Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
simi: dva týdny jo? Tak to je mazec, valim kukadla :-o
Evi jo dva tydny,ale oni zas v lete maji jen srpen,maji jen mesic prazdnin.Ale pak to dozenou bo maji dlouhe zimni,velikonocni zimni,me prijde,ze maji porad prazdniny
A co vy?uz mate sbaelne tasky a pripravujete se uhnizdovat ve svem?
simi: no tak to budu mít radši delší letní prázdniny. ;-) Ještě nebalíme. Chceme tam začít bydlet až od září. Ještě si tam chceme pár věcí předělat a hlavně zařídit a tak. Zatím tam budem jen o víkendech. :-)
Aha,tak pekne predelavejte at to tam mate krasne.I kdyz clovek dkyz je ve svem,tak se mu tam libi,i kdyz tam je hnusne :-D Hlavne soukromi a klid a pocit,ze tam budes jeste 80let a nikdo te nevyhodi ;-) NO ja radsi taky dva mesice v kuse nez tak rozsekane. Jdu veset pradlo,ted jsem si vsimla,ze jsem prala odpoledne an epovesila to ]-( A chce se mi spaaaaaaaaaat. Tak dobrou a vic hoky DRBAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Dobré ráno všem :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem včera byli úspěšní. Koupili jsme dárek svědkovi, já jsem koupila Járovi k svátku aku vrtačku a ještě jsem si koupila ubrousky na obrázky, co si chci vyrobit. mně přijdou figurky snad každou chvilku, objednávali jsme hromadně s charmed a kajsou a pak dáme zase srazíka. dneska a zítra tu budu skoro sama. šéfové pryč, jeden kolega taky pryč a ten další pracuje na polovi, takže je ve hvězdách, zda přijde. tak tu budu mít jen 2 Honzy. tak si plánuju, že po 9 vystřelím do knihovny, potají ;-) . Abych odpo mohla hned dom, mám opět horu žehleního. pořád teď pereme, jak jsme byli o víkendu pryč, tak je ten koš furt plnej. to je hrůza. pořád stojím u prkna. :-D Járovi se dneska zdálo, že čekáme mimi a začal mi ze spánku hladit břicho. :-D Prý se ho doktorka ptala, kdy se to má narodit a on řekl, že dneska. to je můj odborník. :-)
teri: ten sen mě tedy pobavil. No je čas splnit budoucímu manželovi přání :-D
Profilova fotka
Terjar - ten sen je fakt luxusni:-). Simicak, jaky drbat, vzdyt uz mame vsechno zarizeny!! Ja jsem tedka nemocna, ale musela jsem vcera a dnes do skoly, dnes nastesti jen vecer, ale vcera jsem pomalu nedolezla domu :-( No a do toho nas furt desej, ze jako vcera se zacit ucit bylo malo a jak nas vsechny povyhazujou :-N Proste uzas, tak jsem fakt rada ze uz mam v ramci moznosti svatbu v cajku, neb ted nekde chodit a shanet by me asi zabilo. A taky zavidim holkam, jak chodi do knihovny - ja taky ctu asi tak 300str za den, bohuzel o tooooolik mene zazivnejsich... No jo, co se da delat, jednou jsem se na to dala, tak ted nesmim narikat. Ale kdybych se tu dlouho neobjevila, tak jsem se tema bichlema umlatila. Tak pak akorat sezente Vladovi nevestu, at to nemusi zrusit ;-)
Profilova fotka
Kajsa, neboj ty jsi taková šikulka a všechno zvládneš. těš se na srazík, já už se těším moc, jak zase podrbeme jako minule :-D mě taky pobavil, když mi to u snídaně vyprávěl. a přitom mi pořád sahal na břicho. :-D já bych měla mímo hned, kdyby se vyřešilo bydlení, ale až po svatbě. nechci, aby mi bylo špatně a vdávat se s břichem. to si to ta ženská asi moc neužije, aspoň mi přijde. tak já si teď vyrazila do knihovny a oni mají zavříno, až od 12. :-( .
