Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Ahoj holky ,-) jé simičak.. nevím,jeslti mám gratulovat nebo co napsat echt každopádně budu držet palečky!!!!aby bylo vše ok!!!! tak koukám stěma rokama vašema, že já abych už začala kupovat hřebíky do rakve ;-) :-D
Profilova fotka
Ev, díky a co malej, už se taky pomalinku blížíš do finále, co? Holky, my si včera koupili krásnej stůl a židle do kuchyně, super kauf. a taky umyvadlo a skříňku pod umyvadlo a pak ještě světlo do ložnice. máme vyhlídlou sedačku, tak si asi půjdeme v týdnu koupit a i postel. vše teď mají ještě v akci, tak se ušetří i nějaké prašule. brnanda, ségra mi domluvila na prázdniny takovou menší brigádičku, budu chodit uklízet k jedněm lidem, každý týden jednou. tak si aspoň nějakou tu kačku přivydělám. není to závratné, ale určo se budou hodit. tam bych pak měla chodit až budu na mateřské. no jo, to je moje sestra. pro ní už jsme staré báby, ale jí už taky táhne na 23.
teri: jojo už se blížíme do finále. Tak to je fajn, že jste takhle nakoupili ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Založila jsem si na mimibazaru bazárek, je to dovoz věcí z Anglie, samý značkový a krásný věcičky bez známek nošení. Jsou tam teď převážně věcičky na holčičky od 0-3let, kdyby jste o někom věděly, kdo má takovou holčičku, tak jim klidně pošlete odkaz :-) Děkuju :-) http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use...
Profilova fotka
maicky, kdybych o někom věděla, tak určo přepošlu. Jen mi přijde, že v poslední době všechny mé kamarádky rodí jen chlapečky :-D A jak se jinak máš? My jdeme v pondělí konečně na předání bytu, ale těch problémů s majitelkou, pořád to odsouvá. Ale pokud už nám byt v pondělí nepředá, tak po ní budeme chtít penále, jak je stanoveno v kupní smlouvě. To by se holka celkem prohla a nám by to výrazně zvýšilo rozpočet :-)
Profilova fotka
Teri: Děkuju :-) Jo jo, teď i kolem mě se rodí samý chlapečkové :-D Ty jo už v pondělí? Tak to je paráda :-) Držim palce, ať to všechno klapne. Určitě Vám byt předá, dyť by na tom byla bita jako žito
Profilova fotka
No mělo to být už tuto středu, ale zase cukla. A to už má i peníze na účtu, včera jí přišly. Pak po nás chce ještě nějaké nesmyslné věci k placení, ale na to jí kašlu. Ona si zaplatí za poplatky atd. svoje a nám se to bude účtovat hezky od 23.6. Nevím, proč bych měla platit za něco v průběhu června, když nám ten byt nepředala. a Jára už je pěkně nabroušenej. Ještě jeden problém a má s ním holka problém, pak se bude postupovat dle kupní smlouvy. Ale pořád ty papíry nekončí. Když je banka vyřízená, tak teď zas PRE, plynárenská, byťák a pak vše znova kvůli změně trvalého bydliště. A co mimčo, jak pokračujete?
teri: no to je ježibabice, to snad není pravda. na nás to tenkrát zkusil syn majitelky a taky jsme se nedali. Prostě si stůjte na svým. Baba, peněz dostala dost a ještě kouká co by z vás vymlátila.
Profilova fotka
Evul, je a děsná. Stejně to protahovala, protože chtěla mít ty prachy. Včera mi volala, jestli nevím, kdy jí přijde ten zbytek od právničky, kam jsem je posílala. Tak to vážně nevím. Chce po nás nějakých 1500 Kč za půlku nájmu, ale my ten byt budeme mít jen týden v červnu. A navíc sepisujeme předávací protokol se stavy měřičů, na základě kterých jí prachy buď vrátí nebo to doplatí. Nevím, co si představuje pod pojmem nájem. Jára už je rozlobenej a řekl, že jí v žádném případě nic neplatíme. Přesně tak, peněz dostala až až. A pokud na tom bude trvat, tak my budeme chtít to penále, protože 10. den, do kterého nám měla byt předat, vypršel dnes. Takže v pondělí bude mít 3 dny zpoždění a to je po tisícovce + 50 tis. pokuta. To si to asi rozmyslí.
teri: to je fakt mazec, co si někteří lidi dovolí. Být váma, tak jí tohle řeknu, že už má zpoždění a že tedy po ní taky chcete peníze, když si takhle vymejšlí. Hrůza děs jednání co?
