Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
ahojte děvčata, sorbon: doufám, že už máte vymalováno a líbí se vám to. My jsme nedávno rekonstruovali, taky jsme malovali a mi se to moc nelíbí... obývák máme oranžový (nic moc oranžová), ložnici máme žlutou (ta docela jde, mohla být světlejší), kuchyň a předsíň je bílá a wc s koupelnou jsou celé obložené kachličkami, tak tam je to vyřešené jednou pro vždy 8-) mirca: klasifikační porady musí být hnus, ale zase je nemáte tak často... zato někteří z nás dřepí v práci dýl, než je zdrávo - přesčasy, které nikdo nezaplatí... :-( , což u tebe asi nehrozí, co? jinak vítám Kathy81! Ještě si zamluv restauraci, kde bude hostina, fotografa a nejdůležitější máš za sebou. Pa, pa, pa, holky... Jdeme se s mým miláčkem k našim osprchovat, páč nám neteče teplá voda ]-( Ani nevím proč!!! ]-(
Ahojky holčiny, x-woman: Naštěstí porady jsou jenom 6x za rok - čtvrtletí, pololeti, 3/4letí, maturanti, učňové a konec školního roku, takže parádička. No jo, "přesčasy" nehrozí, i když letos jsou a opravdu nezaplacené - probíhá reforma středního školství, tak se musí dělat komplet nové učební plány - pěkný vopruz ]-( ]-( ]-( ]-( . Naštěstí jsme to stihli za dva měsíce, ale šlo o nepřetržitou práci den co den, neměla jsem čas na nic jiné, pořád jsem seděla v papírech a u počítače!!! Pak je ještě "nezaplacená práce" opravování písemek a v mém případě výkresů. Jasně, patří to k mé práci, takže je to zaplacené - finančně. Ale stejně říkám, že je to "nezaplacená práce", jelikož kolikrát hrozně při opravování trpím!!!!! Nekdy mi přijde, že jsem úúúúplně bezmocná a bezbranná vůči jejich nevědomosti :-D :-D :-D :-D . Pokud se pokojíčky nelíbí, šup-sup přemalovat :-D :-D .
Profilova fotka
Ahojky holčiny,teda tady se to nějak rozjíždí :-D Teda o malování mi ani nemluvte,já to tááák nesnáším ]-( ]-( ]-( Jeden pokojík je hotový,krásná pastelově žlutá,druhý pokoj je pastelově zelený,první vrstava se nevyvedla,tak dnes jsem to malovala podruhé :-| :-( tak uvidíme zítra,jak ta barva chytla =-) třetí pokoj,žádné barvy!!!bude bílý :-p :-p :-p :-p No a předsín je světle oranžová (merunková) a také jí dnes přítel maloval podruhé :-( koupelna,záchod a kuchyn ještě není :-( :-( :-( Ahojky Kathy:Tak to máš teda co dělat,já už zařizuji od září :-D :-D :-D
Sorbonkuuuuu!!!! Ahoooooooj!!! Teeeda, šikulka šikulkovatá jseš ;-) !!! Určitě to bude hezoučké, prima barvičky a žádná barva je také dobrá :-D :-D :-D . Aspoň můžeš doplňky a dekorace volit jak chceš - podle nálady a chuti ;-) . Už chodíš do práce, nebo ještě dovolenkuješ se štětkou v ruce :-) ? A neboj, nemůžeš mít všechno hned, něco si nechte na zítřek a také na příští týden ;-) . Práce neutečeeeee!!!
Sorbon: Tak to máme hodně společného, náš baráček taky vyzařuje všema barvama....Jinak byla jsem požádaná o ruku na Štědrý den, takže mám na přípravu podstatně méně času, ale to se všechno zvládne :-)
Ahoj holky, také náš byteček září barvičkama :-) !!! Právě jsem byla koupit papíry na obálky v Grandpapíru v Praze. Měli by tam vyměnit prodavdačku, jelikož vůůůůůbec neumí počítat ]-( ]-( ]-( . Mezi svátkama jsem tam kupovala papír na oznámení a přinesla jsem si domů o dva kusy méně - moje chyba, nepřepočítala jsem si to v prodejně. Teď jsem se na to připravila a dobře jsem udělala!!! Představte si, že jsem chtěla 50ks jednoho druhu papíru - slečna napočítala, že mají pouze 40. Chtěla jsem tedy pouze těch 40 - také by stačily. Ovšem, napočítala mi cenu za 50ks =-) =-) ! Vypsala mi účtenku, pak jsem zbystřila a opravila ji - vrátila mi rozdíl peněz a napsala novou účtenku. A pak to přišlo - stoupla jsem si stranou, abych nepřekážela a papíry jsem přepočítala... Co myslíte, kolik jich bylo? Tipujete 38 nebo 39? Omyl!!!!! Pouhých 32!!!!!!!!! Přepočítávala jsem je několikrát, nechtělo se mi věřit!! Tak jsem ji to vrátila, uznala omyl a chtěla mi vrátit rozdíl ceny... 32 ks by mi fakt nestačilo, tak jsem si pak vybrala jiné, kterých měli dostatek a místo těch 50 ks mi zase napočítala 47 !?!?!? :-S :-S :-S Pak mi teda ty 3 ks dodala, ale myslela jsem, že pošlu na základní školu. Mohla jsem ji to omlátit o hlavu a poslat ji do pr...., ale je to fakt prodejna s velkým výběrem, ovšem je potřeba přepočítávat, přepočítávat, přepočítávat...
