Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
teri: no je to všechno drahý jako prase, to znám. Ale zase pak budete mít krásný byteček. O sousedech mi ani nemluv, všude je něco. Sousedy si fakt člověk nevybírá. Taky doufám, že bude v pořádku. ;-)
Profilova fotka
Evčo, je to síla. Dnes nám přijdou zaměřit okna na žaluzie. A změřím si místo pod okny a zítra písnu na kalkulaci na parapety. Doufám, že se s těmi žaluziemi vejdou do ceny, kterou mi psali. Měřila jsem to poctivě, tak rozdíl může být o nějaký ten centimetr. Nakonec asi obložíme stěnu mezi ložnicí a d. pokojem sádrošem z obou stran a do toho se schová ta elektrika. Bude to zároveň tlumit i zvuky a ještě to bude rovné. Já jsem na ty naše sousedy zvědavá. Snad budou OK. Nechci je nijak dráždit, ale zrekonstruovat to musíme.
tak to je jasný, že to udělat musíte. Když to nebudete dělat v noci,tak jim to může být jedno ne?
Ter .. jak budete dělat ty sádroše, dejte mezi to ještě výplˇm! odhlučníš zdi!!! uvidíš,že se ti to bude hodit hlavně v dětském pokojíku!
Ahoj holky. jak vidim,tak tady se porad rekonstrujuje. Jste moc hodne,ze na nas myslite. Viktorka je v poradku a dari se ji dobre. Uz je pres tri tydny na svete,dneska zrovna 33tt tehu. Jeste teda mame dlouhou cestu pred sebou,ale vse je tak jak mam byt a to mi staci. Tak snad bude zdrava. Samozrejme jestli bude mit nejake problemy s vyvojem a tak,to se dovime casem,jak se bude vyvijet a to je za dlouho. TEd nas desateho cekaji ocni testy a za dva mesice na na sluch. Organy pracuji dobre a kyslik nepotrebuje,tak snad i mozek bude v poradku. Je moc sikovna. Jsem cele dnyv n emocnici a desne litam. Muzu ji mit cely den venku na ruukach. TAkze se tulime a prebaluji a vse. Mam problemy s prsy,behem dvou tydnu uz mam treti in fekci a ted i v bradavkach. Mam moc mlika,tak se mi to tam porad usazuje,tak masiruju jak silena. Zitra k dok.pro neco na ty bradavky,tak snad neztratim mliko,sestry rikaji,ze mam fakt smulu,ze to je sila s temi prsy. Doma mame mamku,tak ta hlida verunku,te je ale samo smutno po me,ale zatim se drzi bobek odlezeny. Zitra ma manza 30,tak jdem na obed,tak bude relax. I kdyz teda moc relax ne,protoze musim vycistit starou sedacku,odvezou ji a privezou novou,pak jet k dok.kvuli tem prsum,mam ho docela z ruky anemame auto a pak snad stihnu jeste Viktroku,ale ta je samo na druhe strane mesta a pak ten obed. Jinak mam fotky na facebooku,tak zitra poslu odkaz kdo tam ch odi. Mame tam vsechny fotky,i kdyz jich moc neni. Viki vypada jak dvojcatko verunky,jen o dve kila lehci. Jo a ted ne jak min pribira,tak ji pridavaji do mojeho mlika neco,nejake kalorie navic,tak snad nabere hodne. NO halvni je,ze vubec nabira. Mliko dostava nosem hadickou,ale snazi se sat bradavku,tak trenujem pomalu na kojeni aby nam to slo. Tak pekne zarizovani Teri a Evi uzij si konec tehu a at je vse ok. Me docela mrzi,ze jsem si tehu neuzila,zvlast kdyz to bylo posledni a jeste se mi to o tak moc zkratilo. No hlavne aby byla mala v poradku ;-)
Profilova fotka
ahoj Sim, strašně moc držím pěstičky, aby byla malá zdravá, obě!!! Určitě to všichni zvládnete a za chvíli budete spolu doma. Tak zas někdy napiš, jak to s vámi vypadá. Ev, hlučné věci se budou dělat jen v týdnu v pracovní době. Ale varovala nás před paní, která tam má dvojčátka. Že je prý pak nervní, když kluky uspí a někdo vrtá. Ale říkám si, že na prázdniny by mohli být lidi venku. Brnanda, díky za tip, podívám se na to. Jára chce dát sádroše na všechny zdi, kde povede nová elektrika, aby to zakrylo díry v té dřevotřísce. Pak na to nalepíme pestruktu a vymalujeme. Pokoje se zmenší cca o 3 cm, tak to není tak šílené, stropy asi o 1,25 cm. Včera nám zaměřili žaluzie, budeme mít takový nádherný zlatý s odlesky a ještě jsme měli slevu 15 % a zadara celostínící provedení a horní zaoblenou lištu. Pán ještě poradil, abychom si parapety koupili v Obi a neobjednávali to přes firmu. Že jsou prý stejný a připevňují se i na stejném principu. No zkusím tam napsat, kolik by stály, ale naštěstí mám šikovného manžu :-D , občas teda na zabití... :-D Zítra odjíždíme na týden na chaloupku, tak se strašně těším. to zařizování je náročné, tak si aspoň odfrkeneme a po dovče hurá do bourání :-)
