Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dnes byla taky na mzdovce a na personálním s papírama na mateřskou, tak mám zase aspoň něco z krku. Jinak jsem dnes byla v poradně, doktor mi dává dva týdny, prý se mám snažit to vydržet, tak se teda budu snažit, ale spíš měl asi domluvit Kubíčkovi..... Takže místo červnového miminka bude asi květnové, no, hlavně, aby byl v pořádku........
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nestíhám, navalila se mi práce od svatby, navíc jsme objednali docela nečeně svatební cestu a těším se jak malá holka, jak jde novomanželský život? ;-)
Profilova fotka
kam vyrazíte, Ketti?
Profilova fotka
kryserka: do Egypta :-) ještě jsem tam nebyla tak jsem z toho trochu nervní ale hrozně se těším ;-)
Profilova fotka
jé, to budete mít určitě krásný, jste sehnali nějaký last minute?
Profilova fotka
Tak jsem už vložila fotky, a holky, nejste samy komu tam psali nějací blbouni debilní a trapný poznámky... jsou fakt chudáci. Taky jsem dala možnost, aby přispívali pouze registrovaní uživatelé, to asi jinak nejde. Kettinko, to je super... a kdy razíte? Kryserko, ahoojky! A přesně jak píšeš, hlavně aby byl Kubíček v pořádku a zdravý jako řípa!
Profilova fotka
lenajsek: mě se ale stalo, že jsem tam měla urážky i od registrovaného uživatele :-( To doufáme, už by měl mít vyvinuté i ty plíce, tak snad když bych to vydržela ještě ty dva týdny, byla bych už na začátku devátého měsíce, tak snad......
Profilova fotka
Holky, děkuju moc za gratulace! Pěkná slova potěší a zahřejí na srdíčku, však to znáte... ;-) Teď mám konečně doma chvilku času, manžel jel na chalupu, tak jsu sama doma, a jdu se kochat nad vašimi alby, a taky připísnu gratulace. Kryserko, lidi jsou fakt pitomí, a s blbcem nehneš... to chce házet za hlavu. ;-) A držím palce, ať s malým vše dobře dopadne! ;-)
Profilova fotka
Jinak na otázku kde si necháme udělat fotky z digitálu, tak vím o jednom Copy centru, kde dělají i fotky, v Brně, a když je jich víc tak je to pak levnější, ají to odstupňované 100, 200, a 300 a víc fotek. Tam pak cena vychází něco kolem dvou korun. Příští týden chci jet do Brna do města podívat se taky na alba pro rodiče, a svědky, necháme jim udělat fotky od fotografky, normálně z filmu, a chci počkat až budu mít všechny CDčka od všech co fotili na digitál, tak pak vybrat ty povedené fotky, a dát to na jedno CD a to pak všem rozdat. Nechali bysme z tohoí CD udělat pak fotky jen rodičům a svědkům a babičce s dědou, ale ostatním svatebčanům dáme jen CD, ať si sami vyberou, co by případně chtěli nechat udělat. Jinak u nás doma je dalo by se říct taky vše "při starém", jen jsme takoví víc přítulní, a usměvaví... ještě to vše doznívám, včetně svatební cesty. Doufám že to doznívání bude trvat co nejdýl... Páji, taky jsem si říkala, že bych si ten kouzelnej den zopakovala, ale ty přípravy už teda ne... I když kdybych ty přípravy nechala na někom jiným, nebylo by to ono, takhle jsem byla i ráda, že jsme si to komplet vše zařídili my, a že se to všem líbilo.. o to víc mě to těší. Jen mě mrzí že do alba se tady dá dát jen 50 fotek, něco budu muset asi smáznout, abych přidala i pár fotek z hostiny, i když ty už samozřejmě nemají takovou atmosféru...
