Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj, koukám,že už máte po zkoušce účesu.Mě to čeká příští týden,tak jsem zvědavá. ;-) Blíží se to ukrutnou rychlostí. :-| Už máme jmenovky,z shopmania,a jsou fakt pěkné,dám je do albíčka. :-) Včera jsme s panímámou ještě přešívali popůlnoční šaty,nějak mi nesedí na prsnou (nic moc tam nemám). :-S Tak snad to nějak dopadně. Zatím hodně zdaru. Počasí - tady na severu právě vysvitlo slunko !!! :-)
Profilova fotka
ahoj petula, jsem tady nová, ale mám stejný datum svatby jako ty. a po svatbě budu Černá :-D :-D :-D
Profilova fotka
taky máme prstýnky Primossa
Profilova fotka
Tak to ja budu zmrzla at je treba 20 stupnu, jsem strasne zimomriva i ted mam triko s dlouhym rukavem a svetr a mrznu a to nemluvim o nohach. Kdyz si predstavit byt venku a v tech satech :-D :-D :-D a botach jen se silonkou ... brrrrr miri9 - zavoj mit nebudu, uvazovala jsem o takovem tom dlouhem, misto vlecky ... ale ten v salonu mit asi nebudou a ja bych se urcite osivala, jak se znam :-D
Profilova fotka
pavlinko to já jsem taky zimomřivá ale přeci nepůjdu na svatbu ve svetru :-D :-D :-D :-D mohlo by sněžit to by byl gól :-D :-D
Profilova fotka
Já o tom vážně uvažuju, ještě sněhule, to by byla pohodička a teplíčko :-D
Profilova fotka
Miri ahojky, díky moc! Na fotku mrknu, na přítele sportovce... já bych asi umřela, běh úplně nesnáším... Jinak díky "rosničko" za předpověď, taky pořád věřím, že bude teplo... dneska je tady u nás krásně slunečno i teplo, no jo, jih Moravy... :-) :-x Petulo, tak ať zkouška příští týden dopadne dobře! Já jdu v úterý na ještě jednu, tentokrát bude vlasy natáčet na natáčky, a bude barvit, tak jsu zvědavá. A v pátek ještě na kosmetiku. Holky nestrašte se sněhem! ]-( :-D
Profilova fotka
Pavli, a rukacice palčáky, čepicu na hlavu a šálu kolem ¨krku, néé? :-D
Profilova fotka
lena: vždyť by to byla děsná sranda ne? v huculích a hlavně toho smíchu kolem :-D :-D :-D
Profilova fotka
byly by vysmátý fotky uvolnila by se atmosféra. teda já osobně se nějak netěšim
Profilova fotka
holky přišla mi vynikající zpráva a na svatbu se konečně těším jupíííííí jsem najednou tak šťastná a fakt se těším.
Profilova fotka
kacenka: tak to je dobrý,já budu Nestlerová,konečně se Černé zbavím,jsem totiž úplně bílá :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
petula.cerna: já jsem zase Šedivá :-D
Profilova fotka
Kacenko, a co se stalo tak zásadního, že Tě to tak rozveselila najednou? :-)
Profilova fotka
kacenka: no to mně by tak yzajímalo, si nedovedu představit, netěšit se na svatbu. já se těším moc. ale noční můry mám tak, zatím se mi ale ještě nezdálo, že řekne "ne", to mě asi ještě teprve čeká :-D
Profilova fotka
zkouska mikrofonu...
lenajsek: :-) Přátelství je krásné,když se s láskou spojí,dne 12.dubna i my budeme svoji. s úsměvem na líci ve 13 hodin na olomoucké radnici... :-) .tak to je mnou vymyšlený text našeho oznámení,mluví za vše. Stačilo by nám,kdyby bylo tak,jako dnes,pod mrakem ,ale sucho. je a dnes jsem byla na poslední zkoušce šatů,ale budud tam musek šupnout ještě ve čtvrtek,naštěstí se šaty musí zužovat.......ale v konečné úpravě budou nádherné :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo, pardon, ale napsala jsem dlouhy prispevek a zmizelo mi to. co jsem to chtela... lenajsek, miri, diky moc za prani k narozeninam, a lenajsku, vlastne jo, my to mame stejne!! vsechno nejnejnej, hodne zdravi a stastne a spokojene manzelstvi! :-) p_avlina: ty vlasy sis udelala moc hezky, myslim, ze to tak klidne muzes mit, slusi ti to. ja jdu na zkousku zitra a jsem fakt zvedava, co mi tam vytvori, chci udelat jednoduchy, nizky drdol, ale v tom kadernictvi jsem nikdy nebyla, tak nevim, co mam cekat. prinejhorsim si taky neco vymyslim sama, nikoho dalsiho uz shanet nebudu. kacenka25 a kozlik, vitejte, kde jste se schovavaly, ze se objevujete az ted? :-D
Profilova fotka
Lenajsek: my máme časovku 12.15, jsem zapomněla napsat....
brambora. já byla zkoušet šaty :-)
Profilova fotka
holky, dneska vůbec nestíhám... Včera jsem zvládla koupi silonky, ale pořád mi chybí bižu a kabelka. Tu asi nakonec vypustím a poschvovávám si věci po svatebčanech.. ;-) Mám domluvenou zkoušku šatů, tak už opravdu jen "blbosti"... Objednala jsem si svatební dekorace na stůl a je to 14 dní a nic, tak jsem tam volala a normálně tu moji objednávku tam neměli... Myslela jsem, že mě omyjou. :-( A to jsem jim rovnou poslala i penízky. Naštěstí mi paní vyšla vstříc a zítra to posílají... uf ... :-) :-) Kde jste sehnali bílý deštník?? V půjčovně nebo jinde??
