Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Holky, strašně moc děkujeme. Já byla včera tak olíbaná a ruku jsem ani necítila. Ale doopravdy nádhera. Na fotky se těším, jak malá. Prý bylo úplně super světlo, tak se trošku rozšoupla. Fotili jsme se i s dětičkama a pak jedna super fotka. Jára leží ve vodním příkopu na břiše, já si na něj lehla, vykasala šaty a skřížila nohy a ještě se ho musela držet. Fotografka taky super. Doopravdy musím všechny pochválit. Lidi byli spokojení a my s Járou si to neskutečně užili. Kdybyste ho viděly. Byl úžasnej, pořád se o všechny staral, já teda taky. Jenže on s nima pořád chodil na panáky a nosil piva, já spíš nosila jídlo. Jídlo bylo na rautovým stole a lidi převážně seděli venku na zahrádce. Snědlo se skoro všechno, krom guláše, ale ten prý byl úžasný. Ale nezabalili nám ho. Bohužel. holky teď přivezly z restaurace kytky a výzdobu. A ta kytka, já neměla slov. Svědkyně jí udělala přesně podle mé představy. Škoda, že sem pak můžu šoupnout jen 100 fotek. Až pojedeme v neděli domu, tak se stavím v Modřanech pro CD a pokusím se je ještě vložit. Ale ten týden musíte vydržet. Bohužel. A počasí. Ráno svítilo sluníčko, v poledne byly sice mráčky, ale prý je to na focení nejlepší.
Profilova fotka
Ještě musím napsat, jaké jsme dostali dary. Krom peněz. Od Járy jsem dosala poukaz na thajskou masáž - olejovou 90 minut. tak to se moc těším. a společné dary - krosna, batoh, kasička na peníze, nádherný povlečení, dva obrazy - kamarádka nám udělala (pak nafotím, nedá se to moc popsat), a dárek, z kterého jsem měla asi největší radost, dětská deka do kočárku. kamarádka dělá patchwork a udělala nám nádhernou deku. A z druhé strany nám vyšila naše jména a přání a datum svatby.
Profilova fotka
Tery vsecko nejlepsi, moc moc vam gratuluju a potaji zavidim! Ale taky moc preju. Doufam ze budete porad jen stastni a zamilovani i pres obcasne mracky.... Strasne se tesim na fotecky a jsem moc rada ze se vam vse vyvedlo!! Nejake rady pro nas jeste zasnoubene? :-D
Profilova fotka
Jedna velká, v to dopoledne, když mě líčily a česaly, tak se zavřít v pokoji a nic neřešit a nikoho nevpouštět. Pořád jsem byla klidná až když ve 12 hodin jsem ještě nebyla oblečená a nedolíčená a pořád mi sem někdo lezl a přenášel na mě nervozitu. Ale pak všechno bylo v klidu, jak jsme vyjeli v koloně. Auta taky měly obrovský úspěch, lidi čuměli :-D . Musíte vydržet, já se taky hrozně těším na fotky, ale uvidím je až v neděli, tak se s vámi hned o ně podělím. Prý jsem byla nádherná nevěsta. Jára byl při obřadu tak zpocený a tak divně dýchal, že jsem čekala, kdy omdlí. Naštěstí to trvalo asi jen 15 minut a bylo to. A pak všichni bulili :-D
Profilova fotka
Tery, tak tu radu si budu pamatovat-ja jsem spis klidnejsi clovek, ale mamka, segra....budou urcite plasit, takze dle tve rady se zavru do pokoje a treba vam tu napisu na forum (jak Maicky :-) ) I kdyz kdovi jestli najdu chvilku casu, kdyz mame obrad na 10hod. A co foceni-je to spis sranda nebo otrava? Docela se bojim, jake to bude...A jak dlouho jste se fotili?
