Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Ahojky:)tak jsem tu zas dýl nebyla, no čas je hroznej. Však ono to bude si myslím na zimu u všech asi lepší co? Jinak notebook už dorazil a tak se snažím naučit:)chtěla bych se pustit do videa ze svatby a vytáhnout si z něj nějaké foto:)ještě že to muž umý a ukáže mi jak:)jinak teda žádná dovča nebude, páč se bral ten notebook a další věci, tak snad příští rok....jak pak se vám daří? A co je u vás nového? U nás tak nějak nastejno, zajdem si občas procházkou na pivko, teď je hodně akcí, lidi si ještě chtějí užít posledních dnů tepla, tak že grilovačky atd. jinak nám tu rozjedou vcelku dobrý akce od nového školního roku, tak že budu s malým chodit, ať si to mezi dětmi užije.)tak se zatím opatrujte a krásný den přeji:)
Profilova fotka
koukám že srpnové nevěsty si udělaly společné přehledové albíčko, moc dobrý nápad :))
Profilova fotka
ahojky lenajsek- nám se daří dobře. Bříško pěkně roste..Pěkně rychle to utíká.. Fotečky jsou moc krásný. Také se na ně ráda dívám i DVD ze svatby..Teď mámě DVD z 3D ultrazvuku, tak na to také často koukám.. zeuwicko- to je super, že budete mít akce pro malého. Určitě si to užije..
Profilova fotka
Ahoj holky, já se mám pořád stejně, teď jsem měla nějaký blbý nálady, nic mě nebavilo, ani doma, jsem pořád někam chodila, nějak jsem se doma necítila dobře.. ale snad už to bude lepší. U nás novýho nic, máme po dovolené, už letos žádnou mít nebudu, nemám ani jeden den, ale máme dopředu na víkendy naplánovaných tolik akcí, že toho budeme mít dost i tak.. :-) Leni, to je fajn že bříško roste, nemáš za koníkovi založený album? A už víte, co čekáte? ;-) Zeuwicko, tak si akce užijte, určitě je toho hodně... a s notebookem se určitě naučís pracovat, a pak budeš profík... ;-) Já to s videem taky neumím, nikdy jsme v PC přehrávač ani vypalovačku na DVD neměli, a teď budeme mít PC od kamaráda, kde je jak přehrávač, tak vypalovačka, tak se taky budu učit... a chtěla bych se naučit s programem PowerPoint, na úpravu fotek, a tam upravit některý fotky ze svatby. Miri, byla bych ráda, kdybys mi nějaký fotečky poslala, to musela být krása... :-) A jak to, že si nesmíš udělat stránku? Já mám třeba fotky ve fotoalbech na Centrumu, nebo mívají lidi na ecards, nebo rajce.idnes, a tak... Písnu do IP, děkuju moc. Holky, už je konečně pátek, se těším na víkend jak něco, jedeme s manžílkem do Třince za babičkou a dědou, na víkend, a tam pojedem na Javorový vrch, to je hned u Třince v Beskydech, jsem tam hrozně dlouho nebyla, a s manželem jsme tam spolu nebyli nikdy, tak se těším. Pojedeme taky lanovou... :-) Krásný víkend všem! Miri, kdes viděla, že srpnový nevěsty mají společný albíčko?
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... odkaz výše. moc se mi ten nápad líbí, škoda že nebyl můj :-D :-D :-D ne že nesmím, ale neumím, a hlavně na to není čas. v práce bsolutně a dome nejsme schopni pořídit ten internet všechny podobné prácičky si musím nechat na dobu těhotenství, doufám tedy
Profilova fotka
Ahojte holky, tak se vám zase po hoooodně dlouhé době hlásím :-) Kubík je živel, v sobotu se máme jít podívat na svatbu, tak jsem zvědavá, jak to vydrží. Prdíky nás pořád zlobí, tak hodně šátkujeme, v sobotu jsme byli na horolezeckém festivalu, bylo tam fajn, i Kuba byl spokojenej, asi z něj bude horolezec :-) lenjasek: zrovna dneska jsem na koníka přidávala novou fotečku, jen jednu,a le stojí za to :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zjistila, že to co jsem minule psala se tu neobjevilo, a to jsem se tedy činila :-( No nic. Začal nám nový školní rok a společně s tím nové - školnické - povinnosti. Dnes byl tedy ráno ve škole šrumec a v poledne už tam zase skoro nikdo nebyl... No jsem zvědavá jak to půjde dál a jak to hlavně půjde nám skloubit vše dohromady. První dojmy z učitelek,nic moc, ne nadarmo se říká, že človek vyjde lépe s dětmi než s jejich učitelkami...
