Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Ahojky Smardi ;-) Jé ještě škola,na to jsem nějak pozapoměla =-) No tak to klobouk dolů,ale víš co se říká. My ženský zvládneme všechno,by jsi potřebovala aby den měl 48h.vid? x-)
Ahoj holky: Smardíku, naprosto si umím představit tvou situaci. Před xy lety jsem žila podobný život, ale tenkrát ten můj chlap nechodil domů téměř vůbec a nenosil ani peníze. To je ovšem úplně jiný případ. Akorád jsem tenkrát nezařizovala svatbu, ale studovala dvě vysoké školy najednou a starala se o dítě =-) .
Profilova fotka
sorbon jo den 48 hodin a já víc rukou a nohou :-D :-D mirca tak to jsi dobrá že jsi to zvládala :-)
Smardíku: zvládla jsem to s vypětím všech sil, ale dnes na to vzpomínám ráda - říkám si: Holka, když jsi to zvládla tenkrát, teď bude všechno už jenom jednodušší.... ;-) Taky to zvládneš, ono Ti nic jiného nezbývá. Miminko vždycky přinese vítr do života, vyždíme z člověka vše do poslední kapičky,kolikrát si člověk říká, že víc už nezvládne....ale hodně se plete :-S . Zvládneme kolikrát nemožné a pak už na to vzpomínáme s úsměvem na rtech ;-)
Kurňa, tak místo abych spala, léčila toho bacila, který vě mě pořád je, tak za půl hodiny budu doučovat jednu puberťačku matiku! Už v 9 ráno, chápete to? A to tu byla včera, když jsem jí něco vysvětlovala, tak to měla na párku ]-( a Dnes v 8 mě její maminka vzbudila, jestli by nemohla přijít ještě dneska dopoledne, že lítá po bytě a řve, že to neumí a dneska má psát velkou písemku z matiky... :-S A já zrovna tu goniometrii nesnáším... 8-(
x-women: Plně Ti rozumím!!!! Ale matika je moje láska, i když ta goniometrie je vcelku por praktický život dost nepoužitelná, takže ji žáci moc neoblibují, a přitom je tak jednoduchá ;-) . Ale uznej, doma by ses třeba nudila, tak si to můžeš spestřit ;-)
Profilova fotka
Teda holky vy máte téma,s matikou na mě nechodte :-D :-D :-D to moje láska opravdu není :-p ]-( :-D
Ivčo, hlavně, že víš co je Tvoje láska, zbytek neřeš :-D :-D :-D :-D . Tady u nás na diskuzi je nějak mrtvo :-S
Profilova fotka
No mrtvo tu je,krapet to tu zase utichlo :-( ale ono se to zase rozjede,doufám :-D
No jo, uvidíme ;-) . Dnes jsem si na sto pro domluvila vizážistku - uff. Další starost z krku. A jak to tak vypadá, tak jako hudba nebude ani živá kapela ani DJ, ale pověřená osoba bude pouštět předem namixované bloky písniček buď z notebooku nebo z CD. Bude to dělat pověřená osoba, tak snad to dáme nějak dohromady. Ještě to musíme pořádně probrat.
Profilova fotka
Tak to já se budu líčit sama =-) myslim si,že vím nejlíp jaké líčení mi sluší :-. Tak vidíš Mirco,už máte i hudbu zařízenou ;-)
mirca18: a pořádné bedýnky na pouštění těch písniček máte? Chtělo by to pořádné repro, jako mívají profesionálové... Hodně nevěst psalo, že takové pouštění CD je blbé, ale dělej, jak myslíš. Já jen abys pak nebyla zklamaná... Já mám štěstí, že nám taťka udělá DJe, občas dělá karaoke na svatbách a v hospodách ;-)
Článek se načítá
Jo jo, zvuková aparatúra bude ;-) . Možná bude DJ, ale nevím nevím. Zkušenosti nevěst jsem si přečetla a vychází mi to tak nějak půl na půl, takže žádná tragédie. Já jsem pohodář a nemusím mít vše dokonalé a navíc budu tam mít dost schopných lidiček, co nějaké to slovo utrousí a kdyby ne, tak se toho chopím klidně sama - celou vysokou školu jsem se věnovala moderování různých akcí a výřečnost a nápady mi nechybí ;-) . Co na tom, že budu nevěsta, mně tyhle věci nevadí. Nechci různé soutěře a věci podobné, takže si myslím, že to celkem zvládneme :-) . Já se nelíčím vůbec, pouze když jdu na ples...ale to si i sama dělám účes a partner mi zdárně pomáhá. Vždycky se lidičky ptají na kadeřnici, která mě česala :-D . Ale ve svatební den se sama česat nechci. Asi učešu maminku a ségru, ale sebe svěřím cizí osobě :-D :-D
Halooo, je tu někde někdo????
