Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Ahojky:)teda, to koukám, kdo se tu neobjevil:)copak je u vás všech nového? A jak pak se daří? Lítali jsme teď furt někde na výlety a popravdě jsem vždy odpadla jak švestka.)ale aspoň byla nějaká změna, protože už jsem se vcelku nudila a dokonce to došlo tak daleko, že se snažím najít si nějakou tu práci ale jen třeba na pár h denně, což je teda velkej problém, tak že se mi to asi ani nepodaří:(škoda že nám moc počasí nepřeje co? Koupat se nedá, na to je moc zima, tak asi občas zajdem na krytej b., jinak teda taky jsme se bavily se známou o tom festivalu a říkala, že každý rok jezdila a prej je to bomba:)bramboro-super fotečky:)není ani moc co dál dodávat:)kryserka-drž se a vydrž, vím že tohle asi posloucháš pořád a možná ti to už leze krkem(mě teda určo po měsíci trápení:)ale fakt bude brzo líp...lestep a jak ty a miminko?A jak vy všechny ostatní?tak se zas všechny moooc opatrujte a lenajsek-drž se a určo to vyjde!!!!
Profilova fotka
zeuwicka? Hledáš práci? Tak nám můžeš přijít uspávat :-D Nechápu, jak tak malýmu prťouskovi může stačit tak málo spánku. Jinak děláme už pokroky, řekla bych, že už mě začíná poznávat, včera na mě tak upřeně koukal, ikdyž možná si to jen namlouvám, ale byl to krásný pocit. Taky mě dostane, když se třeba vyčůrá mimi plínku, pak se usměje a mamka je z něj v sedmém nebi :-D V tu chvíli, kdy se usměje, budiž mu všechny hříchy odpuštěny :-D
Profilova fotka
Holky zdravím vás všechny, mám teď zase nějak hodně práce, tak ani nemám čas psát... zítra si vás přečtu, mějte fajn zbytek dne, a já pádím domů... Páá!!
Profilova fotka
ahoj! diky moc vsem za gratulace a chvalu na fotky, to vite, kdyz mate cele odpoledne volne jenom na foceni, tak se proste povest musi :-D taky jsme pak byli pekne vycerpani. uz nevim, kdo se ptal, ale ano, ten vyhled s plazema je Rio, je to pohled od Krista. objeli jsme toho celkem hodne, ke konci uz jsme byli lini, takze posledni tyden jsme zustali v Riu. posvatevni oslava byla az ted na zacatku cervence, driv jsme to nejak nestihli. jelo nas asi 35 kamaradu do jeseniku na chatu a tam jsme slavili a chodili na vylety, bylo to uzasne. meli jsme tam v podstate tri skupinky lidi, ode me z prace, od manzela z prace a lidi z hodonina, odkud oba jsme, tak jsem byla zvedava, jak se vsichni poseznamuji, ale bylo to uplne v klidu. hlavne ti, kteri prijeli uz v patek a tim padem spolu byli cely den v sobotu na megaprochazce se pak vecer uz brali jako stari znami. rodicum jsme to rekli hned po navratu z brazilie pri veceri. moje mamka a milanuv otec v pohode, muj otec jaks taks, jen pak cely vecer nemluvil a porad chodil kourit, pritom tvrdil, ze neni ani nastvany ani smutny :-D milanova mamka to nesla nejhur, jen neslo poznat, jestli je smutna, ze tam nebyla, nebo nastvana, ze nebyla veselka, ale uz se vsichni uklidnili a neni zadny problem.
Profilova fotka
ahojky. všechny vás zdravím. Máme se dobře..Zatím pomalu přibýváme.. Triple testy dopadly dobře.. Za 3 týdny nás čeká velký ultrazvuk a dozvíme se snad, kdo u mě bydlí v bříšku.. :-) Bramboro, opravdu krásné fotečky.. Ať se ti daří a hlavně, ať jsi šťastná a spokojená a hlavně zdravá, co víc si člověk může přát.. zeuwicko- daří se nám dobře.. Co mamča, už je jí dobře? S tím počasím je to nanic.. Snad už bude líp... U nás je hotový podzim..Ani to prádlo neschne.. ;-) mějte se krásně.ahojky Lenka. :-)
Profilova fotka
no to jsem asi jediná, která má z tohoto počasí radost. Ale už od zítřka se vám to zlepší.
