Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu po strašně dlouhé odmlce :-( V práci se na net pomalu nedostanu a doma pak už nemám sílu :-( Teď jsem týden doma, tak koukám co nás tu přibylo :-) To je fajn :-) U mě pořád nic nového, pořád se dohadujem na místě konání :-( Zda raději něco jednodušího v místě bydliště, či něco o kapku dál, ale zase možná v hezčím prostředí ... sama jsem zvědavá jak to dopadne :-) Na matrice nám řekli, že je ještě brzy na termín, tak snad v lednu :-) Asi jsem se už ptala, ale plánujete někdo obřad venku?
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem měla volno,a dojeli jsme na matriku a dohodli si termín, ten co jsme chtěli. Máme i domluvenou hospodu na afterparty a ubytování pro hosty. Konečněěěě!!! Takže teď zbývá na leden dojít na matriku s rodným listem a ofico to zapsat, a na konci ledna se domluvím s kadeřnicí a kosmetičkou, protože teď říkaly, že je to brzo.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám že všechny máte volno nebo hrozný blázinec.... :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, já jdu dneska zkoušet :-) , no jsem na to zvědavá, není mi nějak dobře, snad to zvládnu, v práci je blázinec, představa že tu budu dřepět ještě 2 dny no hrůza :-( a doma tolik práce.... :-N
Profilova fotka
Katko, já se snažím si říkat už jen dva dny... ne ještě 2 dny, to byhc nevydržela :-(
Profilova fotka
spetra: strašný co?Nejradši bych práskla dveřma a šla domů.. :-(
Profilova fotka
jj, já se úplně trápím :-(
Profilova fotka
Holky trávíté štědrý večer se svým miláčkem nebo rodiči?
Profilova fotka
spetra: my už bydlíme spolu, loni jsme byli u našich a letos přijedou naši k nám na večeři, vlastně štědrý den trávíme tak nějak rodina pospolu..jednou jsme byli každý se svými rodiči a bylo to hrozný, nevydržel a po večeři přítel stejně přijel ;-)
Profilova fotka
no my už bydlíme od září taky spolu, ale to podle mě neznamená, že spolu musíte trávit vánoce. Zažili jsme i Vánoce bez sebe, byla to fakt hrůza. Ale rodiče máme od sebe 300 km, tak ani po večeři nepřijel. Loni jsme se prvně utrhli a jeli spolu přes štěedrý večer na hory. Letos budeme trávit Vánoce u přitelového tatínka, aby mu nebylo smutno...
Profilova fotka
Ahoj,my budeme taky spolu, u našich. Stejně jako loni. Měla jsem volno a vůůbec se mi na ty tři dny nechtělo do práce a to jsem přišla a hotový peklo, nic nejde nebo nevychází tak jak má... Už aby to bylo za námi, Mezi svátky budu taky v práci a to mě štvě, páč bych enjraději utekla zase na chatu...
