Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
holky, to jsme tři. taky jsem se o to pokoušela. když to tam vpisuju, tak to mám pod sebou, ale pak se mi to zobrazí jako souvislý text. není to tak přehledné. včera mě naštvali v práci, jsem teď ostříhaná a mám maličký melír. kolegyně mi řekla, že vypadám jako zachovalá čtyřicátnice a šéf mi povídá,. že čtyřicátnice není žádná zachovalá. jsou tak dotěrní. za chvíli mi dojde trpělivost. přitom se to všem líbí, včera mě chválily i holky na aerobiku. nemám to nijak razantně ostříhané, jen zkrácené a sestříhané. to jsem měla i dřív, ale teď jsem to trošku zkrátila a do toho pár slabých proužků melíru. pak mi šéf povídal, že jsem nějaká divná, že jsme určitě celý víken sexovali. nevím, co to tahá do práce. takovéhle soukromé věci. já byhc vám tak ráda napsala, které jsem si vybrala, ale nemůžu. ]-(
Já jsem dala i dvě řádky enter a pak to tam napsala a nic :-| Terja, tak nám to pošli do IP, ne? x-)
Holkyl,mohla bych vam poslat mp3 skupiny co se mi nabidla,ze by mi zahrali na svatbe?Ja ale neivm,jestli hraji dobre.Nahravka neni moc dobra,ale posoudit se to podle toho snad da.Potrebuji moc pomoc,protoze nechci aby mi nekdo hral falesne,hudba je moc dulezita.TEda pro me.Moc dik Tery me se nejvic libi ty jedny korzetove s temi vysivkami,jsou tusim druhe Na sefa se vys..r,hlavne ze ti plati ;-)
Profilova fotka
Terjar, uz jsem spravne postizena, ale priste si toho sefa nahraj, to je na zalobu :-D A podle me ti to moc slusi. A ty vyherni posli do IP!! Normalne zacinam byt rada, ze jsem Vladinovi nakecala, ze je to tu na heslo, jinak neuvidi nic :-D Ertepla ja si taky myslim ze ty s tema raminkama (jak jsi rikala "moc bile") jsou nejhezci... Fakt ti strasne slusi. A ten zavoj je bezchybny! V jakem salone jsi to byla, v Brne? Simi posli cokoliv, klidne i zenicha :-p Holky necetly jste nahodou (myslim ze ve foru Predsvatebni pripravy v sekci Predsvatebni hadka) tu holku, jak si rika Zasnoubena?? To je teda sila... Kdybych to mela tak jako ona, tak rusim klidne zitrejsi svatbu a zdrham hodne daleko 8-)
Profilova fotka
no jo, to mě nenapadlo. pošlu vám to do IP. kajsa, taky mi to holky říkaly. on je sexuálně nevybouřenej debil. má přítelkyni o 10 let starší (moje kolegyně), jemu je 45. takže čumí po ženských atd. hledáme nového kolegu nebo kolegyni a on říkal něco v tom smyslu, že by mu holky mohly posílat i svoje akty. a k tomu přestal kouřit. už aby bylo pěkně a zase jezdili na chalupu a vůbec nebyli v kanclu. to se schválně podívám na to forum. dneska sem moc nemůžu, mám tu v kanceláři externisty a něco tu vyrábějí. to je na dlouho. na chvíli vypadli, tak hned píšu. Ertepla, souhlasím s holkama.
Terjar, tak ty se mi taky na tobě nejvíc líbily. A z IP si vymaž tu odeslanou poštu, ať si to Jára nepřečte. Moc ti sluší. Ertepla, všeobecný souhlas s holkama. ježiš, já už chci aby ty šaty dorazily do toho obchodu, abych si je taky mohla už zkoušet. Dneska mne to posedlo!
Profilova fotka
už jsem vymazala. :-D a kde je máš objednaný? kamarádka si jde bloknout šatky ve čtvrtek, taky láska na první pohled.
Ahoj holky, mám také svatbu v červenci (26.7.2008) Mohu se přidat? :-)
Profilova fotka
ahoj evulebobule, vítám tě tu u nás. jasně, že se můžeš přidat. je hezké, jak se pomalinku rozrůstáme. tak kde máte svatbu a co už máte zařízené atd. atd.
evu....tak to mame ve stejny den,v kolik to u vas propukne?U nas o pul druhe. Kajsa,tak mi pisni mail do ip at ti to muzu poslat.nebo kdokoliv,prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,fakt potrebuji poradit s tou hudbou
TEry,tak ty co sis vybrala jsou taky moc pekne a budes mit zavoj? A muzu ti poslat mp3 te skupiny?kdyz mate taky tu zivou a chodite na plesy,tak mozna taky poradis,prosiiim,kdyz tak pisni mail do ip a ja ti to hned poslu :-)
TAk ja uz mam i hudbu.Nabidla se mi jeste jedna skupina z HK.Na nas jsou moc daleko,byl by drahy benzin,ale jejich zpevacka byla ochotna si poslechnout jejich nahravky a npast mi jak zpivaji apry se nemam ceho bat.Pry hraji dobre a niclepisho bych neshnala.Tak snad nekecala a nebude to trapas.Me se taky zdaji dobri.Uz jsem jim pisla,tak snad budou mit jeste volny termin,ja nez se zas rozhodla :-| Vsak vis jak na tom jsem Kajsa :-D
Článek se načítá
Děkuju za milé přivítání. Už sem nakukuju dýl, ale dneska jsem se odvážila ;-) terjak: svatbu máme na Zvíkově, zatím mám zamluvené šaty, ženich oblek a máme domluvené pečení. S mamkou budeme péct jen koláče....i tak toho bude dost :-) Máme svatební oznámení, jen ho ještě musíme dojít nechat vytisknout. To je asi zatím vše. Určitě jste na tom lépe... :-) simicak: jééé to je super. My máme obřad v 11:30. Tak to já už budu mít za sebou a ty se ještě budeš těšit, co tě čeká.... Koukněte do alba, mám tam fotky, kde bude svatba, obřad a tak.... :-D
Ja uz koukala budete to mit supr.I misto hostiny mate pekne. No ty uz budes napapana a parit na parkete a me se budou trepat kolena a svirat zaludek :-p Vy budete i pect cukrovi?My jen kolace a kolik mate lidi na hostinu a na vecer?