Profilova fotka
Ahojky,já jsem tu ;-) Já myslím že ta vaše hudba bude stačit,hlavně že nějaká hudba bude x-) Neumím si představit svatbu,kde nic nehraje. A takové ty výmluvy,že nikdo z hostů netancuje,mi přijdou divný :-|
Ahoj Ivčo!!! No jo, naše hudba....to je hudba budoucnosti :-D :-D :-D . Nevím, kdy bude jasno. Já sje hrozný pošuk, nechávám si některé věci hoooodně dlouho rozležet v hlavě a v nejméně očekávaném okamžiku mi napasne něco "skvostného" a rázem je všechno jinak a už to "lítá" :-D :-D . Něco hrát bude, to je jasné. Přinejhorším budu hostům falešně zpívat :-D :-D :-D . Ještě bych mohla přidat orientální tanec, který provozuji už asi 10 let ;-)
Profilova fotka
Joo,to zpívání by také šlo :-D :-D :-D a ten orientální tanec,by určitě byl dobrá vsuvka ;-)
Orientální tanec není marný, asi si pozvu nějakou kamarádku, aby mi přišla udělat kulturní vložku ;-) . Dva kamarádi mi slíbili, že si obléknou holčičí šaty a na konci obřadu budou rozhazovat plátky růží :-D :-D :-D . Ale já chci toho jednoho za svědka, takže asi nic... Můj partner se děsí každého mého bláznivého nápadu, a že jich mám dost :-D :-D :-D . No jo, měl mi odsouhlasit svatbu v zahraničí a mohl být v klidu. Tam bych neměla roupíky a ani čas a střeštěné kamarády :-D :-D
Profilova fotka
Mirco,já jsem taky takové střeštiprdlo :-D a můj skoromanžílek se také bojí co si na tu svatbu ještě vymyslím :-D :-D :-D Já jdu do hajan,tak dobrouuuuu |-| :-)
Dobrouuuuuu, také za chvíli půjdu, zítra učím sedm vyučovacích hodin vkuse :-( .
Kde jste kdo???
Já jsem tadyyyyy!!!! Včera jsem ani nenahlídla, jelikož jsem začala dávat dohromady materiály na vývazky ;-)
Profilova fotka
Ahojky,já už jsem také zde :-D Mirco:tak ted se pustíš do vývazků?ještě že už je mám hotové,to byla piplačka :-| x-)
Včera jsem už začala, mám prototyp pro rodiče a pro ostatní ;-) . Také si s tím hraju, jelikož jsem hračička. Dnes jsem koupila zavírací špendlíky, abych je tam mohla rovnou přišít a nemusela je lepit tavnou pistolí - to může povolit. Rozhodla jsem se, že myrtu tam už přidávat nebudeme, bylo by to přeplácané. Řekla jsem si, že každý den udělám 5 vývazků a budu spokojená :-D . Potřebuji jich tak 40.
mirca: ukážeš potom vzorek? Já jsem ještě s vývazkama nezačala, i když je chci taky zkusit sama, tak ať mám inspiraci. Na sorbon nemám, to jsem vzdala rovnou :-N
Víceméně jsem se inspirovala na nějakých internetových stránkách, které prodávají vývazky. Nic nového jsem nevymyslela :-D . Pak ho sem dám ;-)
Profilova fotka
x woman:když jsem to zvládla já,tak to zvládne každý ;-) někde jsem tu psala,že vývazky jsem začala vyrábět v den,kdy jsem měla prvně udělané gelové nehty,takže to byla vážně paráda,trefit se tou nití do toho očka 8-( :-D Mirca,také jsem na ně moooc zvědavá ;-) x-)
Jdu na ně, chlap by mi je neudělal :-D
sorbon: jak jsi na tom vůbec s nehtíky?
Profilova fotka
X woman:No ted už jsem si na ně hrozně zvykla,mám je už asi 3 měsíce a je to paráda ;-) Nejdříve jsem je chtěla až na svatbu,ale jsem ráda že jsem si je nechala udělat dřív,páč mít je prvně ve svatební den,tak se tam snad ani nepodepíšu 8-( :-D Když mi je dělala poprvé,tak mi tam dala ty typy (nástavce) a ted už mám nehty své,jen potažené gelem x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?