simi: hlavně, že jste holky obě v pořádku to je na prvním místě. Ostatní Viktorka dožene, už její jméno to napovídá ;-) Neboj, všechno bude v pořádku, budeme na tebe moc myslet. teri: tak vidíš, nemají co mektat. S dvojčátkama může chodit ven, i je to lepší, když jsou miminka na vzduchu. ;-)
Profilova fotka
Evčo, no jasně. Jak tam teď občas přijedeme po práci, tak dost často právě paní s klukama jde dom, tak si říkám, že je snad celé odpo venku. Oni to přežijou, nejhorší bude broušení topení, to bude rachot. V paneláku se to pěkně rozléhá. Evi, už je červenec, tak tě to za chvíli taky čeká, co? Už se těším, až vložíš fotečky miminka. Já už bych taky chtěla :-)
teri: no to je jasný, musí to vydržet, to se nedá nic dělat. jojo už se to blíží strašně rychle, já chci ještě chvilku bříško ;-(
Profilova fotka
Je, tak tobě se to zdá krátký? Většina ženských se asi těší, až to břísko shodí, ne? My máme příští neděli 1. výročí svatby. To tak rychle uteklo, už nebudeme novomanželé. 13.7. jdu na kožní na vyndání stehů. V pondělí mi vyndavali pihu. Byla jsem na ní před 2 měsíci a když jsem tam volala, tak prý OK. No ale ona se mi začala dělat znova, tak jsem tam v pondělí šla. Ztratili mi kartu, tak neví, jaké ty výsledky minule byly. Musí žádat laboratoř. Tak jsem celkem nervozní. On se dost divil, že se mi udělala znova, tak mi teď vzal víc. Snad bude vše dobré. TAky jsem byla u nového gyn. Je fakt příjemnej a profík. Když jsem přišla do ordinace, tak mě hezky přivítal a stiskl ruku, to se mi ještě u žádného doktora nestalo. a i při vyšetření. Udělal stěry a pak zkoumal mikroskopem, zda nemám nějaké rakovinové buňky a na UZ mi ukázal vaječníky, celou dělohu. Fakt profík, jsem spokojená. Tak snad aspoň tyto výsledky budou dobré.
teri: no právě, jsem asi nějaká divná, protože bych to bříško klidně ještě nějakou dobu měla. Je to pro mě úžasnej pocit, ale jednou to musí skončit že? Bude se mi po bříšku stýskat.... jo pihy, to mi povídej, těch mám. ]-( A ten gynekolog je asi fakt odborník, takové vyšetření i přístup. Fakt super. ;-)
Profilova fotka
Ale ještě s Vaškem určo jedno mimčo plánujete, tak si to užiješ ještě jednou. Určitě už se na Davídka těšíš, pak budeš šťastná, že ho máš konečně u sebe. Taky jsem to zažila poprvé, aby se takhle nějaký doktor choval. Velká spokojenost. Gyndař je můj nejneoblíbenější doktor, tak to aspoň tímto kompenzuje. Já si už nechala kdysi vyndat 2 velké a teď mi tahle začala krvácet a podebírat se. natrhla jsem si jí asi o podprsenku. Jinak mám takové ty normální. Na zádech mám malou, ale vstouplou, tak až se zase natrhne, půjde ven. Spíš chci na podzim zahnat Járu, má nějaké velké na zádech, jednu na lýtku (ta se mi nelíbí, jak na ní pořád svítí slunko) a něco na břiše. Jenže chlapec je posera. Ani na preventivku ho nemůžu dostat :-D . Ti chlapi jsou odvážní :-D :-D :-D
Článek se načítá
To je jasný prevence je důležitá, taky bych si tam měla dojít. To šťastná budu, ale to bříško je fakt dokonalý, však to taky poznáš. ;-)
Profilova fotka
A už se na to neskutečně těším ;-) Kde vlastně budeš rodit? Ve Strakonicích? Ev, jako odbornice na cykloturistiku. Bereme si s sebou i kola a rádi bychom někam vyjeli. Poraď nám nějakou pěknou trasu.