Cukroví bude, moje sestřenice a také družičky se do toho hrnou, tak jim nebudu bránit v aktivitě. S mamkou budeme dělat jen ty koláče. Na obřad a hostinu 13 lidí. Potom chceme jet domů a slavit doma. Grilovačka a tak. Tady se sejde asi mnohem více lidí.... :-) Budu na tebe myslet, určitě budu taky na nervy....
Profilova fotka
simi, budu mít závoj. mám ho v albu, po mamince i s všitou korunkou. kadeřnice mi už zkoušela účes a bylo to bezvadný. no tak vidíš, jak si to pěkně zvládla, ale kdybys mi je i tak chtěla poslat, tak klidně pošli. pošlu ti maila. evu, my už máme vše krom prstýnků a domluvit půjčení autíček. přijde mi, že jsem si to ani tolik neužila. vše vyšlo hned na první pokusy. moje "teta" mi říkala, jak při plánování zhubla nejvíc ve svém životě. tak to mě jaksi minulo. prý tím stresem a tak. to já vůbec neměla. my máme obřad od 13.00 12. 7. Když se mě teď ptala paní v půjčovně sv. šatů, tak jsem si nemohla na termín vzpomenout. musela mi pomoct švagrová :-D Jára mě dneska málem přizabil. takhle si tady pěkně sedím a on najednou přijde a vytrhne mi zpod zadku šortky (seděla jsem mu na nich). máme židli na kolečkách, ujel mi zadek a já skončila na zemi, div jsem si nevyrazila zuby o stůl. ukáplo i pár slziček, pěkně to bolelo.
Ja mit zahradu,tak slavim taky doma,aspon bych se nemusela stresovat s kapelou,rautem apod..Pustila bych cd,opekla neco na ohni.......... x-) A uz mas vybrane prstynky?A z ceho je budete mit?My bile zlato,ale jeste nevim presne jake,ale asi klasicke krouzky
Profilova fotka
taky bych to brala na zahradě. no pokud nám vyjde ten byteček, tak bychom pak mohli uspořádat nějakou menší grilovačku na zahrádce. cukroví a koláčky u nás bude péct tchyně, švagrové, moje babičky a my taky něco málo. nebudeme to ale přehánět. je to jsou ty, co máš v albu, Simi? už jsem ti tam nakukovala.
terkaj: tak to jsi rychlá, mně tedy taky zatím všechno vychází, ale spíš si ráda všechno rozmyslím, takže nespěchám, ale zase nedělám nic na poslední chvíli.... :-D simicak: my s přítelem na ty veselice moc nejsme. Dáme si oběd, kávičku, posedíme a pojedem domů. Na zahradě máme krb a kamaráda, který nám s tím pomůže. Je pravda, že nám ubyde spousta starostí.
Co mam v albu??
simicak: pstýnky chceme bud´ z oceli nebo titanu. Hlavně jednoduché, a rytí z vnitřní strany prstýnku...asi tam necháme vyrýt datum svatby.... :-)
Tery,tak to by se svatba prodrazila,kdyby sis musela pridelavat jeste nove zuby :-D ;-) Ja jdu ve ctvrtek k zubari,tak se dovim cenu na ten svuj spicak a bude mi vrtat,tady se ale nastesti vse umrtvuje,tak se tak moc nebojim.
My taky datum svatby a jmena.
odkud jste holky? :-)
My jsme z Ostravy,ale zijem v Uk a ty?
tak to je mazec. A jak je v UK? Já jsem z jižních a přítel ze západních Čech. Ale máme to k sobě jen 20 km. :-D To už tam chcete zůstat? Nestýská se vám po čechách? A kde tam pracujete? Jsem zvědavá co? :-|
Profilova fotka
evu, my budeme mít titanové prstýnky. už jsme mluvili se zlatníkem a vyjdou nás na krásný 2900 oba dva. a to samé jako vy, datum a jména. tak to nevím, komu jsem koukala do alba :-D my jsme z Prahy a budeme asi žít v Sulicích za Prahou. ;-)
mně se ty titanové strašně líbí. A ta cena je taky hezká. Je fakt, že na tomhle šetřit nechci, ale zlato jsem nikdy nenosila, tak nebudu začínat.
Profilova fotka
tak už vím, je to simcak, jsem si to trošku zkrátila. právě jsem si říkala, že sis ho nějak změnila, ale vůbec mě nenapadlo po tom nějak víc pátra. no jo, asi už potřebuju i brýle na blízko
Profilova fotka
titan je moc pěkný, viděli jsme ho naživo na veletrhu a přesně ty prstýnky, co chceme. snad je pravda, že je věčný a nepoškrábe se. na zlato taky moc nejsme. a odkud jste?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?