Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
No, tak to my všechno máme, i povlečení pro hosty :-) . Já to v práci nedávám vědět, tudíž od nich nechci ani žádný dar. Ve školství je to jedna drbna vedle druhé, přispějí Ti 30kč na dárek, ale vzápětí Tě pomluví. Bych ten dárek doma ani nemohla mít, vím, že by nebyl úpřimný. Jsem mladá a celkem oblíbená (byť přísná) učitelka, do práce chodím ráda a učitelství vybrala dobrovolně, tak spostě lidí "ležím v žaludku". Učitelský sbor má asi 60 lidí, přesto tam mám akorát dvě kamarádky a dva kamarády - to mluví za vše
Profilova fotka
Mirčo, to máš pravdu. To máte tedy pořádný sbor!! Ono je někdy lepší mít těch kamarádů, ale opravdových kamrádů, méně, než více těch, na které se nemůžeš spolehnout. My máme báječný kolektiv, nedokážu si představit, že bych jim to neřekla :-) to by mi daly!!! :-D :-D
Já mám opravdové kamarády mimo práci. Ono, stejně v práci není moc času na nějaké kamarádění se - co zmůžeš o pětiminutové přestávce? Akorát si dojít do kabinetu, vyjímečně i na záchod a zase běžet do další třídy. Je pravda, že tam mám jednu suprovou kamarádku, se kterou se setkáváme i v soukromí, ale my jsme si prostě souzené ;-) .
Profilova fotka
:-) no to jo, ve škole na nějaké vykecávání a kamarádění času příliš nebude. A ono mezi náma ... z mé zkušenosti .. učitelky jsou jedny z nejhorších pacientek :-D :-N Já ze školy pamatuji na pár skvělých kantorek... na ty teda nezapomenu nikdy :-)
Jak to myslíš, že jsou nejhorší pacietky? To mi vysvětli :-)
Profilova fotka
no bývají velice obtížné :-D :-D stále se na něco vyptávají a bývají protivný :-D :-D a pak ještě inženýři, ti jsou vůbec výborní... pro praxi zcela nepoužitelní, ve světě medicíny totálně... nezradně koukají i na to, jak mají brát léky dle rozpisu :-D ale úplně nejhorší jsou zdravotní sestry - pacientky - neustále to zdůrazňujou (jako že se jim mam asi víc věnovat.. nebo co tím chtějí naznačit 8-) ) a koukaj pod ruce.. jak to děláš, zda to děláš správně.. to je vůbec děs :-D
Adri: Jsem tudíž beznadějný případ - dvojnásobný inženýr a ještě učitelka k tomu :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to se ti ted musim hluboce omluvit... :-D :-D :-D :-D neeee... však to jistě bereš s rezervou, ne? Ono se to popravdě týká inženýrů vystudovaných za bývalého režimu - horkou jehlou. A co se týče těch učitelek - mluvím zde o těch už starých, co je školství celoživotně poznamenalo ;-) ne každý to takto nechá dojít daleko.. :-) taky zřejmě začnu od října zase studovat a budeš se divit - inženýrské studium :-D :-D
jasně, že to beru s rezervou :-D :-D :-D . Já si sestřiček hluboce vážím, aztím jsem nemusela pobýt v nemocnici ani den (ťuk, ťuk, ťuk), ale v ordinacích jsem narazila jenom na přijemné sestřičky a věřím, že to tak bude i nadále :-) . Vůbec se mi nemusíš omlouvat, mně zatím školství nepoznamenalo, ale občas mám chuť zarezervovat si místečko v Bohnicích :-D :-D :-D . Co budeš studovat? Zrušili titul MUDr a dávají i doktorům ING? :-D
Profilova fotka
:-D :-D Tak to je dobře, že jsi ještě na žádnou sestru - furii nenarazila :-D kéž ti to vydrží :-D :-D nechci být doktorka, to bych nikdy být nechtěla ;-) ale dala jsem si přihlášku na navazující studium medicínského bioinženýrství, tak to snad klapne :-)
Jo, bioinženýrka - hmmmm. To budeš pak vyvíjet nové léky? Držím palečky
Profilova fotka
nebo budu furt zdravotní sestra ;-) uvidíme, ono je to spíš manažersko-ekonomický směr, takže se ještě uvidí. Jediné vím, nechci být dealer s léky :-D já sobě taky držím palce, leč je to denní studium a já jsem na plný úvazek v práci :-)
Článek se načítá
Dealer s léky - neeeee. Pokud něco moc chceš, určitě se Ti to povede :-)
Profilova fotka
pracuju momentálně na jednom projektu, který bych chtěla pořádně rozjet, zatím je to v realizaci. Bude to pro onkologické pacienty, webove stranky jen pro ně. Jsem si jistá, že se to podaří, už teď to pomalu dostává tvar :-) A jednou bych se tomu chtěla věnovat naplno, třeba pak na mateřské, bude i více času. Vzdělání mi k tomu také pomůže blíž :-)
Jééé, to je od Tebe hezké, přesto si přeji, aby toho muselo využít co nejméně lidí ;-) . Víš, jak to myslím...