teri: taky přeju hodně štěstíčka a lásky. Podle toho co jsi napsala to musel být krásný den, kéž by jsme měli taky takový. Doufám, že budeme mít taky dobrý světlo na focení. :-D Z té deky bych měla taky hroznou radost, patchwork taky dělám, tak vím, co to dá práce. :-)
Profilova fotka
teri: Tak to je skvělý, že zo vyšlo, jak jste si přáli :-) Moc Vám gratuluju a ať všechny Vaše společné dny jsou tak šťastné jako byl ten Vás den svatební!!! Uteklo to rychle, viď. Nám taky. Mrzí mě, že to byl jen jeden den :-( Ale byl nezapomenutelnej :-)
Tery, tak vám přeji vše nej do společného života se společným příjmením. Gratuluji, že vám tak nádherně všechno vyšlo. A je skvělé, že jste si to oba užili. Nám hlásí deštivo na svatbu a na raut pod mrakem :-S ]-( Tak nsad se to umoudří. Opět pečeme koláčky, tentokrát dneska končíme a už teď nás bolí záda. Čekám, až m,i vzejde kvásek, tak tu moc dlouho nebudu, ale zítra se sem stavím a musím si přečíst všechny vaše příspěvky. Nakonec budeme mít fotografy dva :-D Jako hlavní bude ten náš kamarád, i když svatbu ještě nikdy nefotil. A ten druhý bude syn mé kosmetičy, který teorii o focení svateb má, ale ne v reálu. Tak si ji jde na naši zkusit. Takže kdyby se něco nepovedlo jednomu, tak to zachytí ten druhý. Tak už se nebojím o fotky. Kvásek už vzešel, tak zatím papa.
uf uf uf mě se chce plakat už te´d ,jak to tady čtu :-D svatbu ještě nemáme a už na nás nervozitu házej lidi a my sme přitomvklidu .. dneska sme potvrdili si papání,restauraci, celé odpoeldne nacvičovali první tanec ,byli sme spocení jak něco!teda sme ,-) No takže my sme na svatbu jakš takš vklidu,ale máme do okolí problémy s rodinou,bohužel zejtra mě čeká nejhnusnější den asi vtomto roce jich teda bylo více,je jeden z mála,ale bude to pro mě šílený.. bohužel se šerda už nepostavila dneska na nohy a mamka mi volala,že musíme zítra na veterinu a náš veterinář má dovolenou a dojede až 22.7 ;-( ;-( na 90% si myslíme, že pojedeme se šerynkou naposledy.. přitom jí nic není! jí,pije,nemá žádnou rakovinu nebo pod. jen ty zatracené zadní nohy aklouby v hajz*u ;-( ;-( toto nepřežiju, já se tam složím,jeslti ju budu tam muset nechat, já se doma tak vožeru,ikdyž tady mám betynku! normálně když sem s mamkou telefonovala, seděla sem na zemi v kuchyni a plakala,já se snažila,aby mě mamka neslyšela,ale nešlo to a betka došla ke mě a koukala na mě jak telisko a chtěla se muchlovat tak,jak to kdysi dělávala a mě se chtělo ještě víc brečet ;-( ;-(
brnanda: to je mi moc líto. úplně se mi z toho sevřelo srdce. Ach jo, člověk by tu bolest a nemoci radši vzal na sebe, než vidět trpět svého pejsánka. Zítra jdu na zkoušku účesu a líčení. Držte pěsti, ať se to vydaří a jsem spokojená ;-)
Brnanda, to je mi líto. Ale drž se, jestli jsou to jen zadní nohy, tak dneska existují i takové ty kolečka, co se pásem zapnou na břicho a přes záda a pejsem´k běhá normálě dál. Jde o to, jestli by se pak z narkozy probudila, naše Čokynka už asi ne, tak jí nenecháváme ani čistit zuby a tak. a to se jí horní tesák zabořuje při skusu do spodní dásně a má to oteklé a myslím, že to musí bolet, ale ona nic. teď skoro celý týden bllinkala, i piškot a tak, tak jsem se moc bála, ale už je to celkem v pohodě, jen je chudinka vychrtlá. Ach jo, jak říká evule, raději bych všechnu bolest svých blízkých a hlavně pejsků nesla na zádech raději sama. Hlavně pejsků, oni si totiž nemůžou říct, že je něco bolí.
