Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
kacenka: ahojky ,vitej mezi dubňačkami. Už to je za pár :-N
:-) Ahoj Dubnanky,taky to máte některá za pár dní? A taky se bojíte počasí,tak jako já,mám pocit,že celé skoro roční chystání mi to pokazí ;-( Máme deštníky i přípravu focení pro počasí ala dubnová katastrofa,ale jestli ráno vykouknu a bude pršet v náš den začnu brečet a hude po veselé nevěstě. Nepolezu do radnice šup honem at nezmoknou šaty,chtěla bych si to užívat :-( bojim ,bojim.
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera zkouška u kadernice dopadla nic moc :-( Vubec jsem se v tom necitila |-| Tak uvažuju, že si nechám jen vlasy vyfoukat a nechám rozpuštěné ... ale chtěla bych do nich nějakou ozdobu, ale takové ty malé kytičky mi takhle džet asi nebudou a něco zaplést ... tady v albech jsem nic nenašla. kozlimazlik: no je klasicke aprilove pocasi, takze bych to ted nevidela jako definitivni a hlavne rano muze prset a v poledne svitit slunicko ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím že tady probíráte ten oběd... já si taky myslím že se u oběda toho moc nenapovídá... a Zeuwicko, píšeš to dobře... budou na sebe prskat... :-D to mě pobavilo. Bramboro, tak vše NEJ k dnešním narozeninám! Pamatuju si dobře, že máme narozeniny ve stejný den... :-) ;-) Už jsme čoveče zase o rok starší... :-x Holky, s tím počasím, fakt se bojím zimy a deště, ale s tím bohužel nic neuděláme, budu prostě shánět deštník a pelerínu mám, tak to je v pohodě. Kacenko25 vítej, tady máš seznam všech, co mají svatbu 26/4, a když mi napíšeš kde a v kolik máte toho 26/4 svatbu, připíšu Tě k nám do postupky, jestli si s náma budeš taky pak vyměňovat názory... :-) Kozlikmazlik ahojky! Týjo, dívám se že máte svatbu už tuhle sobotu, tak držím palce, ať se vše vydaří, včetně počasí! Uvidíš, nakonec se vše vybouří v týdnu a v sobotu bude krásně jarně teplo a slunečno! A vy máte svatbu přesně kde a v kolik? ;-)
Profilova fotka
Pavli, tak to je mi líto, že ses necítila... nějakou tu ozdůbku by to chtělo, proč myslíš že by to nedrželo? A šikovná kadeřnice by Ti měla na těch vláskách vytvořit něco pěknýho zapletenýho, i na rozpuštěných vlasech...
Profilova fotka
Dobré ráno, to byla zase noc, jestli to takhle bude pokračovat tak potěž votěž, nemohla jsem vůbec spát, pořád se mi zdálo že nezapnu šaty ]-(
Profilova fotka
no ale já vůbec nemám přestavu co :-| Napadla mě jen živá kytka na jednu stranu, ale budu mít růže, tak by se to asi kapku bilo ... no asi tam budu muset ještě zajít, at mi umyje vlasy a vyfouká a neco do toho zkusime, libi se mi celenka, ale to tam nemela :-(
Profilova fotka
Kettinko, týjo... :-| Pavli, živá kytka by byla fajn, a co právě růže dát do vlasů? a čelenky se dají sehnat v jakékoli bižuterii... ;-)
Profilova fotka
ahoj holky díky lenajsek za seznam dubňátek, tak 26.4. jich je koukám opravdu hodně. jinak já se budu vdávat 26.4. v náchodské radnici ve 12,00
Profilova fotka
p_avli: přesně jak píše Leni, čelenku seženeš i v drogeriích nebo bižuteriích a navíc to vypadá pěkně ;-) živá kytka by taky nebyla marná ;-)
Ahojky:)dnes vás jen pozdravím, od včera máme střevní potíže:(vrchem i spodem, naštěstí malej je v poho, mám horečku 39, to se nám všem teda ta chata vyplatila:((((nevím jak to zvládnu ale asi budu muset dnes kosmetičku odvolat:(vítám vás kozlíkmazlík a kacenka25 jdu zas do hajan:)tak se zatím opatrujte
Článek se načítá
Profilova fotka
zeuwicka: to je mi líto, u nás to řádilo taky, nejdřív to chytli děti, pak i maminy, je to prý nějaký virus ve vzduchu či co, tak ať ti je brzy lépe
Profilova fotka
to neeee choroby před svatbou holky neee to není dobrý nápad.
