Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Ach ta moje paměť. Raduz, všechno nejlepší k narozkám v sobotu. Sice se zpožděním, ale ještě to lze tolerovat (Co? :-N )
Profilova fotka
Ahoj tery, nevím jestli ti nějak pomůžu, moje mamča splodila vtipný text tátovi na 50ku na zahradní párty, tak třebas tě díky tomu napadne můza tady je: Zveme Vás na slavnostní zasedání u příležitosti oslavy 50.narozenin Jaroslava Hešnaura. Sedět budeme na prdeli na naší terase a okolí ,dne 12.5.2007 , od oběda do pozdních večerních hodin nebo jak kdo usne. Žádáme účastníky o seriozní chování,aby majitelé nemovitosti měli kde usínat i v dalších dnech. Přezůvky a dobrou náladu s sebou. Srdečně Vás zve pořadatel/oslavenec/ P.S. Pořadatelova manželka taky. ;-) ;-)
Profilova fotka
ertepla, díky moc, to je super. zkusím taky něco takového zplodit. určo mi to pomůže jako odrazový můstek. ještě, že je na to chvíli čas.
Ahojte holky mala zas nemocna,vcera jsme byli u doktora,problila celou noc a zas ma prujem :-( .Takze se zas lecime a uz je tu teplo a ja uz jsem tyden doma a s malou tak 10doma pry mame byt taky.Opet nam hrozi infuze,protoze nepije a dokonce vubec nic neji uz druhy den. Ereple,tak to moc gratuluji a poradne planujte ;-)
Supr spolecna fotka.Tery ty tam mas pekne cervene licka,kolik jsi toho vypila? ;-) Moc vam to slusi a charmde,vubec nevypadas ze jsi sezrala nevestu
Holky, bacha, mám fotku! 8-) Simicak, tak to je mi líto. To je blbý když jsou malý děti nemocný a kord když mají problémy s trávením a tak, to co nelze tak moc ovlivnit. Erteple, přeju básnický střevo :-D Já ho teda mám, nebo aspoň když něco zplodím, tak je to uznané okolím.
Profilova fotka
Ahoj berusky, ten muj je fakt uzasnej, on vam od utery tak blbne, je jak malé štěně. Včera jsme leželi v pelechu a koukali na telku, ja už se otočila, že musím spát bo ráno vztávám,v tu chvílu se vněm probudil rapl a začal do mě štouchat a píchat prstem, no tela, nakon si olizl ruku utřel si jí do hrui a přilepil se nam mě se slovy, musíme k sobě přilepit své styčné plochy. on je totiž stavař :-N no a včera jsem mu ukazovala ty toaletáky s nevěstou a ženichem co mám v albu, a ty kartičky jak si slušně říci o penízky, hned se včera pustil do výroby, tak už máme kartičky vyrobený jsou super, během příštího týdne budeme dělat jmenovky na stů. v pondělí jdu na šaty, tak už se nemůžu dočkat :-D holky ono je to tak super, když se můžu přidat k vám a plánovat a ne jen o tom číst.. x-) x-)
Profilova fotka
Simi, nic jsem nepila, ale bylo tam pěkné horko. já jsem rudá takhle pořád. se těště na fotky ze sobotního plesu. a víte, co jí je? nemá nějakého bacily ve střevech? mamka teď má taky problémy se střevama a tak drží dietu, žádný cukr. už to držela kdysi a pomohlo jí to, když doktořei nevěděli co s ní. Prý se s tím má naučit žít a pak jí léčitel poradil tuhle dietu a za 3 týdny byla zdravá. ertepla, tak si to pořádně užívejte. já už si užiju leda tak šaty a prstýnky. ale to jsou asi dvě věci, na které se těším nejvíc. holky, našla jsem celkem pěkný byt kousek za Prahou za supr cenu s garáží a velkou zahradou. včera nám přišel mail, zda nechceme zadara štěně retrívra, jinak je prý utratí. Jára za mnou celý večer chodil a ejstli mám ráda zvířátka, že by je chtěl. je to cvok. kam bychom ho asi tak dali. a nehodlám ještě živit psa a kdyby se s ním něco stalo, tak enchci ani domyslet.