charmed víš ona šerda je typu psa.. není jak ostatní fenečky. celej život posloucháme jak je tlustá,ale nebyla.. má hlubokej koš až skoro na zem-jako pes ,což si lidi neuvědomují.. od malička to měla docela hrozný.. jako maličká 2x se nám skoro přiotrávila,když nějaký kur*y házeli v parčíkách jedy ,pak byla pokousaná od třech psů..dokonce i od jezevčíka ,-) je to takový 60kilovej strašpitel ,-) pak má alergie na blechy je vždycky volezlá jak něco,pak si roztrhala ty vazy na noze,chuděra měla přes 50 stehů, vykastrovaná, má ty žlázky taky operativně oddělaný,protože furt sáňkovala.. panebože má tu nejbáječnější paničku -moji mámu- si ju mamka nechala, má ju místo nás -dětí, má pořád všechno !má s ejak v bavlnce! kdkykoliv jedu tam,nebo ona sem,má tady sandálek z buvolí kůže nachystaný a ta je tak šťastná,tak vděčná! ježiš marja já tot nezvládnu zítra to ne... ;-( ;-( ;-(
Článek se načítá
Ahoj holky, tak jsem zpátky.... a už jsem paní....))))) vše proběhlo na 100%......ale neuvěřitelně rychle....... snažím se vybavit detaily a vychutnávat si okamžiky, které byly ty nekrásnější.......... Fotky budou tak za 14 dnů a já se na ně strašně těšííííííím......... konečné číslo fotek 1.689 ks...tak máme z čeho vybírat........ :-D :-D :-D holky, to bylo tak kráááááásnéééééééééé :-D :-D :-D
Profilova fotka
elp, tak Tobe taky preju mooooc stesti a lasky a pohody a tak..proste vsechno krasne. Je to super, ze se vam to taky vydarilo-strasne spatne by se nam tu cetlo, kdyby se nekomu svatba nevydarila podle predstav (a hrozne doufam,ze ani ja nebudu jedna z tech zklamanych)Takze parada-na fotky se mooc tesim ;-) Brnanda-drzim palce at to dobre dopadne!!!!!Ale chapu, jak ti je! Urcite hrozne smutno z toho vseho-tak se drz!!!!!!
Ahoj holky.. předem elp ještě jednou gratuluju ;-) ...tak se mamka rozhodla,že ju dá na tu operaci!ale musíme počkat na našeho doktora. na té veteryně nám vůbec nepomohli...jen sme poslouchali arogantní kecy jedné slečny,co byla v té ordinaci asi jako na praxi.myslela sem,že ju škrábnu!Dokonce sme si pak museli říct o léky na bolest ,aby to vůbec vydržela až dojede náš lékař!No já venku brečela jak kráva,protože takové zacházení otřesný!otřesný! Ona má nohy zadní úplně do O,jak uhejbá té bolesti, zadní nožičky se jí třepou ,chuděrka se nemohla ani vyčůrat přičupnout si... nikdy by mě tam už nikdo se psem nedostal! Nám tam taky nepomohli před těma dvěma lety,když betynka měla mrtvicu-ten doktor mi řek,že ju bolej záda! kreté* asi byl nasrat*,že sem ho vzbudila v půl paté ráno že. No a ktomu koláče budeme doma dělat s chlapem sami a nabídla se mi "svědkyně" moje,že by mi pomohla,ale já ji nechci zatěžovat tou piplačkou a celodením dělání koláčů! Ale spíše mi pomůžou cizí lidi, než někdo z rodiny a kor,když člověk poprosil o pomoc.
Profilova fotka
Terysku, taky se přidávám ke gratulaci. závidím, že už to máš za sebou, to čekání je šílene. mě ani nepřipadá, že se za 5 dní vdávám, ještě ani nejsem nervozní. my měli pátek sobota rozlučku se svobodou tak jsem si na tebe vzpomněla :-) moc moc gratuluji. a jen a jen lásku, štěstí a pohodu =o)
Profilova fotka
Ahojky červencové nevěsty :-) Ráda bych všem popřála krásné finišující svatební přípravy, ať to čekání rychle utíká a užijte si své svatební dny ;-) Těm, co už mají svatbu za sebou, tak moc gratuluji a přeji pohodové manželství ;-)
elp: tak to je super, že to krásně vyšlo a že máte tolik fotek. Jednou si je budeš ráda prohlížet. Takže přeju hodně štěstíčka a lásky. :-) brnanda: tak ať ta operace dobře dopadne. Jinak holky, byla jsem dneska na zkoušce líčení a účesu a jsem spokojená. Zkoušela mi asi tři účesy a ten poslední byl nejlepší. Líčení taky moc super. nunacek: děkujeme za přání :-)
nunacek x-) děkujeme ,-) etepla.. a co u vás? vše zařízené? nebudou ti ty šaty z bely malé,když jsi těhulka? :-D a budtee pak v brně, nebo se odstěhujete s manželem tam do rodného domova ? ;-)
ertepla: a co bříško roste?
Profilova fotka
ahoj holky, nunacek dekujeme, a mimochodem mate moc krasne svatebni fotky ;-) evu-a fotky nemas?? Ja jdu pozitri taky na uces ,tak jsem zvedava, co vymysli.