Profilova fotka
Kacenko25, díky moc, hned tě připíšu. Zeuwicko, jééé... to je mi líto... tak se brzo vykurýruj! ;-) Já chtěla jet víkend před svatbou na chalupu, ale nepojedem nikam, abysme se ještě nachladili, celou zimu na chalupě nikdo nebyl, a nachladit se týden před svatbou, opravdu nic moc! Drž se kočko, odpočívej a ať je Ti brzo líp! Kettinko, přesně tak... ;-)
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
lena: ty jsi taky 26/4 to bude fotek najednou v pondělí v albech že jo? :-D už máte všechno přichystané? já ne, ale tak nějak mi to ještě nedochází, že se vdávám, čekám na ty radostný pocity a zatím nic :-)
Profilova fotka
Já fotky do alba v pondělí určitě dávat nebudu, jednak je od fotografky ještě mít nebudeme, a druhak jedeme hned v pondělí na svatební cestu. Takže je dám později. Já ještě všechno přichystaný nemám, ještě musím vytvořit jmenovky na stůl, a koupit krabičky na výslužky, ozdobit cylindr a našít perličky na boty. A radostný pocity taky zatím nějak nemám, to asi přijde... :-)
Profilova fotka
kettinko, tak to je hruza ty sny,vid? Me se taky dneska neco zdalo, ale uz nevim co (nastesti) Tak jsem si vytvorila doma celenku a zkusila "uces" prijde mi to takove normal, ale porad lepsi nez tetka z drdolem :-D Dam to albicka, muzete na to prosim mrknout, zda to neni jak na vyhazku?jen nejsou moc kvalitni, fotila jsem se pres zrcadlo :-D Jinak to mi fotky taky jeste nebudem mit v pondeli, pokud je mysleno to pondeli po :-D
Profilova fotka
Pavli mrknu se... Myslím že Kačenka měla na mysli pondělí po svatbě. Jedině fotky neprofi z digitálu, ale to my stejně digitál nemáme, takže v pondělí ty fotky stažený od svatebčanů určitě mít taky ještě nebudeme.
Profilova fotka
No Pavli já nevím, je to hezký, ale přijde mi to takový obyčejný, ale jako je to hezký. Možná by to chtělo zdobenější čelenku...
Profilova fotka
p_avli: přesně takhle jsem si to představovala na sobě...jenže nakonec to budu mít trochu jinak, ale mě se to líbí, někdy je méně více...lepší než drdolec ;-)
Profilova fotka
nevěsty moje, nevěšte hlavu, vše se zvládne a vyřeší a ten svatební den si opravdu užijete :-) :-) Pavli, začínám mít strach, že můj účes dopadne stejně, jako ten tvůj a nebudu vůbec spokojená. Krizová varianta je, že si nechám rozpuštěné vlásky, dám do nich závoj a šmitec. Mám takový delší mikádo. Vítám všechny nové, Kacenku i KozlíkaMazlíka :-) Fotky v pondělí určitě nebudou, min. ne od fotografky. V neděli ještě musíme na oslavu 50. narozenin, tak budeme mít celkem náročný víkend a fotky od svatebčanů dostanu tak nejdřív do týdne. Já sama fotit nebudu, to dá rozum :-) :-) Lenajsku: Vše nej nej nej k dnešním narozeninám, hlavně hodně radostí, málo starostí, spoustu zdravíčka, krásnou svatbu a hlavně sluníčko v srdci i duši. :-)
Profilova fotka
Leni, ty mas narozeniny? Tak to taky preju hodne zdravicka, slunicka, lasky, pohody ... no proste vseho dobryho :-) Ja vim, ze to je takove obyc, ale nechala bych si to vyfoukat u kadernice, abych to pak nemela hned splihle a taky s tim sermovanim fen versus kulty kartac, mi moc nejde ... :-D No to jste holky nevideli ty fotky od kadernice, mela jsem z toho uplne depku :-o Dneska jdu na upravu satu, takze si celenku beru sebou (to jsem si narychlo spichla ted doma) a tam by meli mit treba korunky nebo tak neco, tak snad nebude vdit ze budu s timhle zdrzovat a zkusila bych nejake varianty.
