Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
simi: Mě se ty pohřby taky nelíbí, jak si psala, ale někdo si to tak vysloveně přeje v závěti, protože nechce těm pozůstalým ještě prodlužovat to utrpení. My sme si sice pobrečeli opravdu moc, ale aspoň jsme to tam ze sebe dostali. Opravdu. Když jsme vycházeli z domu, tak se mi šlo strašně stěžka, ale když sme se pak vrátili zpátky do chalupy, tak mi bylo už uvolněně v celku spokojeně. Asi je to divný, ale je to tak. Když byla otevřená rakev, tak sme tam měli i faráře, tak jí dal poslední pomazání a pak to tam vysvětil. Tak nevim, jestli to bylo tim, ale já si říkam, že to bylo tim, že jí je už dobře a proto bylo pak dobře i nám. teri: To by byl mazec kdybys měla dvojčata :-D
maicky: když to tak babička chtěla, je dobře, že jste splnili její přání, i když si podle mě má člověk pamatovat toho dotyčného jako živého a ne jak leží v rakvi. Ale chápu to, já už to beru z jiného pohledu. Jen plakej, uleví se ti a lepší než se tím trápit. Lepší, když to jde ven. teri: no to je tedy gól, ty už máš kočárek, to by mě zajímalo, kde ho koupili. Kdyžtak se zeptej. Jo a strejdova pomoc se bude uřčitě hodit. Lepší než píchnout drátem do oka. Jsem napnutá,jak to v pondělí dopadne. simi: tak z tebe bude snažilka o miminko. To je super. Pořád musím obdivovat tu tvojí princeznu a její vlásky, je kouzelná ;-) charmed: jasně i vysocí chlapi jsou hodní to já vím.
Profilova fotka
Cauky holky... snad uz budeme resit jen same pozitivni veci.... a maicky koleno bude brzo ok... My kocarek este neplanujeme, to by byl narez, ale prihodit se muze vsechno. A konecne uz mame fotky od fotaka!! Uz jsem je tam soupla, jeste jsem moc zvedava na video. Dobrou!
Profilova fotka
ahoj holky, Maicky-ten pohreb musel byt krasny (jestli se to o pohrbu da rict) ,ale ja bych to nedala...Od te doby co mi umrel tatka (kdyz mi bylo 16let), se na kazdem pohrbu sesypu :-( snazim se nechodit kdyz vylozene nemusim,ale predloni mi umrela babicka, tak tam jsem musela a zase to dopadlo stejne jako vzdy..trochu slzim, snazim se nebrecet moc a pak se ve mne neco zlomi a rvu jak zelva (a je to vzdy spis kvuli tatkovi nez kvuli tomu, na cim jsem pohrbu) ... no a vloni mi umrela teta (bylo ji teprve 50 a umrela na rakovinu :-( ) ,tak jsem byla spis rada, ze jsem v Anglii a nemusim na pohreb. Fakt to nikdy nezvladnu... A s tou rakvi-taky jsem videla tatku mrtveho a o to je to horsi, ze to ma pak clovek pred sebou (misto aby mel ve vzpominkach ziveho cloveka, tak se mu furt vraci ten obraz rakve ) doufam,ze to vse s babickou rychle prejde, smutek odejde a ty budes ok-drzim pesti ;-) Kajsa jdu juknout na fotky :-) jinak uz mame vse rozplanovane, chybi jen par malych detailu- bude to asi hodne velky maraton rano pred obradem - snad vse stihneme- a pak si pekne vydechneme a budeme uz se jen bavit :-) Jo a vcera jsem se lehce opila-sedli jsme v hospode nad seznamy a planovali a planovali, tak jsem si to zprijemnila :-)
Profilova fotka
Kajsa, zase se musim opakovat-paradni fotky ;-)
Profilova fotka
Radu dik, urco se neboj ze se ty vase nepovedou, mame i spoustu tech tzv "chovanci utekli z ustavu", ale v tom mnozstvi se to ztrati :-D
Profilova fotka
Ahojte holky :-) radu: Děkuju za povzbuzení :-) Ono to určitě časem přejde a jak jsem už jednou psala, tak sice si jí budu vybavovat pořád v rakvi, ale už to pak bude takový, že mi to ani nepříde. Ale časem to bude v pohodě. kajsa: fotečky jsou opravdu nádherný :-) Moc Vám to tam sluší a hlavně je na Vás vidět, jak jste si to perfektně užívali :-) Prostě paráda :-D