Profilova fotka
ahojky. Lenajsek- také míán občas takové stavy, že mě nic nebaví, ale to je asi normální. Tak snad už bude líp..Na koníkovi máme album. Pořád tam přidávám nějaký fotečky..Vypadá to že to bude klučík, tak jak jsme si to od začátku přály..Necháme se překvapit, co na nás pak vykoukne.. Přeju ať se ti daří vše na PC zvládnout.. matonko- zdravím tě.Ty jsi paní učitelka? to musí být mazec..Asi bych ty¨děi nezvládla. Když vidím, jak komunikují s dospělými. Celkem zaj¨ímavý. Mějte se všichni krásně, ať se daří, užívejte krásné babí léto.. :-)
Profilova fotka
lestep: ne nejsem učitelka, to bych fakt asi nezvládla. Jen se z nás stali školníci... Takže nebojujeme se dětmi, ale s rozmary učitelek..., vedením
Profilova fotka
a to jste školníci oba dva?? matonko?
Profilova fotka
kryserka: Kubíček je prostě krásné miminko, na to se nedá nic jiného říct :)) lestep: tak ty už o máš taky za pár, co? tak budu držet palce do té druhé poloviny. jinak jsi mě inspirovala k tomu, že bych vám těhulkám a maminkám chtěla říct, že HODNĚ dobrý je časopis Mamita....zkuste prolistovat (nechci dělat reklamu, ale je to tak :))
Profilova fotka
Nene nejsme ale nejak si to rozdelujem, máme to jen na ploviční úvazek, takže chodíme normálne do práce a večer nebo když ma manžel volno, tak pracuje ve škole. On dělá údržbu a já zamykám školu apod.Se doplňujeme ;-) Maminky, moc Vám to přeji, my ještě musime počkat, manžel se na to ještě moc necítí a chceme být ve svén, jako bydlení. No ale moc dlouho už taky čekat nechci...
Článek se načítá
Profilova fotka
miri: jéé, děkuju, se budeme ještě červenat :-D
Profilova fotka
Holky ahoj, za chvilku kknčím v práci, tak Vás jdu pozdravit a popřát krásný víkend, pohodový.. Lestep a Kryserko, máte moc pěkné fotečky v albech na koníkovi, Kryserko, Kubík je opravdu kouzelný... :-) Matonko, no týjo, školníci... tak hodně pevných nervů a sil! ;-) Loučím se, a přeji krásný víkend, páááá! :-)
Profilova fotka
matonko, tak to je nezvyklé, ale elegantní řešení bytové situace, i když jen dočasně. no hlavně aby vám dětičky qa učitelky nedělali moc problémy.
Profilova fotka
ahojky matonko- tak to je zajímavé poslání. Dělat školnici. Jo s dětma, ale i s těma učitelama to musí být zajímavá práce.. ahoj¨ky miri- máš pravdu, utíká to hrozně moc rychle, za chvilku budou vánoce..a co je to za časopis? Nikdy jsem ho neviděla a nic o něm neslyšela.. jojo, Kubíček je moc krásňoučký klučík.. :-) lenajsek- díky, jsem ráda, že se ti album líbí.. jak se vám všem daří? Co zeuwicka? Dlouho se tady neukázala?
Profilova fotka
lestep: casopis se jmenuje Mamita (zkratka maminka, miminko, tatínek) a vypadá v podstatě stejně jeko všechny ty maminky a betynky aspol. vychází myslím a 2 měsíce a je pro laiky, o graviditě, porodu, kojení, kojeneckém ale i pozdějším věku dětiček, výchově, nemocech.... píšou do něj laici i odborníci a píší se tam věci, za které se můžem podepsat....protože má odbornou garanci. bohužel to se o všech periodikách nedá říct....ptej se v trafice, my ho maminám ukazujem, pač nám chodí výtisky na porodnici a ony si ho pak kupujou.
Ahojky:)tak jsem opět zde:)jen jsme opět omarodily, byli jsme v zoo ve Zlíně, je to tam božský:))) a malej asi prochladl a byli to hrozný 3dny a noci:(pak jsem to samo chytla já, nakonec mamka a teď už i segra a tak si to předáváme pořád dokola:(a jelikož bylo potřeba ještě fungovat, tak jsem vždy odpadávala večer jak za vlast:)jinak teď moje známá zkouší už skoro rok mimi a pořád nic, tak to asi budou řešit uměle. Snad se zadaří, je to už fakt pech, když tak koukám okolo a co slyším, je z toho člověku až úzko, když zásadní věc, kterou by bral člověk jako samozřejmost nejde..jinak se teda konečně pustím do fotek, tak snad si nějaký pěkný z videa ještě stáhnu, hlavně teda ty, co profi foťák normálně nafotí a mi je nemáme vůbec:(teď o víkendu bude mít děda 80 roků, tak ještě chystáme oslavu ale tak nějak celá rodina:)a začnem zítra pomálu péct...no nic, opět popádím, malej pořád kašle, tak jsem raději s ním, protože kolikrát se až jako by dusí:(tak se všechny moooc opatrujte a opět se brzo ukážu:) jo a ten nápad udělat album s fotkama nás všech je super, to bych se klidně přidala:)co říkáte?????