Profilova fotka
Pavli, asi bych ten účes trochu nazdobila, minimálně by to chtělo tu korunku a asi trochu lesku na vlasy (vypadá to jako lak na vlasy, mívala to švagrová). Budeš mí i závoj nebo ne?
Profilova fotka
Jéé Pááji, děkuju moc! Pavli, jojo, mám narozeniny... taky děkuju! Týjo Pavli, t bylo tak děsný, ten účes? A v tom salónu určitě budou mít nějké ozdoby do vlasů, nebo aspoň všude jsem to viděla. Páji, a neboj, účes dopadne určitě fajn! ;-) Holky, venku je tak krásně, už bych to pro dnešek zabalila a šla dom... doma mě čeká dobrůtka, Radek dneska vaří, sám se nabídl... tak jsu zvědavá. :-)
Profilova fotka
no vypadala jsem jak stara mlada nekde z obecanky :-D Lokny mi proste nejdou ]-( závoj mít nebudu, ale kouknu v salonu po nejakych tech serepetickach jako jsou korunky nebo kyticky ... ale korunku mi zkousela v salonu do tech loken a to se mi nelibilo. Rekla bych, ze to zaniklo vic, jak ta celenka ... Ten lesk asi vim :-) Ale potrebuju jeste dobarvit hlavu, takze se barva jeste ozivi :-) Jj, dneska to venku vypada fajn, tak at to vydrzi :-)
Profilova fotka
jo jo myslela jsem v PO po svatbě. musela jsem pracovat holky pardon to je kosa dneska co? kéž by se oteplilo já umrznu v těch šatech bez rukávu :-D
Profilova fotka
ahoj holky: Leni a bramboro, vše nej k narozkám Pavli: mně se ten účas teda líbí hodně, i s tou čelenkou.....myslím, že jsi v tom hodně něžná a mladinká, já bych to klidně nechala takhle....a budeš mít závoj?? Lenajsek: foto mslím hned to druhé, jak je tam celý zpocený. to je totiž klasický obrázek u nás doma: já řeším svatbu a můj ženich běhá po lese a trénuje na maraton, ten je totiž tři dny po našem návratu z Francie, takže aby to jako stihl. foto je z pražského půlmaratonu. no ale všichni jsou spokojení a on j miloučkej, tak co bych si ještě mohla přát víc. kdybych ho nutila chystat svatbu, to by se s ním určitě nedalo vydržet :-D :-D :-D oznamko máte super. sice jsi dlouho čekala, ale výsledek stojí za to....ten veršík je úžasný nevěště hlavu, už od neděle má být jarně a teplo, alespoň říkali v rádiu, a pak je ještě týden na to, aby nakvetly ty stromy všude, to jsem si vysnila, to by byly fotky. my je taky ještě v pondělí mít nebudeme, max pak v týdnu nějaké neprofi....
Profilova fotka
mir9 - bude krásně jo? a tak že bychom to objednali? ať je tak 20st a jasno? a bezvětrno? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?