Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
zeuwi: no už jsem si říkala, jestli pořád trávíš dny na hajzlíku, že tu nejsi ;-) K těm fotkám, v počítači to stejně není ono, papír je papír, jak jsme je seřadili do alba, musela jsem si je každý den prohlížet, i několikrát :-D
Profilova fotka
Zeuwicko, tak to je fajn že už máte DVDčko... já taky trošku kulhám, ale o tom vím... naštěstí to v těch šatech nebylo moc vidět, ale je tam vidět, jak jsem se v nich ze začátku neuměla pohybovat do schodů, jsem několikrát zakopla.. no fakt jsme se u toho DVD dobře bavili. A gratuluju, že jste už zdraví! Kryserko, taky mám radši fotky v albu, a těším se, jak ty fotky co jsou zatím j digitální podobě v PC, necháme vytisknout, a dáme do alba... ráda listuju a prohlížím tím albem. Má to svoje kouzlo. Holky, pěkný nedělní večer přeji...
Profilova fotka
Dobré ráno paní :-) Já se musím někde svěřit a fakt nevím, jak jinak to udělat, než vám tady. Mám zpoždění :-N My teda chtěli s manželem až tak na podzim, máme v pronájmu garsonku... A to s mimiskem nejde, ale aspoň nás to bude tlačit a konečně se k něčemu dokopem :-p Jééé teď ráno jsem si dělala test a mám dvě čárky!!!! Já se asi zblázím :-D Tak uvidím, co mi řekne paní doktorka, hned se objednám! :-)
Profilova fotka
lenajsek: přesně tak, má to své kouzlo, te´d se chystám probrat pár foteček od kamarádů, aspoň z toho, co máme, nechám přidělat taky pár do alba, dám to za ty profi, ať máme pěkně zmapovaný celý den :-) ivullko: Velká gratulace ke // ;-) Mod držíme s pupíkem palečky, ať je všechno OK. Víš, je určitě lepší, že se to povedlo trošku neplánovaně, než abyste se pak snažili a nešlo to, takhle to máte bez stresování. A mimi se vám narodí hezky na jaře, tak to bude super ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, po dlouhé odmlce. Mám fofry, musim se učit na zkoušku v práci. Ale snad něco pozitivního, dohadujeme byt a vypadá to slibně. x-) ivulla: moc gratuluji, i když neplánovaně, tak držím palečky!
Profilova fotka
matonko: tak moc moc držíme pěstě, ať byteček klapne a ať s tím je co nejmíň starostí ;-) no a ke zkoušce taky hodně štěstí ;-)
Profilova fotka
zdravím všechny.. matonko: držím pěsti,ať jde učení i shánení bytečke.. kryserko: jak se daří? držíte se ještě? ivulko: velká gratulace..snad bude vše ok..také držím pěsti.. lenajsek: nám se s manželem také moc líbilo DV,ale trochu jsme se nasmáli. V některých částech, co jsem se měla zavěsit já do manžela, tak se zavěsil on do mě..vypadá o fakt perfektně..smáli jsme se jak malí jardi.. fotky na papíře jsou mnohem hezčí než na PC. Mají prostě svoje kouzlo.. zeuwicko: to je dobře, že už jste v pořádku..držím pěstiˇjen tak dál..s tím dvd si nedělej hlavu..každý máme nějaký nešvary, který třeba děláme ani o tom nevíme..někdo se blbě tváří, jiný si zase pořád upravuje vlasy..holt nejsme profesionálové..
