Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahojte..zdravím všechny zaneprázdněné dubňačky.. zeuwicko: snad uz bude malý brzy v pořádku..Jsou o patálie,ale snad bude vše ok.. ivulko: mrzí mě to s těma prstýnkama.Také jsme si je kupovaly v Brně,ale v rotaxu, tak snad budou v pohodě.. Kryserko: drž se,ať je malý v pořádku. :-)
Profilova fotka
tak jsem ten příspěvek odeslala dří, než jsem ho stihla dopsat.. Miri- to je fajn, že jste si užily svatební cestu..Jen tak dál.. veku se ná nějak kazí počasí, ochladilo se a vypadá, že bude pršet.. Jak se jinak máte?Co je u vás nového? S výměnou dokladů je to někdy fakt o nervy..Včera jsem to absolvovala s manželem.Bylo to celkem v pohodě. I mě se podařilo vše rychle vyřídit..Tak občanku snad do třech týdnů budu mít..Konečně po třech letech budu mít občanku s titulem.Kyž jsem si jí dělala po změně trvalého pobytu, tak jsem neměla sebou diplom.. Fotky budeme mít v pondělí vyvolané. Moc se na ně těším..Teď budeme absolvoa veškeré návštěvy,které jsme slíbily.Bud to fuška..Ale těším se,až se se všema potkáme a připomeneme si tu atmosféru svatebního dne.. :-)
Profilova fotka
hezký večer přeji, v práci mám takový fofry, že se nestíhám podívat ani na mejlíky, natož sem... :-( Musela jsem se podívat na toho modrýho koníka, o kterým píšete, protože jsem absolutně nevěděla, co to je... Tak už jsem poučená.. :-) Já ty stránky asi ještě dlouho nebudu potřebovat.. I když o slovu "dlouho" se dá polemizovat.. Lestep: já jsem si taky nechala zapsat titul až po 4 letech... Nechtělo se mi nic měnit. ;-) Miiri: ta svatební cesta musela být opravdu nádherně romantická. Hrozně vám závidím. Ve Francii jsem ještě nebyla, tak doufám, že se tam někdy podíváme 8-) Ivi: ty prstýnky jsou fakt síla. A ještě za tolik peněz. Já mám svůj taky trochu poškrábaný, ale jen ze spodu, tak to moc neřeším. Ale na to, že ho nosím ani ne 3 týdny to je celkem síla.
Profilova fotka
Ivi: s těma fotkama je to síla. Kde sis je nechala vyvolat? Abych nedopadla stejně... Ještě je sice nemám vytříděný, ale jednou mě to stejně čeká... ;-) zeuwicka: doufám, že ráno bude malýmu zase líp. Držím pěstička :-) :-) Lenajsek: já ještě nehtíky mám, nechala jsem si je doplnit a líbí se mi. Konečně mám pěkný nehty... Ale je to hlavně tím, že už u našich nestavíme a netaháme cihly, nehážeme maltu apod... A jak se jinak máš? splňuje manželský život tvoje představy?
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pátku, poslední pracovní den! Včera jsme si byli sednout s kamarádem co nám na svatbě točil na video a jeho manželkou, a s druhým kamarádem a manželkou, co taky byli na svatbě, tak jsme pokecali, prohlídli fotky, a zahráli si ty šipky, na který přo svatebním veselí nezbyl čas... Takže jsme šli spát o půl druhé ráno.... :-D Zatím dobrý, ale horší to bude po obědě, to tady u toho PC asi usnu... Miri, takže to jste toho fakt pochodili hodně, a jak na Tebe Paříž působila? Já jsem byla akorát v Římě, v Paříži ne, a nevím právě, jestli by se mi tam líbilo... Ale Vy jste byli asi spokojení, co? Týjo, vysedávání po kavárnách by se mi taky líbilo.. jen bysme se asi nedoplatili, Radek kafe nepije, takže by si dal pivo, a to by stálo majlant.... :-| Holky, dívala jsem se včera pořádně na svůj prstýnek, a mám normálně trošku odřenou tu lesklou plochu toho zlata, hned u jednoho ze tří kamínků! Asi tím, jak se mi ty kamínky občas otočí dolů, tak jsem možná vzala za kliku, a trošku se to odřelo, ale to je teda fakt síla, nevím, jak to s takovou bude vypadat za rok, ne tak za deset let! A to přitom s tím prstýnkem nedělám žádnou manuální práci, jen ho mám prostě na sobě, a umývám s ním nádobí... ale to je normální, ne? Tak já teda nevím... :-| Lestep, tak to je fajn, že budete mít fotečky... taky jsem se hrozně těšila. Určitě budou krásné! ;-) Taky nás