Menu Forum

Duben 2008

(Zamčená)
23. lis 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
 Ahoj holky, toto letí ... my pořád nemáme pořádně vybraný místo na obřad emoticon Teď v sobotu jsme se měli jet podívat na hrad Roštejn a když jsme přijeli skoro pod hrad, tak byla děsně zavátá cesta k neprojetí emoticon Takže jsme nic neviděli emoticon Máte obřad někde blízko bydliště? Tohle je tak hodinku cesty, tak strašně váhám emoticon Máte s tím někdo zkušenost?
Jinak už máme oblek, prstýnky a já botky emoticon Chodila jsem se na ně už strašně dlouho koukat emoticon emoticon emoticon jestli je nezlevní emoticon
Jinak na šaty se chystám až koncem ledna, tak snad něco podchytím emoticon Ivulko, neměla jsi původně vybrané jiné šaty???
6. led 2008 ve 21:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
 Pavli, my máme obřad cca 40 km od mého bydliště (rodného). Všichni pojedem na obřad a pak zpátky. Počítám na jednu cestu cca 3/4 hodiny... (+ rezerva). Není to sice ideální, ale není to nejhorší... Tak jak tak bysme museli naskákat do aut... a jak dlouho jedem, to není až tak podstatný, pokud je to do té hodiny, tak myslím, že se to dá emoticon
A šaty jsme měla tyhle od začátku. Sice na obrázku jsem si vybrala spoustu jiných, ale při první zkoušce v salónu jsem si vybrala tyhle. emoticon Hlavně kvůli mamce, která se do nich hned "zamilovala". emoticon
6. led 2008 ve 21:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Tyjo, já myslela, že jsi měla přes ramena ještě takový to bolerko, nevim, jak to přesně nazvat emoticon Tak jsem to asi nějak popletla emoticon No já doufám, že ten sníh kapku opadne a že se tam budem moct ještě sjet kouknout emoticon Je to přes 50km :-/ Prvně co jsme si vybrali Šejdorfský mlýn, kde mohl být jak obřad tak hostina, se zdá malý emoticon
6. led 2008 ve 22:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
 Ahoj Leni, uzdrav se . Kam mi pojedeme na svatební cestu vůbec netuším. Ráda bych jela na začátku června... Ale problém bude s doklady,tak nevím jak to vyřešit.... A jindy ject nechci to raději budu v čr. Teda zatím si to tak myslím. Těhotná cestovat. Vím že běžně těhotné cestují... Možná záleží na lokalitě... nevím. Jak bych se sama zachovala. Kdybych byla už těhotná asi bych cestu neplánovala. Kdyby to přišlo obráceně asi bych jela...
7. led 2008 v 07:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Lenajsku: vítej mezi námi.
zezulicko: rozhodně bež vyzkoušet ještě jiné šaty, na svatební šaty se musíš těšit!
7. led 2008 v 08:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V zámecké kapli ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
 Holky ahoj, jen jsem v rychlosti prolítla včerejšek, a nestačím zírat jak tady ty příspěvky valí... emoticon Tak to je něco s těma Lenkama a Radkama. Tak hlavně aby to znamenalo štěstí! Ivuli, to máš pravdu s tím středem města, než se člověk někam dostane.... Jakuba mám moc ráda, sice jsem tam nebyla na žádné svatbě, ale jako kostel se mi moc líbí. Miluju gotiku. Jinak se svatební cestou, já bych chtěla jet hned ten týden po svatbě, když už tak už, rovnou bysme "sfoukli" i 1. máj.... emoticon A napadlo nás jet na Slovensko do termálů, jinak kdyby bylo tepleji, jeli bysme do našeho milovanýho Chorvatska, kde jsme se poznali. Ale to si vychutnáme jindy, nebude ani moc penízků... a to Slovensko je taky fajn, hlavně když se bude dát i v květnu koupat.... emoticon
7. led 2008 v 08:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Holky vy mi dáváte, naráz jste se tak rozjeli, než to všechnu přečtu a zareaguju bude poledne emoticon
Taštičku mít žádnou nebudu. Zařízování je toho tolik, protože chceme mít pohádkovou svatbu. emoticon Kytice myslím je vhodné objednat tak měsíc předem. Já už mám domluvené v zahradnictví že od nich budu chtít kytky. Jen pro jistotu... Měsíc předem se tam zastavím a proberu s nima kytici a dališí výzdobu a objednám to.