Profilova fotka
Ivulko, gratuluji, to je paráda. přeju, ať vám to pěkně všechno dopadne :-D
Profilova fotka
Ivullko: moc gratuluji, tak to je super. Skoro to vypadá na první svatební noc :-) :-) Ať vše vyjde ;-) Já se taky musím pochlubit, od včerejška jsem teta krásnýho kluka Dominika :-) Bráchovi se fakt povedl :-) Hned jsem dala fotečku do albíčka, aktuální fotečka půl-denního človíčka... ;-) Zeuwicko: to je super, že už je Vám líp. Když jsem já viděla s mamkou a ostatníma svatební video - naše domácí amatérské a nenestříhané, měli jsme takový záchvaty smíchu, div jsme si neucvrkli do kalhot :-) :-) Já zase pořád při líbání šahám ženichovi na hlavu a jakoby si ho "přidržuju".. :-D Nebo jak si pořád vytahuju šaty nahoru.... :-) Fotečky nemám doteď roztříděné, doufám, že se k tomu taky někdy dostanu...... Dneska máme první výročí - první měsíc od svatby a ještě k tomu další naše soukromé výročí - termín seznámení :-)
Profilova fotka
Holky ahojky, všem kdo má dneska měsíční výročí gratuluji... dneska je hodně práce, tak se stavím až později.. krásný den všem! Ivulko... týjo, tak to je super!!!! To je jak z pohádky!!!!!! :-D Pak písni co Dr!! Potichu gratuluju... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, teda koukám sem a ani mi nedošlo že je dneska už 26., strašně to letí :-D Ivi, gratuluju ;-)
Profilova fotka
Matonko, držím palce na byteček, ať to dobře dopadne! Leni, to je jasný, že nejsme profesionálové, jsme to prostě my, a proto je to tak kouzelný.... :-) A souhlasím, fotky v albu jsou NEJ. Páji, já si ženicha taky přidržuju, jak na té fotce při obřadu, stylem "pojď sem..."... :-D A neboj, nejseš sama kdo nemá roztříděný fotky, mně zbývá ještě jedno CD od taťky, a pak to každýmu vypálit, a konečně zajít do fota, nechat udělat fotky od profesionálky... NO jo Kryserko, jak se daří, bojíš se? já bych se asi hodně bála... ale na druhou stranu bych se asi už nemohla dočkat.
Článek se načítá
Profilova fotka
paji, tak Dominiček je teda opravdu povedené a krásné miminko...gratulace rodičům i tetě :-N
Ahojky všem:) teeeeda, to jsou novinky.)ivula-mooooc gratulací a ať se vám daří:) pajo-teda ten je nádhernej:))))normálně se trošku podobá našemu joudovi, když byl mimi:)))))) matonka-držím pěstičky jak ke zkouškám, tak k bytečku:)já se taky musím pochlubit, koupily jsme autíko a tak si jezdíme po vejletech, se starým už to bylo o strach...no dvd musíme dát předělat, nevím kde to pán našel ale mi se opravdu 6,5,nebraly:((((jinak si každej dělal srandu, já totiž při první polibku manžu držela za prso:)))))))))vyloženě jak chlap, pěkně ze spodu a zmáčknout, no tak tohle muž neopraví:(ale co, aspoň je sranda...tak se loučím, letím pro malýho a jdem ven...škoda že sluníčko nesvítí, jen občas ale je nachlup stejný počasí, jak před měsícem:))))tak pá pá
Profilova fotka
lestep, lenajsek: ještě se držím, no, ale nevím, ajk teď budou ta vedra, zítra jdu zase do poradny, už teď mám z tý cesty v mém tmavém autíčku strach, no, ale jinak to odsud nejde.... Jinak strach z porodu, lhala bych, že se nebojím, ale že bych měla nějaký extra velký strach, to nemám, vím, co mě čeká,několik porodů jsem viděla naživo, vím, že to bude bolet a že to bude hodně náročný, tak si to nechci ještě ztěžovat tím, že se budu stresovat. Ty těhu hormony jsou k něčemu fakt dobrý :-) Ale myslím, že veškerou bolest pak malej vynahradí :-) Už jsem asi fakt napsycho, protože dneska se mi zdálo, že už jsem měla malého doma a kojila jsem, byl to fakt živý sen :-D Na něco už se fakt těším, až bude venku, kvůli břichu už se ani nemůžu pořádně vyspat a jsem pořád děsně unavená, něco málo udělám a padnu na gauč :-(
