Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Tak konečně holky vím, že moje svatební šaty, které jsem prodala holce z BRMS jsou v pořádku, líbí se jí a padnou jí. Jsem si nebyla jistá, jelikož jsem od ní nedostala žádnou odezvu. Tak jsem nevěděla, líbí se jí, nelíbí sejí apod. Až teď jsem si přečetla diskuzi, kde to rozebírají a je to v pohodě.. :-)
Profilova fotka
pajji_ přesně tak, teď si uvědomuju co bych udělala jinak a třeba lépe. A já bych se chtěla ještě jednou vdááávat....Ale s tím samým chlapem samozřejmě. Užít si zase ten krásnej den x-)
Profilova fotka
já si ovšem myslím holky, že už by to nebylo ono. podle mně kouzlo tkví právě v jedinečnosti a neopakovatelnosti toho všeho. ale je fakt, že když jsme na našich líbánkách vkročili do versaillských zahrad, oba jsme s Petrem svorně pronesli.....jé, uděláme si ještě jednu svatbu a ještě krásnější a bude právě tady :))
Profilova fotka
což mě inspiruje k myšlence: můj muž je absolutně neromantická bytost a celou dobu, co jsem svatbu chystala ve mně hlodal červík pochybností, jestli to nakonec "nezkazíme" právě tím, že já budu čekat, že budu za princeznu a on to zhatí svými obvyklými komentáři. ale byla jsem nakonec velmi mile překvapena, protože byl roztomiloučký a snažil se víc, než bych od něj čekala. a nakonec říkal, že si to moc užil taky. jak jste to měly vy?
Ahojky:)kampak jste se všechny zatoulaly? Všimla jsem si, že Lenajsek se ,,přestěhovala´´ jiné diskuze a tady nikdo jiný ani už nechodí:(aaach jooo, jak pak jste se měly? A jak to jde v práci? A co dovolenky? Kryserko a jak ty válčíš? Holky těhulky, jak pak se vám daří? Mi chtěli jet na tu dovču ale nezadařilo se, furt jsme vymýšleli a měnily a nakonec jsme usoudily, že nejlepší bude počkat a pak by jsme frčeli érem směr egypt, loni jsem tam byla ze sestrou na 12dní a byla pohůdka, i když teď už se skrze malýho budu bát, jak to zvládne(a hlavně já letadlo) ale když jsem tam viděla ty miminka, dokonce jedna češka tam snad byla hned po porodu, byla ráda, že vůbec chodí(šestinedělí)no ještě to prodebatujem, ale sedí to tak nějak nejvíc, Korfu all inclusive je na osobu dost drahý a žádná sleva na dítě nebo jen minimum a to si zas dovolit nemůžeme, jen se tiše modlím, ať se zase něco nepokazí....jinak jsme makali na baráku, co kde byla potřeba a tak teď máme volno a je hnusně:(no snad se brzo udělá hezky, ať můžem zas vyrazit na výlety:)tak se zatím mějte všechny moooc hezky a písněte jak pak se vám daří:)))
Profilova fotka
no já občas kouknu, čekám na fotky Kubíčka :)) u nás je právě v plném proudu festival, tak moc nic jiného nestíhám, ráno honem do práce a pak zase co nejdříve pryč a do noci filmečky :)) mně začíná dovolená až za týden, ale už se nmohu dočkat.
Profilova fotka
Ahoj holky, nikam jsem se nepřestěhovala, na fórum Slavkov u Brna jsem chodila dřív než sem... a teď tam jsou ještě nevěsty, které se budou vdávat, tak je to pořád takový prožívání s nima... A navíc není moc času Vás pročítat, tak se omlouvám.. i tím, že je tady teď spousta nových těhulek, je mi z toho tak nějak smutno, že u nás pořád nic, tak ani nic moc nepíšu, není moc co. Jen možná jedna věc, místo na Istrii, kam jsme měli jet, pojedeme do Chorvatska jinam, protože ten zájezd na tu Istrii se zrušil (nenaplnili autobus), tak nám nabídli jiný pobytový místa. A jedno z nich je i kemp a místo, kde jsme se s manželem seznámili, začali tam spolu chodit, a pak tam pracovali.. na ostrov Pag, do Straška. :-) Tak už se těšíme. Včera jsme se takhle rozhodli. Jinak u nás je to celkem fajn, jen se teď nějak víc hádáme, nevím proč... nějaký napětí, ale to snad opadne. Musím končit, přišla šéfka a buzeruje. Zdravím všechny, a Kubíkovi posílám pusinky. Lenča.