caute baby. Kajsa neboj,oni vyhrozuji,urco te nevyhodi a zkkousky das bo jsi hlava chytra a hodne ctes :-D ;-) TEd jsem zrovna cumela na zpravy a bylo tam o ty eko.krizi a krom toho,ze tady zrusili ty 100%hypoteky,tak prijde hodne lidi o dum,protoze ti co si vzali hypo pred peti lety a driv,tak ted tak hodne narostla ta urokova sazba,ze se jim zvysi hypo skoro az na polovinu a to samozrejme lidi nebudou moc platit.A ti co maji domy,tak je zas nemuzou prodat,protoze banky odmitaji davat hypoteky :-S Taky tam bylo,ze za minuly rok museli porodnice odmitnout 40% rodicich zen a poslat je rodit nekde jinde,treba domu :-S To je mazec.A taky poslali jednu africanku,ktera byla hodne nemocna a lecila se tady a skoncilo ji vizum a uk ji ho ne prodlouzilo presto,ze vedeli ze v africe umre,bo ji tam nemuzou poskytnout peci no a ted u mrela :-| Tak a to je vse z dnesnich zprav :-D
Profilova fotka
ježiš Simi, kde to žiješ? to tam chcete zůstat? to na tom Čechy ještě nejsou tak špatně, snad. i když porodnice mají našláplo, ale snad neodmítaj. aspoň moje kamarádky, co rodiliy, tak vše v poho. hypotéky tu taky dávaj a celkem rádi, když z toho mají takový vejvar. já se na zprávy raději vůbec nedívám. dneska jsem si vzala v metru noviny, pač jsem neměla knihu, ale nic důležitého. aspoň mi nic v paměti neutkvělo jako důležité. ale bylo o mnoho míň parchantů, to už mají prázdniny ode dneška? to je krása, člověk stojí na svých nohách a občas si i sedne. i když včera jsme nastoupili s Járou do tram, nějaká volná místa tam byli. my seděli vepředu na tich invalidech. přiběhl chlap s holí, tram dobíhal, tak na tom tak špatně zřejmě nebyl, do tram nalezl a hned si to rázoval k nám. Jára vstal, ale on chtěl na to moje místo, tak jsem musela vstát. seděla jsem po směru jízdy. a jak si sedl, pořád si chudák hladil koleno. kouř z něj táhl na kilometry a když vystoupil, tak určitě vzal hůl pod ruku a mašíroval. občas mě ti starý lidi tak naštvou. já samo pouštím starší lidi sednout, ale ti aspoň poděkujou, tenhle dědek nic a ještě, že chce na tohle místo a skoro mě vystrčil. tak jsme tu dneska jen dva, další Honza dorazí až odpo, a třetí Honza dnes asi vůbec. a já nemám, co číst. a tady nikdo není.
Článek se načítá
Tery no zdrav. tu je hrozne.Ale to proto,ze jsou otevrene hranice a uk nema potuchy,kolik tu je lidi.Takze maji treba tehotnych nahlasenych milion a je jich tu tri,tak pak nemaji mista a lidi v porodnici.ALe neboj v cesku to tak taky bude,uz se tam taky derou pry madari,rumuni a tak.Co jsem cetla,tak taky jezdi plne autobusy.Ale asi to nebude nikdy jak tady a ek.krize je v celem svete,porad to resi.Protoze vsechny zemem jsou zavisle na americe ]-( SEgra rodila u nas ve nej.porodnici,nove,fakt je dobra a malem terku nechali umrit a segru taky ohrozili na zivote a pak ji jeste dotkor tak sesil bricho na krivo,ze ji prevysuje kuze a hadali se na sale.NO a pak ji tam nedali 4 dny vubec najsit,pry bo nebyla na velke,takze vysla z porodnice jak somalec bez bricha.A radek delal v nemocnici 9let a co mi rikal historky,jak byli sestry tak opile na pooperacnim,ze nemohli ani pacienta prevzit a ze jeden anesteziolog byl tak na srot,ze se schovaval na sale za pristroje a museli zrusit operaci a prijit primar.Pak ho vyhodili a za pul roku ho vzali-znamosti.Jenze to se vis jak,nedostane mezi lidi ven ty prihody.Ale ceske zdrav.je skvele,ja to rikam porad.Proto mame s malou pojisteni doma a taky hned s ni jdu doma na praventivku a naockovat ji tuberu,tady se to nedela ;-)