Profilova fotka
Jéé Dominiček je fakt krásnej :-) Už se taky těším! :-N Snad vše bude O.K. Díky za gratulace 8-) Ze svatební noci to nejspíš nebude mezi tím jsem to jednou už měla... A navíc to byl neplodnej den =-) Ale člověk nikdy neví, co ;-) Držím palečky všem s novým bydlením a taky ke všem zkouškám... Uff. Já dělám 19. června přijímačky na navazující Mgr. studium. Tak mi manža řekl, že už tam ani nemusím, ale mám to dálkově, takže je to perfektně načasovaný ;-) Spím teda čím dál míň v poslední době... =-)
Profilova fotka
ivuulko: Já myslím, že dálkově studium v pohodě zvládneš, já si dělala VŠ taky dálkově a paradoxně na tom byly nejlíp holky, co byly doma na mateřské, taky si to nejvíc chválily a byly to ty nejlepší pohodářky ;-) A buď v klidu, nám se mimi taky povedlo, když jsem si myslela, že se nám povést absolutně nemohlo :-D
Profilova fotka
ahojte. tak dominiček se jim oprau povedl. Velká gratulace..Také se těším, až bude naše mimi takhle krásné..Nějak jsem se Vám nestihla zatím pochlubit.. Po minulé zkušenosti jsme to nikde zatím moc nešířili..Tak doufáme, že vše dopadne dobře a narodí se nám zdravý dítě.. :-) letí to..měsíc už je pryč.. :-o kryserko: snad už se ti brzy uleví a kubíček přijde na svět, co nejlépe.. také mám zážitky, co jsem viděla porody..každý je tak nějak jiný..uidíme, jak se nám zadaří... :-)
Ahojky:)lestep-mooooooooc velké gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:))))))hodně štěstíčka přeji:)!!!!!!
Profilova fotka
Týýýjo... Leni, takže jseš těhulka? No to jsou věci... tak moooc držím palečky! ;-) A gratuluju! No týjo, tady je to nějaký nakažlivý... ;-) Tak třeba taky od vás něco chytnu... :-D Kryserko, jak jsi dopadla v poradně? Je mimi v pořádku? A řekli něco bližšího? A určitě miminko tu bolest vynahradí... držím palce, ať jde vše jak po másle! ;-) Ivulko, držím palce na přijímačky na Mgr., ať to dobře dopadne! A dálkový studium si myslím že se dá zvládnout, pokud jseš šikovná, a to určitě jseš.. ;-) Zeuwicko, psala jsi že začátkem týdne sluníčko nesvítilo... teď svítí až moc, co? včera u nás bylo pěkný vedro, a vypadá to i na dnešek, vyloženě tropy. Ještě v jedenáct večer, když jsme se vraceli z manželem z divadla, tak jsem šla v halence bez sáčka, a bylo mi teplo.
Profilova fotka
Teda holky, ta dubnová svatba je na mimča nějaká nakažlivá, opravdu :-D Ale mooooc gratulací, my si to zatím nemůžeme dovolit a manža se ještě necítí... Uvidíme co až se nastěhujeme do školnickýho bytu :-D jestli z těch dětí nezcvokne a a já taky ]-( ivulla: Dálkový studium je v pohodě, už jsem ti¨to tu říkala a je pravda jak říká kryserka, holky na mateřský byly v pohodě a měly i nějké úlevy. Se mnou Bc. dělala holka, která šla k přijímačkám těhotná a ke státnicím za 3 roky taky a dali jí to, protože byla na slehnutí :-D
Profilova fotka
tak já holky ani nevím, na čem teď jsem, v poradně me ani nevyšetřil, prý až za týden, to mě už pošle i na monitor, tak uvidíme, jestli do té doby vydržím. Břicho mi občas tvrdne docela dost, ale jinak jsem v pohodě. Akorát mi změřil tlak a poslechl Kubíkovy ozvy, obojí OK a říkal, ať teď moc nechodím na sluníčko, což bych nechodila stejně, protože nemám ráda vedro a s tím pupkem je to fakt ještě horší.