Profilova fotka
to je fakt, mně skončila dovolená a už je zase krásně.....jako obvykle :))
Profilova fotka
lestep diky. ja bych taky ubrala par stupnu, cokoliv vic nez 25 a ja jsem najednou uplne nepouzitelna. pokud teda nejsem na dovolene, tam je mi to tak nejak jedno. dnes mi kolegyne posilala odkaz na nejake mimonkovske stranky (je tehotna) a ja jsem si zacala rikat, ze by to bylo fajn, mit uz dite. uz jsem takove jedno "rodici" obdobi mela par roku zpatky, pak me to nejak prestalo bavit a vzhledem k tomu, ze manzel se k tomu nema, jsem se uprela na cestovani. jenze ted, jelikoz mame naplanovanou za dva roky cestu do jizni ameriky, mi to pripada jeste za strasne dlooouuuho! protoze deti tim padem muzeme mit az pak. ja se zjevim, to jsem to ale blbe vymyslela ]-( :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po dovolený zase v práci. dovolená se nevydařila, chjo. Jsme týden kopali u rodičů manžela drenáž, oni si užívali v Itálii. ]-( A pak to počasí, a my jeli na motorce, to víte, že jsme zmokli... Máme se stěhovat, od srpna bydlíme skoro ve svém. Pořád to prodlužují tu možnost si nastěhovat věci, takže opravdu až prvního. Moc se těším, sice to nebude na dlouho, protože je to ve státním bytě a mají už od ledna zvyšovat nájem a pak až do roku 2010. Ale my chceme stavět, takže snad nás to požene... =-) miri9: nic si z toho nedělej, já taky šla do práce a začlo být nádherně, zákon schválnosti.
Profilova fotka
Tak už se stěhujem, konečně :-D Ale je to hrůza, nevěřily byste, kolik se toho vejde do jednoho pokoje, když to člověk má stěhovat. Je to nějak najednou moc. :-D
Profilova fotka
bramboro, ahojky- to máš pravdu. Člověk si to vždycky nějak naplánuje a pak by to raději udělal jinak..Uvidíš, třeba změní názor a bude se na mimíska taky těšit..Teď je takový rodící období..Za poslední měsíc se mě ozvalo asi 5 známých, že jsou buď těhotný nebo porodily atd..Docela mazec.. Já jsem moc ráda, že nám to vyšlo hned po svatbě..Musela bych to nějak vyřešit s prácou,abysme mohli být s manželem spolu.Naštěstí to mimi vyřešilo za nás.. matonko- to je super, že se stěhujete do svého. užívejte si to tam..S počasím je to nevyzpytatelný..
Profilova fotka
matonko, super, tak jste se dočkali, tak ať se vám pěkně bydlí. to s tou spostou věcí je fakt, taky jsem měla pocit že vlastně nic nemáme a pak, když jsme se stěhovali jsem zírala. a spousta krabic zůstala nevybalená ještě asi rok, byly v pokojíčku, kde dosud nikdy nebydlí, pač čeká na malého obyvatelíčka, tak to nevadilo. no ale vzhledem k tomu, že je stejně nikdo nepostrádal, tak myslím, že zasloužily spíš vyhodit než vybalit. docela se těším,že až taky budu doma čekat na bejby, tak to všechno proberu a vyházím a bude spousta místa :)) koupili jsme si nový foťák, digitální zrcadlovku, jsou z toho tak nějak lepší fotky, i v našich neumělých rukou :)) akorát myslím, že budeme mít z cest 0 společných fotek, protože ho Petr nebude chtít dát z ruky :)) musím se naučit samospoušť. jo a rezervovali jsme si už letenky a hotel na náš romantický víkend (dárek ke svatbě),, tak poletíme na moje 30itny do Barcelony. jak já se těším :))
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásné léto všem, a kdo ještě pojede na dovolenou, tak přeji krásné zážitky! Matonko, gratuluju k bydlení, to je super... těhulkám příjemné a bezproblémové těhulkování! Jdu vás dočíst, taky se hlásím po dovolené, bylo to super!
