Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
kajsa, dík. to je teda období. nejvíc mě štve, že všechno zařizuju já, protože Jára není v kanclu. všechno obvolávání a psaní mailů je na mně. no dneska jsme doma sami... nevím, co mám dělat s tím makléřem. je mi trapný ho pořád uhánět, když on se neobtěžuje ani poslat maila, kdy bych mu měla zavolat nebo nějaké bližší info.
terjar: to je fakt blb, to se nevidí. Nejdřív je hr a pak vypíná telefony a dělá mrtvýho brouka. Tohle fakt nechápu jako by to nemohl říct na rovinu. V dnešní době je to samej křivák. Nedělej si hlavu. Já takové období taky měla, ale ono to zase přejde. Kolikriát jsem si říkala, že mám smůlu v životě jen já. Asi každej tohle období prožije. Ale ono zase odejde a budou lepší dny. Taky mi přijde, že čím víc se člověk snaží sehnat bydlení, tak to na just nejde. My to tak tedy celý půlrok měli.. Navíc by ten makléř měl volat tobě, on z toho má prachy....to je fakt neuvěřitelný...
Kajsa, přesně jsem to nepočítala, ale na osobu na noc je to na Mauritiu okolo 1.500, nic levného, ale když odečtu letenku, tak bychom platili jenom ubytování a transfer a to se dá přežít. Kdybychom byli boháči, tak bychom jeli, ale jinak to asi není moc reálné. To raději šetřit nějaké penízky na bydlení. Ale svatbení cestu budeme mít určitě. Ale třeba "jen" u Středozemního moře. Terjar, to chce klid. Vybij vztek někde mimo, jak říká Kajsa, a bude to dobrý. Musíš myslet pozivitně! A na něj se vybodni, když to nebere... A neboj, nejsi sama, kdo všechno zařizuje. U nás Michal funguje jako navrhovatel a já vykonavatel. Holky, když si nechám na gyndě napsat recept na HA, budu platit nebo ne? Myslím, že budu platit jen v lékárně, ne? Když se na gyndě nenechám vyšetřit, tak se přece neplatí...?
charmed: já myslím že u doktora platit budeš. Mamka tam taky byla a platila za vyšetření i recept....Ach jo, sedřou z nás kůži...
Profilova fotka
ale asi by se správně platit nemělo, když tě nevyšetří. tak řekni jen sestřičce. u nás to tak funguje, že si řekneš jen sestřičce a ona ti vyjede recept nebo nám to prodává přímo, za levnějš a bez poplatku. já budu zítra platit u zubaře, fuj. já vím, asi to teď necháme a začneme zase hledat po svatbě. pořád musím myslet, že potřebujeme minimálně 50 litránků na svatbu. třeba se sejdou štědré dary a budeme mít na byt. švagrovo otec je milionář a včera mi říkala "švagrová" (ona pracuje na poště), že jejich maminka přeposílala jemu a jeho ségře 2 milionky. a to prodali jen pitomé pozemky. to bych taky uměla. třeba se plácnou přes kapsu :-D . anebo druhá šance, pokud Jára vsadil, že už dneska ta sportka padne a pak se s vámi rozdělím ;-) já bych si ty peníze stejně všechny nenechala. koupili bychom si pěkný domeček a nové autíčko, zbytek bych rozdělila mezi svojí ségru a Járovo bráchu (taky chtějí hypo), mamce bych dala prašulky na splacení úvěru. To jsou představy, ale občas takhle sním. :-D holky, dneska jsem zaslechla, že šéf a šéfová pojedou asi od 4.3. do 14.3. pracovně do varů. ježiš to by bylo nádherné. sice nevím, co bych v té práci dělala, moc práce teď nemám. Ale já bych si něco našla. Dneska jsme doma sami ....