Profilova fotka
Ahojky,zdravím po dlouhé době všechny.Byli jsme ještě na chatě užívat posledního sluníčka. Teď malý marodí - nějaká střevní viróza,nestíhám prát... :-| - holkám těhulkám držím palečky,ať vše probíhá tak,jak má :-) - matonka: hodně štěstí v nové práci,já jsem učitelka,tak vím,co myslíš.Ještě k tomu učím na zvláštní škole. U nás se školník taky dost naběhá. - lenajsek: koncem měsíce jsem pozvaná do Brna ke kamarádce,její skoromuž tam trénuje brněnské hokejisty.Tak jsem zvědavá,pojedeme s Nikolasem pendolinem.V Brně jsem byla jen jednou na veletrhu.Doporučíš mi nějaká pěkná místa,která stojí za to vidět? - zeuwicka: tak už konečně chodíme na nočník.A opravdu si začal říkat sám,ze dne na den,jak všichni říkají.Tak mám velkou radost.Jenom ještě venku čůráme na holčičku,protože to viděl u stejně staré holčičky. Zatím se mějte.Petra
Profilova fotka
Jé ahoj holky, pamatujete si ještě na mě?Já jsem nějak přesídlila na koníka a úplně jsem na Vás zapomněla, to jsem ale ostuda, docela mě překvapilo, že je tu pořád živá diskuze, tak to já budu nakukovat častěji x-) Katka
Profilova fotka
Keti: to víš, že si tě pamatujem... ;-) se mi zdálo, že jsem tě zahlédla na koníkovi... V jakém jsi týdnu? Miri: o tom časopisu jsem neslyšela, ale kouknu po něm... ;-) Matonko: to je fakt zajímavé zaměstnání... Kraserko: zrovna dnes jsem si na vás vzpomněla, jak se asi máte... Nech Kubík nezlobí... ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko! spetra: ahojky, dneska jsem přesně 9tt, měla jsem ze začátku nějaký problémy, tak jsem si poležela v nemocnici, ale už to je snad všechno v pořádku, jen do práce mě nechtějí pustit, naštěstí se moje prce dá dělat z domu tak mi to zas tak moc nevadí. ;-) Teda pěkně dlouho jsem tu nebyla, budu vás muset časem dočíst abych byla trochu v obraze x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jé, tady je zase příspěvků.. :-) Kettinko ahojky, to jsu ráda, že už je Ti s mimsíekm líp, a snad už žádná nemocnice nebude, až do porodu! Taky máš nějaký albíčko na koníkovi? Kdyžtak se mrknu.. Petuli, to je mi líto, že má malý nějaké střevní potíže... :-( Snad bude co nevidět líp! ;-) A co se Brna týče, je otázka, co chceš vidět, já osobně bych asi zašla na Špilberk, když už ne dovnitř na nějakou výstavu, tak aspoň mrknout na něj zvenku, mně osobně se Špilberk moc líbí, i ta velká zahrada pod ním, je z něk krásně vidět Brno, a celkově ten hrad je pěkný, už je hodně velká část opravená. Ve středu města je krásná stará radnice, kde je výstava rybiček, a je tam v průjezdu pověšený brněnský drak a kolo (www.ticbrno.cz). Pak bych se šla podívat i kolem Petrova - krásný gotický kostel, nebo bych zajela do Zoo v části Bystrc, nebo na přehradu, taky v Bystrci, nebo jestli chcete i něco nakupovat, tak nákupní centra Vaňkovka ve středu města, nebo Olympia, Shopping Park (část Modřice), nebo můžete jít i do kina ve středu města (Velký Špalíček), nebo v té Olympii (www.palacecinemas.cz), nebo jestli chcete do přírody, tak mezi Bystrcem a Kohoutovicemi je obrovskej les, říká se tomu údolí oddechu, a je tam kopec Holedná, tak tam je taková obora, kde jsou divoký prasata (za plotem, netřeba se bát), i kolem té přehrady je spousta lesů... nevím, na co konkrétně byste se chtěli podívat, možná kdybys mi řekla co byste chtěli, třeba bych poradila víc... nebo se ještě můžeš mrknout na stránky Brna, www.brno.cz, třeba by Tě tam něco zaujalo... Ve středu města je spousta pěkných staveb, kostelů, náměstí.. tak snad vás něco zaujme.
