Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky-teda charmed-fakt klobouk doluuuu, napsala jsi to kraaasne!!! A jak to tak ctu, tak tise zavidim, muselo to byt v pohodeeee! ;-) taky se pridavam a pekne koukam at nam sem das aspon malinkou ochutnavku fotek :-) my jsme dnes koupili oblek :-) konecne. Se vsim vsudy -oblek,kosile, kravata a boty. Jeste mozna budeme kupovat jinou kosili-to musime promyslet. Pavel si totiz vymyslel, ze to chce vse tak nejak tmave-jako ton v tonu...tak ma tmave sedy oblek, tmave sedou kosili a sedou kravatu (svetlejsi)...vypada to dobre, ale jak tak sleduju ty fotky, vsichni maji svetle kosile....tak jeste mame cas tak uvidime...Hlavne ze ten oblek mame-nebylo to jednoduche, bo ma strasne svalnate ramena :-N segra chudak ma zanet zubu-od nedele ma pusu napuchlou jak balon-ale dobre, ze ji to chytlo tento tyden. Zub uz ma venku a ted bere antibiotika, tak ji to vyjde tak akorat, a snad uz bude po bolesti. Uplne je mi ji lito jak trpi.
raduz: tak to je dobře, že už máte oblek, co? lituju tedy ségru, tohle jsem si taky prožila a je to bolest jak sviň, takže jí přeju ať to brzy přejde.
Profilova fotka
Raduz tfujtajksl ja mam panickou hruzu ze vsecho co se tyka zubu, takze tvoji segry je mi extra lito. A to mi furt zubarka vyhrozuje trhanim osmicek - to by mi ale musela jedine dat nevedomky celkovou narkozu :-D Jinak my porad nemame profi fotky. Uz me to zacina pekne stvat, pac uz je to minimalne tri dny po tom, kdy mely byt. Vcera jim Vlada uz trosku drsneji psal a porad nic, tak tam dnes zavola. Ja chapu ze toho treba maji hodne, ale co je moc to je moc. Uz se skoro zacinam bat ze je ztratili nebo tak neco :-(
Profilova fotka
ahoj holky, Radu, taky znám, co je bolení zubů. Nedávno mě bolela osmička, ale naštěstí jsem jí překacala. Loni mi trhali dvě, tak chci teď chvilku pauzu. Holky, já našla domek v Kostelci nad Černými Lesy za 1,8 mil 3+1 po rekonstrukci s pidi zahrádkou. Ale je mi divný, že ta realitka má v nabídce jen 3 domy a 3 byty a nemají uvedené žádné kontakty, ani makléře. Prostě nic. Tak se podívám, jestli to nenabízí ještě jiná realitka. Celkem by se mi to líbilo, i když s dopravou do Prahy hrůza. Koukala jsem na busy a jezdí jeden na Prahu a ještě v době, kdy to absolutně nestíhám. O Járovi nemluvě. Kajsa, to je teda divný, my měli fotky hned druhý den. A jaká je to firma? Dávali jste jim nějakou zálohu? Simi už by taky měla být na drátě, ne? Jsem na ní zvědavá. Radu, vy už to máte příští týden, že? Ti závidím. Evi, včera Járovi řekli, že neví, jestli mu dají ten příští čtvrtek dovolenou, protože možná bude dost práce. Mě tak s...ou. Ale Jára řekl, že je mu to fuk, že pojedeme. Oni totiž ti ostatní to dělají tak, že prostě nepřijdou a pak to mají jako dovču a Jára jak debil tam musí být. Oni mu teda dovolenou vůbec dávat moc nechtějí. má chudák 2 týdny v roce a ještě tkaovéhle ciráty.
Profilova fotka
ahoj holky, segre vyridim, diky ;-) jj, uz se nam to pomalu krati...ja jedu v patek ke kadernici na melir a jeste zkusit uces a pak jedu s kamoskama k jedne kamaradce (podivat se na jeji mimco-narodil se ji pred 3tydny). Budeme tam pres noc, tak jestli bude prcek spat, tak pokecame u vinka :-) Na Simcu jsem taky zvedava :-)
teri: no uvidíte, když to nepůjde,tak přijedete jindy, my tam na vás počkáme :-D S tím bydlením by to bylo super, zkus tam zavolat, můžete se na to nezávazně podívat a pak se rozhodnout. Ta cena je pěkná a je to po rekonstrukci. Máš někde odkaz? Mrkla bych se, zajímá mě to :-)
Profilova fotka
Evu, wwwrealitymrazcz. Je to hned na té první straně, domek 3+1 Kostelec nad č.l. My určo přijedeme jen nevíme, kdy
teri. stránka nelze zobrazit, tak nevím :-(
už jsem to asi našla, to je to s nebytovými prostorami?
tak ne, to nebylo ono, už to mám, jdu na to juknout :-)
teri to je supr domeček, moc se mi líbí, já bych tedy do toho šla. 8-)
Profilova fotka
Nevypadá špatně, viď? Je to taky nějaká řadovka.