Terjar, prosím tě, dávej si bacha na tyhle maily. Pokud si myslím, že to je ten který myslím, tak je už hodně starý (ten mail). Podívej se třeba na 3w tečka hoax tečka cz a uvidíš jaký obíhají maily podobné tomuhle. A kde je ten byt? Ertepla, tak koukám, že ten můj není jediný "blázen" na světě :-D On mně včera v obchoďáku obíhal jako Děda Mráz, protože na mně padla zimnice. Uprostřed všeho šrumu, před spoustou lidí a on takhle blbne :-D Já bych potřeboala nějakou střevní chřipku, potřebuju zhubnout :-D
Profilova fotka
já na ně vůbec nereaguju. už mi kdysi takovéhle nějaké chodily a vím, že to byl podvod. ale Jára viděl pejsky... v Sulici u Prahy, 2. tarifní pásmo. původně jsme chtěli do Kamenice, ale to je 3. a už o hodně víc penízku (za dopravu), nechci jezdit autem, protože nám hodně papá. Měla bych to do práce cca hoďku a kousek. teď jezdím skoro 45 minut, tak by mi to bylo fuk, ale Jára jezdí až do Horních Počernic, no musel by si najít jiné místo. nestraš se střevní chřipkou, ségr ají měla v září a ona je pěkná baculka a nezhubla ani deko. ale jak něco snědla, tak už šla a asi 10 dní. jen byla vysílená a nemohla vylézt z bytu.
Profilova fotka
ahoj holky, vcera jsem tu nebyla (byli jsme na pivko a pak jsem se merila na saty :-) ) Charmed-dekuji moooc za prani (uz je mi 29 :-( tak neni ani moc co oslavovat :-D ) Simi-uplne je mi bobka maleho lito a Tebe taky (musis byt strachy bez sebe) tak hlavne at ti nejak tady ti pitomi anglicti doktori pomuzou (a kdyz ne, upaluj domu do nemocnice-tady bych tomu zdravotnictvi vubec neverila-prave proto bych tady ani nechtela zustavat a zit...) ja jsem premyslela na tu pozvanku dat neco jako treba - to se musi oslavit... nebo prijdte to s nama poradne oslavit... nebo tak neco (ale mozna zustanu u klasickeho-zveme vas na svatebni grilovacku a je to) my si budeme brat pejska hned jak prijedeme domu (nejdriv jsme chteli az postavime, ale miluju psy a tak se na neho tesim, ze se nam uz nechce na nic cekat-tak jsem napsala svoji tete ktera chova beagly,at mi jedno stenatko necha :-D -zatim se neozvala, tak doufam,ze budou mit....no a pak si chceme vzit jeste jednoho labradora (ale toho o neco malo pozdeji)...ja se na psa tak tesim, ze uz mam vymyslene i jmeno (bude to holka a bude se jmenovat Lilu :-D ) ja kdyz jdeme ted do hospody tak mam taky hrozne cervene tvare (a to nemusim ani nic pit)....driv jsem to nemivala, ale posledni dobou pokazde :-D (ale jak rika mamka-aspon mam barvu) :-D
Tery mi taky prisel ten mail a ja to preposlala dal.Dostala jsem to od sestrenky,ale byal tam napsana i adresa te pani a tak.Zatim vir nemam :-p Raduz,tak taky vse nej. k narozkam,tak to jeste nemas tak hrozny vek ;-) ,Ja se pomalu psychicky pripravuje na tech 25 8-( No pry ma mala zahlenene cele dychac cesty,uz d nes mela i horecku.Podle priznaku to vypada na strevni chripku.Chudak,sotva jsme ji dali z diety od posledne a uz musi zas na dietu.Uz me nas ten novy rok nebavi,protoze litame furt po doktorech.Ale doktorka byla konecne dobra,tak aspon s tim jsem spokojeni vyjimecne. Takze u nas zadne pripravy ted neprobihaji,protoze neni kdy.A az jednou budem ve svem,tak taky chceme psa. JO a Tery ja mam taky porad rude lica a pak hod fotky z plesu.Ja jsem uz tyden doma a dlouho jeste budu a asi se z toho zcvoknu a zrovna je venku jaro :-( RAduz a jaky typ satu to bude??