Profilova fotka
MIri, jéé, digitální zrcadlovka, to je můj sen... Já na dovolené u moře fotila na starej foťák Zenit, tak jsu zvědavá, jaký z toho fotky budou, pokaždý jsem ho musela nově nastavovat, ale fotky dělá krásný, a člověk se to aspoň naučí.. jinak fotil taťka na svůj digitál, byl tam s náma. A v Barceloně bude určitě krásně, já tam byla jen na skok, když jsme projížděli na jih Španělska, do Oropesy del Mar, ale zrobvna nám ten den strašně lilo, takže z Barcelony moc zážitků nemám.. ale ráda bych se tam vrátila. Kdy valíte? A na třicetiny, to je pěknej dárek... ;-)
Profilova fotka
A ještě Miri, kdybysme se někdy v KV objevili na festival, mohly bysme dát kafíčko... ;-) Třeba příští rok. Ty už budeš vozit kočárek.. ;-) Jak se jinak máte holky ostatní? ;-)
Profilova fotka
no to je jasný, Leni, a nejen kafíčko. äž někdo vymyslíte výlet do KV, určitě se hlaste. do BCN jedeme až v říjnu. teď v srpnu nás čeká ještě týden v Itálii, tak jsem si šla vyřídit nový řidičák, abych tam už měla nové jméno a když mi ho dávali, tka paní říká, .... a platí vám po celé evropě, akorát kdybyste chtěla jet do Itálie, potřebujete ještě mezinárodní. ]-( tak naštěstí to už bylo na počkání. jsem rezervovala holky té Barceloně 4**** hotel. božínku, jak já se těším.....to budou naše další líbánky, my snad budeme mít honey moon celý rok :-D
Profilova fotka
Ahoj, všem,kdo jedou na dovolenou přeji hodně sluníčka a šťastnou cestu :-) a tiše závidím. My s mrňousem jezdíme na chatu k babičce.Taky dobrý,aspoň nemusím vařit ;-) K moři asi příští rok,to budou Nikymu 3 roky,mohl by z toho už mít rozum. Jinak manžel pořád pracuje,tak vyrazíme jen občas na výlety do Zoo a aquadromu. A sháníme sedačku do obýváku,furt nemůžeme narazit na tu pravou,hlavně aby byla levná,dobrý materiál a rozměry,trošku zvelebujeme byt. Jinak nic moc nového.Co taky na mateřské. Zdravím všechny,mějte se fajn,papa :-)
Profilova fotka
matonka: plně tě chápu,my se stěhovali před rokem,to bylo malému 1 rok.Hrůza !!! S ním všechno zabalit a zase vybalit.Dělala jsem to celý týden,krabice nebraly konce. Ale vydržte,pak se to uklidní. Já ještě do teďka stěhuju věci sem a tam,nemůžu pro ně najít to pravé místo. Furt něco hledáme. Ať se vám pěkně bydlí. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme si zaplatili cestu do Paříže na listopad... Normálně jsme v práci s manželem v pátek sedli k počítači a jelikož mi přišla nabídka od Skyeurope na levné letenky, tak jsme si to zarerervovali a hned zapaltili. Sice jen na 2 dny, ale jelikož jsem tak měla ještě slevu, tak nás ceta letecky tam a zpátky i s poplatkem za platbu kartou (400?- :-| )vyjde na 2000,- Kč. Takže jsme neváhali.... x-) Moc se těším a už teď sháním nějaký levný hotýlek... Kdybyste o něčem věděli, určitě mi to písněte.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím Vás v novém týdnu.. Miri, to bude krása, užijte si romantickou dovolenou, a jestli budete fotit, jakože asi budete, ráda bych se na Barcelonu podívala... :-) A jakmile se vydáme směr západ, dáme vědět... ;-) A do Talošky jedete kam? Petuli, u babičky je fajn, že? A je fajn, že jezdíte na výlety, snad to pěkný počasí teď trošku dýl vydrží... A sedačku určitě seženete. Taky bch chtěla shánět sedačku, ale my ji nemáme prostě kam dát... mám pocit, že se do toho našeho malýho bytečku snad ani už nevlezeme, a to nemluvím o tom, co bysme dělali, kdyby nás bylo víc... uvidíme, jak to celý dopadne. Matonko, tak to je fajn, že vás cesta do Paříže vyjde na 2tis, o ubytování takhle vůbec nevím, je mi líto.. ale určitě něco seženete! Hlavně, abyste měli pěkný počásko! ;-) No a my jsme byli v tom Chorvatsku, a bylo tam vážně nádherně, je fajn vracet se někam, kde člověk prožil tolik věcí, a byl tam dlouho, a máme tam známý... fakt jak kdybysme se vraceli domů. Až dám fotky z dovči do alba, tak Vám sem hodím odkaz... :-) Zdravím všechny! Těhulky, jak se vám daří? Kryserko, jak se daří Kubíčkovi? ;-)