Profilova fotka
ahoj Leni, z toho si nic nedělej, to prostě jednou přijde, když to budeš nejmíň čekat a o to je pak maminkovství krásnější. jsem na tom jinak úplně stejně jako ty. dokonce začínám mít už problém i s "nevirtuálními" kamarádkami, jak je každá mamina, tak pořád mluví jen o prckách a ne že by to vadilo, ale člověku je pak smutno a už je tolik nevyhledává. na toto je nejlepší můj manžel, který se o dětech prostě zásadně nebaví :)) jinak s tím Chorvatskem mi to příjde super, že jedete na místo, kde jste s seznámili, tak si to budete užívat a na hádky snad rychle zapomenete. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, my o miminko taky zatim neuvažujeme, no snad se to příští rok přehoupne, záleží teĎ hlavně na manželovi, aby se na to cítil a taky to chtěl. Někdo mi dokonce radil ať vysadim antikoncepci a prostě otěhotnim a bude to, ale s tím nesouhlasím, chci a ybchom to chtěli oba... Manžel je mladší, já už věk na dítě mám. Ale jsem racionální a chci být dopředu trochu zajištěná a mít zázemí. Nevim jak bychom se ted s dítetem vměstnali do 3+1 s rodiči a se psem, když už teď je nám těsno :-D Zatím debaty o dětech nesdílím a ani mě moc děti neberou, ale věřim že to přijde. Dovolenkovat se letos budeme na chatě, loni jsem si užili tuniska. Chtěla bych se na jeden dva dny podívat třeba do Vídně, no uvidim...
Profilova fotka
Ahojte holky, my pěkně válčíme, Kubík je malej zlobřík a nechce nám spát, hlavně v noci, takže já jsem totál vyřízená, furt jen brečím a nervy mám na pochodu, typický úkaz vypsychlé šestinedělky :-( Ale doufám, že až se trochu zadaptujeme, že se to zlepší a že nás snad časem nechá i vyspat..... Jinak mám albíčko na modrém koníkovi, tak tam jukněte, ať se pokocháte tím naším blnďatým frajerem :-)
Profilova fotka
Ahojky, nemám moc času,pentlujeme chata - domov. Kryserko drž se,to se upraví.Nám malý prořval 2 měsíce,měli jsme problémy s kojením,doktorka nechtěla povolit příkrm,až když malý přibral 2 dkg za týden,tak to dovolila.Příště už čekat nebudu,rovnou koupím sunar nebo něco. Jinak jsme chtěli zrekonstruovat koupelnu a přišel nám odhad na 85 000,-Kč jen za práci,tak se nám nechce investovat a necháme to na příští rok. Jdu juknout na toho koníka.Zatím ahoj ;-)
Profilova fotka
ahojky. lenajsek- neboj, určitě se vám to také podaří, když to budeš nejméně čekat..snad se to upraví i s manželem..Není moc dobrý se hádat 2 měsíce po svatbě..v tom chorvatsku se to určitě uklidní, zase úplně jinej život.. :-) zeuwicko- tak snad to s tou dovolenou dobře dopadne..Nevím, kam se všichni poděly..Také mě to mrzí,ale co se dá dělat.. :-( miri- to je blbý. Po tom potratu jsem se cítila úplně stejně..Nemohla jsem vůbec vidět žádný maminy s kočárkama, natož s břichem. Cítila jsem se strašně nespravedlivě, proč oni můžou a já ne..Holt je to těžký.. kryserko-- držím pěsti,ať se Kubík umoudří.Psychika je pěkná potvora, určitě se to brzy zpraví..a taky vás nehá kubula vyspat.Určitě koüknu na koníka..