čekají ještě nějaké návštěvy, tak budeme vyprávět jaké to bylo... pořád je to čerstvé, a pořád to prožívám, a občas se mi o svatbě zdá, jak jsme tam byli... doufám že takhle barevné a živé vzpomínky zůstanou hooodně dlouho. Páji, jak se mám? No krásně... já žádné představy neměla, nemyslela jsem si že se v našem společném životě něco změní, ale cítím, že máme trošku jiný vztah, takový lepší, a jakoby jsme víc stmelení dokupy.... možná si to namouvám, ale myslím že je to trošku jiný. Takový lepší... :-) Tak uvidíme, jak to bude dál, pořád je ještě těžko soudit, jestli se něco opravdu změnilo, je to krátká doba... po roce si povykládáme... :-)
Profilova fotka
lestep: Leni, to si sebou musím vzít diplom, abny mi tam napsali titul, jo? No ještěže jste to tady napsali, já bych si borka vyrazila bez něj. Já si ho teda ani na občanku dávat nechtěla,a ale Vašek mě přesvědčil, že když už jsem se kvůli tomu tak dřela, tak ať si ho tam koukám dát, tak si ho tam teda dám, no :-D
Profilova fotka
je to fakt, Lestep díky, mně by taky nenapadlo sebou tahat diplom :)) kryserka: no ještě ne, až na podzim, teď potřebuju dochodit do srpna, a´t pak můžu v klidu atestovat, tak kdybych náhodou zůstávala na rizikáči, ať to nehrotím. zatím papám folátek 8-) a "žiju zdravě" Lenajsek: no já Paříž miluju, jsem veliký frankofil. už jsem byla poněkolikáté, mám to tam moc ráda. v Ŕímě jsem ještě nebyla. to bych taky ráda. Petra jsem sebou brala do paříže poprvé a jemu se to líbilo moc, zná i řím a říkal, že se mu líbilo více v Paříži, která je cituji: "více pro oko". mně baví i historie hodně, takže mám ty věci spojené s historickými příběhy. což mi vyhovuje. Ale nakonec musíme oba konstatovat, že ještě více než paříž se nám líbily ty zámečky na Loiře, kde byl oproti paříži božský klid. nicméně obojí vřele doporučuji. jen řteba trefit pěkné počasí :-S no leze to do peněz, to víš, kafe, pivo, limča i vínko, vše 4-5 éro kdekoliv. petr se ohromně bavil nad tím pivem, oni jsou vinaři a piva ti nalijou max 250ml. takže vlastně malé pivko za 100KĆ. no ale řekli jsme si, kdy jindy si užít, než na svatební cestě, tak jsme se dle toho zařídili.
Profilova fotka
Jé, holky já už se taky těším na sv. cestu x-) S "posvatebním obdobím" to mám podobně jak Lenajsek. Taky jsem nečekala, že se po svatbě něco změní, ale ono fakt jo... :-N A je to "lepší!" fakt se cítíme tak nějak ztmelení nebo co. To pohádkový období máme sice už za sebou, nějaká ta výměna názorů už proběhla, ale pořád jsme takoví "nakopnutí", tak jsem zvědavá, jak dlouho nám vydrží tohle :-) Fotky jsme nechali dodělávat u jinýho fotografa, než nám dělal první várku (tu právě zadávala naše fotografka) na Rašínové (od Jakuba směrem na Svoboďák), Ale fakt si nemyslím, že by to bylo tak hrozný, paní nám to nakonec předělala a říkala, že kdybysme si donesli hnedka vzorek, bylo by to bez problémů... Taky říkala, že se nám líbí logicky ty fotky, co jsme měli jako první, že kdybysme měli nejdřív tak upravený, jak nám to udělali oni, tak by se nám nejspíš nelíbily ty druhý... A to má asi pravdu... Upřímně by se mi nejvíc líbilo něco mezi tím... :-N Prstýnky už neřeším... Mira ho má sice obouchanější, ale to asi k tomu zlatu patří... Ale po jednom dnu nás to fakt zaskočilo!!! Ten můj už je taky trochu podřenej a kolega má ocel a i ta už po roce trochu trpí, takže to si člověk asi nevybere... :-|
Profilova fotka