JO a ja na zprvy taky necumim,ale radek to dnes rano zapl :-D Ja se pak akorat vzdycky rozcilim,lepsi je nic nevedet.My hypo nemame,zadne dluhy tady a ani uspory,tak nam jen zdrazi jidlo :-D Dnes jdu s malou plavat a ted varim lusteniny,tak se budem primo nadvznaset :-D
Prázdniny začali už dneska. Brácha si válí šunky a jede na chatu s kamarádem. V tomhle počasí budou kácet stromy :-o Tak já jdu do knihovny až dnes, včera se mi nějak protáhl sraz se sestřenkou :-N Terjar, to nejsou jen starý lidi. U nás máme ženskou, je jí tak okolo 40, předloni si zlomila nohu na schodech, protože neumí chodit. A dosud nosí berli. Ale jen na oko, aby ji každý litoval, ona je totiž taková ta chudinka, co dělá všechno pro to, aby dostala co nejvíc výhod. A na tramvaj si to běží jako mladice, s holí po paží a sotva se blíží k práci, tak se zlomí a kulhá. Děsně mne se.e a dala jsem jí najevo, že s krabicí jí nepomůžu (jednou chtěla pomoc s malou krabicí, lehkou), že jsem viděla jak běží na tramvaj a že si to může odnést sama. A s tou tramvají...kolikrát je celá poloprázdná, ale ti dědci a babky si stoupnou nad tebe a dělají takov ty věci jako že si odkašlávají a tak, aby sis všimla, že je máš pustit. jednou byl dědek tak protivný, že jsem mu řekla, že když se otočí, tak jsou tam volná 4 místa, že já ho nepustím. Lidi na mne sice čuměli, ale stejně je v životě už neuvidím a dědek se hned sednul tam.
Profilova fotka
no asi budu rodit doma :-| . celkem to zdravotnictví jde, ale taky dělají boty. teď mi vola šéf a sjel mě. něco jsem mu posílala do tich lázní. my pro ně pracujeme, tak jsem to napsala na tu slečnu, se kterou je Pavel stále v kontaktu a on mi vynadal, že mi říkal, že to mám napsat na něj. ale on se mnou vůbec nemluvil, ale se svým bráchou, který mi to pak tlumočil. ale jen, že mu to mám poslat. je to obrovskej lázeňskej hotel, tak jsem netušila, že se to dá posílat i na hosty. ale já jsem to té holčině ještě psala i mailem, aby mu to předala. ach jo. pěkně se toho příštího týdne bojím. to zas bude, že se tu jen válíme a oni dva jsou jediní, kdo vydělávají peníze. to jsou jeho obvyklé kecy. už chce report o tom, co jsme tu dělali. to bude super úterý. bych mohla onemocnět... tak už zase svítí slunko, před chvílí byla vánice.
Profilova fotka
Holky my mame ve skole jako vyberak zdravotnicke pravo a prave takove veci tam resime a minule tam mel prednasku pan z te akreditacni komise, co jako udeluje nemocnicim certifikaty kvality a a ten povidal veci, ze se ted pomalu bojim jit jen okolo nejake zdrav. zarizeni. Je to problem, jasne ze tady v tom oboru jsou chyby videt nejvic, zas ale na druhou stranu by se melo delat vse proto, aby se omezily... Ale je to fakt silene...
Nejlepsi je nevedet ;-) :-D
Profilova fotka
odstěhovat se na opuštění ostrůvek a tam si v klídku žít... mně stačí, když občas ségra vypráví zážitky ze školy, co jim povídají učitelé - studuje medicínu. všude je něco, ale to zdravotnictví by mělo být s co nejmenšími chybami. dost často se to už nedá vrátit, pokud se udělá chyba. charmed, moje řeč. mně se stalo dneska i ráno něco podobného, taky v tram. sedla jsem si a přistoupil pán tak 50, celou dobu nade mnou stál a pořád pokášlaval a strašně se ošíval, když jse chtěla vystupovat, tak on taky a zahradil mi cestu. asi bych ho z tich schodů zkopla. a že takovéto historky slyším hodně často. už se tam taky těším, jak malé dítě. mám hrozně ráda tu vůni knih. jsem asi cvok. mohla bych tam trávit hodiny. jenže, když je se mnou Jára, tak pořád vzdychá a stojí nade mnou. jemu prostě knihy nic neříkají. tak tam jdu dnes sama, ať si jde dom a já si v klidu vyberu knížky.