Ahojky holky:)tak jsem právě zjistila, že jsem na posudku v diskuzi salon Caxa Olomouc, super, ani o tom nevím a řeší se tam moje šaty...teda paní Kaksová. Tak super, nejsem konfliktní člověk a díky tomuhle se mi to tu přestává líbit ;-(
Profilova fotka
zeuwicko, tak to teda zamrzí, když tě někdo takhle pošpiní. ketinko, užij si svatební cestu. Je to krásné překvapení.. Lenajsek: to je fajn, že máte ještě přítulné chování---To mě na tom přišlo njkrásnější, na té celé svatbě..Máte moc krásné fotečky, album se ti podařilo.Šaty byly naprosto úžasný..Kolik tě vyšlo je nechat ušít?
Profilova fotka
zeuwicka: četla jsem tu diskuzi a myslím,žes to napsala správně,prostě tak,jak to bylo. Paní se akorát vymlouvá. ketinko: hezkou svatební cestu lenajsek: my taky ten týden byli uvrkanějsí,ale už to asi přešlo,včera jsme opět "debatovali" a vyměňovali si názory.Je to jak na houpačce,chvíli dobrý,chvíli špatný.Už jsme zase v normálu,taky co chci,po 9ti letech. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
zeuwicko: ta příhoda s vlečkou mě fakt rozesmála :-) :-) Super. Majilko: mě došlo skoro stejně nepřejícných přání, jako těch přejících. Ty hnusné alá selko běž kydat hnůj jsem nechala adminem smazat, a pak jsem zablokovala gratulace - jen o registrovaných. Ale registrovaní si "pošmákli". Asi jsou to, s prominutím, závistiví parchanti, kteří ničeho v životě nedosáhli.... ]-( ]-( Skoro všechny fotky máme vysmátý, dokonce mi po obřadu a následovně na hostině i teď když se s nimi vidím, vyčítají, že jsem se při obřadu pořád něčemu smála... ale při gratulacích jsem se neudržela a pár slziček ukáplo :-) Leni, ta Vaše svatba musela být úchvatná, z toho, jak to popisuješ i z těch fotek, které jsem viděla... To střílení z děla byl tvůj nápad nebo ti to nabídla paní Partyková ze zámku:?
Profilova fotka
Kryserko: moc přeji, aby jste to s Kubíkem zvládli a ještě ty 2 týdny vydrželi. Hlavně na sebe dávej pozor, hodně odpočívej a snad to bude v pohodě. Drž se. :-) :-) Leni, napiš mi prosím do IP, kde si necháváš dělat ty fotky. Taky chci počkat, až budu mít všechna CD, pak udělám výcuc a to pak rozdám po příbuzných. Vyvolaný fotky dostanou jen rodiče, svědci a sourozenci a vlastně ještě babičky. Ostatní budou mít to CD. U nás už taky to opojení ze svatby vyprchalo, jsme zase ve svým stereotypu, který mi leze na nervy 100x víc, než před svatbou...
Ahojky:)tak dnes jsem si pospala, chuďátko malej, dostal jak na lžičku obrnu, tak trojkombinaci, tak jsem čekala reakci až za 7dní a už máme od včera horečky:((((jsem z toho vyplašená, vůbec nic nesnědl, ani nepil, až teď ráno vypil celou flašku naštěstí pěkně spinkal až do rána....tak se nikdy nechoval...jinak děkuji za podporu, štve mě, že mi paní napsala do Ip okamžitě po vložení příspěvku do alba, vůbec tam nebyla až pak a dělá, jak kdyby věděla vše:(navíc ta její poznámka že jsme naštvaně nevypadaly, to jako nechápu, copak jsem tam měla skoro hoďku co Mary zkoušela měla sedět jak kakabus, řvát, nadávat...prostě když mi slečna řekla, že buď v bílé nebo flekaté, tak jsem to brala, že nic jiného nebude i když jsem se chtěla domluvit, no to už je teď fakt jedno, proto jsem to ani přez diskuzi nechtěla řešit, ale neudržela jsem se a nemohla na to neodepsat:)Kettinko, přeji krásnou svatební cestu, taky nakonec uvažujem, že by jsme možná někde v létě zajely dodatečně, hlavně až bude teplo, aby se malej mohl koupat-poprvé:)z těch ubožáků si nic nedělejte, nechápu, co je na tom tak baví, no ale lidi jsou různý...no nic popádím, slyším, že jouda vstal, tak ať neřve:)tak se opatrujte a přeji krásný den, Peťula