Článek se načítá
Profilova fotka
Jeee, mne ten mail prisel taky.. to se asi urodilo pejsku :-D Jinak simicak - good luck, nic vic asi nepomuze, ale snad ma mala tuhy korinek a bude brzo dobre... Terce neverte, ta si tam davala jednu za druhou, normalne jsme si pomalu musely tahnout domu... Pry z horka, hahaha :-p
Profilova fotka
no jo, tak to prasklo. :-D mojí kolegyni v práci taky přišel, z druhého konce republiky. já si dneska v práci vytiskla noviny. nakonec jsem je udělala. charmed mě inspirovala, ale nepiplala jsem se s tím jako ona, mám tam vložený jen panďuláka a panďulačku :-D a pár textíků. holky, příští týden už je únor. to tak strašně letí. se nám to pomalinku krátí.
No, letí to strašně, příští týden je ten veletrh v Diplomatu. S Michalem jsme rozmýšleli, že tam půjdeme asi v sobotu, ale možná to necháme na pátek po práci. Končím v 16.00 a Diplomat mám 5 minut od práce :-) Nebo tam můžeme jít oba dny - chceme se právě vyhnout spoustě lidí, co tam půjde v sobotu, ale v neděli máme něco jiného. Já ještě nenám hotovou pozvánku na raut...nějak se mi to nelíbí, co jsem vytvořila :-( Noviny začneme tisknout v únoru, je to je vlastně už za chvíli, jsem děravá paměť. Abychom to pak netiskli všechno najednou a u M. v práci nebyl buzer plac za to, že to jede na jejich náklady :-N :-p
Profilova fotka
já dneska tiskla poslední kousek novin a zasekl se mi papír v tiskárně, musela jsem to celé rozebrat a nešlo to vůbec ven. rvala jsem to ze všech stran. nakonec jsem tam vrátila toner a zásobník na papír a ono mi to vyjelo úplně samo. já myslela, že mě odvezou. tisknu si to tajně a tiskárnu tu mám, jako u sebe v kanclu, oc úterka. už jsem viděla, jak budu muset zaplatit opravu. no hrůza takhle při pátku. holky, tak se rozhodujeme, zda do toho bytu jít nebo ne. počítala jsem si orientačně splátky a bylo by to skoro 12 tis. měsíčně. hrozná představa a na 30 let. taky mi to vyjelo, kolik přeplatíme, no zaplatíme jim skoro 5 mil. nechutná částka, když to stojí 2 190 000,-. ten byt je ale v hezkým stavu. končí mi tento rok stavebko, tak bychom udělali novou koupelnu. a příští rok si můžu vybrat prašulky od pojišťovny, co mám na životním, to bychom si mohli přidat na autí. už se vidím, jak od jara do podzimu pěstuju na zahrádce rajčata, brambory atd. :-D pozvánku na raut mám, ale bojím se jí vytisknout :-) . a chlapci mi spotřebovali papír, na který jsem tiskla to ostatní, tak si ho musím objednat. ale už si to asi vyjedu doma, pro jistotu.
Michal to právě taky tiskne tajně v práci, doma stejně nemáme barevnou tiskárnu. Noviny asi budeme rozdávat jen jedny pro celou rodinu nebo pár, abychom jich neměli přehršle. Zase mi tu blbne kamerový systém, aspoń že ti technici fdungují v pohodě. Ale těším se tak na neděli až se prospím. Zítra ještě jdu do práce a tak je neděle jediný volný den za 14 dní :-S Ale doufám, že mne Michal nevzbudí v osm jako posledně. Jsem ho málem zabila pohledem.
Profilova fotka
já se taky moce nevyspím. zítra vstáváme před osmou a v devět už máme být v Brandýse a jdeme na šatičky, pak do restauračky na obídek, ke kadeřnici a večer ples. to půjdeme spát někdy ve 3 a v neděli dopo domu a odpo k tchánovcům. už se těším na příští víkend.
