Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
dan: U nás to bude také v klidu a já navíc stejěn miluji trapasy, takže si s ničím nedělám těžkou hlavu :-) . Improvizace to zachrání :-D . Těšit se můžeš ;-)
Profilova fotka
adri:jsi tu??Můžeš na ICQ?? ;-) :-)
Profilova fotka
Mirčo,už to mám-supééééér :-N :-N :-N děkuji jsi zlatíčko,další starost mám z krku ;-)
Sorbonko, co bych pro tebe neudělala ;-) .
Profilova fotka
:) holky, už jsem tu. Těžký konrc šichty a pak přesun domů :-)
Adri, tak teď snad máš pondělí volno, tak si odpočineš ;-) .
Profilova fotka
ja mam zitra noční :-D ale jedu alespon pres den k nasim ;-)
Děláš stylem: 2xden, 2xnoc a 2x volno? Nebo spíš podle nějakého rozpisu služeb? Já bud mít teď 5x den :-D :-D :-D . Jeee, já byhc také jela k našim, ale to bych potřebovala alespoň 5x volno :-)
Profilova fotka
maš rodiče daleko?? jo, tak ty mas ted 5 den?? :-D :-D divný :-D :-D No my děláme systémem služeb, které napíše naše vrchní. Já teď měla út, str, pá, so, ne den a po noc :-D :-D Už toho mám plný zuby ;-)
Jo jo, rodiče jsou takových 650 km, ale mám tady půlku rodiny, jelikož tatínek je od Rakovníka :-) . Bych chtěla vidět, jak by žáci chodili do školy v noci, když jsou líní i přes den :-D :-D :-D . Ale docela se po týdnu prázdnin těším do práce :-) . Takže tys také měla 5x den a 1x noc akorát ještě jeden den mezi tím volno :-) . Stejně si neumím představit být 12 hodin mezi pacienty, asi bych skončila v Bohnicích a těšila se na barevné prášečky :-D :-D
Profilova fotka
by ses těšila na lentilky !! :-D :-D Mirčo, no ty 12 jsou náročný, někdy naběhám (dle krokoměru) i 12 km denně. A stejně mě to baví :-) Jdu na kutě, jsem už mrtvá. Tak pa zítra, už se těším ;-)
lentilky ja ráááááda :-) :-) :-D :-D !! Ale prášečky neeee! Dobrou noc, dobře se vyspi ;-) . Pa
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky červnové, zdali pak tu jste dnes večer?? ;-)
Ahoj holko červnová, jsme, ale málo, jelikož děláme domácí práce :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D vaříš, žehlíč, pečeš, smažíš... luxuješ a pereš?? Či hejčkáš budoucího chotě?? :-D :-D
Vařím, utírám prách, luxuji a skládám prádlo :-D :-D :-D . Hýčkání bude až pak 8-)
Profilova fotka
:-D :-D na hýčkání nezapomeň ;-) já hýčkala, než jsem odjela do práce, teď mám od domácích prací klid :-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-N Mirčo,já pořád drrržžžim :-D už máš ten duet,prosíííííím :-( :-( :-( jak jsi mi poslala včera tu písničku,tak se mi to pořád zastavuje a nejde spustit :-( ;-( x-)
Ahoj Sorbonkoooo!!!! Ještě nemám!!! Teď jsem si pouštěla Lucku, jak jsem Ti posílala do mailu a mně to hraje normálně =-) ! Nemáš nějaký pomalý počítač, že to nestíhá načítat? Nebo tomu fakt nerozumím =-) ?
Profilova fotka
Holky, sháníte stále tu samou písničku a nic?? :-|
Profilova fotka
No pomalý je :-( včera jak jsi mi to poslala,tak mi to šlo přehrát normálně =-) no a dnes jsem to pustila už asi 4x a pořád nic ;-( Já ten comp vyhodim z okna :-D :-D :-D Tak až ten duet budeš mít,tak mysli i na mě,ju?děkujiii ;-) x-)
Adri: Jooo, ale už se na tom pracuje ;-) . Na hýčkání nezapomenu, to je jasné ;-) . Asi jdu upéct borůvkovou bublaninu x-)
Profilova fotka
a kde ten duet mirčo vezmeš? Napsala jsi nakonec te Lucce? ;-)
Ne ne, zaúkolovala sjem jinou holku, tady z beremka. Už mám jednu verzi, ale ta mi nepřijde moc kvalitní, takže ještě jsem ji poprosila o tu, kterou znám já. Ale musím vydržet, až si na mě udělá čas a já nikam nepospíchám :-)
Profilova fotka
tak to je jasný ;-) a ty chces předpokladam tu verzi duetovou :)
Anoooooooo ;-)
Profilova fotka
ta je moc hezká, snad se ti to podaří! :-)
Sorbonko, jasně, že pošlu ;-)
Sorbonko, tak nejdřív zítra! Ale už je stažená z netu, akorát nějak stávkovaly maily ;-) :-S
Profilova fotka
Ssorbon: muzu se zeptat? asi pred 20ti strnama jste resily obalky, jeste porad chces svatbu se slunecnicema? Jestli ano, jake si vymyslela ty obalky? Ja budu mit take slunecnice, ale obalky ani oznamko jeste nemam, chybi mi inspirce, nemas nejaky tip?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?