Ahoj holky,¨ píšu jen pár řádků, včera mě skolila nějaká viroza - asi jsem to chytla od dcery, ta zvracela celý páteční odpoledne, mě to čaplo včera večer. Tak čekám jestli začne i syn a manžel. My se brali 11.7. v kapli Libeňskýho zámku. Byl to moc pěknej den a já si ho krásně užila. Byla to pro mě odměna za ty hororový přípravy - zařizovat svatbu s 2 malejma dětma je fakt síla ;-) Většina příprav ležela jen na mě, byla jsem z toho pěkně nervozní. A den před svatbou, když jsme dovezli do restaurace výzdobu a svatební dort to ze mě úplně spadlo a já se začala těšit jak si to užiju. Zato manžel byl do svatby furt v klidu a o svatebním dnu z toho byl pěkně nervozní :-D Každopádně se to krásně vyvedlo, počasí nám přálo i když den předtím propršel, vše klaplo tak jak mělo, fotky se myslím vyvedly moc pěkně a video je taky krásný. Až budu mít chvilku a bude mi líp tak sem hodím nějaký fotky... Maicky: přeju hodně sil. My jsme taky pohřbívali babičku podobně tradičně a bylo to přesně tak jak chtěla, splnili jsme jí přání. Ono to časem přejde, čas to vyléčí. tak zatím
kajsa krasne fotky.My mame hodne tech demen.....ch,ale do alba se neco naslo. RAdek se moc fotit nechtel a taky podle toho na nich vypada 8-(
kajsa: moc hezké fotky. Moc se povedly ;-)
Profilova fotka
Holky - DIIIIIIIIIIIK :-D
Profilova fotka
pajika: Fotečky určitě vlož :-) My sme tady baby zvědavý :-D simi: Nic si z toho nedělej, že se Radek nechtěl fotit. Hlavně, že se Vám ten den poved a líbil se Vám, na tom záleží nejvíc a vzpomínky máte jistě ještě v živé paměti :-D kajsa: Nemáš za co děkovat. Psaly sme jen pravdu a nic než pravdu :-D
Článek se načítá
Ahoj holky, tak viroza se stěhuje na manžela, nejmenší Mareček zatím jakž takž drží tak uvidíme. :-S Vložila jsem do alba pár fotek ze svatby, tak se můžete mrknout ;-) tak zatím
Profilova fotka
Pajika- uuuzo. Jak z nejake knizky o zivote zamecke rodinky ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Evi, zeptám. A podnikneme nějaký ten výlet? Mohli bychom třeba v pátek, má Vašek volno? Kajsa, krásný fotečky. Tak to dopadlo nakonec dobře s tím fotografem? Radu, už tuto sobotu, že? Budu na tebe myslet, pořádně užívej. Holky, my byli včera na návštěvě u známých, mají ani ne roční dvojčátka. Jsou tak sladký a hodný. Prý pro nás mají schovaný ve sklepě kočárek. :-D Nevím, co se to kolem mě děje. Dokonce se mi dneska v noci zdálo, že jsem těhu. Lidi se asi zbláznili.
Profilova fotka
Pajika, vy jste měli svatební oslavu ta, co my? Ve Starochodovský 28 neboli U Papežů???? :-D My tam měli svatbu 12.7.
terjar - měli jsme hostinu ve Starochodovský, moc se mi to tam líbilo, měli jsme pronajatou i tu předzahrádku, tak to bylo fajn, protože bylo ten den šílený vedro. TAk to jsme se tam minuli o den :-D
kajsa - díky, ty jsi taky byla jak princezna ;-)
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) Tak já jsem dneska den začala úklidem. Musela jsem převlíct postele a tak. Teď mi doprala pračka, tak musim dojít pověsit prádlo. pajika: nádherný fotky. :-) Děti jsou sladký :-) A jak ses jim líbila v šatech? Teda hlavně malý? Malej z toho ještě nemá rozum. A jak máš starý děti? teri: Tak aby si za chvíli nebyla těhu :-) Já už se těšim na leden až budeme moct začít. Já bych začla klidně hned, ale chci si ještě užívat Danielku. Bojim se, že kdyby se nám to povedlo hned, tak by Dáda byla ještě hodně malá a zbytečně by to odnášela. Ale leden je jasnej :-) To bude ideální. :-)
Profilova fotka
Pajika, to jste to měli v zimní zahradě nebo v tom salonku? Nám tu předzahrádku "pronajali" zadarmo. ani za pronájem nic nechtěli. Platili jsme skutečně jen jídlo a pití. Já bych klidně byla mít, kde bydlet. Teda sami. Holky, já chci vyhrát tak 2 mil. Jsem skromná :-D Maicky, a jak to máte vy s bydlením?
