Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Nazdárek děvčata :-) Jak ste se vyspaly? Já docela dobře, až na to, že mě malá kopala do zad :-D Dneska se tam rozvalovala, jak kdyby byla 170cm dlouhá a 170cm široká :-D
Profilova fotka
evi, neozvali. psala jsem včera do jiné realitky, tak ještě počkám. teď jsou v Praze prádzniny, tak třeba může být ta makléřka někde na horách. ale pokud se neozve, tak jí příští týden mailnu přímo jí nebo zavolám. tamten chlap absolutní nezájem. tak už se o něj nezajímám. vyspala jsem se celkem dobře, jen to ranní vstávání. ale šéf a šéfová dneska jsou služebně ve Varech, takže máme klídek. začala jsem číst moc pěknou knížku, tak snad si budu moct číst i přes den. :-D odpo mám takových povinností, knihovna, žehlení, smažení, vaření, květináče. včera jsme s Járou přišli domu od toho zlatníka, on se ospršil a šel na pedikúru, já sežrala půlku pizzy a navrch jsem si dala dort, pak šla cvičit. no a po cvíču ten dort dožrala. jsem takový prase. ale bylo mi dobře. my jsme se ségrou jednou spaly s naším malým bratránkem. hlídaly jsme ho a on se v noci vzbudil a nechtěl do postýlky, takže spal s náma. já ležela a si na 10 cm a ségra taky. Lukýn sebou mrskal celou noc, normálně rotoval kolem své osy, takhle pomlácená jsem snad nikdy nebyla. od té doby spí sám, když ho hlídáme. ať si řve.
Profilova fotka
terjar: tak ten tvůj bratránek, je celá naše malá :-D Vždycky se ráno zbudíme a sotva lezem z postele, jak sme rozlámaný, ale malá má pusu od ucha k uchu a je spokojená :-D To člověk nemá sílu se v tu chvíli ani rozčílit, když vidí takový sluníčko :-) A co čteš za knížku?
Profilova fotka
Spící panna od Jeffreyho Deavera, ségra ho má moc ráda a teď měla narozky, tak dostala snad 3. Jsem knihomol. Už jsem od rána přelouskla 100 stran, on má ty knížky tak napínavý. Ale včera jsem jednu odložila, měla jsem z knihovny nějakou Čtvrtou královnu a po 200 stránkách jsem se nezačetla, takže jí dneska vrátím. Já mám nejradši historický romány, ale čtu i psychologický thrillery a detektivky a chystám se na posledním díl Harryho Pottera, ségra taky dostala. ale teď nám ti naši dva prccí pěkně zlobí. spíš ten mladší, za měsíc mu bude rok. Lukášek je teď prý celkem v poho. Ségra je hlídá za prachy vždy jednou týdně celý den, se vším všudy. přijede celá rozlámaná a je na ibalginech. jsou to extrémní zlobílci a teroristi :-D
Profilova fotka
Ty jo, tak to mi vůbec nic neříká :-N To já čtu spíš záhady od Ericha von Dänikena :-) Ty malý prcky jí teda nezávidim. Ta naše teda neni žádnej andílek, ale rozhodně nemusim brát ibalginy :-D To aby jí platili zlatem :-d
Profilova fotka
skoro jo. ale když si chce vydělat a že si vydělá celkem slušně. ale je to asi pěkná makačka. já se dětí bojím, strašně moc se těším až budeme mít mimi, ale budu poleno. neumím to ani přebalit natož krmit a koupat. teĎ když jsou už větší, tak bych to zvládla, ale když je to úplně malé. našeho Jáju jsem chovala, když mu byl asi týden. no a je na té fotce vidět, že nejsem ve své kůži a trošku mu kroutím ručku :-D . ale to snad pak přijde samo, ne? nějaký mateřský pud.