Článek se načítá
teri: mně se to tedy moc líbí, ale záleží na vás, já bych asi nečekala. Jak je to daleko do Prahy?
Profilova fotka
asi 30 km. Jen je blbý to dojíždění. Hledala jsem si to a museli bychom všechno stíhat přesně na minuty a ještě bych se musela domluvit v práci, protože bych bus nestíhala. Musela bych chodit po půl čtvrtý domu a to nevím, jestli by mi prošlo. Už takhle jsem v práci jen 8 hodin místo 8,5. Nevím, proč ty busy nemůžou jezdít třeba 2 nebo 3 za hodinu. Dokonce by mi jezdil i vlak od práce, ale končí v Říčanech a to je ještě 15 km do Kostelce a autobus taky žádný nejede.
teri: ale těch 30 km není nic strašného, to jsem si představovala větší dálku. Pak už jedině jezdit autem, když je spojení naprd. A kolik autobusů jezdí za hoďku?
Profilova fotka
No právě, že jenom jeden. Do Říčan jich jezdi plno, tam bych mohla i tím vlakem. Mám to u kanclu, ale jak se dostat z Říčan, to je 15 km a Jára bude jezdit asi až po mně. ten by to chudák měl ještě těžší. Auto by šlo, ale ta spotřeba, nehledě na to, že bychom platili za legitky na 3 měsíce pro oba přes 6 tis. :-S . Nebo nechávat auto v Říčanech a čekat na sebe. Ale to by se Jára zase o něj bál.
teri: no tohle je blbý, jinak domeček je opravdu moc hezký :-)
Profilova fotka
no právě, taky se mi líbí. Musíme to s Járou probrat a večer tam když tak napíšu.
teri: to je jasný musíte to probrat ze všech stran, ale je to opravdu moc hezký domeček, mamka na něj taky koukala a taky chválí ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-( Jak se máte? Dlouho jsem se tu neobjevila, ale u nás to stojí teď za prd. :-( V sobotu mi umřela babička, tak jsem s tetou zařizovala pohřeb, protože moje mamka byla v zahraničí, tak nemohla pomoct. Je to smutný, když měla devět dětí a teď se na to všechni vyflákli a nechali to na nás dvou. Je mi z toho na nic. Ona mě z velký části vychovala. V pátek v jedenáct má pohřeb, tak na mě myslete a má ho po staru. Chtěla to jako to měl děda, takže se ponese z domu a doma bude mít otevřenou rakev :-( Nevim, jestli to zvládnu, už takhle jsem zhubla na padesátčtyři a půl kila a pořád hubnu. Ještě k tomu všemu jsem dneska musela na chirurgii, protože jsem ráno nemohla natáhnout nohu v koleni, tak mi tam po vyšetření řekli, že je to přední meniskus v koleni, ale že mi zatim nedoporučujou operaci, protože jsem mladá (Je mi 21) Tak teď se belham s ortézou. Koupila jsem si aspoň GS condro, tak doufam, že mi to aspoň malinko pomůže a snažim se cvičit. Zatim to teda dost bolí, ale zapřísáhla jsem se, že se v zimě postavim na lyže!!! A já to dokážu!!! Radši budu končit, abych na Vás nenavalila svý všechny starosti :-( Jen jsem se potřebovala vykecat... Je toho teď nějak příliš
Profilova fotka
Maicky, to je mi strašně moc líto. Nám zemřela den po svatbě teta, taky hrůza. Ale zvládneš to. A když budeš potřebovat, tak se nám tu můžeš vypsat. Člověk si potřebuje občas ulevit, znám to. Ale neboj, všechno zase bude dobrý, máš nádhernou holčičku a manžela, kteří tě podrží. Evu, Jára má nějakýho kamarádka v Kostelci, tak mu zítra bere obrázek toho domku a řekne, co a jak. Ale stejně tam asi napíšu. Moc se mi líbí a už se vidím, jak jsem na mateřský a můžeme s dětma hezky na zahrádku a nemusím je pořád na ulici hlídat. Je to kousek, autem tam je člověk za 20 minut až půl hoďky a určitě by nás jezdili rodiče navštěvovat.
