Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
cutty : a kdy to bude :-) tak to gratujuju, at se to brzy povede :-)
juhůůů, malé cuttysátko :-D budete bydlet tady nebo v GB?
budeme v prahe - to je uz iste - teraz predavame bytik aby sme mali na domcek :-p tak rychlo rychlo hehe
hehe ze cuttysatko :-) Bude to maly slovakoanglican :-)
a kde budete kupovat domeček,taky v praze? nový, nebo rekonstrukci?
pri prahe, chceli by sme v babicich u Rican tak uvidime - a chceme novy :-)
uz mame bytik online http://www.crealgroup.cz/index.php?vi... ;-) keby mal niekto zaujem (sice uplne off topic) Inak my este potrebujeme ohladom svadby: ja-ist na ambasadu a podpisat akusi traparnu pred konzulom, akesi cestne prehlasenie, potom prekladatela na obrad zabezpecit, serepeticky na ozdoby a dekoracie, kyticky, trasfery, zenich boty, ja doplnky..... :-. fujj je toho moc
ty jo cutt, to je bejvák :-D ale malej a ta cena mě položila, to je strašný v Praze tohle bydlení... v KLadně stojí tuhle cenu 3+1 po částečné reekonstrukci, ale Praha je Praha a byt jste měli opravdu pěknej. Cutt, kde jsme se s přítelem seznámili? V GB? a co říká na stěhování? Já mám v Londýně sestřenici, seznámila se tu s přítelem, tak se z Prahy odstěhovala za ním, žijí tam asi 10 let.
my sme sa zoznamili tu v prahe, ja som pracovala v hoteli na rec a on bol nas host :-D :-D bol tu na sluzobke na 3 mesiace a do prahy sa brutalne zamiloval ;-) ja som potom odisla do londyna na rok za nim, lebo musel dokoncit projekt v praci, a potom sme sa stahovali - on to chcel snad viac ako ja 8-) :-p
jo ja viem ze cena je brutalna, ale ja som do toho bytu investovala tazke prachy, je zariadeny fakt kvalitnym nabytkom a nechcem na tom tratit :-)
cuttysark no budu si letos brát přítele je taky slovák a všechny papíry sme řešily přes matriku ;-)
jo jasně, já to chápu, přece jenom k tomu máš nějaký vztah :-) Manžel mojí sestřenice taky Prahu miluje, ale odešli zoět do Londýna, nevím proč, život je tam složitý :-| jinak to vaše seznámení to je jak z pohádky :-D ještě řekni, že jsi z nějaké zapadlé vísky a vize bude dokonalá :-)
Článek se načítá
berus my mame v podstate jeho papiere vybavene, akurat podtrebujem pred konzulom ja podpisat cestne prehlasenie ze som schopna sa vydat :-D Inak ja som z velmi zapadlej visky :-D ale odisla som v 18tich a v podstate odvtedy som mimo - v Blave, Londyne, Prahe.....ale milujem to tam ..... x-) je tam nadherne - akurat zivot je trochu tazsi, v zivote by som si tam nenasla taku pracu ako mam tu v Prahe =-)
INAK ten byt - ked som to uvidela vyvesene na nete, skoro som sa rozplakala - vsetko som si designovala sama a uplne som tam nechala srdce - buuuuu zle sa mi bude odchadzat :-(
no tak :-) budeš mít lepší a hezčí designovaný baráček a v něm manžela a cuttysátko... já mám na Slovensku příbuzný, tak vím, že se tam žije hůř a LOndýn též nic moc, udělali jste dobře.
tak snad.......ja moc londyn nemusim.....zila som tam 3 roky a je to fajn na ten cas, ale nie dlhodobo :-S
no co je, nejak to tu nezije :-.
ahoj...já jsem měla dovolenou a spoustu práce, tak jsem se nestíhala ozvat...Byla jsem včera na pohřbu, kámošce umřela mamka a to má za 3 týdny svatbu a v srpnu čekají mimčo...:-( Někdy je ten život fakt humusnej :-(
to jsou teda zprávy po ránu :-( chudák holka :-(
No jo, není to nic příjemnýho....navíc, ona skoro nikoho z rodiny už nemá, takže tedka jí bude zbývat na poradu jen tchýně - která je mimochodem dost strašná ženská.
a manža budoucí přece-ten jí bude určitě oporou, kamarádky... moje tchýně je mmch jako anděl-až by někdy taky mohla myslet sama na sebe a ne pořád jen na ostatní, ale jedná pěkně na rovinu, to se mi nan ní líbí. Tak z veselejšího soudku-plány na víkend? My jedeme na vodu..na večer si s sebou beru zimní bundu :-D
jeee aci, tak to je smutna vec.....chudatko holka.....normalne s nou sucitim, neviem co by som na jej mieste robila ja :-( :-( :-S :-S
jj, já taky....ten její skoro manžel, to je taky dáreček, ale to je na delší vyvětlování, ona to má holka trochu složitý...tak hlavně, aby mimčo a ona byla v pořádku a bude to fajn. Já asi o víkendu pojedu na zkoušku popůlnočních šatů..
jo a este je aj tehotna? Mazec! :-( My momentalne riesime prekladatela na obrad a zaciatok hostiny - to je tiez zahul........ :-S
to věřím, to je jak organizovat dvě svatby místo jedné- spousta věcí navíc, které se musí zařídit
no to jo...tam budete mít nějakého tlumočníka, nebo si vystačíte mezi sebou..jako že budeš překládat rodičům, nebo babičkám a tak...?
ta moje setřenice co si brala Londýnana, měli překladatele na obřad a jen na začátek hostiny, resp. na přeložení proslovu, pak překládala nevěsta, když bylo třeba, jinak se rodiny bavily spíš mezi sebou, případně rukama nohama a v pokročilých hodinách se kulturní a jazykové bariéry jistě zlomí samy :-D
taky záleží, jestli jsou na svatbě spíš mladší ročníky, co se domluví, nebo spíš tetičky a babičky a strýčkové, co neumí....Mě se chce po obědě hrozně spát, sedím tu a jen čumím a přeju si zalézt do postele....v poslední době jsem se moc nevyspala, pořád jezdím na nějaká jednání z liberce do prahy, takže musím ráno vstávat brzy
jj - bude to na obrad a na zaciatok hostiny. Inak je vela mladych anglicky hovoriacich z mojej strany, takze po par drinkoch nic nebude problem :-D Ale na prejavy na zaciatok hostiny by som chcela tlmocnika, aby to malo nejaku uroven ;-)
Dneska odpoledne vyrážím na nákupy, zkusím si koupit nějaké botky a kouknout na košili a kravatu...v Liberci je dneska hnusně, prší a je zima..:-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?