Ahoj holky.. maicky.. viděla sem tvůj profil na MMB ;-) hele nezlob se,ale je to jako tvá věc jo,ale použitý bodýčko za 70kč,když za 39kč koupím na MMb nové ,-) no echt... jinak máš krásné šatičky a pod. na holčičky ;-) terjar ..jsem myslela,že už bydlíte ;-) a koukám,že skoro už jo ;-) evulebobule na koníkovi jsem viděla,že už se ti to krátí :-D my sme dneska byli na vyšetření vaječníků..celý den mi pobolívá spodek, a bříško,ale prošli jsme ,-) vaječníky jsou průchozí x-)
brnanda: to jo, už to máme za pár. ;-) Jsem ráda, že jsi na vyšetření dopadla dobře, tak teď už budu jen přát, aby se brzy zadařilo. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Evul, no síla. Ale předala nám to. Hned jsme jeli na byťák, ale zítra tam musím znova, zajet si pro vypočtené zálohy na vodu, teplo atd. Odpo jdu na PRE a plynárnu. Všechno budeme platit ze SIPA, tak snad to bude OK. Zítra mi ještě musí prodávající podepsat jeden papír a domluvili jsme se, že jí zaplatíme ten týden - poměrnou část k fondu oprav a nějaký úklid domu. Na vše ostatní má protokol a to jí vrátí. Takže budeme platit asi nějaké 400 Kč za ten týden. Ale až mi donese tu složenku nebo fakturu a uvidím to černé na bílém. To jí zítra řeknu, nebo mailem. Už jí ani moc vidět nechci. Brnanda, no jo. Už za chvíli budeme. Dnes jsem volala zedníkovi a instalatérovi a přijdou se tento týden podívat a říct rozpočet. No byt je teda hrůza. Bude na tom práce. Hlavně, aby stačily peníze :-| . bohužel budeme muset dělat i podlahu v kuchyni a obýváku, vyrovnávat. Ale zas dobrá zpráva, co jsme se dozvěděli na byťáku, že nepotřebujeme žádné povolení, ohlášení na to bourání jádra a jedné příčky. jen oznámit družstvu a vyvěsit v domě, že se omlouváme bla bla. Taky moc držím pěsti, aby se zadařilo. Já jdu k novému gyn. v pondělí. Tak snad to bude dobré.
terjar to je super!! no počítej stím,že to sežere ještě dost,ale zase to je na xx let !!! budete mít pokoj ,-) evulebobule... jen škoda,že nemáš víc foteček ,-)
brnanda: já si fotím každý týden bříško, ale do alba na koníkovi to nedávám, protože už jsme tam my holky z jedné diskuze měly problém s tím, že si někdo o nás zjišťoval informace a zneužíval je, tak proto. teri: No u nás je taky práce jak na kostele, ale dělat budeme postupně. Teď to dáme během mateřský k ledu a po mateřský zase začneme.
Profilova fotka
Ev, máš krásnej svetřík pro Davídka, ty jsi taková šikule. Taky bych si pak něco uháčkovala, ale neumím to. Budu asi muset poprosit babi, protože je to fakt nádhera. Brnanda, no nakonec budeme nechávat dělat asi i šoupací dveře na míru všude. A i vestavný skříně, takže o to se hodně navýší rozpočet. Ale uvidíme, jak to vyjde. Včera jsme zařídily plyn i elektriku a dnes ten "nájem" a pak se SIPEM do banky a dát souhlas. a tím snad to zařizování teď skončí. Pak zas začne se změnou bydliště. Ale slečna na plynu byla tak hodná, že Járovi hned zapsala i trvalé bydliště do nového bytu. Ptala se, zda budeme měnit a my že jo. Tak to nam napsala, abychom tam nemuseli. Jen na PRE tam nechala staré. Ale tam jsme si vzali lístek a během 5 vteřin jsme byli na řadě. Ev, no vy to máte nádherné. V tomto bytě se absolutně nedá bydlet. Jádro - koupelna, WC - padá. Pojistky od elektriky visí na jednom šroubu a ještě na šikmo. Síla.