Profilova fotka
ahojky. koukám , že je to všude stejný. radši ani nepřidávám příklad. Fakticky to stojí za to. Někdy bych jim všem nakopala do zakdku. S prominutím. Mamka má pořád nějaký výhružky, mě už to nebaví.. Lenajsek: blahopřeji k narozeninám.Bramboro: tobě samozdřejmě taky.. Pavli: uvidíš, jak to s účesem nakonec dopadne..snad bude líp.. ahojky kačenko, vítej mezi námi..26.4. je opravdu hodně zastoupený.. ketti: to jsou sny, jsem na tom podobně..spíš mám strach, že ze mě ty šaty spadnou.. :-) zeuwicko: snad tě to brzy přejde..drž se..
Profilova fotka
kozlík mazlík-také tě vítám mezi náma..
:-( já jsem tu páté kolo u vozu,asi už toho moc změnit a vylepšit za těch pár dní nestihnu,ale kdo může,at raději někam odjede jen s milým,a na rpdinu se vyprdne,jen to kazí ;-( ...představ te si, správná něvěsta má být vynervovaná,ndes mi onemocněla holčina nehtářka,mzítra tutíž padá termín na nehty a nebude jiný,do svatby pár dní a já už musím nehty mít,abych si zvakla s nimi zarabat,míám je už moooc odrostlé...navíc zítra jedem pro perníky a cukroví a dorty,pozítří balíme výslužkly a vůbec hrůza... :-o
Jů teda vy jste se rozepsaly:)lenajsek a brambora vše nej a nej k narozeninám:) tak hlásím stav, že všichni co jsme na té chatě byli, tak jsme na tom stejně, krom malýho:)))))naštěstí... tak to spíš vypadá, že to byl ten nedělní oběd a nebo párky, protože to malej nejedl a všichni jsme popadaly v pondělí jak hrušky:)chlap taky přijel domů z práce, nestíhal lítat na záchod a to už ho to prý chytlo v noci:(už se to zklidnilo, jen mám furt křeče a bolesti břicha, tak snad už bude líp ale neunesu ani papír:(jinak mi bez jakýkoliv zmínky nedala kosmetička vědět a volala mi za ni náhradnice, že prej ta moje bude pryč a tak mi volá, že se máme domluvit spolu, tak jsem aspoň ráda, že někoho budu mít, nevím jaká je, no snad to bude v poho...tak zas pádím, mějte se moooc hezky
Profilova fotka
tak já už jsem taky nazpět ze zkoušky šatů. Akorát mi řekli, že mi je nezaberou ]-( Takže nebudou takové jaké jsem si vysnila, ale kapku širší no 8-( Pani mi je dvakrát ohrnula pod korsetem (jsou moc dlouhé) a mám je tak 3-4cm nad zemi :-o neni to moc? Mate je nekdo az na zem? Je mi jasny, ze bych si na ne asi slapala, ale byli by kapku uzsi :-/ a mě by se líbili o to víc :-D :-d :-D zeuwicka, tak at vas to co nejrychleji prejde, snad to bude jen z toho jidla a nevyklube se z toho nic jineho :-. kozlikmazlik: a nemuzes zajit nekam jinam s tema nehtama? je to risk no :-( My delame vysluzky tyden pred, takze me to kapku uklidnuje, ze bude pak vic casu :-) ju pájo, tak at ti vse dorazi ... se stane no :-/ ale stesti, ze to meli skladem :-) Me dnes dorazil cylindr, je super lenajsek, dekuju za info :-) A jeste k tomu ucesu, dekuju vsem za podporu :-D Zkousela jsem to v tom salonu s bolerkem, satama, celenkou a vypadalo to moc pekne, ne sice nijak spolecensky ale tak romanticky :-D :-D :-D Tak doufam, ze nejakou celenku spalsim :-) Korunka nebyla moc výrazná, uplne se ztracela :-(
Profilova fotka
lenajsek: doplňuji čas obřadu 11,00 :-)
Profilova fotka
Dobré ráno slečny :-) Tak zase nemůžu dospat - to jsou noční můry!!! Si neumím představit, co ještě přijde, jak se bude svatba blížit!! Všechno nejlepší k narozeninám všem ve spolek :-) Si vzpomínám, že je vás v dubnu víc, co ? :-D Včera jsem koupila deštník. Normálně v jedné prodejně sdeštníkama :-) Stál 500,- a určitě to byla dobrá investice, protože když mám deštník, tak zásadně neprší ;-) a opačně, samozřejmě ;-) Občas si teda taky nejsem jistá, jestli se ještě pořád na svatbu těším... Jsem si užila přípravu a to je asi až moc velkej luxus...! Naši se snaží, jsou fakt skvělí :-) Ale tchánovci furt s něčím prudí... nevím jestli se nudí, či co, ale fakt už to přehání... ještěže s něma nemusím mluvt já, ale všechno vyřizuje Mira.. Ten s nima má většiniou trpělivost, ale teď už je to moc i na něho, tak jsem ráda, že to uzná, že jsou to prudiči... 8-( :-D
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zapomněla...! Jsme se dokopali se zajímat o svatební cestu :-) A včera jsme si koupili letenky i ubytování :-) Bude to sice až na přelom července a srpna, což není žádná romantika přímo posvatbě, což jsem vždycky chtěl, lae jsem Barceloně a Costa Bravě ráda ustoupila 8-) :-N
Profilova fotka
Chjo, tady zase nikdo tak brzo není :-( A já později už nemám čas... Ale spoň jsem stihla dodělat teď výšivku na závoji a na rukavičkách ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?