Profilova fotka
ahojek, tak já to mám letos úplně naopak...do "vánoc" mám už jen jeden den, po lsužbě v pátek ráno frčím domů...uklidím, načančám, nachystám a pak zase frčím do práce, kde budu trávit neděli 23 a úterý 25 a štědrý den stihnu akorát tak ustrojit stromeček a usmažit kapra a pak chcípnu ]-( my byli každý zvlášť u rodičů loni a nebylo to ono. letos musím kvůli práci být ve Varech a tak budu úplně poprvé bez své rodiny, jen s Petrem...tak jsem zvědavá. já myslím, že to bude fajn. pod stromečkem budou čekat snubáčky, už se na ně těším, zatím mi je Petr schováv :)) holky, chtěla jsem si dát do alba fotky ze zkoušení, ale jsou moc velké...nevíte někdo, jak se dá z 1,6MB zmenšit na 700kB??? dík
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Mirko, ja fotky zmensuju v programu, kdyz fotky stahuju z fotaku a nebo mam program na upravu fotek |-| Jinak me napada jeste je oriznout, pokud mas kolem sebe nejaky volny prostor, to udela taky hodne x-) Nebo mas Outlooc? :-| Jinak koukám, že všichni jste plní Vánoc :-) Já včera poslala poslední pohledy a přáníčka a teď už jen dodělat nějaké drobnosti :-) S přítelem budeme slavit také první Vánoce spolu, tak jsem zvědavá jaké to bude :-) Budem u mojí mamky ... pěkný večer
Profilova fotka
Ahojky, tak mi jsme v práci už opravdu plní Vánoc, zrovna posloucháme koledy, zapálili jsme si svíčky a frantíka. Přinesli malý stromeček a dárečky. Vánoční přání jsem nestihla poslat ještě nikomu. :-(
Profilova fotka
já už všechna přáníčka poslala.....a taky jsem včera uklidila, takže vánočn náladě už nic nebrání :)) moc se těším, ještě dnes do rána a pak dva dny volna. ;-)
Profilova fotka
tak, už jsem to zvládla....ať žije program malování 8-) mám v labíčku fotky ze zkoušení, ale ty pravé vystavím až na svatbě a pro ty hodně zvědavé na přání do IP
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak já už mám přáníčka rozeslaná :-) ale stále ještě nemáme stromeček :-( Dneska jsem místo stromku donesla domů samodržící punčocháče s krajkou (původně jsem myslela, že koupím bílé, ale prodavačka mi doporučila tělové), tak je zkusím a když budou ok, tak si koupím ještě jedny, kdyby náhodou v den D ruply :-D A ještě jsem koupila stužky - bílé a zelené, zkusím uvázat pár vývazků (jen tak na zkoušku, jestli mi to vůbec půjde, jinak koupím hotové). Dneska jsem volala do obchodu, kde jsem si zkoušela šaty - ale do jejich centrálního obchodu a paní říkala, že tam mají pár světlých dlouhých šatů, tak se tam pojedeme příští týden podívat :-) Už se těším až budou šaty, protože pak si k nim chci z netu objednat nějaké šparky a podvazek :-) Miri, dívala jsem se ti do alba - moc hezké šaty, zvlášť s těmi kamínky. U těch, jak píšeš, že jsou v předu trochu moc, tak se mi též zdá, že jsou ze předu moc zdobené. Zatím ahoooj.
Profilova fotka
fakt ti doporučili na svatbu tělové? no to se picnu, já jsem proti bílým punčochám vysazená, ale v salonu mi tvrdili, že za žádnou cenu nemůže mít nevěsta jiné,no tak jsem si je pod mírným nátlakem zakoupila a pak ještě jedny tělové na odpoledne :-|
Profilova fotka
Ahojky. Vsechny vas zdravim. Tak jsem dneska plna dojmu. Nejenom, ze jsem dokoupila vsechny darky,ale byla jsem s tchyni na zkousku satu. ja jsem psala o tom salonu, ze se tam pojedu podivat. prijemna pani, fakt nadherny saty a hlavne o pulku levnejsi, nez jsem mela vybrany. Tak jsem zaplatila zalohu a uz se tesim, az si je obleknu. bude to nadhera. Nechala jsem si poradi tod zkusenejsi a jsem rada, ze je mam. Bohuzel jsem nevzala fotak, tak nemam fotky,ale to nevadi..Jsou v barve sampanskeho,korzetove, nahore s rasenim..Jinak vanoce budu travit poprve oficialne s Radkem. Bydlime spolu a tak to nechci nejak komplikovat. Domu jezdime jen na navstevy, tak pojedeme k mame a jejimu priteli asi chvili vecer. Jinak mam 23. nocni, tak pujdu po nocni chvilku spat a pak varit a vse chystat na vecer. uz se tesim. Bude to takove jine, neco noveho pro nas..Znam to, kdyz je pritel s rodici a ja byla take doma, vubec jsem si ty vanoce neuzila. Mezi svatkama jdu take do prace a 1.1.ake slouzim.Mejte se krasne a uzivejte si.Ahojky Lenka..
