Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
ta cena za holubičky celkem jde, za ty penízky to stojí :-)
Už vidím, jak někteří vytahují z obálky rozmašírované koláčky a umaštěné oznámení :-D :-D :-D . Nebo bych mohla koláčky i oznámení poslat mailem, to by bylo snažší :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Profilova fotka
mirčo: ale to by si na těch koláčkách moc nepošmákli... :-D :-D takhle je budou mít sice rozmašírovaný, ale zato ňáký :-D :-D ta představa je šílená :-D :-D
Holky, mně už asi hrabe :-D :-D :-D . O mně všichni vědí, že peču skvěle a já bych jim poslala vyfocené nebo rozmašírované koláčky :-D :-D :-D . Kdyby to teď četl můj chlap, řekl by jenom: Tohle můžeš opravdu napsat jenom ty! :-) Ale ten můj už sladce spinká....
Profilova fotka
Vyfocený by byly nejmíň pracný a drahý... stačila by jedna porce pro všechny :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D no to je konec :-D :-D
Miládko, Tys to teda vyřešila!!!! Do výslužek dám několik foteček koláčků, dortu, minizákusků a aspoň nebudu mít strach, že se to v tom teple rozteče a zkazí!!! :-D :-D :-D To by svatebčané čubrněli :-D :-D :-D . Panečku, to bych chtěla zažít, ale ten můj by do toho se mnou nešel... Já jo, jsem hoooodně velkej pošuk :-D . Samo, že by pak dostali opravdové výslužky, ale jako vtípek by to bylo dobrýýýýý!!!
Profilova fotka
To jsme to pěkně vymyslely, jsme holky šikovný :-D Dobrou noc |-|
Profilova fotka
holky dobrou, jdu na kutě :-)
Já jdu taky, dobrou noc ;-)
Ahoj holky. Potřebuju malou radu... Nevím jestli na svatbu rozpuštěné vlasy nebo jestli drdol... :-| Co by jste myslely, že bude lepší?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj :) to záleží co ti víc sluší, to chce vyzkoušet :-) Já jsem třeba zastánce společenský účesů typu: vyčesané vlasy, ale někomu sluší i ty rozpuštěné ;-)
Ahoj hoky! Já zatím měla na každém plese vyčesané vlasy, ale tentokrát chci částečně rozpuštěné ;-) . Kadeřnice mi řekla, že stejně zkusíme všechny varianty a pak se můžu rozhodnout :-) . Podle mě, Eliško, musíš zkusit, jak Ti to bude víc sedět a v čem se budeš lépe cítit ;-)
Profilova fotka
jojo, rozhodně souhlas ;-)
Adri, jak to řešíte s výslužkami? Co všechno tam budete dávat? Já akorát přemýšlím, kolik koláčků a cukroví dát do jedné výslužky...
Profilova fotka
no mirčo, já vážně nevim :( zaprvé nemám ještě vůbec výslužkové krabičky, zadruhé nevím, jak velké ty výslužkové krabičky vůbec jsou.. jak velké je máš ty? No a pak co do nich... přemýšlím, že nechám udělat cca 3 medovníky navíc, to je vděčný zákusek a budu je rozdělovat do výslužek. Pak tam přijdou nějaký ten věneček a nějaké koláčky... A přemýšlela jsem, zda nerozdělovat i jídlo z rautu, když zbyde... co s tím pak???!
Adri, my máme krabičku tuhle http://www.vltava2000.cz/svatebniobch... Chci tam dát nějaké svatební koláčky, cukroví a možná nějaké minizákusky a kousek dortu, ale to se rozhodnu v týdnu před svatbou podle počasí a také podle možností uskladnění v restauraci. Rozhodně ke koláčkům nebudu dávat nic z rautu, to by pak koláčky načichly salámem :-D :-D =-) . Spíš bych pak uvažovala o nějakých balíčcích. Výslužky budu připravovat předem, neumím si představit, že bych v průběhu svatby připravovala krabičky ;-) . Na raut toho zbytečně moc nechci objednávat, tak věřím, že toho extra moc nezbyde. Plánuji to pak druhý den rozdělit mezi nás, rodiče a babičky - prostě jenom do rodiny.
