Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
adri: Souhlasím s tebou!!! Chlapi jsou při nákupech horší než ženy!!! ;-)
Profilova fotka
to tedy !!! takhle jsme koupili oblek včera my.... přítelovi se líbil jen jeden. Nejdříve se mu nezdála velikost saka... tak zkoušel různé velikosti.. pak přišel na to, že to sako asi ano. No a když měl sako, tak začal zkoušet kalhoty a ty kalhoty mu byly v pase malé. Jiné nebyly... neměli totiž na výběr. Tak jsme tam řešili, zda by mu nepřešili knoflík.. atd. Tak to si slečny nebyly jisté... zavolaly na to vedoucího... takový malý chlápek v obleku, silně převoněný, krejčovský metr kolem krku... naběhl tam, kouknul mi na přítele, řekl že ty kalhoty má blbě, že je zapnul moc dole, trochu mu je vytáh a kalhoty už mu jsou. Dostal kázání o tom, jak se nosí oblek a především kalhoty, že je přece nemůže nosit jako džíny ... atd... no a přítel popadl oblek, zaplatil a šli jsme :-D no komedie největší :-D :-D
Adri - tak to je fakt dobrýýýýýý!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Už vidím mého chlapa v téhle situaci - mazal by z krámu třetí kosmickou rychlosti bez obleku :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D no tak ho to přkvalílo... že nevěl co, tak jsem mu řekla, ať si ten oblek vezme, když mu sedí a líbí se mu a bylo :-) jsem ráda, že tohle máme vyřešené. Už jen košili s rozhalenkou, vestičku a regatu, a také boty!! :-)
adri: K rozhalence jde regata? Neumím si to představit, nikde jsem to zatím neviděla, páč jsem nehledala. Také chceme, aby měl partner rozhalenku, ale nevím, jak to bude vypadat =-)
Profilova fotka
mirča: ona je to normální košile, ale ten límeček má více zvedlý a vykrojený... v obchodě mluvili o "rozhalence" no a do ní chceme dát regatu... docela se mi ta kombinace líbí :-)
Ahaaa, tak u nás to bude v tom případě úúúplně bez čehokoli na krku :-) .
Profilova fotka
ale to je také pěkný!! :-D
To joooo, ale musíme to zkusit :-) . Chceme, aby měl jenom košili a vestičku. Sako mít nebude - nechci ho trestat, aby se v červnu potil... A mně se stejně nejvíc líbí ve vestičce - je k sežrání a pomilování zároveň :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D už se těším na fotky nás všech... až to budeme prohlížet a kochat se ;-) uteče to jako voda... :-)
Jo jo, uteče, my to dnes máme za 98 dní =-) . Ještě před chvilkou byly Vánoce a už klepe jaro na dveře...jdu mu otevřít :-)
Profilova fotka
Ahooj holky :-) tak co je u Vás nového? Sem už snad nikdo nechodí :-) já jdu zítra kvůli tomu dortu, a také jdeme zítra s naším grafikem nakoupit materiál na svatební oznámení :-)
Článek se načítá
Ahojky adri: sem už nikdo nechodí, jelikož vždycky oživuji toto téma já, tak jsem si řekla, že tentokrát nechám někoho jiného ;-) . Od dnešního dne máme komplet oblečení pro chlapa - dokoupili jsme, co bylo potřeba :-) . Pak máme veškerou dekoraci, oznámení, pozvánky,...... nazdobené krabičky na výslužky. Pomalu odškrtávám položky ze seznamu :-)
Profilova fotka
mirca: téééda... vy toho tedy máte!! :-) to máš dobrý ;-) my navíc zítra jdeme koupit ještě regatu, vestičku a kapesníček do klopy :-) a co jste nakonec koupili vše pro chlapa?? :-)
Adri: Koupili jsem košili, kalhoty a kravatu :-) . Vestičku a boty má.
Profilova fotka
tak nakonec kravatu ano? Budete ji volit? Nojo... boty také nemáme... :-D tak to budeme zítra muset také kouknout :-)
Profilova fotka
Ahooojky ;-) Mirčo,ty teda jedeš x-) já jsem ještě nepřemohla svou lenost :-p :-D :-D nééé,jsem ted marod a nemám vůbec na nic náladu :-( ale tento týden chceme koupit oblek pro přítele a šaty pro družičky =-) Adri:Ty se máš,že jdeš kvůli dortu :-D :-D já ještě ani vůbec nevim,odkud ho budeme brát :-( :-( ;-) :-D
Sorbonko, ahoooooj!!! Já nejedu, já jenom škrtám v seznamu :-D . Marod, jo =-) ? Uf, tak ať se brzy uzdravíš ;-)
Profilova fotka
sorbon: no.... já se tam jdu závazně zeptat :-D :-D už mě to nebaví, tak to chci zítra rozlousknout :-D :-D oblek jsme naštěstí koupili, takže to si můžu odškrtnout :-) no a zítra koupíme všechny pomůcky na svatební oznámení, kamarád na něm začme pracovat. Jen v pátek budeme muset upřesnit s naším knězem hodinu obřadu, to jsme ještě nějak nesthli a bez toho to oznamko udělat nejde :-D
Adri: Ano kravatu, jelikož jsme zkusíli vestičku a přišli jsme na to, že má zapínání hodně nahoru, takže rozhlenka by vypadala blbě =-) . Tudíž bude klasická kravata a košile :-)
Profilova fotka
mirca: tak to jooo :-) ale bude to hezký, uvidíš ;-) holky... já už se i těším :-D
Adri: Jo, bude to hezké - bude to klasika ;-) .
Profilova fotka
mirco: a už jsi vymyslela jaká bude svatební kytice? :-)
Adri: Neeeee, ale kudy chodím, tudy koukám do květinářství a hledám inspiraci.... :-)
Profilova fotka
a nějaký nápad stále není?? :-) jedna moje známá se tento rok vdává a řekla mi, že bude mít svatební kytici z malin... :-D
Profilova fotka
Holky,ještě se vrátim k těm dortům =-) jaký je nejlepší??? :-. myslim jako nápln a tak :-.jsem z toho aká si zmatená :-D :-D :-D =-)
Z malin???? =-) Já ještě sbírám inspiraci, ještě nechci mít nápad :-D :-D :-D . Sorbonko: Určitě nééééé máááááááslovááááááá - blééééééé
Profilova fotka
Mirčo a když nééé máslový,tak jaký???jsem z toho zoufalá :-( :-D
Já nevím, jaký tip dortíku chceš? Cos to poslala za příspevěk =-) =-) =-) =-) =-) ??? Dortu bude potahovaný marcipánem nebo ovocný? Pokud potahovaný marcipánem, tak se máslu asi nevyhneš :-| . Pokud bude ovocný, tak určitě ať je v něm tvarooooooooh :-)
Profilova fotka
No to jsem právě nevěděla,že když bude potažený marcipánem tak bude uvnitř máslový =-) :-D Já se v tom vůůůbec nevyznám :-( :-( ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?