Profilova fotka
raduz díky ;-) ertepla gratuluji k těhu ;-)
Brnanda, tak držím moc a moc palečky ať vám ještě dlouho vydrží a přetrpí tu bolest než se vrátí ten váš doktor. Naši psi taky byli, hlavně ta starší, asi 2x přiotrávení, jednou to byla sousedka, ale to jsem byla malá jinak bych jí hned rozbila hub.. Ona nemá ráda psi a ona když byla naše fenečka malá, tak kňučela a když byla doma sama tak vyla. A sousedka na zahradu, kam s nimi chodíme na toaletu (pak to po nich sbíráme!) tak tam rozházela jed. No a psům to chutná, že jo. Ale udělat to teď tak jí fakt rozbiju cuferník. Je mi líto že trpí a vy s ní. Ale je pořád lepší pokoušet se zachránit než to nechat být a vzdát to. Samozřejmně pokud vidíš, že i ona bojuje a nemele z posledního. Vidím to na své babičce, už přes rok a půl bojuje s rakovinou. Nejdřív jí přišli na děložní čípek, musela nejdřív na operaci srdce aby mohla na operaci čípku a odstranění dělohy a tak. Pak radioterapie, pomohla na bříško, ale metastázovalo to do břišní dutiny a do klíční kosti, takže chemoterapie, kapačky...Má za sebou teď poslední dávku a za dva měsíce jde na kontrolu, tak jsme zvědaví. Ale drží se a je stále usměvavá a nevzdává se. A to je hlavní. Musíte se snažit být na Šerynu i Betku veselé a neplakat jim do kožichu. Musít je povzbuzovat pozitivní energií a mazlit se s nima co nejvíc. Prostě, já nevím jak bych to řekla, ale držet vy je, že bude dobře. Dneska jsme byli vyzvednout prstýnky. ]-( Měli jsme slíbeno, že budou hotové už v pondělí, dneska přijedeme ráno do obchodu a oni ještě nejsou vyleštěné! Přivezli je v pondělí večer z firmy, která dělá posalux. Ale oni byli úplně jiné!!!!! Sice pěkné, ale já chci ty, co jsme si vybrali! A ještě ani nebyli vyryté datumy a jména! Tak jsme se s nimi dohodli na tom, že si je na svatbu vezmeme, nechali jsme jim jen zálohu. A pak se rozhodneme co dál. Buďto je vrátíme a necháme si udělat ty, které chceme my anebo je roztaví a nám vrátí peníze a my si půjdeme vybrat jinam jiné. Ten obchod za to nemlže, to ti co to posaluxovávají, oni nebyli schopní zavolat, že podle našeho vzoru to nebude tak jak chceme. A udělali to stejně ještě blbě. A nebyli schopní zavolat! Takže jsem to doma pak obrečela. Jako želva. Ostatním holkám, nevím, zda sem zítra stihnu mrknout, ale pokusím se. Budeme vozit už věci na raut a jdu na manikůru a tak.
Profilova fotka
Ahojky holky. Nějak Vás nestíham dočítat :-D Už jsem sem vložila fotky od foťáka. Musim říct, že se mu povedly. brnanda: Jinak Vám držim palečky, ať vše dobře dopadne!!! charmed: To s těma prstýnkama je hustý. Jak si tohle vůbec můžou dovolit?? No, ale v dnešní době je to normální. I my sme se zařizováním měli velký problémy. Když si na to vzpomeneme zpětně, tak vlastně skoro nic nebylo tak, jak sme to chtěli. Po delší době sme toho teda docílili, ale nebylo to hned...