custe baby,tak jake byly svatby?My dnes prileteli a svatba byla velky zmatek a moc rychle,ze ani nevim,ze jsem se vdala.Me obavy z parkovani se vyplnili a nepustili nas na parkoviste,takze fakt mazec.Ale jinak to bylo bomba a parilo se supr,jidlo vyborne a dorty jsme meli jak z obrazku a i kytku.Pak hodim fota. RAdu,hodne stesticka,uz to mate ted v sobotu?Tak at neprsi a vse je podle planu,i kdyz to asi nejde ;-)
maicky: to je mi líto, ale je dobře, že jsi se z toho vypsala, Terezka má pravdu, že se člověk někdy potřebuje vypovídat a my tě tady rády vyslechneme. To se může stát každýmu, že bude mít nějaký problém, naopak je fajn, když to máš komu říct. Neboj bude zase dobře, každá bolest přejde a zbydou jen ty hezké vzpomínky. I když to teď možná ode mne zní blbě, ale je to tak. Hodně sil. simi: jojo, rychle to uteklo, v tom máš pravdu. Těším se na fotky. teri: berte to, vážně. Ta cena je opravdu super a domeček jak vymalovaný. A jak říkáš do Prahy kousek a přitom takový klid, děti v klidu ty v klidu, protože se o ně nebudeš muset věčně strachovat. Dej vědět, jak to dopadne. Ale zbytečně nečekejte,po tom lidi půjdou jak slepice po flusu :-D Jo a přidala jsem nové fotky do alba, už od profesionála,ale ne všechny ;-)
Profilova fotka
Simi, to je super, že vám to vyšlo dle představ. Taky se moc těším na fotky. Evi, to se jdu hned juknout. Můžu se zeptat, máte tu hypo na 30 let? A kupovali jste to od nějaký veliký realitky? Já mám totiž trochu strach z té realitky, nemají tam skoro žádné kontakty a ani makléře. Spíš si myslím, že je to jen jeden člověk a přivydělává si, ani tam nemá moc realit.
Profilova fotka
Evi, náááááááádherný fotky. Nosí Vašek prstýnek? Jára ho teď musel sundat, protože se mu pod ním nějak odřel prst. Ale pak ho zase nasadí. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky. Děkuju za podporu. Vim, že to časem přejde a už se nemůžu dočkat, až to bude všechno za náma. Evi: Máte krásný fotečky :-) Moc Vám to oboum slušelo!!! :-) Líbí se mi jak je manžel menší než ty :-D Jsem si připoměla fotky mých rodičů :-D Oni to měli to samý. Mamka je hrozně vysoká. Když je bez podpatků, tak jsou zhruba stejně, nebo to teda neni takovej rozdíl, ale když si vzala podpatky, tak to bylo o hlavu. Táta jí byl k ramenům :-D Ale co, hlavně, že se máte rádi a chcete spolu žít :-) Opravdu Vám to sluší.
teri a maicky: děkuju holky za chválu, úplně se červenám až za ušima. Vašík prstýnek nosí a ještě se s ním vyloženě chlubí. Jde třeba něco zaplatit na poštu a když podává složenku tak dá ten prstýnek paní div ne před obličej :-D :-D Jojo, je to docela pro lidi nezvyk. Ze začátku jsem taky nevěděla co s tím, ale člověk má koukat na to, jaký ten druhý je, takže postupem času jsem to přestala úplně vnímat a teď jsem spokojená že ho mám. Lepší než mít dva metry vysokého, co na mě potom bude zlej. To je super, že i vaši rodiče to měli tak. S tou naší výškou má spíš problém okolí než my.
Profilova fotka
evi: Nic si z toho nedělej. Na to čumí jen lidi, pro který je důležitejší estetika než to co ti dva k sobě cítí. To bych neřešila. Naši jsou spolu už tolika let a jak jim to klape. Jsou jako dlouhej a širokej :-D To víš, taťka se po těch letech zpravil :-D A kort když jezdí kamionem. Dokud dělala rukama, tak byl jak tyčka, ale teď má pěknej meloun :-)
maicky: taky že si z nich prd děláme, jedině že bych Vašíka vytahovala za uši. :-D
maicky: no právě, hlavně že jsou vaši spokojení, je jedno, že jeden širokej a druhej dlouhej, tohle vůbec podle mě nehraje roli.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?