Jak mají být správně dlouhé šaty nevím, ale já doufám, že mi je v půjčovně nechají co nejdelší.
Jinak jsem holky vložila do albumu fotky šperků, ženicha a bráchy emoticon
7. led 2008 v 08:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 JJ, je to hrozný s váma Lenkama, se sem nějak nehodím emoticon A hlavně nemá cenu psat to začáteční Leni....
7. led 2008 v 08:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Ahoj, tak vy planujete už svatební cestu emoticon My máme v plánu po svatbě bourat a pracovat na bydlení emoticon Takže se uvidí zda nějaké penízky na dovolenou zbydou,ale spíš bych se bála času ... emoticon
7. led 2008 v 08:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Spetro nebuď smutná... zase jseš vyjímka... emoticon Já už taky zhruba vím kde budu kytku objednávat. Ptala jsem se v několika květinářstvích, a všude mi řekli měsíc dopředu, nebo že i 14 dní. Ale já už to budu chtít mít vše zařízený dřív, abych si ten poslední týden jen užívala klidu, a nechala si udělat nehty, a nachystali cukroví... jinak už budu chtít mít vše hotovo. Snad to tak klapne. Taky budu mít dlouhý šaty, ale myslím že by to až tak nemělo vadit. Svatební šaty by měly být přece dlouhý, ne? emoticon
7. led 2008 v 08:35  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Pavli, stavíte? Týjo, to musí být práce... tak ať se vám daří a bydlíte co nejdřív! To je mi jasný, že to pak každej volnej čas padne na baráček...
7. led 2008 v 08:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
 Ahoj holky, Péťo krásný šatky, který jsou favoritky? emoticon
7. led 2008 v 09:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 žádné šatičky co jsou na mě nejsou favoritky.... Ty co vyhrály mám zatím bohužel jen na modelce... Ale určitě si je půjdu ještě jednou zkusit a vyfotím se... emoticon
7. led 2008 v 09:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Nestavíme, spíše se chystáme přestavovat, nová střecha, příčky, voda, elktrika atd. emoticon A budem v tom navíc bydlet ... takže to bude asi zajímavé emoticon Ale snad se nějaký ten čas na odpočinek najde .... chtěli jsme si našetřit s přáteli na Mexiko, ale to by bylo až za rok emoticon emoticon emoticon
7. led 2008 v 09:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
Registrovala se 17. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
    V Odrách, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
Registrovala se 17. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
 Ahojky, tak já teda nejsem Lenka, ale Radka mám doma taky emoticon
V pátek jedu konečně na šaty, ale obávám se, že budou všechny vydané na sobotu už, ale musím zkloubit dítě, Radkovu práci a kamarádku, která jede se mnou, tak snad tam na mě něco pěkného zbyde.
Jinak nevím, kdo tady včera řešil ty výslužky, ale včera mi nastávající tchýně oznámila, že počítá se svýma. Takže každá strana své emoticon Ale zásadní drama v tom nevidím. Akorát nevím, kolik se toho cukroví dělá? Máte představu? Máme na svatbě 40-50 lidí a výslužek pro mojí stranu bude asi 25..Taky pořád nemáme tu hudbu a fotografa, to bych měla ráda z krku, jinak to už pak půjde.
Vítám všechny nové nevěsty, většinou máte stejné datum jako já emoticon, tak nebojte, my máme zamluvené jen obřad a hostinu, takže jste na tom asi všechny lépe emoticon
7. led 2008 v 10:29  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Andreo, my budemem mít přibližně tolik lidí co vy... výslužek něco přes 30 a objednali jsme 1000 vdolečků a 1000 zákusků....