Profilova fotka
neboj :-) To opravdu příde samo :-) Já jsem teda na děti zvyklá, od mala jsem hlídala mladší brantrance a tak, takže to s dětma umim :-) Každej umí něco :-) Ale tenhle pud si člověk vypěstuje časem a kort když pak držíš v náručí toho SVÝHO tvorečka. To je nepopsatelnej pocit :-)
Profilova fotka
taky se na to těším, ale ještě si pár let počkáme. nejdřív bydlení. ještě "stará" nejsem. I když jako mladší jsem si plánovala, že první dítě chci ve věku, co mi teď je. ale bohužel okolnosti jsou jiné a stát v dnešní době mladým vůbec nepomáhá. spíš ruší všechny různé výhody atd. odkud vlastně jste?
Profilova fotka
My jsme z Klatov :-) Já mam prcka docela brzo, ale nelituju toho. Jsem za ní moc ráda. Je to vymodlený mimi. V dubnu mi 21, hodně mých vrstevnic si myslí, že jsem se zbláznila, ale já dětma vyrůstala... Takže jsem si přála mít miminko brzo a navíc jsem se na to i cítila :-) A příští rok bych si přála mít ještě jedno, ale to záleží na tom, jestli mi to zdraví dovolí.. A ty si přímo z Prahy? A kolik ti je? Jestli se můžu zeptat... Jestli ne, tak neodpovídej. To je jasný.
Profilova fotka
jsem přímo z Prahy, je mi 24. Járovi bude teď v sobotu 24. ještě mu chvíli nechám. bude si muset chvíli zvykat, že "jsme" manželé, tak ho nechci hned vrhnout do role otce. pokud to nějak dopadne s bytem, tak jsem si říkala, že bych příští rok vysadila HA a nechala tělo chvíli odpočinout a pak bychom se začali pokoušet. takže to vidím na ty 2, 3 roky. na mě se moje vrstevnice taky tváří divně, když jim řeknu, že se vdávám. přitom spousta holek od nás ze střední už je vdaných a 2 mají děti, další asi 3 se vdáváme letos v létě. ale ostatní kamarádky se diví. pak budeme peníze strkat hlavně do bytu a na svatbu by ani nezbývalo. bychom museli provést jen takovou tu se svědky a pak to rodině oznámit, a to nechci.
Profilova fotka
To je pravda. My chceme zase v létě kupovat baráček, tak by taky potom nebyly na svatbu peníze. U nás by se sice holky vdávat chtěly, ale ty jejich partneři se do toho neženou.. Spíš se mi diví, že mam dítě. Ale to jednou pochopí až budou mít vlastní v čem to spočívá :-) A jak velkej budete mít byt?
Custe baby,ja mam dnes hrozne depky,ale fakt des a je mi smutno po cesku.uz se tesim domu. Maicky,tak to jsi mela Danielku fakt brzo,ja jsem pro aby si clovek prvni poradene uzil a to jsem s detima od 15pracovala a mam je taky rada a k praci s nema se chci i vratit.Ale spoluzacky meli uz i v 16,jedne je 24 a ma uz dve deti a z toho ten syn uz je ve skole :-N Ja kdybych planovala,tak mam tak ve 27asi no ale ted uz bych malou samozrejme nevymenila ani za nic,je to nas poklad x-) Jeste ten byt mit nekdy svuj a jsem uplne stastnaaaa Non ic,jdem ven,tak zatiim custe baby. Tery,vecer reknu radkovi at ti prevede prachy na ucet.kdyz tak mi posli do ip tvuj mobila ja ti poslu sms,jak poslem penize a pak az ti dojdou,posli to zlato a ja ti poslu hned sms,jak to dojde at se nestresujem.Kamos delal na poste a vim jak se tam krade,bo rozkradali vsechny baliky ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
vždyť už se ti to krátí, Simi. ale tak trochu vím, jak se cítíš. byla jsem chvíli v Německu jako au-pair, ale za chvíli se mi tak strašně stýskalo, že jsem se vrátila. už bych nikam nejela. a Jára by mě ani nepustil. tak si užijte prochajdu. tady je dneska celkem pěkně a já tu sedím na prdeli. ani žádné pochůzky nemám, no ale celkem to utíká. nám to taky asi vyjde na tich 27. to už bych chtěla mimi mít určo. a hned za dva roky další. tady je to teď nějaký přísný s tou mateřskou, tak nechci jít na rok do práce a pak otěhotnět. bych to vzala z jedné vody načisto. nebo se nám narodí dvojčata a za ty 3 roky hezky pošupajdím do práce. :-( už mám hrozný hlad. k sváče mám pomeranč a k oběd segedín. asi se na něj vrhnu a pak budu trpět až do 4.