maicky: Nikolce se to moc líbilo, říkala že jsme princezny :-) Nikče jsou 3 roky, Marečkovi 11 měs. Ještě jsou to prckové, těšim se až trochu víc povyrostou ;-) terjar: My jsme to měli v tý zimní zahradě - taková ta krásně malovaná místnost. nám si řekli za předzahrádku 2 tis. ale pak nám nějak odečítali zálohu od jídla takže si ji asi nakonec ani nezapočítali. Ale ta domluva s majitelema byla docela komplikovaná.
Profilova fotka
My to taky měli tam a nic po nás nechtěli. Já jsem to zkraje domlouvala s paní Papežovou, ale pak s Papežem. Dávali jsme zálohu dost vysokou a večer doplatek. Byl jen takový menší problém, ale vyřešil se. Ty 2 tis. jsme taky dávali, ale pak je odečítali + to, co jsme dali v den svatby ráno. Ale bylo to tam nádherný. Celkem to u nich jede. Druhý den ráno tam jely holky pro naší výzdobu a už tam byli připravení na další akci. Celkem si myslím, že prosperujou.
tak to já neměla moc dobrý zkušenosti. 2x jsem měla domluvenou schůzku a 2x paní majitelka nepřijela - poprvé se ani neomluvila podruhé jí sháněli a ona že má spoždění že si mám půl hodky počkat nebo to domluvit s jinou paní. Celkově ta komunikace s majiteli dost vázla, byla jsem z toho docela dost rozmrzelá. Je to docela problém když zařizuješ svatbu s 2 malýma dětma, vlečeš se s nima na schůzku a nakonec zjistíš že druhá strana nedorazí. Ale nakonec všechno dobře dopadlo, vše klaplo tak jak mělo, výzdoba co jsem si zajišťovala ještě zbyla, nechali jsme jim to tam, měli o to zájem, že ji upotřebí na jinou svatbu :-) Takže ve finále spokojenost :-D
pajika: byla jsi moc krásná nevěsta a máš moc milé děti.
Profilova fotka
Fakt, tak já se domluvila s majitelkou a hned napoprvé to klaplo. Všechno jsme domluvili a pak už jsem s nima mluvila jen týden před svatbou.
pajikam,moc krsna nevesta a mate uzasne fotky x-) Ja porad doma hustim o druhe dite,nejak me to fakt chytlo,mala uz bude mit v listopadu dva roky a uz je velka.Uz je uplne bez plen,neposloucha me,je drza 8-( Ja chci jeste jedno hodne male mimco.RAdek mi to vymlouva,ze zas nebudu spat,at si vzpomenu a tak.ALe rano rikal,ze kdyz bude sex.mesic povolna kdykoliv,tak ze by pry zauvazoval.TAkove vydirani ]-( JInak nase mala na me cumela jak puk,takze jsem se ji libila a naucila se rikat vdana a pak doda hodna :-D AKorat misto prstenicku ukazuje vsechny prsty 8-) RAdu,tak hodne stesti v poslednim svobodnem tydnu
Profilova fotka
teri: My bydlíme v bytovce. Máme byt 2+1, ale neni náš. V lednu si musíme znova zažádat o hypotéku a pokud to vyjde, tak by sme chtěli ten baráček, tak snad to klapne. Ale hlavní je, že bydlíme sami :-)
Profilova fotka
maicky, tak to máte dobrý. Aspoň, že jste sami.
evu: díky, dítka jsou milí čertíci :-N tejrar: to jsi měla kliku, já z toho byla celkem rozhozená, přípravy finišovaly, děti dost zlobily a do toho komplikace. Taky mi tejden před svatbou vypad fotograf, tak jsem využila stálou službu na zámku, a nakonec to dopadlo nad očekávání dobře, fotky se krásně vyvedly :-) simi: díky, já jsem taky čekala že budu mít druhé dítě andílka, když ta první byla nespavec, ale čekaly mě tři měsíce bezesných nocí plných řevu. byl to fakt děs. Teď už je to lepší, ale od porodu jsem se pořádně nevyspala.
jo a simi - ta tvoje malá to je krásnej andílek ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?