Článek se načítá
Profilova fotka
kryserko- tak jsem ho okoukla to vaše krásné album a hlavně Kubíčka. On je tak úžasně blonďatej. Po kom je takový blonďáček? Je moc nádhernej..Držte se, myslím na vás.. :-)
Profilova fotka
lenajsek: děkujeme za pusinky, předáme :-) lestep: Vašek byl taky blnďatej, když byl malej, mě vůbec přijde, že je celej táta, a to jsem si říkala, že chlapeček by mohl být po mamince, tak mám utrum, po mě je možná akorát vzteklej :-D
Profilova fotka
kryserko- tak to jo, říkala jsem si po kom je tam světloučkej..Ale je nádhernej..Tak aspoň něco zdědil po tobě. I když chabá útěcha že? Neboj, bude chytrý a šikovný po tobě. To se projeví,až později.. :-)
Profilova fotka
Kryserko: také jsem shlédla fotečky a miminko je nádherné.Moc gratuluju. náš malý je také bloňĎák,ale když se narodil,měl vzadu zrzavé vlasy,ty naštěstí vypadaly. A je to taky celý jeho táta. ;-)
Profilova fotka
lestep: no, to bych radši, aby byl flegmoušek po ttaínkovi a ne, aby po mě zdědil tohle :-D No, tak chytrý a šikovný možná jo, ale ne po mě :-)) petula: moc děkuju :-) my byli v porodce jediný blonďatý, jinak měli všichni tmavovlasý děti, tak byl ten náš neustále středem pozornosti :-) Sestřička mi říkala, že je celý tatínek, já jsem jí říkala, že jsem si myslela, že chlapeček bude po mě, tak prý si uděláme holčičku a ta prý bude určo po mě, no nevím nevím, po tom hnusným porodu tvrdím, že už rodit nebudu
Profilova fotka
kryserko, no ten je nádherný!!!, gratuluju a věřím, že se brzo zkonzolidujete.... holky musím vám sdělit, že jsem včera viděla naprosto úúúúúúžasný film na festivalu, je to americkký historický film na téma Jindřich 4 a jeho ženy. jmenuje se The other Boleyn girl, v překladu Králova přízeň. určo ho brzo dají do běžné distribuce. tak kdo máte rád historii, stojí za to. dávali ho od 23.00 a ani mě u něj nenapadlo být unavená, což se mi snad ještě nepovedlo. :-D a líbil se i mému muži.
Ahojky:)kryserko-malej je úúžasnej, hned jsem se musela prohrabat fotkama(který teda zbyly, odešel nám počítač a ani jedna fotka vyvolaná a to už bylo malýmu 1,5roku)tak toho moc nemám, požebrala jsem aspoň od známých, holt já stále říkala, pojď vyberem, dáme vyvolat a prdlajs a teď nemáme nic, ani videa:(jej těžkej porod? No můžu ti říct, je to 2roky a 2měsíce a stále se obávám ale zapomeneš určitě tu bolest...i když to že byla hrozná ne....jinak malej byl trochu zrzavej, pak blonďák a teď je zrzek ale má po kom, oba jsme světlý a mamka je zrzka(trochu to mám po ní)tak je zrzounek ale když ho ostříhám, tak je blond:)má je u hlavičky světlounký:) jůůů tak to budem muset miri9 hned pohledat:)miluju historický filmy:)jinak teda u nás nic nového, každý den tak nějak nastejno, dnes chcem jít na večeři, ať si trochu užijem:)tak se opatrujte, zatím pá
Profilova fotka
jééé, vy jste se zase rozepsaly.. ;-) Do témata dítě se zapojovat nebudu, už jsem to tady psala.. Kryserko, taky jsem koukla do albíčka a já musím konstatovat, že jsem snad ještě nidky neviděla blonďatý miminko. Celá rodina a všechny kámošky měli nebo mají jen tmavovlasý mimča. Je moc roztomilej, ale absolutně nedokážu posoudit, komu je podobný :-) Hlavně ten nápor zvládni :-)
Profilova fotka
to je trapné, když si rodiče odvedou manžela že mu chtějí něco říct. :-( kyserko: blahopřrji ke Kubíčkovi, a držím palečky nech to všechno zvládnete
Profilova fotka
my jsme si svatbu užili, ale¨asi byuch ji nechtěla zopakovat - myslím že právě vto že je jen jednou má to maxi kouzlo. Jinak my jsme si ji zopakovali v recesi na 1. máje - v průvodu starých aut, kdy já si zahrála na ženicha a manžilek na nevěstu kyserko - kouknu na koníka ;-) to je mi líto, že jsi měla těžký porod, ale stejně doufám že změníš názor a za chvilku budeš přemýšlet o holčicce ;-) Leni: nevěš hlavu jednou to příjít musí ;-)
Profilova fotka