Profilova fotka
ještě jsem vlastně chtěla, maicky, vy jste si objednávali prstýnky přes e-piercing? my je budeme mít taky, ale nechávám si je vyrobit tady v Praze u jedno super zlatníka. i cena je boží, 1800 za oba. jen jsem tam nechtěla kamínek. ale on se mě ptal, jestli to mám z internetu od tohoto chlapíka a proč jsem si to neobjednala u něj. tak jsem mu řekla, že si prostě všechno raději "ošahám". :-D
Profilova fotka
terjar: Jo jo, máme je přes e-piercing. Ještě je ale nemáme doma. Jelikož jsme na tom s tim osaháváním stejně, tak jsme si s pánem sjednali schůzku a on nám je přímo předvede :-d Chudák. Má z nás určitě radost. Do Plzně stejně musíme jet, tak se u něj stavíme cestou. Teď mi přišla panenka na auto, hurá. Je krásná :-) Vyfotim a pak dam do albíčka :-) Já pádim. Koupila jsem si v listopadu Nokii6300 a už jí nesu po druhý na reklamaci. Nějak mi blbnou tlačítka! Už mě to začíná pěkně s... No, ale radši nebudu sprostá! Dneska nám taky přišla čelenčička pro Dádu :-) Je v ní suprácká :-d Taky vyfotim :-) Je jak já se už těšim :-) No, ale do července daleko... :-(
maicky,ty mas celenku pro malou??Jakou?A nesundava si to z hlavy?Mala si cepky a tak sundava,tak prave premyslim,prootoze ji chci koupit taky celenku,culiky nastesti nesundava,tak ason ze tak.Jsem ji koupila ted supr saticky v sekaci,ale malou velikost,jsem pako,nastesti ji to je ale jeste dobre,takze jaro v tom odchodi a pka to necham doma segre pro Terezku. Jinak jsem vcera posilala jakou chci vyzodbu auta segre a zatim se mi libi z vizelinu ta masle,kytku moc na auto nechci,tak bud tu masli a nebo i cilindr je taky bozi. Ja jsem taky rada,ze jsme si prstynky odzkouseli,ktere sedi.Hodne se mi jich libilo na netu a jak jsem to dala na ruku,tak to vubec tak pekne nevypadalo. Zitra jdme male koupit nove boty at se ji uz nepoti noha v zimnich,tak snad bude nejaka dobra akce a taky uz potrebuje nove plavky.Ja jsem ji chtela koupit takove ten surfarsky dres misto plavek,tady to deti nosi a hlavne se j nspali raminka zada a tak,ale radek chce ruzove s panenkou Dora a volanky :-S Maicky a kdy planujete druhe mimi??Nebo bude mala jedinacek?Nase asi jedinacek,leda kdbyy jsme vyhrali v loterii :-|
Profilova fotka
simicak: Pošlu ti na mail webovku, kde jsem ji koupila, mají jich tam víc. My máme tu se srdíčkama a i s poštovným mě vyšla na 144 Kč, což je paráda. Malá si čepice netahá, tak snad ani tohle nebude. Ona si to napřed musí prohlídnout a pak je jí jedno co jí strčíš na hlavu :-D Další mimi plánujeme někdy na příští rok, že by jsme se tak od října asi začali snažit :-) Já jsem byla jedináček a stálo to za prd, tak chci mít dvě děti.
