ahoj Kett, my jsem teprve obešli pár zlatnictví mezi svátkama, když jsme měli trochu času. Zatím to necháváme tak. Ale některý holky tady dostaly naděleno pod stromeček x-)
Profilova fotka
ivulla: já jsem mezi svátkama konečně dořešila šaty, UF ale byla to dřina ;-) no prstýnky a oblek pro ženicha máme v plánu začátkem února (nějak nám to časově nevychází dřív) doufám,že to všechno stihnene, začíná se to nějak nebezpečně rychle přibližovat :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?