Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Tak to máš jako hotel ;-) . My jsme dnes nevytáhli ani paty z bytu, máme pyžámkový den :-) . To jsem už hoooodně dlouho neměli, takže pohodička :-)
Profilova fotka
pyžámkové dny miluju!! :-) vždyť to je taková pohodička.... :-) poslední dobu mezi čtyřma stěnama trávím moc času (práce, pak odpočinek a spánek doma)... naposledy mi máma řekla, když mě viděla, že vypadám jak nemocná, jak jsem bílá :-D :-D asi budu muset trochu na vzduch a zřejmě i na solarko, jinak budu spíš sněhurka, než hezká zdravá nevěsta :-)
Je, tak to já jsem bílá pořád a ani se moc neumím opálit. Také jsme chtěla do solárka, ale nějak mě odradily různé kritiky, tak budu aplikovat samoopalovací krémy - na nohy už používám a pohodička. A občas si dávám i na obličej, ale zatím nijak systematicky :-)
Profilova fotka
mirca:nebojíš se, že se ti tím obarví šaty, až se trochu spotíš??Známá takhle zničila svatební :-(
Profilova fotka
trochu solarka neškodí. Důležité je, aby pravidelně měnili trubice :-) není vhodné tam ale chodit dlouhodobě a hodně. Zaprvé to není zdravé, spíše škodlivé, za druhé tím kůže hrozně stárne a za třetí to je pak už přímo ošklivé :-N
Profilova fotka
stačí, aby člověk chytil zdravou barvu ;-)
Niki: Budou to moje vlastní šaty a horní část bude vínová, takže to nijak dramaticky nevidím. Navíc, teď jak používám samoopalovací krém na nohy, tak jsem nezaznamenala ani jednou, že by někde zůstala jakákoli skvrnka. Používám světlejší odstín, tmavý by namě vypadal nepřirozeně, takže strach opravdu nemám :-)
Profilova fotka
tak to je oukey ;-)
Profilova fotka
no tmavý (pokud jsi světlá) by ti udelala neprirozený vzhled, to nejde :-)
Jasně, tmavá nebudu nikdy, spíš spálená :-D :-D :-D :-D . Mám to po mamince, ona se také nepálí :-) . Bude to určitě oukej, jinak budu nasr :-D :-D :-D :-D . Čokoládová opravdu nepotřebuju být :-) . Niki, co ta písnička, už to funguje? Já tě nehoním, máš čas, jenom se ptám a připomínám se ;-)
Profilova fotka
a jakou sháníš, mirčo?
Láska na 100 let od Lucky Vondráčkové a Petra Bende. Je na youtube, ale já to neumím stáhnot a jelikož to nikča umí, tak jsem ji poprosila :-)
Článek se načítá
Adri: koukni do diskuze Přeštípnutí snubního pstýnku, nebo tak nějak. V sekci Po svatbě. Paní tam nemůže sundat prstýnek, zkoušela už všechno možné a jedna paní tam píše, že sestřičky si s tím umí poradit. Tak sem s tou radou!!!! By mě zajímalo, jakou fintičku používáte, když to opravdu nijak nejde ;-)
Profilova fotka
:-D heh... no to je dobré tedy :-)
Tak jsme se shodly, že kleštičky u zlatníka - jasná volba :-) . A já jsme si myslela, že sestřičky jsou kouzelnice :-)
Profilova fotka
:-D no tohle se nedá... pokud je to nateklé... volila bych jako první záchranu ledovou vodu, ledování, aby opadl otok. ... a pak ho něčím mazlavým vytočit ven :-) :-) ale arabely nejsme :-D
No, ale když paní tohle všechno zkusila a nejde jí to, tak už opravdu zbývá zlatník. Navíc, stejně si bude nechávat zvětšovat, tak do zlatnictví musí stejně. Bych chtěla vidět, co by s ní dělali na chirurgii? Ale některé sestřičky jsou arabely, protože umí vykouzlit usměv i u nemocných lidí ;-)
Profilova fotka
Na to nemusí být arabely... stačí trochu lidskosti :-) jo, tak to bych šla do toho zlatnictví... rozhodně ale ne na chirurgii... to jsou rasové, v tomhle bych jim nevěřila :-D
Profilova fotka
ahoj adriene ty šatičky jsem koupila v orsey:-)
Profilova fotka
sandule: děkuju!! a teď někdy?? nebo už je to déle-? Já jestli je tam ještě mají :-)
Ale né všechny sestřičky umí být lidské, ale to víš sama. Na chirurgii ji uříznou rovnou celý prst :-D :-D :-D . Dělám si legraci, spíš by ji vypoklonkovali, že s tím nemají nic společného a ať nezdržuje =-)
Profilova fotka
no pokud by jí rovnou neuřízli celou ruku ( :-D :-D :-D ), tak to druhé na 100% a ještě by si řekli co to je zač... že jim tam leze s takovou kravinou a neumí si to vyřešit někde u zlatníka... že je s tím jako zatěžuje ;-)
Profilova fotka
adriane..není zač:-)jojo kpovali jsme je asi cca před měsícem a stáli jen 279,-byli v akci:-)vím že v obchodním centru šestka na Praze 6 je ještě mají...odkud jsi? :-)
Jee, ona je tady nová dušička :-) . Adri: neměla by už jít spát, ať máš na zítřek dostatek lidskosti? ;-)
Profilova fotka
ahoj mirca nevadí že jsem sem k vám vstoupila?Mám také svatbu v červnu:-) Zrovna si říkám že jste noční ptáci... :-D :-D :-D
Profilova fotka
já jsem kočovník momentálně... takže pendluju mezi Mělníkem a Prahou. Někam tedy v Praze na ně skáknu kouknout :-) děkuju za radu ;-) mirca: no jo, nová dušička :) uz pujdu spinkat, abych byla zitra free a mohla rozdavat lidskost :-)
Sandule, vůbec nevadí. Někdy si Tě čtu v 26.6. a už celý týden přemýšlím, kam vlstně patříš, protože v pase máš březnové datum svatby =-) . A teď už mám jasno :-) Já jsem celý týden noční pták, protože jsem úča a měla jsem prázdniny, ale od pondělí už jdu do práce, takže tu nebudu strašit do půlnoci :-) . Ale někdy třeba jo, protože já moc spánku nepotřebuji. Adri: dorbou noc :-)
Profilova fotka
Sandule: a já jsem zdravotní sestra, tak ponocuju ;-) ale ted uz važně dobrou, vám oběma :-)
Ahoj červnovky :-)
Profilova fotka
ahoj červnovko :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?