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po dni volna, opět v práci, naštestí je před námi víkend. Děkuju moc holky za krásná přáníčka, potěšily jste mě! ;-) Lestep - Leni, šaty mě vyšly na 4tis, 1500 látky, a 2500 ušití. Původně jsme byly se šadlenou domluvené na 2tis, ale pak na nich bylo víc zdobení než původně počítala, ty krajky, a všude na té světlé látce byly pošity perličky, i dole na té vínové (je to na některých fotkách vidět), tak s tím muselo být hodně práce... A ty krajky nejsou zrovna nejlevnější... takže jsu spokojená, za 4tis mám vysněné šatky, které jsou jen moje, a za 4tis bych v salónu nějaké pěkné šaty co se mi líbí, ne bílé, asi nesehnala... a bylo by to jen půjčení. Petuli, taky si myslím že nebude dlouho trvat, a začneme si zase vyměňovat názory, a třeba na sebe i štěkat, ale doufám že tyhle stavy ještě chvilku nebudou. Zatím jsme ta nějak pohodově v klidu.. ale je mi jasný že před bouřkou bývá klid... uvidíme. To patří k životu, i tomu manželskému... Pááji, co na ty urážlivý příspěvky napsat... jen to že to jsou fakt chudáci. Se musím smát... proto jsem tam taky napsala ten vzkaz. :-) Tak si z toho nic nedělej! ;-) Jinak ani nevím jak se to cpycentrum jmenuje, ale je to hned vedle Centrumu na Kobližné, veliký copycentrum, hned vedle těch stánků s oblečením. Mají tam myslím až do 21hod otevřené. Já jsem s jejich službama byla vždycky spokojená. Tak se tam zkus pozeptat. A s tím dělem, to byl tak nějak kolektivní nápad, co nás napadl když jsme jednou seděli v hospůdce s našimi svědky, protože oni jsou ze stejné historické skupiny jako ti dělostřelci, tak se nás ptali jestli budeme chtít dělo na zámku, a my že jo, a tak nás pak napadlo udělat to ve stylu empír, za dob Napoleona co se nosilo, aby to bylo stylové... moje svědkyně si nechala taky ušít u stejné švadleny ty šaty, a svědek už oblek dobový měl. Ženichovi jsme půjčili sako a vestu, a sladili ho taky do stejného stylu. a bylo. :-) Paní Partykové jsme akorát nahlásili, že bude dělo... a tak. :-)
Profilova fotka
A ještě Páji, taky se mi zdá že už zase občas sklouzáváme do stereotypu, ale budu se snažit zuby nehty, aby se u nás doma stereotyp nezabydlel, nebo se něco změnilo k lepšímu... to Ti věřím že Ti to leze na nervy víc než před svatbou. Držím palce, aby to tak nebylo napořád. ;-) Zeuwicko, to mě mrzí, že máš takové potíře s tím salónem... :-( Paní ti psala do IP? Do je něco... jako reakci na to Tvoje album, nebo proč vůbec? A s malým mě to taky mrzí, ať se z toho brzo dostane! ;-)
Profilova fotka
A já jdu zase makat, krásný den všem! Kettinko, krásnou svatební cestu přeji! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Včera jsem tu ani nebyla, tak jsem nejdřív dočítala. Moc díky za podporu, já bych moc chtěla, aby malej vydržel aspoň do toho začátku června, abychom ho nemuseli mít v inkubátoru, no, necháme se překvapit. Včera jsem vyprala všechny ty pidivěcičky, dneska je vyžehlím, ať je to připravené, nachystám si tašku do porodky, hlavně doklady, ať můžu být klidná, že kdyby něco, můžeme vyrazit. Dneska jsem se zase vůbec nevyspala, v noci jsem pořád vzhůru a přes den pak vyřízená, ale asi to tak ke konci těhu patří..... Moc už se na malého těšíme, ale ať nespěchá. V pondělí jsem doplatila kočárek, Vendovi jeho maminka prý řekla cosi ve smyslu, že blázníme, že můžeme nakupovat, až se malej narodí, no, to bych chtěla vidět, jak budu s malým prckem shánět výbavičku a stresovat se.....