7. led 2008 v 10:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Tak k cukroví emoticon U nás ještě o svatbě nikdo neví, ikdyž myslím, že tuší emoticon emoticon tak výslužky budem asi každá rodina dělat zvlášť, aspoň takhle to měli moji sourozenci, tak asi žádné novoty nebudou .... a než by se rodiny dohodli co komu a kolik, tak si každý podělí asi to své emoticon
7. led 2008 v 10:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 K cukroví, já to přesně tkhle nechtěla. Už spolu s miláčkem 3 a půl roku bydlíme a tak nějak fakt už všechno řešíme spolu... Chtěla jsem, aby lidi dostali výslužky od nás dvou, ne od jeho a mojí mamky... Nakonec to tak ale bude emoticon A už je mi to vcelku jedno. Jsme se kvůli tomu trošku pohádali s "tchýňou", ale teď už je to O.K. Aspoň už se o svatbě moc nebavíme emoticon
7. led 2008 v 11:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 holky a kdo u vás bude ty výslužky roznášet? Myslím před svatbou ... emoticon
7. led 2008 v 11:04  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
 spetra, jo tak vy to máte na ks, já myslela, že to je na kg., ale i tak děkuji za radu, aspoň se trošku odrazím emoticon
7. led 2008 v 11:04  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
 tak u nás všechny kámošky roznášely samy s ženichem, tak to bude asi taky tak..No my spolu taky 5 roků bydlíme, tak mi to přišlo jako nesmysl, ale když to tak chce, tak ať to tak je..ale v tom případě taky nevím, s tím roznášením. jestli rozneseme jedny a pak druhé, nebo si to tam chtějí roznést sami. taky nic neřeknou, až na věc náhodou příjde řeč, tak se pak divím emoticon
7. led 2008 v 11:29  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 1 album. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 12. dubna 2008
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 1 album. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 12. dubna 2008
    Region Frýdek-Místek
 Ahojky holky, jsem tu po dlouhé době, a nějak nestíhám pohltnout tolik slov! Jinak taky vítám nové holky!
a všem přeju ten nejkrásnější a nejšťastnější rok 2008 ať to všem vyjde tak jak si přejem!

chci se zeptat, kolik skladeb vybíráte na svatební odbřad?? nějak si s tím nevím rady!

No nic já raději jdu, nemám slov, jsem moc smutná a nechci vám tu kazit tak krásnou náladu! mějte se, papa emoticon
7. led 2008 v 11:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
 proč jsi smutná? klidně se s námi poděl, jestli Ti pak bude trošku líp emoticon padla na novoroční deprese?
7. led 2008 ve 12:16  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
    Velké Meziříčí, Kostel sv. Mikuláše, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
    Velké Meziříčí, Kostel sv. Mikuláše, Region Třebíč
 ahojky.
Andrejko k vysluzce. me to prijde takovy ujety, kdyz spolu dva bydli a najednou delat dvoje vysluzky. Pak uz je to cukrovi jen tvoji mamky a moji mamky, nebo me to aspon tak prijde.My mame proste jedno cukrovi, je to jednodusii.Radkova mama slibila, ze nam s tim pomuze ze nemusime mit strach. Moji asi jeste nedoslo, ze se budu vdavat, tak zatim nic neresi a cukrovi uz vubec ne. Cukrarce jsme rikaly kolik budeme mit lidi asi 40-50 lidi a ze jestë chceme cukrovi na louceni se svobodou a ona nam to primo nachysta do krabicek,abysme to nemusely samy rozdelavat. Brachovi jsem to chystala ja a byl to docela mazec..Meli dvoje cukrovi a to z te nasi strany si rozvazel bracha s mamkou a ja upela mezi krabicema..Nekdo to pocita na kg nekdo spis koli¨k chce krabicek a jake velikosti. Nekomu se davaji vetsi a nekomu mensi..