Ahojky:)tak dnes se hlásím později, makám na zahradě jak šroub, holt doháním, co jsem před svatbou nestihla:)počasíčko je supeeeer, malej už má bazének napuštěnej a nejraději by v něm i spal:)))jinak teda dvd se bude opravovat až za týden a bude to dělat přímo známej, co to točil, je na toho co nám to sestříhal za něj naštvanej, no nedivím se...kryserko-neboj, oni stejně ví prdlačky, já byla tenkrát v nem na poradně(středa) a všechny vyšetření proběhla a že to stále nevypadá a že v pátek už teda půjdu na vyvolání, že se jim nezdá průtok placentou a šup ho, večer ve 23,30 mi začaly bolesti a další den(čtvrtek) ve 23,25 se malej narodil:)holt si to stejně mimi i příroda udělá po svém...uvidíš, že nakonec to bude v poho:)jak se říká, ráno nic a odpo je mimi na světě:))jej já jsem ale ostuda, malej má v neděli narozky a já ještě ani nemám dárek:(teda mě klepne, budu zas jak šílená lítat po městě a zhánět co se dá:))))no nic, tak zas popádím, ať taky něco napsím, zítra zas makčenko....tak se hlavně opatrujte a pořádně odpočívejte:)pá
Profilova fotka
Kryserko, tak snad je opravdu vše v pohodě, určitě dr. vědí, co dělají... ;-) A s tím sluníčkem to věřím, je hodně silný, a člověku je zle když na něj jde i normálně, ne tak s bříškem. Kolikátý jsi vůbec TT? Zeuwicko, tak to je fajn, že máte napuštěnej bazének, nedivím se, že se malýmu tak líbí... :-) A snad to DVD dopadne dobře, a budete ho mít pěkný... ;-) Jinak mám dotaz - platí pořád ta Tvoje nabídka, že bys mi mohla kdyžtak koupit ty kapky, a poslat? Já je nikde neviděla... :-| Jestli by to takhle šlo, byla bych Ti moooc vděčná... mohla bych Ti penízky poslat buď složenkou, a nebo na účet... Jestli by to teda takhle šlo... Díky moc! Holky, jdu dneska večer s kamarádkou na koncert Teamů, už se mooc těším! Mám je moc ráda.... A vůbec, po svatbě mám furt nějakej program, nikdy jsem neměla takovej nabitej program, jako ¨teď po svatbě, každej den něco... :-D Mějte se fajn, všechny zdravím!
Profilova fotka
lestep: paráda, držím Ti palečky..... :-D
Profilova fotka
zeuwi: to víš, já sjem ráda na všechno připravená a nemám ráda nejistotu :-D lenajsek: právě začínáme 38. týden, tak už to může být fakt kdykoliv
Profilova fotka
zdravim všechny, díky moc za gratulace..Snad bude vše v pořádku.Nic jiného si teď nepřeju.. zeuwicko: makej na zahradě dál.. bude dobrá zeleninka..určitě bio.. :-) kryserko: drž se, vše dobře dopadne... lenajsek: to je fajn, že máš plno aktivit..na team bych také ráda šla.. snad je moje těhu nakažlivé a podaří se to i ostatním.. :-)
Profilova fotka
lestep: díky Leni a neboj, teď už u vás určitě bude všechno OK ;-)
Profilova fotka
Leni, tak ještě jednou gratulace! Ať je vše O.K. :-) Budem to válčit spolu... :-D Já ještě stále nebyla u doktora, ale v pondělí to budeme mít snad potvrtzený a budem vědět, jak jsme daleko :-) Pořád mě bolí podbřišek a taky mám "nafouklý" prsa, jak kdzbzch to měla dostat... =-) Jsem slšela, že je to normální, ale nevim nevim teda.. Jsem občas y toho trochu nervóyní... 8-(
Profilova fotka
ivulla: mě bolelo v podbřišku celý první trimestr, tak se toho neboj, je to tím, ja se začíná roztahovat děloha, a prsa, ty teprve pořádně porostou ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?