ahoj holky! ja se hrozne omlouvam, ze jsem se tady uz neukazala, mam klasickou vymluvu, ze je casu malo a hrozne to leti, tak snad se nezlobite. necetla jsem vas uplne cele, protoze je tady snad milion novych stranek, jenom jsem to projela od cervna, at jsem aspon v obraze, vypada to, ze tady mame strasne moc budoucich maminek! a dokonce uz i jednoho noveho kubicka! :-) takze predne gratuluju vsem, a lenajsku, drzim palce, ono to vyjde! moje kolegyne se taky snazili docela dlouho a pak najednou sup a uz je ve ctvrtem mesici. tomu proste neporucis. spis mi pripada "nenormalni", kdyz to nekomu vyjde rychle. dala jsem dnes par fotek do alba, pozde ale prece, tak se muzete mrknout. je fakt, ze uz mi to pripada davno, pritom to budou teprve tri mesice. mezitim jsme byli v brazilii, kde se nam moc libilo a inspirovalo nas to k tomu, ze za par let se vydame na velky nekolikamesicni vylet po jizni americe. tak uz se zacinam tesit. manzel si sice klepe na celo, ze je to jeste daleko, takze to nemam resit, ale aspon se mam na co tesit :-D a pristi rok jedme na island. a to uz taky planuju 8-) u nas mimi teda zatim nebude, protoze jeste chceme zvladnout par cest. ja uz jsem sice byla pro, ale asi neni kam spechat a manzel je myslim rad, ze uz neni v miminkovskem ohrozeni :-) jinak co se tyka tykani a vykani, ja manzelovym rodicum porad vykam a nejak me to netrapi, stejne nevim, jak bych je oslovovala. jenom mi prijde neprirozene jim rikat dobry den a nashle, radsi bych rikala ahoj, coz se mi stejne nekdy omylem povede. moje mamka nabidla manzelovi tykani asi dva tydny zpatky a od te doby jsme rodice nevideli, takze to bude chtit asi trochu zvyku, ale pujde to :-) manzelstvi jde zatim dobre, ja jsem se ted posledni dobou zabyvala hledanim nove prace a davanim vypovedi a tak ruzne, ted budu do zari ve stare a od zari nastupuju na nove misto, tak se tesim. jenom me rozciluje, ze cas tak rychle utika a ze je pulka roku za nami a ja nechapu, jak je to mozne. mejte se hezky a ja slibuju, ze se tady budu snazit obcas ukazat!
Profilova fotka
Ahojky holky! Zdravím především Bramboru, moc Ti gratuluju novomanželko, a přeji jen a jen štěstí, spoustu lásky a pohodičky do manželství, ať se Vám daří a máte se nádherně! Gratulaci jsem psala i do albíčka, máte moc pěkný fotečky, určitě to byla krásná svatba. Jak dopadla ta oslava po návratu z dovolené? A ty fotky z líbánek, ty jsou nádherný... se můžu se svýma fotkama z Piešťan zahrabat... :-S A s novým místem držím palce, ať se daří, a jseš spokojená, a je to i finančně lepší... na práci hodně záleží, zjistila jsem, že hodně ovlivňuje život. Někomu víc, někomu míň.. já o nové práci neuvažuju, po dovolené chceme začít zase zjišťovat co a jak s tím naším mimi, chtěli bysme zase na nějakej ten pokus.. uvidíme. Kryserko, Kubíček je úplně nádhernej, fakt se vám povedl, je to opravdu andílek s krásnýma vláskama, musí ve tmě svítit, ne? :-) Zdravím všechny, a jdu si vás dočíst... Jinak jsu po vytrhnutí osmičky, minulý týden ve čtvrtek mi to dělali, v pátek to byla hrůza, šíleně to nateklo, a to jsem odpoledne jela k tcháným na zahradu, bo manžel měl narozeniny, tak jsme slavili na zahradě. Sice pod stromama ve stínu, ale i tak to byl děs... no a tento týden je zase chladněji, kdyby takhle bylo po tom zákroku, bylo by to super... Zítra jdu na vyndávání stehů, mám jich tam 4, tak jsu zvědavá. Mám tam pořád ještě hrču, ale už si jdu podobná... :-D A příští pátek odjíždíme na dovolenou, do našeho kempu, kde jsme se seznámili, a následně několik let celou sezónu pracovali... už se moc těšíme! ;-) Všem kdo jedou na dovolenou, nebo plánujou výlety, přeju šťastnou cestu, pěkný počásko, a krásné zážitky!
Profilova fotka
Miri9, závidím filmový festival, ráda bych se tam jela někdy podívat, ale je to dost pro nás z ruky, a ani nevím, jak to to tam funguje, kolik stojí lístky, a jak si zjistíš seznam filmů, které se tam promítají... potkali jste někoho znýmýho, nebo viděli nějakou akci venku, kromě těch filmů? Vůbec si nedokážu předtavit, jak to tam chodí... A ohledně toho zopakování svatby - já bych si i chtěla svatbu zopakovat, ale asi máš Spetro pravdu v tom, že je to jen jednou, a v tom je to kouzlo neopakovatelnosti, kdyby se to zopakovalo, už by to nebylo asi ono... proto máme na co vzpomínat, na něco krásného a jedinečného, a neopakovatelného. Stojí to zato. :-) Holky, a děkuju za podporu s tím mimi... to stejné přeji já vám všem, které se v budoucnu budete taky snažit, aby se to povedlo, a držím palce. Zdravím všechny, mějte se krásně, a užívejte léta!!