Terjar, to je docela dost na víkend :-D To bych já nezvládla, tenhle týden týden je děsnej, blázinec, co může tak nefunguje, pak ta tchýně v sobotu...no začalo to dobře. tak doufám, že nedělním večerem končí týden blbec a začíná týden super - zakončený v Diplomatu. ježiš, já se tam tak těším!
Profilova fotka
Faaakt? Ja se spis docela bojim ze tam bude strasne lidi a ze aby clovek neco vubec videl, tak se bude muset prodirat zastupama:-(. Jo a jak to jinak dopadlo s tim bratrem, odpovedeli jste mu neco?
Kajsa, já jsem neodpověděla nic. Nebudu to zbytečně rozdmýchávat. Jsem na něj hrozně naštvaná, ale stejně si to uděláme jak chceme mi, takže má smůlu s nějakýma kecama. Michal ho seřval co si to dovoluje a přetlumočil mu ve zkratce co na to říkám (on mu totiž volal, aby se ujistil, že jsme jeho mail dostali, no je to normální?!). Právě proto jsme přemýšleli jestli tam nejít už v pátek po práci. Myslím, že v sobotu tam bude hodně lidí. Každý bude mít volno a v neděli tam třeba už někteří vystavovatelé nebudou (to znám z jiných výstav, poslední den tam chybí polovina věcí...) takže když bych skončila v práci a šla to tam omrknout a M. by přijel za mnou, tak si myslím, že za 2 hodiny bychom to mohli zvládnout. Tuším, že to tam končí v 18.00, takže by to bylo fajn. Ale to je jen můj návrh, přednesla jsem ho M. a nějak se dohodneme. kdyžtak se v pátek podívám jen já a pak v sobotu půjdeme oba.
Mala konecne usla x-) Tery,jestli ty splatky utehnete s platem a je to tam pekne,tak ja bych do toho sla.I kdyz to je palka.Ale nezapomen,ze se vam jednou s nizi treba prijem,jak budete mit mimco a samozrejme zvetsi vydaje.TAk to poradne propocitat.Ale zahradu bych brala hned ;-) NO ja taky moc ted nespim,mala v noci zas blinkala a spala s nama,tak ze jsem spala v rohu na hrochovi a radek na kraji.Ja se celou noc nehla a rade zas bo se bal,ze spadne z postele.Veru lezela hlavou u me a nohy na tatkovi a zabrala 90%postele a taky se budila bo ji bolelo brikso.Ale dnes uz konecne neni prujem a ani teplota,tak vcera se asi uz procistila.
Profilova fotka
Simi, to je dobře. My jsme minule se ségrou spali s malým bratránkem, protože v postýlce spát nechtěl. já měla 10 cm a ségra taky. Lukýnek měl ten zbytek. taky ležel naštorc a hlavně sebou strašně mlel a pořád nás mlátil. má neklidný spaní. no, už jsme tu blbost nikdy neudělaly. tak šéf mi dneska přidal tisícovku, prý na půl roku, tak jsem z toho vyrozuměla, že mi zase v létě přidá. to se teda předal. Jára půjde za vedoucm, aby mu taky přidal. řekne mu to na férovku, že jsme objevili krásný byt, kousíček za Prahou s velkou zahradou... No právě, z toho mám strach. Jára si pak bude muset najít jinou, lépe placenou práci a já si budu hledat když tak nějakou práci na doma. vím, že to bude těžké, ale musí to nějak jít, zvládají to jiní, tak my taky. Jára ještě chodí na takové jednodenní brigády a má za to tisícovku na ruku. je to instruktáž na čtyřkolky, skútry atd. to, co chlapy moc baví. ale je to jen od jara do podzimu. já nevím, jestli ten veletrh stihneme. v pátek určitě ne, v sobotu tam bude strašně moc lidí a to Jára bude šílet. a navíc už všechno máme, tak si to ještě rozmyslíme. ZÍTRA JDU NA ŠATIČKY. mamka chce, abych se ve všech vyfotila, tak je sem pak vložím, ale musím odhánět Járu. ten sem pořád za váma leze a špízuje.