Profilova fotka
Tak tyhle krabičky vypadají moc hezky :-) no já bych samozřejmě také nedávala slané k sladkému, ale naposledy, když jsem na jedné svatbě byla, tak tam dávali jen slané jako výslužky a to do takových těch polystyrenových krabiček na teplé jídlo.. my toho asi budeme mít na raut hodně. Ale také asi budu dávat jen sladké :-) budeme mít na hostině jen koláčky, věnečky, dort a ty medovníky. minizákusky a cukroví dělat nebudeme.
Profilova fotka
Ahoj holky. Nějak Vás zanedbávám :-) já mám krabičky asi 10 na 13 cm zdaj se mi dost velký ale v papírnictví mě ujistila že krabičky to jsou nejmenší pak už jen košicky těch mám taky pár. Do krabiček budeme dávat koláčky a mini dorty. Mini 9ks a koláčku ještě uvidíme objedname jich 500ks. Lidí bude 25 a na raut asi 20. Jinak doma nic péct nebudeme objedname u učňů. Teď ještě vyřešit dort. Ještě chci zkusit jednu cukrárnu jaký tam mají dorty v kamelu.
Profilova fotka
Možná nechám něco upéct budoucí tchýni :-D ať se zapojí ;-)
No, moje budoucí tchýně by nejraději cukroví objednala, prý sehnala chlapa, který upeče deset druhů. Ale zapomněla jaké a také jí nepřijde nijka podstatné nechat si před tím na zkoušku něco upéct. Ještě jsem jí to neřekla, ale takhle to teda nebude. Cukroví si upeču sama - tak 2až 3 týdny před svatbou a uložím do chladu. Ovšem, tchýni řeknu, že péct bude teta ;-)
Profilova fotka
To já nebudu raději riskovat budu ráda když se moc zapojovat nebude stačí finančně :-) sice je fajn ale někdy má blbé napady :-)
Moje tchýně nemívá blbé nápady, jenom nechápe, že já hrooooooozně ráda peču a baví mě to!!! Ona si myslí, že vlastním pečením chci ušetřit :-D :-D :-D
Profilova fotka
mirco a to urcite chces, coo?? :-D :-D :-D
To joooooo, to si piš!!! :-D :-D :-D :-D Škudlím každou korunu a už teď plánuji do kterého prasátka dám penízky ušetřené za pečení cukroví =-) :-D 8-)
Profilova fotka
No jasný!! a že to budou tisíce!! za to pojedeš minimálně na Maledivy... :-D :-D
Ne, raději na Madeiru :-D :-D :-D :-D . Někdy se musím nad myšlením některých lidí hoooodně pozastavit =-) . Na jednu stranu budeme platit hostům sakum-prdum vše včetně alkoholu a nebudeme dávat žádný limit a na druhé straně budu šetřit na koláčcích =-) :-D . Mně jde o to, že hodně cukrářů používá různé náhražky másla - margaríny, a to já nemám ráda. Některé margaríny pak udělají nepříjemně nakyslastou chuť. Tak proč mám trnout hrůzou, jak bude cukroví chutnat, když si ho můžu upéct sama a určitě ho neošidím. Navíc, všichni se vždycky těší na mé cukroví a koláčky a zákusky a já jim dám do výslužek něco nevyzkoušeného =-) . Ne ne, já si svých kamarádů vážím a neokradla bych je chuťový zážitek ;-)
Profilova fotka
Mirčo, to je jasný :-) kor když jsou u tebe zvyklí mít výborný chuťový zážitek... to by pak kdyby se to nepovedlo koukali!!
No právě a já bych měla ostudu =-) :-) . Budu mít pomocnici - kamarádku s dospělou dcerou, takže věřím, že nám to půjde krásně.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?