Terry, moje řeč. S chlapama se do knihovny jít nedá. michal tam byl jednou a furt mne tahal pryč. Ale dneska ho potřebuju, budu si brát tolik knih, že bych se asi strhla než bych je dovezla domů. tak jsem ho uprosila, aby mne tam odvezl a počkal na mne v autě. To si toho moc neužiju :-( A ještě než mi ty knihy vyjedou a najdou ve skladu, ach jo. To budu muset večer zase udobřovat :-D
Profilova fotka
já si chci dneska půjčit od Smithe Posel slunce a To od Kinga. tak uvidím, co budou mít. máme sice velkouu knihovnu, ale všechno je pořád rozpůjčované.
Profilova fotka
ahoj holky, nestiham, tak jsem tu chvilku nebyla...tak u nas cteme oba -Pavel vice nez ja...takze si pujcovani nebo kupovani knih uzivame oba...ted navic cteme anglicky, tak spojujeme prijemne s uzitecnym-je to parada...uz jsem nabalila knihy co jsme si tu koupili a je toho plna velka krabice. =-) Tery, doporuc mi nejaky historicky roman co ctes-ja cetla Egyptan Sinuhet a z toho jsem byla uplne unesena..jinak cteme hodne fantasy :-) Vcera jsme byli na pivo s kamaradem Australanem (je to uplne paradni typek-ma pres 30let a je s nim hrozna sranda-az me bolela pusa od toho smichu vecer). A Pavel se docela slusne opil :-D po dlouhe dobe a dneska myslel ze se mu rozskoci hlava. :-D ) Pozvali jsme ho na svatbu a slibil ze prijede. No a taky jsem mluvila s moji svadlenkou..Uz se vratili tak pokracuje s satama-delala mi navrh na vysivku-ale bohuzel ona je vic romanticka duse nez ja, takze to bylo hodne ruzicek a listecku (jako krasne ale nic pro me), takze jsem musela odmitnout (coz velice nerada delam). Rikala, ze zkusi vymyslet neco jineho. Ale nevim-fakt ma jinou predstavu nez ja, takze zkusim neco pohledat sama (a mozna to nakonec dopadne tak, ze tam vysivka nebude). S takovyma kytickama bych se vubec necitila-to je jako by me nekdo oblekl celou do ruzoveho :-) . Chudak, nema to se mnou jednoduche-ale budou to moje saty, tak se musi libit hlavne me. Ze jo?!Hlavne aby tam neco nenasila a pak to nemusela parat-to by byl asi nadlidsky ukol.
Profilova fotka
Raduz, co mas proti mym kytickam? 8-) Ale jasne - ty jsi zadavatel a ty je budesmit na sobe, tak musi byt takove jake chces. Ani takove vysivani se ti nelibi? http://cgi.ebay.com/New-tain-voile-Em... http://cgi.ebay.com/Embroider-Bridesm... http://cgi.ebay.com/MAGGIE-SOTTERO-Sa... http://cgi.ebay.com/LACE-UP-BACK-PROM... Ja si chci este vybirat!!! :-D
Profilova fotka
Kajsa-proti tvym kytickam nic nemam-to bych si nedovolila :-D ale to,co mi nakreslila bylo fakt moc prekytickovane :-) ale jak se tak divam podrobnejsim okem na vsechny mozne saty, vsude jsou kyticky....tak ja uz nevim :-) normalne jsem prave skoncila s velkym uklidem =-) -ve stredu nam sefka oznamila, ze v sobotu prijedou uz ti novi (co by tu pak meli byt misto nas) a tak gruntuju...moc casu mi na to nedala, tak skoncim v praci s uklidem a uklizim doma :-| Pavel sice pomaha, ale neni tak peclivy jak bych si predstavovala :-) Ani nevim, jestli jsem to tu psala-budou tady s nama bydlet az do te doby, nez odjedeme (takze to bude hodne zajimave) - a navic jsou to Polaci (kluk s holkou) - videla jsem je asi 5min, a zdali se byt sympaticti, tak snad to pujde...kazdopadne mame po soukromi :-| ale o to vice se budeme tesit domu (i kdyz vice uz to snad ani nejde) No a oduvodnila to tim, ze se musi vsechno naucit, tak proto je vzala uz tak brzo! (my kdyz jsme prijeli, tak jsme na nauceni vseho meli 2tydny-pak hned odjeli do Portugalska na dovolenou a nas tu nechali a taky jsme to zvladli-museli jsme ). No nevadi....kdyztak si tu budu obcas stezovat a ulevovat nervum, tak se nezlobte ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Pro nás teda moc dobrý neni. Jsme s malou nemocný :-( Takže je to nuda a nuda a nuda... Dneska jdu na první zkoušku šatů, tak se těšim :-) Vyzkoušet si je zvládnu i nemocná :-D A co vy? Jak se máte? Taky je u Vás hodně sněhu? Tady ještě pořád chumělí a řádí tu doslova vánice :-( To máme teda krásný jaro :-(