Profilova fotka
Snad ti to přišlo. Spad mi počítač, tak nevim, jestli se to posalo, kdyby ne, tak písni a já ti to pošlu znova :-)
Profilova fotka
tak se mi ozvala ta ženská z realitky. financovat se prý dá hypo, ale je prý lepší, když si seženeme banku, které by nevadilo, že se to bude převádět do OV až za 2 roky. Jak na tom webu kecají, tam píšou, že převod do OV je možný už teď. já myslela, že když si k tomu přihazujou takový částky, že by aspoň tu hypo mohli zařídit. a kdy je budete mít? my nejpozději 12.3., ale myslím, že zavolá dřív. dávám mu týden. :-D holky, já dneska v té práci vůbec nic neudělala, jak tu nejsou šéfové. zato zítra se asi nezastavím. ale to je fuk. v pátek musíme něco odevzdat a ještě nám toho celkem dost chybí, ale spíš to visí na šéfoví a pak na jedné pojišťovačce. měla mi včera nebo dneska zaslat návrh smlouvy a ještě nic nepřišlo a já s tím pak musím ještě k notáří. to jsem zvědavá, jak to budu všechno stíhat. :-S
Tery a uz mate teda vybrany nejaky byt definitivne?Ja uz se v tom zracim :-| Maicky doslo,dikes,jdu na to kuknout.No nase mala sunda vsechno ona si i trika vyhrnuje a ukazuje pipik a boucha se do bruska u toho a fakt to pandero ma :-D TAk snad se mi tam nebude svlikat :-D TAk to budu drzet place od rijna ;-) My jsme oba ze tri sourozencu a oba jsme nejmldsi,takze na nas nic nezbylo,takze chcem dat male dobre vzdelani,taky dovolene,pekne vanoce.............a samozrejme lasku,ale ta je u nas v poho,mlaa ma vsechno,tatinek ji kazdy vecer koupe,chodime spolecne plavat a tak.Jenze penize jsou pri detech taky hodne dulezite,teda hlavne v Uk je vse drahe,ne hadry,ale zoo,krouzky zajmove a tak.Ja nikde nemohla bo nebyli penize a nebo uz to delala segra a prastila s tim,tak jsme nemohla a ni ja a ani na vysku na kolej jsem nemohla.............TAkze druhe az budemme mit svuj dum nebo byt,coz asi nikdy .ALe uz mi to nejak neva ani.Kdyz vidim kamosky co maji dve deti a nemuzou ani na koupak s nima bo na to nemaji a ani na dovcu.Hodne zalezi na platech no.Jej ja chci vyhrat neco,aspon jeden milionek :-) TEry cislo doslo,tak pak pisnu,jak to poslem ;-)
Profilova fotka
simicak: Jo vyhrát bych taky klidně chtěla :-d To by asi nevadilo nikomu :-d Vaše malá je pěkná raztajblice :-) My taky chodíme na procházky, plavat a tak, ale většinou jen já s malou. David s náma jde jen, když má čas, ale víkendy se snaží mít volný. No jo no, je zedník a dělá na živnosťák, tak se musí otáčet. Ještě si v létě chceme brát hypotéku, tak musíme poplatit sociálku a zdravotní. Finančák sme zaplatili nedávno, tak teď ještě ten zbytek. To je šílený, jaký jsou cavyky kolem půjčky pro živnostníky...Ale my to zvládnem, se nedáme :-D tak co? Vybrala jsi nějakou čelenku? teď mě tak napadlo, kdyby si chtěla, tak my se bereme 5.7, tak by nebyl problém Vám pak tu naší čelenku přeposlat. Do 26.7 by jsme to sto pro stihli. Já jí pak stejně dam pryč. Nevim kam by jí naše malá nosila...
Profilova fotka
simi, měli jsme vybraný, ale ten plesnivý ... ten původní, jak se mi ten chlap neozval, tak jsem našla ještě o 10 tis. levnější. ale i tak 2,050000 je hodně peněz. ale skoro by se nemuselo na nic sahnout. já už vůbec nevím. nechci daleko za Prahu kvůli dojíždění a těch bytů je tak málo.