Miri, Paříž se mi taky líbila!! Byla jsem celkem zvědavá na Eiffelovku... Jsem si říkala, že je to hnusný železný monstrum a kýč... Ale upřímně, když jsem pod ní stála jsem cítila, že z ní něco dýchá... A že holt má ducha toho technickýho pokroku, který prostě k 20. století patří... Tak jsem musela nakonec smeknout. 8-) Taky bych ráda do Paříže ještě jednou.. byli jsme tam jen na tři dny a to fakt uteklo! Ale doporučuju, pokud jste trošku dobrodružný povahy, jet tam na vlastní pěst. My koupili zpáteční letenky za nějakách 1500 (a teď už to jde i levněji!), objednali a zaplatili přes net 2 noclehy ve Formuli1 (pokud se nechcete válet u hotelovýho bazánku a využívat na hotelu fitness a welness studio, což Formule nemá, ale stačí vám jen mít, kde složit hlavu a věci, je to luxusní!), dali jsme 40 eur za pokoj se snídaní za noc a na metro jsme to měli cca 200 metrů. :-) Fakt pohodička. Vyšlo to cca o polovinu levněji než s cestovkou a to tam s námi ve stejným letadle byli lidi, co to měli koupený jako zájezd... Neměli tam ani delegáta... =-)
Profilova fotka
miri: tak to vám budu držet palečky, já akorát touhle dobou před rokem začínala brát poslední platíčko, pak jsem taky baštila listovku i calibrum, vzhledem k náročnému zaměstnání jsem to nechtěla ponechat jen tak a asi to mělo něco do sebe :-) přeju krásný víkend holky ;-)
Profilova fotka
Ivi, 100% s tebou souhlasím, hotel dnes už rezervovat přes net není žádný problém a pak si můžeš dělat co chceš a kdy chceš a n to je na cestování krásné. a do Paříže člověk ani dobrodruh být nemusí, stačí umět alespoň anglicky a neztratíš se. s Eifelovkou je legrace. já si o ní myslím něco podobného, a Petr, když ji prvně viděl od vítězného oblouku řek: jééé :-( ta je malinká... akdyž pak stál na ní, tak se jí omlouval 8-) já vám taky přeju krásný víkend, já už zase trčím ve službě. ale leje jako z konve, tak to sand ani tolik nevadí
Ahoj, tak se tu zas po dlouhé době hlásím. :-) Přečetla jsem si, že diskutujete o Paříži. Dám vám odkaz na CK, která zařizuje zájezdy snad každý druhý týden do Paříže, Říma a nejen to... Hlavně si myslím, že je rozumná cena. http://www.plustour.cz/base.htm Můj manžel je řidičem autobusu, který jezdí na zahraniční zájezdy. Proto jsem měla možnost se podívat i do nádherné Paříže, kde mě vlastně před rokem požádal pod Eifelovou věží o ruku, no co dodat byla to nádhera. Jinak první den co jsme přijeli k Eifelovce, tak jsem z ní nespustila oči!!! A samo, že ten můj se mi smál, protože tam je vlastně pořád :-) Jinak tato cestovka má vše naprosto do detajlů zařízené. Takže se nemusíte bát, že by jste třeba neměli delegáta :-D A můžete si vybrat jestli se chcete na zpáteční cestě vykoupat v německém Amberku nebo jet hned domu. Mají tam i nabídku do Eurodisneylandu, ale bud pojedete v rámci programu tam nebo na zámky(Fontainebleau a Versailles) my jsme si vybrali zámky, ale letos pojedeme do Disneylandu sice to není moc levný, ale na to, že tam budeme celý den a všechny atrakce jsou v ceně je to super. Přece jenom jsme zatím dva a alespoň někdy se vyhodíme z kopýtka. Slyšela jsem, že i starý suchar se tam zabaví :-D Tato cestovka je sice z Nového Boru, ale zařizuje zájezdy z celé ČR, takže od ní jede pokaždé 9 autobusů vud do Paříže nebo do Říma. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooj :-) Máme tady 1. malilinkaté výročí - 1 měsíc po svatbě :-) :-) :-) Všem , co se vdávaly 19.4. vše nej :-D
Profilova fotka
Jééé :-) To mi ani nedošlo! x-) Parádička. Tak vše nej! 8-)
Ahojky:)halooo holky, kdepak jste všechny? Já to v pátech chytla od malýho asi, protože ten už byl naprosto v pohodě, tak prej je to spíš ze vzduchu:(so, ne už bylo skoro dobře a dnes opět horečka a záchod je můj:)))no už je trochu líp léky zabraly ale 2.h zpět jsem byla ráda, že žiju....přeji všem k výročí:))))tak já jdu zas trůnit:(mějte se:)
Profilova fotka
zeuwicka: u vás nemůže být chvíli klid,viď? já si dnes vyzvedla novou občanku a málem se podepsala svým rodným příjmením.Ale mám v ní zapsaného malého i manžela.Ve středu mě čeká řidičák,a ještě banky.Zase trochu lítání,ale to nejhorší už je zařízené. Přeji hezký den,papa :-)
Profilova fotka
Holky, kapánek nestíhám, ale dočtu vás a pak odpovím... krásný den všem!