Profilova fotka
Lenajsek: do dolomit, trochu rozpohybovat těla, pod marmoladu (petr sice cce na ni, ale tam mě nedostane 8-) ), už mi to šprtání leze na mozek a to jsem vlastně teprve začala. matonka: jé, paříž :)) doporučuju kouknout tady na diskuzi o paříži, psala tam jedna dívčina odkaz na hotel, kam jedou, byl levný a dle fotek pěkný a na montmartru :)) jinak my bydleli v hotelu Anjou (přes Student agency, tam ho určo najdeš) za 55 Eu/noc. žádná sláva, ale byl v centru a u metra. 55 je tam tak normální cena za **. ale je třeba počítat s malinkými pokoji a papírovými stěnami, ale to mají v paříži naprosto všechny hotely i byty :)) nedávno jsem četla knihu "Merde, rok v paříži", to pokud neznáš moc doporučuju, hned budete vědět, do čeho jdete. :-D a ještě koukni na http://www.jjwhotels.com/en/stars/evr... v tomto řetězci jsme bydleli na Loiře, bylo to super, taky za 55 éro/noc, královská bufetová snídaně (to ve ** není obvyklé), nejsou v centru, ale když je to blízko u podzemky (tzv. RER), tak je to v poho. v centru jsi metrem za 15 minut.
Profilova fotka
miri: moc díky, jdu na to juknout... lenajsek: takže dovolena se vydařila, to je dobře, těším se na fotky. My letos taky uvažovali o Chorvatsku, manžel už tam byl, ale nakonec jsme zůstali v Čechách a moc se nam to nevydařilo. 8-(
Profilova fotka
Miri, takže do Dolomit... no, já ty hory moc nemusím, ale jestli tohle prostředí máte rádi, tak to tam budete mít fajn... ;-) Hlavně, ať se počasí vydaří! KDy v srpnu vyrážíte? Matonko, dám fotky do alba na Centrumu, a pošlu odkaz, jen musím vybrat které, mám jich klasicky šíleně mooc... Jinak jsme konečně teď o víkendu vybrali fotky ze svatby z digitálních foťáků co kdo fotil, a necháme si je udělat, abysme měli v albu i "neprofi". Huráá. Byl to boj vybrat z několika set fotek, "jen" 200. :-)
Profilova fotka
No jako my jsme chtěi mít video ze svatby, ale nakonec nic moc nemáme. Otec ženicha točil na analogovou, takže kvalita nic moc a záběry taky, a kamarádku jsem poprosila,aby to točila na digitální, že si to pak sestříháme a bude to kvalitní video. Ale nevim čím to bylo, ale jejich záběry jsou taky hrozný (proti světlu, klepe se ruka apod.),takže z toho taky moc není.ale na to video stejně nikdo nekouká... :-D Nakonec mame fakt jen ty fotky....
Profilova fotka
matonko, jak to? počasí? no my jsme právě z hor úplně pobláznění, vlastně co se známe, jezdíme jen tam ,akorát ty líbánky byly v paříži....bývá to vždycky pěkná pohoda, ráno dlouho spíme, pak se řádně nasnídáme, celý den šmatláme a kocháme se a pač vyrážíme pozdě, tak se taky vracíme poslední, třeba ve Švýcarsku po 16é hodině vylízají svišti na chodníky, holky, to je tak parádní, to byste nevěřili, oni tam sedí a koukaj, jako by chtěli říct, co tu ještě hledáte, vždyť už jsou všichni turisti někde dole :)) no a nechají se vyfotit a očumovat a pak zase odskáčou. :)) děsně srandovní. no a pak večer zaplujeme na vínko, sedíme do noci a ráno zase dlouho spíme. miluju tu pohodičku a jednotvárnost :)) a letos, s tím novým foťákem to bude fakt super.