Monco a proc jsi smutna?Ja mam ted posledni dobou nejakou blbou naladu. je to asi tim novym rokem. Vsechny ty zmeny v praci(Blby poplatky), mamka je nemocna a ja take..snad bude lip. Tady mam hned lepsi naladu..Sdeleny smutek je pak prece polovicni smutek ne???nebo se to tak aspon rika...
Nevim, az pujdeme za fararem, jestli se s nim mame take domluvit jake pisnicky pri obradu. Vetsinou to voli sami nebo nevim???
Budete nekdo objednavat kytku i pro druzicku???Nemate nekdo zkusenost, kdy se dava kytka na hrob jednomu z rodicu, kdyz zemrel?Dava se to v den svatby nebo den pred svatbou?? Kupuje se jeste kytka pro obe maminky, pak pro nevestu, to je jasny, pro druzicku a jeste pro nekoho?Nejak v tom mam hokej?? diky.. emoticon emoticon
7. led 2008 ve 12:49  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Ahoj Mončo, copak se děje?
7. led 2008 ve 12:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Holky, co blázníte, nesmutněte a když jo, tak ven s tím, ať tady můžeme pomoct emoticon
Ohledně cukroví úplně souhlasím s Lastep. Ale my budeme mít výslužky dvoje... Většina jich půjde stejně těm, kteří budou na svatbě, tak jim to dáme při odchodu a zbytek rozdáme až po svatbě. A to spolu! Samozřejmě když jsou výslužky pro rodiče do práce, tak to ať si rozdají sami a to samý je i do mojí práce a do miláčkovi práce. Ale kámošům, sousedce... společným známým rozhodně together emoticon

Kytku počítáme taky jen pro mamky a svědkyně (a pro mě...), kdyby byla drůžička, tak i pro ni asi emoticon
Kytku na hrob jednoho z rodičů bych nechala na vás... Určitě je hezký, aby tam oba snoubenci spolu zašli. Pokud je hrob blízko k obřadu, hostině, domu... například na hřbitově za kostelem, kde se budete brát, pak bych tam klidně zašla po obřadu, ale jezdit někam kvůli tomu sólo ve svatební den mi přijde zbytečný a myslím, že bohatě stačí zajít tam den předem emoticon
7. led 2008 ve 14:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V Písku, Region Písek
 Ahoj holky,
vy jste se tedy rozepsaly, nestačím číst...
My teď ještě ke všemu řešíme bydlení a jestli jít tam nebo tam... a jestli na to všechno budeme mít...
Ale prstýnky chceme koupit v lednu a jsem zvědavá na šaty, měli by mi je pomalu posílat, alespoň co jsem počítala termíny...
Vy budete tedy dávat výslužku před svatbou? Nebo někdo ji budete dávat na svatbě? Švagrová ji dávala na svatbě,ale nevim nevim, jestli my to takhle budeme dělat taky. Stejně ale nemůžeme objet všechny...
7. led 2008 ve 14:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Tak jsem napsala prispevek a koukam, ze nekam zmizel emoticon
Ja asi budu nechavat jednu kyticku na hrbitov taky - tatkovi ... a zajdu tam den pred ... myslim, ze v ten den, bych to asi nestíhala a byla v ezbytečném stresu emoticon
7. led 2008 ve 14:48  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Jinak mám v plánu při nástupu na obřad jít sama ... máte s tím někdo zkušenost???

My výslužky dáváme před svatbou.
7. led 2008 ve 14:51  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Věruš, jé ty už budeš mít šaty emoticon Jsem moc zvědavá na ně!!! Tak pak hnedka piš piš!
Pavli, zkušenost s tím, že by šla nevěsta na obřad sama nemám, ale myslím, že to ničemu nevadí. I když já bych se radši do někoho zavěsila, přece jen, roztřáslá kolena, podpatky, dlouhá sukně... emoticon emoticon emoticon
7. led 2008 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.