Profilova fotka
Leni, díky za to copycentrum, zkusím to tam nebo se ještě poptám jinde. Stejně, než ty fotky vyberu, tak mi to bude trvat minimálně měsíc. Jsem dneska v práci úplně sama, navíc na mě včera vlezla nějaká viróza :-( Doufám, že odejdu domů v nějaké solidní době. Kettinko: já vám tak závidím, jela bych okamžitě. Ale máme to zamluvený až v září ... Kryserko: Teda, chtěla bych vidět tchýni, jak by nakupovala výbavičku, až by bylo mimi na světě.... To se asi zbláznila, ne? Moje švagrová rodí za cca 3 týdny, tak celkem vím, o čem je řeč.
Profilova fotka
paaaja: já jsem fakt ráda, že to máme nakoupený, když mě doktor tak vystrašil, že to může být coby dup, úplně mi stačilo, jak jsem málem porodila na tom 29. týdnu, nehodlám už nic ponechat náhodě :-) My pojedeme na opožděnou svatebku taky až na podzim, už pěkně s Kubou v klokance, doufám, že bude hodnej, teda :-)
lenajsek-přesně tak,(reakce na albíčko) asi jsem napsala něco moc katastrofálního v albíčku, jedna slečna-paní z diskuze napsala, že je další nevěsta nespokojená s caxou a paní Kaksová i když dělá, že na diskuzi nekouká, tak si to tam čte, no a hned mi psala zprávu do Ip. Tak jsem se pak po čase mrkla a divila se:( kryserka, držím pěstičky :)nedej na ty řeči, měj vše nachystané, budeš za to pak vděčná, hlavně stačí už jen to lítání s miminkem pak, na matriku, sociálka, zdravotní pojišťovna, dr....no byl to děs:(malej byl dost uřvanej, tak že to nebyla žádná sranda:(ještě lítat a kupovat nějakou výbavičku by mě asi prdlo:)hlavně se vyspi kdy můžeš, já to neudělala a pak když mi malej furt řval, byla jsem hooodně unavená a přišla jsem o mlíko, díky porodu že trval skoro 24h a pak ty stresy, člověk neví co má dělat, fakt ještě lítání navíc nepřidá....
Profilova fotka
Kryserko, tchýně si nevšímej, taky si nedokážu představit, že bych sháněla výbavičku až by se mimi narodilo... jak píše Zeuwicka, člověk pak má co dělat sám se sebou a mimi, než něco ještě dokupovat. A svatebka snad dopadne dobře, hlavně abyste byli všichni zdraví a v pohodě! Podzim je ještě daleko, tak držím palce! Pááji, kam vy máte zamluvenou svatební cestu? Máte se na co těšit, my jeli hned, bylo to fajn, ale neměli jsme na co se těšit... ale zas to bylo fajn v tom, že zážitky ze svatby byly ještě čerstvé... :-) Zeuwicko, to je něco s tím salónem. Myslím bez komentáře... :-| Pááji, ať Tě viróza co nedřív opustí! Já jsu dneska v práci do čtyř, a pak valíme s manželem na chalupu, tak se těším... tam člověk vždycky nabere novou energii. Takže tady nebudu o víkendu. Tímto vám přeji krásný prosluněný víkend, a mějte se krásně, a opatrujte se! ;-)
Profilova fotka
Leni, jedeme do Turecka na klasickou dovolenou u moře s tím, že blízko našeho letoviska je staré antické město, kam budeme jezdit na výlety. Těším se, ani nevíš jak. Doufám, že o prázninách vyrazíme ještě aspoň na výlety po hradech a zámcích, nebo jak je teď v módě, třeba do Temelína :o)) :-) Leni, chatu si užij, načerpej síly a všem krásný víkend, já se asi budu léčit. :-|