Profilova fotka
to je samozřejmý :-) realita je ale jiná, proto bych to chtěla celé zrealizovat. Čím víc info pro všechny, tím více prevence a nemocných lidí :-)
Realita :-S . Stejně je to smutné...
Profilova fotka
Ahojda holky, ještě jsem sem nepsala, ale zahlédla jsem tu mirču, tak mi to nedalo :-) vaše debata mě pobavila, já jsem taky v podstatě učitelka, ale jen podle diplomu... teda jednoho, podle druhýho jsem sociální pracovnice a tu i dělám :-) A můj miláček je inženýr :-D A pacientka jsem fakt k pohledání, docela se plácám ve zdravotních problémech a jsem z toho v poslední době na nervy :-) Jinak sestřičky znám i milý i jsem už potkala pár fůrií (adrinko promiň) :-D Občas má člověk strach u doktora vůbec promluvit, aby ještě nedostal vynadáno... :-) :-) :-)
Jeee, ahoj Milado :-) . No jo, my si tady s Adri vedeme skoukromou diskuzi :-D :-D :-D :-D . V červnu je nejvíc svateb, ale podle této diskuze se zdá, že jenom já a Adri :-) . Já jsem podle obou diplomů inženýr a ještě mám udělané DPS, abych mohla učit. Mně to tak bavííííí, že bych vůůůůůbec neměnila 8-) . Věřím, že Ti zdravotní problémy brzo přejdou, abys nemusela potkávat fůrie ;-) . Co máš nového ohledně svatbičky?
Profilova fotka
milada: prosím tě, mě se nemáš za co omlouvat :-D :-D to víš, že jsou sestry taky fúrie... (někdy se jim teda nedivím :-D ) ale, nemá to tak být :-) každý zaměstnání s sebou nese svoje a těch pohledů na to.. !! :-D nejhorší je, když přijdeš do ambulance jako pacient a už máš nějaký názor na něco... to si člověk občas vyslechne věci... S proto.. nikdy se nedejte!! ;-)
Profilova fotka
Adri, je mi jasný, že práce zdravotní sestry musí být moc náročná a vůbec se nedivím, že někdy (obzvlášť u některých pacientů) ujedou nervy. myslela jsem to spíš na ty sestřičky, u kterých je to konstatní stav :-) Moc držím pěsti se školou! Mirco, ahojda! Koukala jsem na středněvěké nevěsty, ale tam je ticho :-) Nové máme akorát oznámení, Honzík pro ně pojede asi zítra. Byly by už dávno, ale zapomněli jsme tam dát adresy, tak nám je tam ještě dotiskávali :-)
Profilova fotka
mili: to mi je jasný... taky znám pár trvale "napruzenejch" ... lituji jejich klienty ;-) holky, napadlo mě, objednat svatební holubice, neviděli jste to někde na svatbě?
Milado, jo tam je ticho, nějak jsme každá v jiné diskuzi a tam přijde pár holek :-) . To my jsem už začali rozdávat oznámení. Udělané jsme ho měli dávno, jelikož jsem ho dělala i tiskla já, ale chtěli jsme dát jako první rodičům, a to se stalo teď v pondělí... Moc lidí o naší svatbě neví, takže pro mnohé to bude překvapení a doufáme, že si na uvedený termín ještě nenaplánovali dovolenou ;-) .
Profilova fotka
Tak to bude fajn, když teď rozdáte oznámení a vyvoláte překvapení :-) u nás o tom v podstatě všichni vědí. Oznámení budeme posílat tak dva měsíce před svatbou a těm, co povezeme koláčky, tak až s nimi.
Profilova fotka
Jo a holubice jsem nikde neviděla, ale musí to být pěkný a romantika jako blázen :-N
My koláčky nikomu nepovezeme :-) . Koláčky budou až na svatbě a ve výslužkách :-D . Také jsem zvědavá na některé reakce ;-) . Adri: Holubičky jsem neviděla na žádné svatbě, ale myslím, že určitě je na internetu seženeš. Viděla jsem je jenom na svatebních fotkách, ale já je nechci. Budeme mít létající přání ;-)
Profilova fotka
my právě létající přání nemáme, myslela jsem na ty holubice, říkají tomu létající andělé a má to, co jsem se dočetla hezký tradiční výklad :-) našla už jsem jednu webovku, tak jsem je oslovila. Stojí to 800 kč, což není tragické. Tak uvidíme, co odpoví :-)
Profilova fotka
mili: taky plánujeme dávat svatební oznámení asi 2 měsíce předem a svatební koláčky předvýslužkové - ale to jen těm, co dáváme svatební oznámení, ale nezveme je na svatbu. Ostatní je ochutnají až na dnu D ;-)
800kč to jde :-) . Mně se líbí létající přání, už je doma :-) . My nedáváme oznámení těm, co je nezveme - těm ho jenom pošleme, ale koláčky do obálky cpát nebudu :-D :-D
Profilova fotka
:-D no ale mohlo by to být zajímavé nacpat to tam :-D spoustě lidem je budeme také jen rozesílat. Ale ty, co zveme ho dostanou přímo. Koláčky se týkají sousedů a lidí z práce. Víc nic :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?