teri: až budeš čekat miminko, tak ti něco vyrobím jo? ;-) Dobrá motivace začít se snažit viď? :-D Jo je to tu docela dobrý, akorát nás trápí okna, ty ale až po mateřský. Peníze na to jsou, ale chci si nechat rezervu, když máme tu hypošku na krku.
Profilova fotka
Ev, ty jseš úžasná. Snažit bychom se začít chtěli, ale ta reko bude masakr, takže musíme počkat. Okna jsou jediný, co je tam nové. Nám reko spolkne asi všechny úspory. Ale je to potřeba. Dnes budu mít konečně plynovou desku a digestoř a odpo jedeme pro koberec do ložnice a dětského pokoje. Mají dnes slevu 30 % na vše, tak to musíme využít. Včera u nás byl skříňař, tak jen ty vyjdou min. na 50 tis. Pak tam byl instalatér, ten nám bude kupovat sprcháč, záchod a mini umývadýlko a 2 baterie + teda práce a nějaké ty trubky. A v pondělí přijde zedník, to bude největší pálka. Ale jinak by nám ten byt byl k ničemu. Prostě to do toho musíme vrazit. budu doufat, že se konečně začne taky blýskat na lepší časy. Mluvila jsem s tou slečnou z realitky a říkala jí, že nevím, kde je ta krize, že všichni mají tolik práce - krom našeho otce. Jak teď sháním ty řemeslníky, tak jsou všichni zaneprázdnění. No a ona my říkala, že to taky nechápe, že je to asi ve vládě, protože oni byty prodávají jak na běžícím pásu. Já si tedy osobně myslím, že to hodně způsobují novináři a pak ta Amerika, co je nám do ní. Mezi lidmi prachy jsou, ale prostě se bojí je utrácet. A pěkně mě to s..e, protože i kvůli tomuto snížili Járovi ten plat, přitom práce teď prý taky mají hodně. Takže další proti snažení se o mimčo. Musíme ještě nějakou chvíli pracovat oba. S hypo nám povídej. Včera jsem si byla pro výměr na byt, tak budeme platit to, co jsem si myslela. Ale dali nám dost nízký zálohy na vodu, ale zas celkem vysoký na teplo, tak se to snad pak vykrátí a hlavně nic nedoplácet. Na plyn nám budou vracet, Zálohy máme celkem "vysoký", s elektrikou uvidíme, ale myslím, že ta bude úplně akorát. Sakra, já se vždycky tak rozepíšu :-D
teri: no to se nedá nic dělat, peníze jsou potřeba bez nich by se nic neudělalo.Takže se s tím netrap, peníze budou, my nebudem :-D Tak to budete mít čoro boro doma co? Ale zase to budete mít při jednom bordelu. A pak už si budete moci spokojeně bydlet. Mimčo určitě počká, dejte se do tý rekonstrukce ať máte všechno v cajku a potom do toho můžete praštit
Profilova fotka
Ahojky holky :-) evi: tak už ti to klepe na dveře :-D brnando: Jo je pravda, že 70Kč je celkem dost, ale za 39Kč sice koupíš bodíčko, ale dvakrát ho vypereš a je jako kdyby si ho prckovi dávala už půl roku, ale tohle je 100% bavlna, takže jen tak nezežmolkatí. Na tom se shodne spousta maminek. A kdyby si takový body šla koupit nový, tak za něj dáš 140Kč i víc... Jinak děkuju za pochvalu.