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem dneska vyzvedla fotky z Dm (nyní Schlecker) a kupodivu dobrý,jsou stejné jako od foťáka,ale mnohem levnější. zeuwicko: my máme taky v pondělí očkování proti obrně,tak vím,co prožíváš,ať se malý brzy z toho dostane. Je to to nejhorší,když ti dítě marodí,já to znám,nám stačí i rýma a je to hrozný.A s tím salónem je to fakt síla,kdybych měla špatné zkušenosti,stejně jako ty,napsala bych to tam taky a paní ať se třeba po.......... lenajsek: já vím,že to k životu patří,hádky,ale nemám je ráda,hlavně ty,kvůli malichernostem.My se kvůli důležitým věcem nehádáme. Za chvíli odjíždíme s Nikym a babi a dědou na chatu,tak si aspoň od mé drahé polovičky trochu odpočinu,budu se zas na něj v neděli víc těšit. kryserka: měj všechno připravené radši teď,já pak nejela nakupovat s malým ani náhodou a ani bys neměla v šestinedělí nikam moc chodit.Jinak držím palečky. A všem,kteří jedete na dovolenou nebo svatební cestu přeju hodně sluníčka a pohody. My to vidíme až asi příští rok,čeká nás koupelna a nová elektřina,ve starém domě je to hrůza,zapneš pračku a rychlovarku a vyhodíš si pojistky. Tak se mějte.Krááááásný víkend.Papa :-) :-) ;-)
Profilova fotka
Ahojte paninky :-) Vy jste se teda rozjely!!!! To než dočtu, zčernám :-D
Ahojky:)dnes vás holky jen pozdravím a letím, malej má stále průjem, nic stále nejí,má křeče vše od středy, teď mi začal i zvracet, pojedem k dr, já se tak strašně bojím, že mi ho vezmou do nem...všichni ať nestresuju ale že se chuďátko ani nemůže nabaštit nikoho nezajímá, už je vlastně 4dny skoro bez jídla:(tak se opatrujte, Peťula
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pondělku, tak jsu zase v práci... na chalupě bylo sice práce jako na kostele, ale bylo tam krásně, slunko svítilo, teplo bylo, pohoda... tak ta práce šla i líp od ruky. Naše první návštěva chalupy s manželem.. :o) Pááji, Turecko musí být krásný, tak držím palce ať svatební cesta vyjde podle představ... ;-) Petuli, týjo, elektřina a koupelna, nooo, to je teda záhul, ať se vše podaří! Jak jste se měli na chatě? Těšila ses pak na manžílka? ;-) A přesně jak píšeš, taky se většinou hádáme kvůli blbostem... :-| Tak snad to nebude tak často...
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) zeuwi: teda chudínek malej, snad to bude dobrý, taky bych měla strach, že ho budou chtít dát na kapačku, no, snad nebude tak dehydratovanej, držte se! Pak napiš, jak jste dopadli........ lenjasek: bylo fakt nádherně, u nás se dělaly ty základy na garáž, chlapi si teda pěkně mákli, to jich tu bylo 7, dělali až do večera, mým úkolem je to jít za chvíli pokropit, aby to nepopraskalo, tak se musím snažit :-) jinak věcičky na prďolku už jsou připravené, v sobotu tady byla pomoct i mamka, tak mi to všechno vyžehlila, byla jsem moc ráda, já jsem včera měla další porci žehlení a byla jsem z toho fakt hotová, tak jsem si to už jenom narovnala do skříně, je to hezký pohled, ale snad to Kubíka moc neinspirovalo :-) Včera jsem si hrála s kytičkama, tak ještě dvě zasadím a jednu přesadím a zas je na dobu pokoj :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se tedy rozepsaly! My jsme se vrátili z takové malé svatební cesty, prodlouženého víkendu v Harrachově, na horách. Bylo tam moc krásně, moc jsme si to užili... x-) Vůbec se nám nechtělo zase do práce. Kryserko drž se, malej to ještě určo vydrží ;-) Kettinko závidím ti, Egypt hhmmm x-) ,užijet si to, taky bych jela za teplem k moři, ale možná příští rok. Taky jsem obejdnala fotky pro rodiče, v Happy fotu a fotoknihu pro nás u Fotostaru.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?