terjar: tak to když jste doma sami, tak to bude pěkný róóódeo :-D
třeba se plácnou přes kapsu a dostanete dost peněz, jak píšeš. Určitě by se šikly co? To asi každé tady z nás. Já tedy bohaté příbuzné nemám, takže to zůstane při starém :-| Ale nestěžuju si, mohlo by to bejt daleko horší (ale samozřejmě i lepší) :-)
Profilova fotka
ale Milan by si raději ukousl ruku než nám něco pořádného dát. ale slibovali pračku nebo myčku, tak bych se nezlobila. Ale raději prašulky, abych si to mohla koupit sama. jsme si tu včera dělali srandu, že jim udělám špesl kartičku, kde bude, že myčka je k vyzvednutí toho a toho tam a tam, cena. :-D to by asi čuměli. Jára se zatím nevrátil z té opravy, co jel s autem. nějaký chytrák do něj ránu ťuknul, ale byla to náhoda a ten člověk pracuje ve fordu a my máme ford, takže nám koupil jednu věc, co jsme potřebovali s velkou slevou. náhoda je blbec.
to je fakt hrozný, nám také jeden soused nedávno naboural auto. A to už podruhé ]-( Musela bych ho zabít. A je to mimochodem milionář. Nejvíc mě štve, že se k tomu nepřiznal a dělal mrtvého brouka, naštěstí měl barvu na autě, tak jsme ho usvědčili :-D
Ahojte holky.My vcera byli na kolotocich,bylo uplne supr.Mala se tocila 11x a kricela dedeeem,dedeeem(jedem) :-D Ja pak sla hrat i o medveda a vyhrala jsem!!!Poprve v zivote.RAd.rikal,ze uz me nikde nebere,protoze ten medved je brualne velky :-D Mamka jak ho videla,tak rikala,ze je siileny.Tak jeste nevim,kde ho v detskem dam,protoze se nevleze na zadnou skrin a a ni na zem,tak to musim vymyslet. Tery poslu ti na mail fotku Dneska jdem na trampolinu nekde,taky nejaka akce pro deti. Mala jako spravne dite byla po kolotocich u navena a VSTAVALA DNES Ve 4 8-( Tak je mi docela blbe bo jsme skoro nespala 8-( Jinak na prstynkyuz jdme za dva tydny,tak se tesim. x-) Jdem na moje narozky,tak si i hned vyberu nausnice,chci nejake stribrne kruhy.Budu mit 25 :-| ,tak a uz mi tahne na 30 :-S
Profilova fotka
simi, já taky budu mít 25, ale až 1.8. Jára má zarozky 1.3., 24. Ještě zajíček. Tak jsem holky po zubaři. sundaval mi jen zubní kámen. Pak mi vysvětloval trhání mé další osmičky, ale to necháme až mě začne prý bolet. chce mi kus utrhnout a zbytek i s kořenem narovnat k ostatním zubům. krásná představa, moc se mu do toho taky nechce. my jdeme na prstýnky příští pátek, nesmírně se těším, snad budou hotové do týdne. to by bylo super. Jára mi ho chce ale schovat, abych ho neošoupala už před svatbou :-D tak se jdu, Simi, podívat.
Profilova fotka
Simi, ten je úžasnej, jen trošku větší. Malá je fakt nádherná princeznička, krásná holčička, ti jí závidím. Už se taky těším až jednou budeme mít. ségra mi včera koupila podvazek, tak už jsem klidná. fakt pěknej, mám ho v albu.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja chci taky videt medveda!! Holky, ja se loucim, vyrazime do te Vidne, doufam ze se v poradku vratime, ty bouracky na silnicich me desi.... No nic, ale myslememe pozitivne. Tak papa v pondeli, to uz budu mit skolu, tak budu moct psat ostosest :-D . Jinak podvazek jsem si koupila na tom veletrhu za 80,-, bordo (podle satu) s modrou maslickou. Tak se tu mejte!!