Charmed,ted jsem cetla jeden tvuj prispevek-sexualni trapasy a fakt jsem se nachlamala.Si to uplne zive predstavuji,ja bych se asi utopila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tery,tak to se tesim na fotky,jsme zvedava,co si nakonec vyberes.Uz abych i ja mela vybrane
Terjar, tak co šaty? Tak musíš Járu udržet daleko od beremese :-D Já jsem se rozhodla, že při zkoušení šatů se mnou bude máma, vyfotím se a pak ukážu ty fotky Michalovi, ať to vidí taky. Stejně mne uvidí před obřadem až budeme dávat matrikářce OP a prstýnky a možná že už i u nás doma až se tam všichni sjedou, tak nemá smysl abych se mu nějak stranila. Sice bude spát u sebe doma a pak přijede k nám a tam mne stejně uvidí. A tak klidně může jít na šaty se mnou. Ale neřeknu mu, které jsem si nakonec vybrala. Michal právě taky šílí z davů a zcela upřímně já taky. Proto jsme si říkali, že bychom tam skočili na ty 2 hodinky už v pátek. Že v neděli po obědě už by tam někdo nemusel být. Simicak, :-D my máme takové trapasy na román. Jednou jsme to zkoušeli v lese na posedu a když jsme byli tak nějak v nejlepším tak okolo nás začal lítat sršáň. Nejdřív jsme ho chtěli zabít, ale pak jsme raději utekli :-D :-D :-D Kdo uteče vyhraje.
Tak mala se uz uzdravuje,vcera byla krizka,brecela skoro cely den,jeste ted mi duni v usich.No hlavne ze uz to ustupuje a snad zas za dva tydny nic znova nechytnem :-| Charmed,na vas jdou nejak ty zviratka :-D :-D
Simicak, tak to je super, že se malé daří lépe. No, zvířata nás mají rádi stejně jako my je. Milujeme zvířata a doma máme skoro zvěřinec - 2 fenky (máma a dcera), činčila a vodní želva. Pak nějaké pavouky, sem tam přes léto moli (ve špajzu, od souseda ]-( ) a pár prasat (to když se udělá kuře a chlapi žerou jako chrochtíci :-D ). Ale kvůli lásce ke zvířatům se z nás přece nestanou bíložravci. Milujeme maso a hlavně já bez něj žít nemůžu. Nejraději bych si dala třeba řízek k snídani ;-)
Profilova fotka
Tak a je to, jsem taky nemocná... Nemžu ani koukat do počítače... Ach jo :-|
Profilova fotka
ahoj holky-tak jsem tu zas chvilku nebyla.... Simi-saty by mely vypadat tak nejak jako ty co mam v albu (je u nich napsane mooooc pekne)...rikala, ze mi je udela podle nich a mozna bude i trochu improvizovat (podle toho, jak se mi to bude libit nebo nelibit a jak bude vypadat ta latka, co jsme vybraly) docela mne ted trochu mrzi, ze prijdu o takove to zkouseni milionu satu v salone (ale jak jsem psala, jsem nerozhodna duse, tak by mi to asi nakonec spis pridalo spoustu starosti-ze bych nevedela ktere nakonec vybrat...) jinak nic noveho....nejak se mi ted zastavil cas :-(
Profilova fotka
Raduz ja jsem taky rikala, ze si pujdu vyzkouset par satu do salonu jen tak, at si taky trochu uziju, nez jen prohlizeni obrazku na netu:-) U nas taky nic, ale uz se pomalu blizi konec zkouskoveho, tak potom se chci mrknout na dorty, pac u nas vlastnorucni vyroba nepripada v uvahu :-D a asi se s Vladou zajdeme podivat do toho hotelu, kde bude hostina, protoze on tam jeste nebyl, a taky s nama (doufam) pujde kamarad, ktery by tam mel delat neco jako DJ. Jojo, charmed ma dobry zazitky :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?