Profilova fotka
Zeuwicko ahojky, v Zoo Lešná je vážně krásně, jsme tam byli s Radkem před 2 lety v létě, na výletě, a hrozně se nám tam líbilo, určitě se tam podíváme ještě jednou, nádhera. Mají to super vyřešený, to prostředí nemá chybu. A není to nijak daleko, aspoň ne pro nás, a pro Vás taky moc ne.. věřím, že jste byli nadšení. Snad se malej brzo uzdraví! To chce asi papat vitamínky, s tímhle počasím, kdy je ráno kosa a odpoledne vedro, člověk neví, jak by se oblíkl, to je děs... jinak držím té známe palečky s tím umělým oplodněním, aby měla hodně sil a pevných nervů, a hlavně podporu partnera... je to hodně náročný, vím o čem mluvím. Zvlášť, když se nedaří hned. Ale my to jednou prolomíme, a pak se taky budem radovat! :-) Zdravím všechny, mějte se krásně, a krásnej pohodovej víkend! Lenča ;-)
Profilova fotka
Keti: držím palečky nech už je vše v pořádku.... Já v Lešné nebyla ani nepamatuju... (pocházím kousek odtud). ale hned za rok se tam i s kočárkem chystáme.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj, lenajsek: děkuji za vyčerpávající odpovědi.Budu mít s sebou malého,takže asi na zvířátka do zoo a do obory,pak do nákupáku a na ten Špilberk bysme s prckama taky mohli.Také asi budeme muset jít na hokej,podívat se,jak hraje Brno.Kdybych jela sama,určitě bych chodila spíš po památkách.Jsi moc hodná.Už se tam moc těším. :-) - všem těhulím držím palečky,ať vše dobře probíhá.
Ahojky:)tak se opět hlásím:)a opět zas na pár dní dopředu. Noťas byl teď na pár dní u známých a dnes opět pofrčí s manžou na služebku, tak ještě že je počítač druhej:)ale ten nemám nahoře v domě a tak je to prekérka:( petula.cerna-no hurááá, tak to jste šikulky:)malej pořád čůrá na holčičku:)ako teda jak měl průjem, tak se pokadil vedle, nestihl to na nočník a od té doby má nějakou depku a kadit na nočník nebude ani zaboha, prý to chce čas, ať to zpracuje...doufám, že už je malej v pohodě!Jinak se chci pochlubit, mám z toho strašnou radost:)známá (dřív super kámoška)porodila holčičku:)ale ...první těhu nedopadlo, miminko jí v 39týdnu umřelo a to byla už v porodnici, dr se něco nezdálo a ta naše super nem. a dr v ní to nechaly zajít tak daleko:(sama za nima chodila, že něco není v pořádku a oni pořád že je a ráno na utz začal poplach:(pak se od nás všech distancovala a když se to stalo i podruhé, tak nás všechny nenáviděla. I přez to přeze všechno jsem šťastná, když jsem se teď dozvěděla, že potřetí už to vyšlo:)jen to nemám komu říct.. Jinak doufám, že se vám všem moooc daří a máte se moc dobře:)Užívejte sluníčka(prý teď by mělo na nás 2dny vykouknout)a pak samo všem krásný víkend!Já budu tesknit nad fotkou:)tak se všechny opatrujte a já jdu vzbudit muže, ať mu ještě neujedou:)mějte se hezky, P.
Profilova fotka
Ahoooj holky ;-) tak se zase jednou hlásím :-) ketti: moooc gratuluju k těhu, držíme palečky, aby bylo všechno v pořádku a šťastná maminka si mohla pěkně užívat rostoucího bříška ;- Já si prakticky proležela první trimestr, pak konec druhého a třetí, byla jsem z toho na mrtvici, ale stálo to za to. Ty první týdny s miminkem jsou fakt vyčerpávající, kolikrát jsem si říkala, proč jsem vlastně to mimi chtěla, ale pak se to zlepší, a když se na Tebe ten malej prďolka poprvý usměje, okamžitě mu vše odpustíš :-) Teď už je s Kubou sranda, pokud teda nemá hysterák, co nejde zastavit, předvádí takový záchvaty smíchu, že se mu s manžou smějem taky. V sobotu nám už budou tři měsíce, letí to hrozně, máme už 63cm a 6550g :-) spetra: plínku s auťákama jsem ještě pořás nesehnala :-( :-D Jak se máte? Už se Ti to blíží, viď?
Profilova fotka
kryserko: ta plenka je lóňský model, takže už mají jen někde zbytky... my ji taky nemáme... ;-) no už je to za dveřmi, do 3 týdnů mi snad už bude kňourat ;-)
Profilova fotka
spetra: Týýjo, moc držím palce, pěkně to uteklo, viď? Přeju Ti moc, ať máš lepší porod než já ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?