Maicky koukala jsem,no ja premyslim,ze ji dam do culiku masle a nebo kyticky bile.Mala uz ma vlasy docela dlouhe a nosi je porad v culikach,ona tim ze je ma samou loknu,tak jak rika radek ma hlavu jak brokolice :-D Ale dik za nabidku,zvazim ;-) No radek dela jako osetrovatel a dela porad nocni a dela i vikendy,ted mela 4dny volna po roce x-) .Ale tim ze dela vetsinou nocni,tak on spi jen 4hod :-N a pak chodi s nama plavat a to jeste po nocni chodi rovnou do posilovny.Cvok Tery to je fakt tak malo bytu na prodej v Praze a nebo spis za slusnou cenu je asi neco tezkeho na jit,ze?No ja bych taky radsi uz do horoveho,nez pak jeste roky ho davat do kupy.Maicky to mas supr,chlapa zednika,ten sparvi a vse a vsude ma urco zanme,ze?od segry mazna taky dela ve stavebnictvi,tak to ma bomba.Umi vsechno a co ne,tak jeho kamosi ;-)
Profilova fotka
simicak: Culičky jsou taky hezký :-) My bohužel vlásky na culíčky ještě mít nebudem, tak to řešim tak :-) Vlásků máme ale dost, jen krátký :-) To se Radek moc nevyspí ty jo 4 hoďky to je fakt málo. To se mnou by to seklo :-d Ale někomu to nevadí, to je fakt. Tak my jdeme ven. Ještě musíme zajít pro pečivo, tak to vememe cestou z procházky domů :-) Zatim se tu mějte krásně, ahojky
teri: tak to je blb z tý realitky. A celkově ty lidi kolem realit jsou někdy vážně úděsný. My už jsme bydlení sehnali. Mám radost. Můžeme se stěhovat na konci března. Jupí :-D
Profilova fotka
Evi, a kam to bude? Simicak - kdy ty priletis? Mne napadlo, ze bychom te my Prazajdy mohly jit privitat na letiste, pomoct ti s vecma a Veru, zajit na kafco a pak te zas vyprovodit na nadrazi. Pac jinak s tebou se videt, nevim nevim :-N A Raduz to same, akorat ta uz tu od leta bude, tak to je na vylet;-).
7.dubna v pondeli.To byb ylo supr,ja totiz netrefim ani na nadrazi ;-) Pristanu nejak kolem jedne nebo tak nejak,tak to jste asi v praci :-( Ale ja jsem pro x-) Maicky,RAdek je blazen,on i nespi dva dny,aj bych sebou sekla :-S Evi,tak to je faskt bomba a kde to je a co to je a bude to vase a nebo podjanjem??TAk to moc gratuluji a nezesilte pri stehovani ;-)
kajsa, simicak: holky díky moc, my už to máme rozjetý dýl,asi měsíc, ale nechtěla jsem o tom mluvit, dokud to nebude na 100% jistý. Půl roku jsme hledali bydlení v našem městě (Blatná) a nějak se nám pořád nedařilo, tak jsme se rozhodli jít do realitky a zadat tam požadavek. Ten samý den večer nám volal kamarád, že v městěčku, kde bydlí (je to asi 8 km od Blatné) slyšel od jedný rodiny, se kterou se kamarádí, že sousedi prodávají řadovku. Ta prodávající rodina to ani ještě nestačila dát do realitky. Tak jsme tam hned jeli. Nebyli doma, ale sousedi nás pozvali dál, ať si to prohlídneme, že je to úplně stejný, akorát zrcadlově rozhložené bydlení. Tak se nám to moc líbilo. Večer jsme ještě zkoušeli zavolat paní a už to jelo. Minulý týden jsme podepisovali hypotéku a kupní smlouvy. Jsem fakt ráda :-D
Tak to je mazec Evi,tak to moc gratuluji,to vam fakt vyslo krasne.A taky hodne zavidim ;-) Tak at se vam tam libi a krasne zije a mnozi
jé ty jsi hodná, já jsem vám to chtěla říct už mnohem dřív, ale bála jsem se že to zakřiknu. Hlavně, že už budeme mít něco svého a že mi už pak nebude bránit vůbec nic abych mohla mít mimčo. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?