Profilova fotka
Ev, přesně jako moje máma - stejná hláška - peníze budou, my nebudeme. A ještě říká, že peníze jsou oběživo a mají obíhat. Škudlím si je od té doby co pracuju a kam bych je měla strčit, když ne do bytu, který je náš. To bude určitě čoro moro. chtěla bych se probudit a mít to všechno hotové :-D Jára už se těší, až budeme montovat nábytek. No jsem na něj zvědavá, jak se bude vztekat u kuchyně :-D Maiky, ahoj. Vám už se to taky blíží, kdy že máte termín? Někdy v srpnu???
maicky: jojo, klepe to na pupek :-D teri: tak vidíš, mám hlášky jako stará mladá :-D :-D Ale je to pravda. na co ti budou na účtě, když za ně můžeš mít něco hezkého. Jsem taky pro šetřit, ale ne škudlit. :-D
Profilova fotka
teri: My máme termín až 24. září :-) Ještě si musim počkat :-)
Ev to je naprd co stím koníkem vtomto směru... Teri. musíš si říkat počkej až tady budeme bydlet to bude bájo a žůžo a hlavně se nenech otrávit tou rekonstrukcí a tím vším vokolo toho lítání a pod..
brnanda: to je, je to neošetřený proti takovejm případům, ale co se dá dělat. ]-(
Profilova fotka
Včera jsme udělali super kauf. Koupili jsme koberce do ložnice a dětského pokoje - nádherné. Na jeden jsme měli slevu 30 % a na ten druhý 40 %. A taky nám přišel dřez. Nakonec ušetříme i za zedníka. Pokoje se bohužel nedají vyštukovat, takže budeme tapetovat pestruktou a pak malovat. A dívali jsme se na PVC, našli jsme fakt bombový. Brnanda, neskutečně se těšíme, až budeme bydlet. Musíme to vydržet a pak to bude super. Maicky, no ono to uteče jako voda. Je to šílený
teri: to je tedy super kauf. ;-)
Profilova fotka
Ev, to byl. Teď řešíme, zda zbourat celej byt a postavit to úplně znova. Strýček elektrikář nás do toho navrtává, že prý dřevotříska, ze které jsou stěny, pak nepůjde zasádrovat. Až se tam udělá nová elektřina. Prý to máme všechno zbourat a postavit z ytongu. Jenže finance. Čekáme na rozpočet od zedníka a instalatéra. Velká pálka budou i vestavné skříně. Takže asi zbouráme jen tu jednu půlku - jádro + kuchyń s obývákem bude spojená. Ložnička je pidi, ale nám to neva. na postel to bohatí stačí. Sim, doufám, že je malá v pořádku. Dlouho ses neozvala, tak je snad vše OK.
teri: no když už v tom budete, tak bych se do toho dala. Budete to mít aspoň nový. Bála bych se,aby to třeba časem nezačalo dělat neplechu. Na simi taky myslím, co a jak. Snad se brzy objeví.
Profilova fotka
Ev, my chceme mít na stropech sádroše, aby se tam právě ta elektrika dala vézt. Ale je potřeba nějak ten kabel dopravit do vypínače. De facto se jedná o dětský pokoj a ložnici, na druhé straně to bude zděné. Já mám taky strach ze sousedů, samí důchodci. Mluvila jsem s předsedkyní a ta mě varovala, že jsou hrozní, ale mám je odpálkovat. Ona se s nimi taky nemaže. Prý je nesnáší. Hlavně naše sousedka je číslo. ale nejvíc mě s..e, že se nám do té reko všichni montují. Každej by to nějak udělal, ale my máme cálovat a jaksi nechápou, že máme omezený rozpočet a v příštích 25 letech si nemůžeme vyskakovat. Třeba nám zedník udělá super cenu, ale spíš si myslím, že to bude pěkná pálka. Jára od něch chtěl ještě nacenit ty sádroše, moc se mu do toho nechce. Ale ty asi budou drahé - ta práce - takže si to holt bude muset manžílek s nějakým kamarádem udělat sám. Hlavně, aby byly obě v pořádku. Je to hodně, 11 týdnů před termínem.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?