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem skoro na rozsypání, :-( ten můj budoucí manžel je tááák šííílený trdlo, s rodiči se shodli, že musí trošku zkulturnit kolem domu, začli tedy dodělávat plot, při tom si můj nějakým železem rozřízl trošku kůže vedle pusiny, asi 2cm no hrůza, další den při práci ho tatka nechtě strefil kladivem do palce a nateklo mu to, už je to naštěstí dobré a jizva se hojí, ale od pátku do neděle jsme měli rozlučku se svobodou a můj skoro můž se v neděli rozhodl, že i v podnapilém stavu půjde hrát s dálšimi fotbal, při kopání penalty se mu přetočilo koleno a už nemohl chodit :-( takže do teď strašně kulhá, no nezabili by jste ho :-( já teda jo, do toho jsem po něm chtěla aby než odjedem z brna měl vše, nějak se zapomnělo (nebo spíš muj měl pořád dost času) koupit botky a košili, samo že my jsme malé město takže tady toho moc na výber nemá, až dneska byl schopnej jet do města na košili a místo v 9 ráno až o pul 11 :-( prošli jsme všech 6 obchodů s košilema co tu máme a všude nám řekli, že na léto se moc košile s dlouhým rukávem nedováží, tak jsme vybírali s krátkým do vesty :-( pak jsme odhadovali barvu jestli červenou nebo růžovou, já mám červený doplňky a kytku, nakonec jsme vzali i červenou i růžovou a uvidíme která k tomu více půjde, boty se budou kupovat až ve čtvrtek :-( no já jsem opravdu na sesypání, nemám ráda, když se vše dělá na poslední chvílu, pro mé šaty jedeme až v pátek, v 6 ráno vyjíždíme z domu aby jsme byli po 7h v brně, musíme rozvést výslužky do prací a konečně jet pro mé šatičky a to ještě nevím jak v nich budu vypadat, dle váhy jsem spíše 2kg shodila, ale dle zrcadla ne, na prsou jsem už o číslo větší a babča říkala, že i v ramenou silnější, bříško zatím neroste :-| ale výhoda je, že mi hodně ledí řeklo, že mi to přidalo na kráse tak aspon něco dobrýho, tak to bude určitě kluk. už at je pátek večer, začínám se těšit, ale to něvěští nic dobrého, mám strach aby se nic nestalo, tak raději na to moc nemyslím jo a do toho všeho budeme ještě k baráku přistavovat koupelku wc a obyvák, ne protože by jsme tam mělli bydlet my chceme něco koupit v brně,ale zatéká nám do garáže tak tatka řekl než hodit jen střechu hodíme nahoru patro a pořád sní, že si tam dá kulečník :-N takže tatka už ani nemluví o svatbě ale stavbě, protože v sobotu se vemem v neděli si odpočinem a od pondělí od rána máme na střeše dělníky. my prostě musíme dělat všecko hned :-D to je novinek co.. nějak sem nestihám koukat., ale těším se na další vaše fotečky tak se snažím aspon sem tam sem mrknout. tak papa
Profilova fotka
Ertepla, pevne nervy a kliiiidek!! Nic z toho se nezblazni, maximalne ti lidi okolo a to je jejich problem. Aji kdybys ty se mela vdavat v nocni kosili a Ondra v tricku, tak to bude vase svatba a zpeceteni vasi lasky... Charmed, zitra na tebe budu moc a moc myslet, at se vsecky ty pripravy zuroci a vse se povede, ale i kdyby ne, tak hlavne abyste byli s Michalem stastni ze jste svoji a mate jeden druheho!! Opatrujte se a uzijte si ten den naplno!!
ertepla: tak to je tedy mazec,to jsou změny. Opravdu to chce klídek a nohy v teple. ;-) charmed: taky na tebe budu moc myslet, ať se všechno vydaří ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Maicky-kraaaasa :-) Charmed-taky se pridavam-at vse vyjde, hlavne zadne dalsi stresy (ty prstynky, to se nedivim, ze jsi to obrecela =-) ) a jak rikaji holky, hlavne si to cele oba uzijte a poradne vychutnavejte kazdou minutu!!!!!JO a samozrejme opet objednavam pekne pocasiiiii!!!!! ;-) Ertepla-mas moc sikovneho skoromuze :-D jak pise Kajsa-hlavne pevne nervy ;-)
Profilova fotka
ahoj-kde jste kdo?? Jak se mate? Ja jsem dnes byla na zkousce ucesu-jsem docela spokojena, jen to potrebuje trochu doladit (hlavne vzadu)...a prave nevim, jestli mam jit tady k teto kadernici, nebo mam jeste vyzkouset jinou a az pak se rozhodnout...co myslite??? Uces je v pohode (tak jak jsem si to predstavovala-jen vzadu to nedodelala poradne...ale to pak udela...) a cena je taky moc dobra. A navic je to vyhodne i v tom, ze je to asi 10min autem od mista bydliste, takze bez problemu... zitra jdu zase na nehty (a zkusim neco barevnejsiho...treba se mi to zalibi a budu mit i na svatbe neco vic odvazneho nez francouzskou...) jinak nic noveho charmed-doufam,ze jste meli uzasny den, tesim se az napises a das sem fotky mejte se fajne,pa
raduz: jestli si s ní spokojená,tak bych to já osobně nekomlikovala a šla bych k ní. Ještě když píšeš,že ti to dodělá pořádně.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?