Profilova fotka
ahojky. bramboro- moc tě zdravím. To je skvělý, že ses ozvala. Aspoň to tady zase trošičku ožilo. Hned je to veselejší..Určitě jste si to krásně užily a ještě užijete další cestování.. Ať se ti v nové práci líbí a vše se daří, tak jak má.. Lenajsek- tak ať tě ten zub už moc nebolí. Aspoň, že není takový hic a lépe se vše hojí..Moc ti držím pěsti,aby to s mimi vyšlo. Není to vůbec jednoduchý,ale moc držím palce a určitě se to brzy podaří.. Užijte si to v chorvatsku. Ať se vám tam moc líbí.. :-)
Profilova fotka
brambora: no já už si myslela, že ses v té cizině rozhodla zůstat ;-) lenjasek: moc díky ;-) Ale spíš mi přijde, že v noci vzteky svítím já, když nechce spát :-( pořád je to stejný, po koupání ožije, vydrží být vzhůru klidně přes tři hodiny v kuse, no nechápu, pak se rozhodne na chvilku usnout, a jak nakrmíme, tak to jede zase na novo, je to malej nezmar.
Profilova fotka
máte pravdu hrozně to letí, příjde mi, že svadba byla tak dávno... no ani si to už pořádně nepamatuju... nebo spíš mám pocit jako by to byl sen a kdyby tu na mě nekoukala naše svatební fotka, tak bych řekla že to byl jen sen. Cestovatelkám přeju krásné zážitky!
Profilova fotka
Bramboro: Vítej zpět. Koukala jsem do albíčka, byli jste naprosto úžasní a naprosto neuvěřitelně Vám to sluší. :-) :-) Tu svatební cestu Vám závidím, musela to být nádhera. Až budeš mít chvilku, tak se ozvi a napiš, jak dopadla oslava po svatbě, jak to vzali rodiče apod... ;-) Leni, doufám, že už zoubek nebolí (nebo aspoň o dost míň). Krásný víkend všem :-)
Profilova fotka
ahoj všichni: Bramboro, to je super, že ses vrátila zpátky mezi nás.....nádherné fotky, ty svatební i ty brazilské. tak zpětně ještě i Vám dvěma hodně štěstí....odkud jsou ty u moře? to je Rio? vypadá to parádně. taky mně zajímá, co posvatební oslava. ;-) lenajsek: no festiválek to záleží jak ho pojmeš, pokud jako já, že normálně v rámci něj chodím do práce (bohužel to tak zatím vyšlo každý rok) tak to vypadá tak, že si bu´d v programu, který se dá koupit, nebo v posledních letech už klidně jen z webu vyberu filmy, které bych chtěla vidět a pak nějkakého dobrodince, co má větší štěstí než já pošlu pro lístky. ty se prodávají tak, že každé ráno začnou prodávat na další den. tak tam stojíš frontu a když na tebe přijde řada, říkáš kódy a pokud maj, lístek ti prodají, letos podražili, jeden za 65 (dříve 50). no a když máš hodně času, koupíš si festival pass, s ním si můžeš ráno v sedm zabukovat svoje filmy mobilem přímo z pod peřiny a pak si je během dne kdykoliv vyzvedneš, což je lepší, ale chce to fakt volný den, abys stihla aspoň tři filmy, jinak se to nevyplatí. no a pak chodíš na filmy a korzuješ po varech od kina ke kinu, občas někde nějaký oběd a tak....a spát se chodí tak ve tři ráno, protože po posledním filmu, který končí tak nejdřív o půlnoci :)) je třeba to jít probrat na drink. takže takový maratonek, tím, že ještě chodíme do té práce, tak denně ve tři do postele a za tři hodiny zase z postele, pak jsem to dospávala 2 dny :)) ale stojí za to určitě. kouzlo spočívá podle mně právě v té atmosféře,když máš volno a můžeš si to užívat, že o půlnoci je velký sál v Thermalu (přes 1000 míst) zcfela plný, a to každý den. A že si sedneš na kafe a vedle tebe běžně celebrity (Robert de Niro teda vedle mně neseděl, ten chodí jen do těch drahých x-) ale takové ty běžné české tvářičky normálka, mně to teda moc nebere, ale kdo chce, má tu zcela volné možnosti. jo a taky nemusíš vůbec chodit na filmy, ale s tím festival passem máš volnouo vstupneku na množství party, co se tu denně konají. my byli bez pasu, takže jsme pařili v "obyč" lokálech jako obvykle. takže resumé, podle mně super dovolená pro lidi, co mají rádi film a chtějí se prostě jen flákat.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?