Já na kontrole dobrý. Monitor OK a prý už jsme hlavičkou dost dole, takže se něco chystá. Potom doktror zkoukl srdíčko a všechno ostatní a jelikož se zase náš Davídek vychloubal, tak jsem viděla znovu i pindíka, byl totálně roztaženej :-D , doktor řekl, takhle malej a už se takhle chlubí a pak řekl, že po něm holky půjdou tak jsem se ptala proč? A on, že je dost obdarovanej :-D :-D :-D teri: budu rodit v Písku. My jsme jezdili na Horažďovice. Ale z Blatný. Dobrý by to bylo ze Sedlice směrem na Záboří, tam je to klidný a hezká projížďka.
Profilova fotka
Ev, to juknu do mapy. Záboří neznám, díkes za tip. Teda, to je kus chlapa. Spíš bývá, že taťka odhání nápadníky od dcer, tak u vás to bude asi opačně :-D . Tak moc držím pěsti, abyste porodili v pohodě. Já jsem dnes naposledy v práci a vlastně i na netu. Na chalupě net nemáme, takže se sem dostanu až 13.7.
teri: jojo, ze Sedlice na to Zaboří je to taková užší silnice a auta tam moc nejezdí. Tam se vám bude líbit. no je to pěknej kusanec. A odhánět děvčata asi budeme muset. :-D :-D Tak to já už budu mít možná do toho 13. porod za sebou. Nějak mě pobolívá bříško, tak nevím,co se bude dít. ;-)
Profilova fotka
AHojky holky :-) Teri, nic si z toho nedělej, že už nebudete novomanželé :-) My máme výročí už tuhle neděli a myslim, že na to manža zapomene :-D Vsadim na to boty :-D Evi: Tak to budete mít doma nějakýho pořádnýho chlapáka :-D Aby před nim spíš pak ty ženský neutíkali :-N Ty jo, tak to už máš opravdu za chviličku a bude malej s Vámi :-) Už se těšim na fotečky :-)
maicky: no i to se může stát, že vemou nohy na ramena :-D Ale snad to nebude tak horký :-D :-D Jojo máme to za chvilku vám se to taky krátí viď? ;-)
CAute holky. My prave zacina rodit svagrova,bude mit Vojtiska. Uz se chysta do porodnice,ale pry zacala krvacet-no tay uz prenasi druhy tyden,zitra by sla na vyvolani. Maicky a kdy vy mate termin? Evia ty jsi nervozni?? Muj manza se doma smeje,ze ja predbehla vsechny,meli jsme rodit mezi poslednimi a uz mame mesicni Viktorku-v nedeli. No mazec. A to mela byt o dva mesice mladsi nez od svagrove maly :-D
simi: nervózní ani ne, spíš se bojím, aby vše dopadlo dobře. Nějak mi to pořád nedochází, že mám za 11 dní termín :-D :-D Ono mi to dojde až mi rupne voda :-D :-D :-D
To uz je za jedenact dni???????????? Tak to uz muzes rodit kazdym dnem,to je mazec,to leti desne rychle. neboj,vse bude v poradku,tak spi,je to naposled v prvnich trech nastavajicich letech :-D
simi: jojo letí to...dnes už jen 9 dní do prvního termínu a do druhého 14 dní
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Simi: My máme termínek 24.9, si ještě počkáme :-) A co malá? Jak to zvládáte? Vše je v pořádku? Evi: tak to už máš dneska za osm :-) Jé, to to letí, za chvíli budeš mít malýho v náručí :-)
maicky: jojo za chvíli to bude tady. Tak budeme odpočítávat. Včera devět, dneska osm..... :-D
Maickyja taky rikala,ze to mame jeste za dlouho a uz je mala mesic na svete a to jsme meli termin 19.srpna a narodila se 7.cervna :-D evi,tak to se hlas kazdy den,to jsem zvedava kdy se maly narodi a na fotecky ;-) Maicky,jo mala je v poradku,v nedeli jsem mela krasne prekvapeni,spinka uz v postylce,vytahli ji z inkubatoru x-) NO a dneska jsem si ji poprve koupala ve vanicce x-) x-) x-) Ted se ceka az bude plne kojena,zatim nechytne jeste bradavku poradne a pak muze jit domu,tak doufam,ze by za tri tydny mohla domu,uvidime jak bude sikovna a zabojuje s prsem. V patek mame ocni testy,jestli nema neco s ocima,kdyby neco bylo,tak se to pry odstrani lejzrem,slepa pry neni,to pry by poznali. Tak snad nebudem potrebovat ani ten laiser. Je moc krasna a podobna je uz name vsichni rikaji,VEru je po tatinkovi.
