Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
mirčo: no já právě nevěděla kolik jich vzít na 65 oznámení. Tak jsem radši vzala víc stužky, co kdyby náhodou ;-)
Určitě Ti zbyde, ale to se pak ještě někam hodí ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jak pokracujete v pripravach? :-) me chybi uz jen zaridit kytky, a dopilovat vecerni veselici. Jinak huraaa, vsechno hotovo :-) K dortum - my budeme mit maslovy. U nas by totiz cokoliv jogurtoveho ci jinak odlehceneho nikdo nejedl..ja nejmin :-)
Ahoj holčičky - už mám stojan na dort - můj vysněný čtvercový x-) . Také jsem si koupila nějaké formy na pečení zákusků a hned jsem je už i odzkoušela, peče se v nich parádně :-) . Dnes je chlap s kamarády na bowlingu a rozdává oznámení, tak už je máme téměř rozdané. Na to, že jsme je začali rozdávat minulý týden, tak to hezky frčí :-) . markia: U nás by nikdo nejedl máslový - brr ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky dneska bylo super počasí což :-) vyrazili jsme na výlet do Mníšku pod brdy na zámek a bylo to prima :-) připadala jsem si jako v létě :-) mirco ty jsi aktivistka moc tě obdivuju jak vše stíháš.Začala jsem chodit trošku do solárka abych měla barvu už se nám to blíží :-)
Profilova fotka
ahojky, já dneska pořídila svatební botky, mám toho moc tak nestíhám :-)
Ahojky Schelli, vůbec nejsem aktivistka :-D . Jo, dnes bylo krásně, byla jsem na kolobrndě - nádhera!!!! :-) . No, už se nám to blíží, také bych měla začít chodit do solárka, ale já jsem tam nikdy nebyla =-)
Profilova fotka
holky zrovna řeším koláče, kolik jich balíte když je před svatbou rozvážíte?
Před svatbou nebudeme rozvážet ani Ň :-) . Hosté dostanou výslužky až na konci hostiny ;-)
Profilova fotka
mirca tak to jsi mi moc nepomohla :-D :-D
Profilova fotka
My taky budeme dávat výslužky až po hostině. Máme objednano 500 koláčku tak to snad bude stačit :-)
Profilova fotka
jo my budem taky dávat výslužky po hostině ale před svatbou zvací koláčky tak to počítám. je to tady normální že se koláče před svatbou dávají
Článek se načítá
Smardíku, my budeme dávat do výslužky koláčky, cukroví, minizákusky a asi i kousek dortu - podle počasí. Výslužka bude velká podle toho, pro kolik bude lidí - jednotlivec, pár, rodina.... Cca 25-50 kousků ;-)
My se neřídíme ničím, co je "normální" :-D :-D :-D . Všichni už jsou pozvaní na svatbu, takže žádné zvací koláčky už nedostanou. Raději jim dám větší výslužku :-)
Profilova fotka
mirca jo to jo, no kdyby bylo na mě žádní hosté nejsou a vezmem se jen my dva, ale u chlapa to neprošlo. ale jak to ted vidím měla jsem si to prosadit. no tak jste neporadili :-). u nás pak bude výslužka menší, budem dávat svatební víno - chcem něco co zůstane na památku a ne jídlo co za chvíli nebude a hlavně většina zvaných moc sladké nemusí
Smardíku, já už nevím, jak Ti mám poradit? Napsala jsem Ti počet koláčků v našich výslužkách, víc nevím =-) . Ale je tady prímo diskuze Kolik koláčků do výslužek, nebo tak nějak, tak si to zkus přečíst tam, když my nevíme :-) . U nás také neprošla u chlapa svatba ve dvou.
Profilova fotka
mirca dobrý nějak si poradíme :-) neřeš to, jen jsem reagovala na to cos napsala. No případná příští svatba jen ve dvou :-)
No, myslela jsem si, že když jsem napsala 25 pro jednotlivce, 50 ks pro rodinu, že to je celkem dostačující informace. Jinak, na některých diskuzích jsem četla, že holky dávaly do zvacích košíčků 15 nebo 18 ks koláčků, ale některé i 30. Ono, záleží na velikosti zvacích košíčků, ale také na velikosti svatebních koláčků. Někdo je má v průměru 2cm, někdo 4cm, což je docela velký rozdíl ;-) . Já to neřeším, já radím :-)
Profilova fotka
mirca počkám až malý usne a jdu spát, prdím na to. jenže on na spaní nevypadá ]-( ]-(
Kolikrát jsou maminky utahané víc, než děti - to znám :-) .
Profilova fotka
to moje dítě utahané není vůbec, leží a sundává si ponožky a má z toho srandu, to je poslední týden jeho největší zábava tahat za ponožky a sundávat si je. a ještě mě štve chlap, je dneska protivný a nedá se s ním pořádně bavit
Profilova fotka
Holky to je práce s těma přípravama. My zvací taky dávat nebudeme. Oznámení pošleme poštou a koláčky dostanou pak. Je přece jedno co má nebo dělat před svatbou.
Profilova fotka
schellongova jo s přípravou je práce souhlasím, naštěstí už skoro vše budem mít. jen si v pondělí musím domluvit zkoušku u kadeřnice :-) a dneska jsem si koupila boty :-)
smardíku - jooo, také si ráda sundávám ponožky :-D :-D :-D . No co, naučil se něco nového, tak si to pořád zkouší ;-) . Chce to trpělivost :-) . Asi jsi ho přes den málo utahala, když se mu nechce hajat =-) . Chlap je protivný? Dala bych mu za úkol uspat malého :-)
Profilova fotka
mirca jo to je fakt že za dnešek není utahaný, dost dneska spal. jenže jsem byla ve škole a on byl s mými rodiči - ubytování musíme opustit v 10 a co chceš dělat pak? takže trajdají po Zlíně a malý je v kočárku a spinká se kouká ale většinou spinká. jo chlap je dneska šíleně protivný ]-( ]-( už jsem ho posílala spát ale nechce, snad se z toho vyspí
Také bych chtěla spinkat v kočárku, aby mě někdo vozil - ani bych nezlobila x-) a sladce bych spinkala :-) . No jo, tak to vypadá na hoooooodně dlouhý večer - někdy je dítko čilé ještě kolem půlnoci - to už je člověk málem na mrtvici! Na druhou stranu, také mám dny, kdy se mi nechce spát...
Profilova fotka
mirca taky bych to někdy brala. no už usíná :-) tak snad fakt usne :-) a já si půjdu dát sprchu a šup do hajan :-), než vstane musím se něco učit a přes den se chystám na okna - už jsou fakt hnusné, je to třeba :-( a pak procházka a ke tchýni
Přeji Ti dobrou noc, já jdu také do sprchy a s chlapem do pelíšku. Také chci zítra umýt okna - dnes jsme z nich sundala alespoň nalepené sněhové vločky :-D :-D :-D . Pa
Profilova fotka
mirca dobrou noc, my předvčírem sundali z oken orion hvězdu - stejně nepřijeli tak co.
Hezkou neděli přeji všem ;-) . Včera večer jsem dodělala další dvě stránky svatebních novin, pomalu to ubývá a svatba se rychle blíží :-) =-) . Dnes ještě plánuji péct cukroví a za chvíli se vrhnu také na mytí oken, ať krásně vidíme na jaro x-) . My vlastně máme svatbu poslední jarní pátek, takže ještě na jaře :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?