Profilova fotka
ahojky :-) ani se mi to nezdá, ale za chvilku to taky máme měsíc od svatby... ;-) A hlavně si vůbec nepřipadám jako manželka... ;-) majilko: Nikdy mě nenapadlo, jet to Disneylandu, ale asi o tom začnu uvažovat. Máme teď hodně velkých vydání, tak nevím, jestli by jsme na to našetřili penízky. Kryserko: tak co malý Kubík, pořád je to v pohodě? Petula: To koukám, že sis už vyzvedla novou občanku. Já bych ji měla mít ještě za cca 14 dní. A až ji budu mít, tak začne to druhé kolo obíhání různých úřadů a institucí... :-|
Profilova fotka
ahojka, taky vás zdravím po dlouhé době. my ještě týden budeme čekat na občanku, pak můžu řešit ostatní a včera jsme měli 8. výročí, tak jsme v takovém počasí vyrazili na nákupy, tam se zabavil chvilku i malý :-D
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) paaaja111: Držíme se, jak můžem :-D Zrovna dopoledne jsem byla v poradně, jsem z toho nějaká zmatená, minule mi říkal, že tipuje tak dva týdny a dneska mi řekl, že jsem zaléčená tak, že to jen tak nebude, že nakonec budu ještě přenášet, tak nevím nevím, co si o tom mám myslet =-) Jinak prý máme počítat, že malej bude mít tak 4 kila, a já se fakt snažila hlídat, sama jsem přibrala 7 kilo a stejně v bříšku pěstuju obříka, nechci vidět ten porod....... :-x
Profilova fotka
Miri, týjo, to jsou pálky.. ale je fajn, že jste jeli tam, kde se vám to líbí, a do země, kterou miluješ.... my to s manželem takhle máme s Chorvatskem, pevně věřím, že se tam když ne letos, tak příští rok zase podíváme, a ne na týden, ale třeba na 14 dní... :-) Majilko, tak to je krásný, že Tě manžel požádal o ruku pod Eiffelovkou! A je fajn, že jezdí takhle po světě, aspoň ví, kde je co zajímavýho, a má přehled... a Ty můžeš jezdit s ním. Tuhle CK neznám, ale mrknu se na její zájezdy podrobněji, třeba nás něco zaujme. A všem, co mají "výročí", nebo měli, gratuluji! ;-) My na naše první měsíční "výročí" spolu nebudeme, manžel jede s chlapama na akci na chalupu, a já si se svědkama užiju Brněnskou muzejní noc, kdy jsou všechny vstupy do muzejí zdarma, a jsou tam i doprovodný programy, a tak... takže pohoda. Ivulko, tak to je fajn, že máte posvatební období podobně jako my... že se něco změnilo k lepšímu, a jste pořád tak trochu v euforii, držím palce, ať vám to vydrží co nejdýl! My jsme měli už malou hádku, jak jinak než kvůli blbosti, ale naštěstí byla zase rychle pryč. Kryserko, to je něco s těma dr, pokaždé řeknou něco jinýho... a malej je teda obřík, tak snad vše proběhne v pohodě! Zeuwicko, to je mi líto, že Tě ten bacil taky postihl, snad se ho brzo zbavíš! Holky, vůbec se držte, v tomhle šíleným počasí a té kose je to hned, zvlášť, když byl tak krásnej víkend (aspoň u nás), a opalovali jsme se! Andreo, gratuluju k osmýmu výročí! To je už teda něco! ;-) Jen tak dál! Dneska jdu vyřizovat zdravotní pojištění, občanku dostanu až kolem 12/6m takže si ještě počkám... manžela bych tam měla mít taky zapsanýho, a on mě. Tak se těším. Pěkný den všem přeji! ;-)
Profilova fotka
kryserka: já také přenášela,10 dní,už jsem měla zkalenou plodovou vodu. A malý měl 3,8kg. Taky jsem se bála porodu,ale všechno proběhlo hladce,hodně jsem cvičila a chodila. ;-) Dobře to dopadne,uvidíš. Jinak zítra dostaneme svatební dvd,tak se moc těším,na jednom je vše originál nesestříhané a na druhém je to sestříhané s hudbou,dělala na tom manžovo sestra,i to natáčela,tak jsem moc zvědavá. ;-) A ještě oběhávám ostatní úřady s novou občankou,tak se také těším. :-|
Profilova fotka
petula: mě spíš štve to, že mě nejdřív vyděsí, já tady plašila, všechno chystala a tak, teď doufám, že mě moc dlouho přenášet nenechají, aby malej nakonec neměl 5 kilo :-( No kdyžtak to zkusíme trochu urychlit :-D Jéé, tak to budete mít hezké pokoukáníčko ;-) Já dnes jedu vyzvednout fotky, co jsem nechávala přidělat pro maminky, je to 200 fotek, nechala jsem to udělat v kvalitním fotolabu, tak snad budou hezké jako ty originální :-) zeuwicka: Hodně na vás myslím, už jste v pohodě?