Profilova fotka
Simi: Tak to je dobře, že je malá v pořádku :-) Držim palečky, aby veškerý vyšetření dopadli dobře a malá zdravoučká jako rybička :-) A to na tebe porod přišel z ničeho nic? Nebo tomu něco předcházelo?
Tak holky dneska 7 dní do prvního termínu a 12 do druhého :-D simi: to jsem rád, že je malá OK. x-)
Ahoj ženy :-N :-D Tak čtu samé krásné věty... Viktorce je měsíc a daří se dobře ;-) Všici postupně máme krásné první výročí svatby ... někdo dělá bydlení ;-) někdo rodí dětičky ;-) a někdo si přeje bejt těhulka ještě pár měsíců navíc,aby si užila bříško :-D A já akorát tak ztrácím prácu za prací,vysvětlím - šla jsem na úklid k právníkům,ale napřed ještě do kanclu -a tam mi bylo řečeno,že sem všem nelíbí,jak chodím nepravidelně,našož jsem podotkla,že už před dvěma týdny jsem řekla,žeta, chodit už nebudu,protože neustále vždy čekám i 40minut! aby mi někdo otevřel kancelář a jezdit od nás až knim se mi nevyplatí! Jenže mi dal nůž na krk a řek " pokud nebudeš uklízet kancelář,tak nebudeš ukl. ani barák " a já vklidu a bez žádným řečí kývla,že dobře,když si toto přeje,tak s enedá nic dělat a po chvíli dodal.. ale tím pádem nebudeš uklízet ani u nás doma.. tak sem na něho koukala,jak to,že předtím to šlo bez kanceláře a najednou to nejde...no takže mi nedal na výběr,bohužel.. dala sem mu klíče na stůl ,což koukal vtu chvíli on,protože kvůli blbé kanceláři mi vlastně vzal práci jak u vás,tak i úklid domu.. No což,práce je a bude ,-) oto se nebojím. Ale jeho žena mi už xkrát volala a jsem zvědavá,jak to dopadne ,-) Ale i tak jsem si našla místo u kamarádky,která je na MD ve zverimexu-nemá tam zvířata,ale jen krmivo a pod.Specializují se na pitbuli .Takže tam v srpnu jak dojedeme z dovolené,tudíž od 10.8 nastupuji. No a to,že už nebudeme novomanželata :-D bohajeho já už chápu,že tchýně s tchánem slavili 30cátý výročí svatby... protože to tak letí,až je ztoho člověku do pláče ,-) No a my jdeme asi po prázdninách do Caru -Reprofitu tady v Brně, tak jsme zvědaví.... co u vás novýho ???
Maicky,ja zacala krvacet s placenty tri dny pred porodem,tak mi pichli steroidy,byla jsem v nemocnici-ty pomahaji miminku rchleji vyvinout plice,no a tri dny nato jsem zacala mit kontrakce a porodila,prirozenou cestou,takze to byl fofr. Ted koukam na oblecky pro malou,ale hova... to maji tak drahe pro ty driv narozene deti,jeden dudlik stoji 400kc 8-( Koukam jen na bodycka a par pyzamek,fakt to jsou prasata. Evi,maly se narodi na konci sprna,tak mas jeste cas ;-) Brno,tak to je maso,ale myslim,ze ta jeho zena te bude chtit zpatky a nebude si chtit hledat nekoho noveho domu,protoze tobe uz urco muze verit a chlap dostal beztak doma zdupa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?