Kajsa,mas ho na mailu ;-) a krasny vikend ve Vidni Tery,no taky radek z toho neni nadseny,ze je velky.Ja si samozrejme vybrala toho nejvetsiho co tam byl :-D ALe mala mu chodi sedat na nohu a mackat oci Ja se taky silene tesim na prtynky,i kdyz asi budem mit jen klasicke krouzky,zatim se mi ibi porad nejvic.Ale treba se tam do neceho zamiluji jeste vic ;-) JO apekny podvazek
Profilova fotka
Simi mala je uuuuuuuuuuuuuuuuzasna a super certice a jak to tak vidim, tak budes muset vymenit Radka za medveda;-) Kvadro uz ma, odporovat nebude... no idealni zenich ;-) Diky moc, snad nebude cele tri dny lit:-(
Profilova fotka
kajsa, tak si to moc užijte, snad se to počasí zlepší, tohle je hrůza. dneska se mi potvrdila moje domněnka. šéfové pojedou od 4.3. do 14.3. na služebku do Varů, to bude nádhera. dneska mám fakt super práci. to by byla spíš pro Kajsu. pročítám tu nějakou smlouvu a snažím se jí porozumět, ale moc mi to nejde. nějaká veřejná zakázka, mám vypoznámkovat, co je potřeba administrativně atd. No je toho pěkná řádka. samé výpisy z řejstříků, živnosťáky (vše samozřejmě ověřené, takže to mě čeká obíhání), spoustu čestných prohlášení, snad i na ty, že si šéf nemůže beztrestně uprdnout. je to hrozný vopruz. určitě na něco zapomenu a kvůli tomu nás nevyberou. ani by mi to nevadilo, když tak čtu, co všechno budu muset udělat, aby mi převzali pitomou fakturu. ]-( dneska jdeme na véču, sex byl včera, tak by dneska mohl být klid. Snad sem Jára nepůjde a nepřečte si to, to by byl zase uzaženej. Je tu častěji než já.
Ahojky holky. tak se nám blíží víkend co? Jsem ráda, potřebuju vyležet ten můj chrchlák. Dneska jsem byla u očaře. Nosím čočky, tak jsem si byla pro nové. Medvěda chci taky vidět... :-)
Tak kdo chce videt moji prvni zivotni vyhru,tak at posle mail na ip ;-) Dnes jsme byli s malou v telocvicne,meli tam akci pro deti.TAk jsme skakali,prolizali a me boli zada jak po nejake fusce :-p NO ale hlavne ze si to mala zas uzila.V sobotu jdem plavat,ucim ji potapet. Tery,tak jelikoz mala vstavala ve 4dneska,tak mi sex presunujem na zitrek.Tak aspon si dnes spocnu,ale urco me to nemine :-S ;-) evi,tak jak ctu ty cocky,tak jsem na ni dostala chut a asi si zitra uvarim :-D Ja dnes jeste poradne nejedla,zas jsem se k tomu nedostasla a poradne jsme promrzli.Jaro nam tu skoncilo a zas prituhlo :-( Pak ze jsem tak hubena
Profilova fotka
tady je taky hnusná zima a celý den něco padalo z oblohy, fakt hnus. byli jsme s Járou na véče, tak jsem napucnutá. teď přijde kamarádka, tak si dáme vínko :-)
Profilova fotka
a dostala jsem sprďana, že jsem vám nenapsala, jakou krásnou kytičku jsem od Jarouška dostala.
Ahoj holky, já tu "dlouho" nebyla. Zaučovala jsem jednu kolegyni. Včera jsem dostala k večeři pizzu ve tvaru srdce, DVD a keřík růže v květináči se spoustou poupat, tak se mám na co těšit až mi to pokvete :-) V sobotu pořádáme tu velkou oslavu a tak chci přemluvit Michala, aby koupil mamce krásnou kytku a požádal mne o ruku oficiálně, teda rodiče. Je to správné a myslím, že mamce je líto, že to ještě neudělal. Tak ho k tomu chci dokopat. Jdu zase něco dodělat. Jak jsem ji zaučovala, tak mi tu stála práce. Tak zatím pa.
Profilova fotka
Ahoj děvčata, zítra je v brně svatební veletrh, všimla jsem si, že v praze už byl, můžete mi prosím říci co tam najdem? jestli tam máme jezdit nebo ne... dikas ;-)
fakt je v Brně? Já jsem sice z Ostravy, ale také se tam chceme zajet podívat, ale četla jsem, že má být 1.-2. března, ne? Nebo to tam mají dva?