Profilova fotka
Miri: já jsem je ještě nezkoušela, ale myslím, že tělové budou pro mě lepší, bílé by mi asi přidaly na objemu :-D Ještě nemám šaty, tak to pak vyzkouším, kdyby byly blbé, tak prubnu ještě ty bílé. Já je nekupovala v salonu, ale v galanterii, tak nevím. Já byla nejdřív pro bílé, ale pak jsem viděla fotky s tělovýma a vypadalo to dobře. lestep: teda Leni - to je náhoda - já jsem taky Lenka a můj snoubenec je Radek :-D To máš teda pracovně nabito. Tak to nemůžeš ani na Silvestra moc pařit, když jdeš 1.1. do práce,že.
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... tady má nevěsta tělové, ale vypadají lesklé, já mám matné
Profilova fotka
teda pokud zrovna nemá holé nohy bez punčocháčů :-D
Profilova fotka
Leni: blahopřeji k výběru šatů Punčocháče taky řeším: nevím zda jít od tělových nebo smetanových. Každou chvilku jsem rozhodnutá jinak. Asi si koupím oboje a pak si jedni z nich obleču a druhé budu mít jako náhradní. Myslím, že mi stejně jak se znám jedny nebudou stačit. :-(
Profilova fotka
Ahoj holky tak nám beremese zase šlape, jinak ten můj je taky Radek abych držela partu :-D ;-) no já jsem ze zkoušení trochu rozladěná, z počátečního nadšení přecházím do deprese, když vidím jaký máte všichni krásný šatičky a já ty svoje pravý asi ještě nepotkala :-( no snad se zadaří, příští týden další pokus, už bych chtěla mít vybráno abych mohla dokupovat další drobnosti a taky ustrojit ženich aby ladil... Tak poslední den v práci a pak až v lednu...snad nám pracujícím ten dnešek rychle uteče :-)
Profilova fotka
Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla a zase jsem tu na skok, za chvíli jdu do práce, vidím že tu je nádherná atmosféra! Já už mám doma vánoční výzdobu a stromeček nazdobený a Leni taky mám 23.12 noční, tak se vyspím po noční, pak budem u mých rodičů, pak pojedem k přítelovým rodičům a pak si uděláme s miláčkem pěkné vánoce doma!! A jinak gratuju k pokročilým přípravám, já mám zatím pauzu!! tak se mějte, a šťastné a veselé, papa ;-)
Profilova fotka
Katko, neboj to příjde. Určitě na ty spárvné narazíš. Choď po salonech dokud je nepotkáš.
Profilova fotka
Tak vám holky přeji příjemné Vánoce, ať se vám představí podle představ... ;-)
Profilova fotka
Ahojky. Kettinko neboj, urcite na nejaky narazis a to brzy. Chtela jsem to mit tak nejak do noveho roku z krku a podarilo se. V tom salonu co jsem byla vcera, tak uz jsem sesta, ktera sï na muj svatebni den vybira saty. urcite jich bude jeste vic.. Moni, mela jsem mit nocni,ale jsem nemocna, tak jsem doma v teplicku. Snad to brzy prejde.. Jaro..to je super, ze mame stejna jmena. Dobra nahoda.. Silvestra nejak moc neresim. Pujdeme do Boby centra v Brne. je tam Leos mares atd.takze si aspon uzijeme program.Snad uz budu ok..zdrava.¨.. ;-)
Ahojky, tak i já bych se k vám ráda přidala:)Před pár dny mne přítel požádal o ruku a domluvily jsme si termín na 26.4. což bude celkem fofr. Když tak koukám, co už všechny máte zařízené...Já vůbec nevím kde začít, co vše je potřeba, no snad se zadaří:)Můžu poprosit jestli některá z vás neví o dobrých stránkách, kde by se dali sehnat svatební dekorace a ozdoby do vlasů? Děkuji:)
Profilova fotka
ahoj zeuwicko, vítej mezi námi dubňačkami....tak např. www.krasnasvatba.cz, www.miadesign.cz....anebo inspirace tady v albíčkách, já tady brouzdala 2 měsíce, pak jsem šla do salonu pro šaty a nakonec mám od nich úplně vše...kromě květinové výzdoby :)) a spokojenost. původně jsem měla úplně jinou představu o šatech i bizu, než které nakonec mám, spárovali jsme to tam všechno "na tělo"...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?