Profilova fotka
matonko: blahopřeji ke skoro vlastnímu bydlení... To víš, že bych věřila... já jsem se za pár posledních let stěhovala docela často... poprvé mií na to stačila krosna, po druhé už to bylo plné auto, po třetí dodávka... a kdybych se měla stěhovat dnes tak je to na kamion... ale snad se už stěhovat nebudu.... ;-) ˇ holky přeji vydařené cestování... ;-)
Ahojky:)tak se hlásím po delší době, moc a moc práce a málo času ale už je líp. Tak na dovču nakonec nepojedem ale za to mi přijde teď v týdnu aspoň notebook, tak budu mít přístup na net kdykoliv:)jinak všem moc přeji sluníčka a štěstíčka DO DALŠÍCH DNŮ, DNES MUSÍM OPĚT PÁDIT ALE URČO SE ZAS OZVU:)
Profilova fotka
ahojky. Zdravím vás. Jak se všem daří? Jak dovolenkujete? Krásně si to určitě užíváte. U nás letos proběhla dovolená ve stylu jeden den na výlet do Moravského krasu a další den do telče. Jinak nic. Další dny už byl manžel u bráchy na stavbě..Ale bylo to fajn.. mirir- držím pěsti, ať jde učení od ruky. Jsem ráda, že už se nemusím učit. zeuwicko- jak se daří? To je fajn, že budeš mít svůj nootebok. Užij si ho.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás nic nového, tak jen pozdravím... ať se máte všechny moc pěkně na dovolených, a hlavně ať vychází počásko.¨ Zeuwicko, notebook je fajn, taky ho máme... ;-) Matonko, my máme video taky od kamaráda, co to natáčel, teda na DVDčko, ale taky se klepe ruka, ale my jsme profi nechtěli, takhle je to takový milejší, se nám zdá... navíc ten náš kamoš to video sestříhal, a podbarvil hudbou, takže to není hrozný, dá se na to dívat. Hlavně je to šílená sranda.. :-D A stejně se pak nejvíc budem dívat na fotky, proto je teď chci dát do toho alba, ty nejpěknější, a za dlouhých zimních večerů prohlížet alba a vzpomínat... :-) Miri, ve Švýcarsku jsou odpoledne na chodníkách svišti? :-. No to je něco.. já toto zviřátko nikdy neviděla... No musí to být fajn, nějaký pěkný ubytování... pohodička... mohla bych se pak mrknout na pár foteček? Že bysme jeden rok jeli taky do hor? I když pro nás by bylo blíž asi Rakousko... Ale jako změna by to asi bylo fajn... A jedete do penzionku, nebo hotelu? Lestep - Leni ahojky, jak se daří? v Moravským krasu je krásně, ne? Kde jste všude byli? My ho máme za bukem, a nebyli jsme tam strašně dlouho, vlastně si uvědomuju, že s manželem jsme tam nebyli spolu nikdy... :-S Musíme to napravit. Ale ono je tolik pěkných míst, kam se člověk chce podívat... A jak se daří těhulkám? A co Kubíček od Kryserky, jak se mu daří? Kryserko, nemáš nějaký nový fotečky, jak Kubík roste? ;-) Zdravím všechny, mějte se krásně!
Profilova fotka
tak jsme zase zpátky doma a je po dovolené. zase se nám krásně vydařila. počásko akorát, fotili jsme s novým foťákem jako diví, tak jsem zvědavá na výsledek....:)) jojo, ve švýcarsku jsou svišti všude, jen je třeba být trpělivý a počkat si na ně, než ostatní turisti odejdou :-D letos v itálii jsme potkali akorát jednoho, no vůbec se jim nedivím, Italové děsně řvou a je jich všude plno. tak byli raději schovaní.....no ale hory mají taky krásné. poslední den si můj petřík splnil jeden sen a podívali jsme se na ledovec....no mně bylo sice děsně šoufl z lanovky, co tam jede, protože to bylo na můj vkus příliš kolmo nahoru a ještě se houpala....ale přežít se dá vše, že jo. leni, když mi do IP pošleš na sebe mail, tak ti nějaké inspirativní fotečky určo ukážu.....zatím je nemáme nikde vyvěšené na netu, neb si neumím udělat stránku :))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?