Profilova fotka
Ertepla, my tam byli a zdálo se nám to dost drahé. dám ti příklad. figurky na dorty takové ty, co se nevěsta s ženichcem jen objímají nebo drží za ruce, tak stály 300 Kč. ty vtipné, co jsme chtěli, jak nevěsta vláčí ženicha, nebo ho má na háčku, tak chtěli 900 Kč. v Praze bylo hodně prstýnků, na ně měli asi fakt slevy, protože u nich bylo beznadějně obsazeno. ale to ostatní se mi zdálo dost drahé, za pitomé oznámení chtěli v akci 70 Kč/ks. mají tam i ty svatební košíčky, krabice atd. to jsem nekoukala, kolik stojí. pak spousty kytek, fotografové, různé hotely, podvazky, prádlo, bižu, boty. na co si vzpomeneš. určitě to bude ale dobrá inspirace, nelituju, že jsme jeli přes celou Prahu.
Profilova fotka
ahooj holky, Simi ten meda je uzasny ale jeste uzasnejsi je vase Veru (ja chci taky takovou krasnou holcicku :-) ) u doktora to dopadlo dobre-nic mi neni :-) a hlavne od pondeli uz to ani neboli, takze pohodaaaaa. :-) tak drzte pesti, at se to nevrati.... jo a jeste jedna novinka-Pavel dneska delal to interview na ten kurz a zvladl to, takze svatba bude nakonec az v tom srpnu :-( (budu vam zavidet v cervenci, ze uz nemusite cekat, ale pak zase budete zavidet vy nam, ze nas to teprve ceka :-D )) ale nikam nejdu, zustavam tu s vama ;-) Takze bude cely cervenec v Brne (teda na vikendy domu) a jsem zvedava jake to bude-uz jsme takto bez sebe nebyli 5let =-) ale tak snad to zvladneme :-) budu mit plne ruce prace s doladenim detailu a Pavel se toho rad mine :-)
Ahoj holky, tak čtu, že jste pěkně oslavily Valentýna. My si dali s Vašíkem akorát čokoládu. Nějak nás to nebere. Ale pizzu bych si dala taky: takouvou Hawai nebo ještě lépe 4 druhy sýrů....ach dala bych si hned... :-N
Profilova fotka
mnam evi, nedelej mi chute-ja uz jsem poradnou pizzu nemela ani nepamatuju (ale hned si doma v kvetnu dam- mame u nas vybornou pizzerku :-) )
Profilova fotka
my tam byli i včera, v pizerii, ale dala jsem si jen latte. v té naší pizerce taky vaří výborně. odpo jedeme se ségrou do Ikey a do Globusu. do bytu už všechno mám sice nakoupené, zbývá jen nábytek, ale ten nemám kam dát. ale tak se jen tak podívat. v Ikee mají moc pěkné záclony za 19 Kč metr, takový jemňounký, ale nádherný. pak si tam chci koupit konferenční stolek, protože k němu máme knihovnu a stolek pod televizi. ale není to kam dávat. a večer zase do sauny, ale mám novou HA, tak jsem to po 3 letech dostala. ani nevím, jaký to už skoro je. raduz, nikam nechoď, zůstaň s námi!!!
RAduz,tak to gratuluji ;-) Ja dostasla obrovsky puget ruzi,takove ty metr dlouhe rude,pak dvoje spodni pradlo-velikost dobra apak jsme zas meli supr vecu v obyvaku pri svickach a fakt dobry sex x-) 8-) RAduz,tak to my se budem libankovat a ty si budes uzivat jeste svobodny zivoat
raduz: taky miluješ pizzu? Já strašně, mohla bych jí klidně každý týden a třeba i dřív. U nás pizzerka nic moc, jezdíme do Horažd´ovic. Tam mají výbornou. Sice je to od nás asi 20km, ale poblíž bydlí přítelovo rodiče, tak to vždycky spojíme dohromady. Jakou máš ty nejradši? terjar: jak jste dopadli s tím bytem? simicak: tak tomu říkám Valentýn :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?