Profilova fotka
Petuli, ať se DVDčko líbí! Já z něj měla velkou radost, taky ho máme od kamaráda podbarvený hudbou, a byla jsem úplně naměkko, když jsem to viděla. Včera jsem byla na té pojišťovně, dali mi rovnou novou kartičku, tak super. Kryserko, držím palce, ať malej není obřík... :-) A to je fajn, že už máš hotový fotky pro maminky. Já pořád nic, není čas... o víkendu na to musím sednout. Nechala jsi jim udělat všechny fotky od fotografa, nebo i ty amatérské? Nebo jsi nějaké fotky vybírala?
Profilova fotka
nechala jsem udělat pro každou 100 fotek od fotografa, taťka taky fotil, takže momentky doma mají. Jinak sjem trochu zklamaná, ty barvy se taky nedají srovnat s těmi originál, přitom jsem za to dala fakt hodně peněz :-(
Profilova fotka
kryserka: my máme taky jiné barvy na přidělaných fotkách než na originálu,je to vyvolané přes cd.Ještě dostanu asi 300 fotek,co fotil strejda,tak jsem zvěavá,ještě jsem to neviděla. Dvd se povedlo,je to pěkné,chtělo se mi taky brečet až teď,po shlédnutí,při obřadě nic,ani slza.A to řvu u každého filmu a na svojí svatbě nic. Tak se opatrujte a hezký víkend.Petra :-)
Profilova fotka
Mně dorazily fotky včera se zpožděním, tak jsem to hned naházela rodičům do jejich albíček menších a kvalita je asi trošičku jiná, ale že bych pouhým okem, když nemám vedle sebe ty originály něco poznala, to určitě ne. S fotkama jsem spokojená, s cenou méně ]-( , tiskla jsem pro 3 rodiče a ještě 100 momentek, ale s tím se počítá ;-)
Profilova fotka
petula: taky jsem to měla přes CD, no, pak chceme právě ještě udělat nějaké ty momentky, tak to zkusím odnést jinam, uvidíme, jak to dopadne :-)
Profilova fotka
Tak to jsu zvědavá, jestli taky budu mít přidělaný fotky s trošku jinou kvalitou... A ta cena taky bude slušná, za tolik fotek, no to ani nechci vidět. Uvažuju, že bysme nechali přidělat jen fotky od fotografky, a dáme všem to CD s amatérskýma fotkama, ať si každej udělá třeba fotku, jak bude chtít. Jinak kdybysme měli každýmu nehávat dělat i amatérský fotky, tak se fakt nedoplatíme.
Ahojky:)tak se hlásím, že jsme už zdraví a v pohodě:)včera konečně bylo dvd, tak jsem si to hned přehrála a úplně jsem byla v šoku, že mě nikdo neupozornil, že chodím jak kačena:))))tak jsem se mou chůzí v uličce k ženichovi pobavila, no asi to jak jsem šaty musela furt držet(vadil mi dole kruh a furt jsem za něj zachytávala špicí od boty)ten celkový film a i obřad jsem neobrečela ale pak udělal jen sestřih-fotky nás dvou a vybrané záběry a perfektně to podbarvil hudbou a když tam byl záběr na mě, jak jsem řekla ANO, no řvala jsem jak želva:)))jinak fotky ještě stále nejsou upravené, tak že stále ani jedna vyvolaná:(jej teda jak já vám závidím(v dobrém:)))ale muž mi na to řekl, takhle už se jen mrkneš a nebudeš pořád listovat, protože už je máš stejně okoukané z počítače:)tak že stále čekám, až si muž udělá chvilku a taky až mě naučí, jak ty fotky trošku dát dokupy a hned se teda vrhnu na albíčko:)))tak se zatím všechny opatrujte...přeji hezký víkend

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?