Profilova fotka
ahoj holčiny, raduz, tak Egypťana Sinuheta jsem si půjčila včera. Jára si ze mě dělal srandu, že mi aspoň toto na chvíli vydrží, nesmím to přečíst za jedno odpoledne. čtu hrozně rychle, to mám po babi. Můžu doporučit Řeku Bohů od Smithe, je to ze starého Egypta, četla jsem první dva díly, ty jsou super. Ten třetí je už prý trochu scifi, tak to by se ti taky mohlo líbit. a teď vyšla 4, ale tu v knihovně zatím nemají. pak jsem četla od Geralda Mesadie trilogii Jana z Hvězdy, to je moc pěkné. Jedla z hlavních rolí je Francois Villon - ten básník. Pak jsem si půjčila taktéž od Mesadie trilogii z egypta. V prvním díle vystupuje Nefertiti, ale hned ji zabijou, pak její dcery, jsem koukala, že v Egypťanovi Sunuhetovi vystupujou ty stejné postavy jako v této trilogii, aspoň už budu vědět, kdo je co zač. Nevzpomenu si na název, časem. U mě je problém, že jak čtu rychle, tak si prostě ty názvy vůbec nepamatuju. Pak jsem četla snad 20 knížek od Bertrice Small, píše historické od 9 st. - 15 st., ale je tam dost romantiky. Já raději pravdivé romány, člověk se dost přiučí. Pak je prý moc pěkná knížka od Smithe Posel slunce a Monzum. Jo a pokud se chcete bát, tak Barbara Erskinová, super knihy. přelouskla jsem je jedním dechem, ale asi týden jsem se trošku bála. a i Barbara Woodová - ta píše o egyptu a prolíná se i součastnost, třeba Posvátné místo, Sedm démonů atd. A ještě píše super knihy jedna spisovatelka, taky o Egyptě. Ale na jméno si nevzpomenu. Opět časem. Jo a teď jsem dočetla poslední díl Harryho Pottera. Zajímavý konec. Tak jsem se trošku rozepsala, ale knihy jsou moje úchylka. maicky, tady je zamračeno a hrozný vítr. sníh tu žádný nemáme. Ještě, že je dneska pátek. Zítra hraje budoucí švagrová hokej, jdou opět všichni. ale já budu doma mýt okna a pomáhat mamce s velikonočním úklidem a pak budeme dělat květináče. včera jsme stihly 3, to jsme rychlíci. :-D tak čekám, že zase budou řeči. s tou svojí svědkyní si sice píšeme maily, ale už to není ono. dřív jsme spolu byly pořád a teď už měsíc ne. a zdá se mi jako bychom spolu soupeřily. no nevím. ona jde příští týden s naší bud. tchyni kupovat šaty na naší svatbu, se švagrovou se dřív vůbec nekamarádila a teď s ní chce hrát hokej. dřív by třeba zavolala, jestli nechci jít taky. já se jí za ten ples omluvila, za moje chování, že jsem se nebavila, ale asi to nevzala. jen si občas mailujeme, ale o ničem. ale už nechci měnit svědkyni. ono to nějak dopadne.
Tak holky, ukecala jsem Michala a odvezl mne do té knihovny. Nakonec jsem si vzala 13 knížek, takže díky bohu, že tam jel autem :-D nechci vidět, jak to potáhnu zpátky, když se mi ho nepovede ukecat :-)
Profilova fotka
charmed, ty nejsi troškař. já si vzala jen toho Egypťana, má 800 stran. až dočtu, skočím pro další. spíš si budu muset tuto asi prodloužit, protože nevím nevím, jestli stihnu přečíst do 17.4.
Já si běžně půjčuji tak 8-10 knih. Za týden stíhám dvě jen cestou v tramvaji. A čteme je s mámou, takže je za ten měsíc přečtená 2x :-)
Jo, a když je nějaká hodně blbá, tak si to řekneme a ta druhá ji nečte. máme podobný vkus, takže se tím ušetří čas :-DDD

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?