Profilova fotka
Achojky holčiny ;-) Kathy:Já taky byla požádána o ruku na Štědrý den,ale před rokem :-) takže času na přípravy jsem měla habakuk :-D Ale naštěstí ještě nějaký ten čas máme ;-) :-N Mirco:Ahojky,nene dovču jsme měli jen v pondělí,od úterý už normálně chodíme do práce a z práce rovnou do bytu :-| je to opruz ]-( :-D :-D Tak to je teda síla v tom Grandpapíru,co to tam mají za prodavačku?bych se tam mohla postavit já a bylo by to nastejno :-D :-D :-D No hlavně že jsi nakonec pořídila ;-)
Ahojky Ivčo, si piš, že bys v tom Grandpapíru byla za hvězdu a chválili by Tě!!! Ale ta kravěnka, která dělá, je fakt hrůza a běs..... Zítra už zase páte, nechápu =-) . Už to máme za míň než 150 dní =-)
Profilova fotka
To je parááááda,že je zítra pátek :-D letí to jak blázen,já snad ještě začnu zmatkovat,abych všechno stihla :-( x-) Ještě ani nevim,kolik nás přesně bude :-( jestli já to dám dohromady,tak to bude zázrak 8-( :-N
Mno, tak to já také nevím, kolik nás bude, jelikož kromě rodičů o tom nikdo neví :-D :-D :-D :-D . A ještě nějaký ten měsíc se ani nedoví :-D . Mám pocit, že mám na všechno spoooooousty času a stihla bych naplánovat ještě 5 svateb :-D . Konečně už mám potvrzení o trvalém pobytu a příští týden můžeme vyrazit na úřad :-)
Profilova fotka
Teda vy jste pěkný tajnůstkáři :-D to já bych to takhle nevydržela,držet jazyk za zuby ;-) :-D
Jo, kdybys byla úča a všude kolem tebe celé dny jenom drbny, tak bys vydržela, věř mi :-D . V práci se to dovědí až PO!
Článek se načítá
Profilova fotka
Mirca: :-D :-D :-D ale já jsem také drbna,páč jsem to vykecala,kde jsem mohla :-D Já jdu do pelechu,mám celkem dost z tohoto týdne:-D |-| tak pááááááááááááááááááá ;-)
Ivčo, :-D :-D :-D :-D to je něco jiného, tys to chtěla říct, ale ja neeee ;-) . Dobrou noc a paaaaaaa ;-)
Ahoj holkyyyy!!! Dlouho tady nebyla smardík, snad nám neumrzla někde venku i s mimískem :-S . Vždyť už tam nemrzne.... Můj chlap vyrazil na pravidelné setkání s kamarády ze základky, mám klídeček :-D . Vlastně, dělám ty obálky na oznámení. Vývazky mám vyfocené, ale celý týden měl foťák v práci můj milovaný, až dnes mi ho přinesl, ale chcíply baterky. Všechny ostatní jsou legových autíčkách, tak musím nejdřív nabít a pak to sem vložím :-) . Jdu ještě dát pést bábovičku, aby měl chlap na ráno ke snídani - hýčkám si ho :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky Mirčo,jéé ty už máš album :-N Ty jsi ale šikula,ty obálky,vývazky a jmenovky nemají chybu ;-) jak od profíka x-) No já jsem ráda,že je konečně víkend :-N za tento týden jsem úplně k.o. ]-( :-(
Ahojky, co tady pohledáváš takhle pozděěě?? Já ještě nemám doma chlapa a samotné se mi do pelíšku nechce :-) . Děkuji ;-)
Mirca: ahoj, jak se dělají obálky, prosím tě? Já jsem se byla ptát v jedné tiskárně u nás, jestli by mi vytiskli oznámení, tak řekla, že není problém... a já: a kolik stojí obálky? A ženská mi řekla, že je to bez obálek, že si obálky musím sehnat sama!!! ]-(
x-woman: Vzala sjem si jako přelohu klasickou obálku, která nemá "trojůhelník" vepředu, ale tu "rovnou krátkou část. Pokud se na tu obálku pořádně podíváš, dojde Ti co a jak udělat. Přizdobení je individuální. Pouze upozorňuji, že jsem nic nestříhala, používala jsem řezáček - vypadá to lépe. Nevím, jak bych Ti to měla vysvětlit, zkus se zeptat konkrétněji ;-)
No, doufám, že si zapamatuji, kdo dělal obálky, až u mě přijdou na řadu :-D Já nemám ani vývazky, jmenovky, oznámení, natož obálky :-N Asi bych měla začít něco dělat, nějak ale není čas... A když už je, není nálada. A když je čas i nálada, není materiál :-D
Nakup materiál, abys ho měla doma, kdyby tě náhodou přepadla chuť něco dělat :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Achoooojky :-N Tak už jsme dnes nahoře (v bytě) položily koberce a rovnou i vypraly 8-(no a tak v pondělí tam začnem nosit nábytek,páč do příští neděle bychom tam chtěly bývat :-D Už zbývá jen vymalovat dvě komory,kuchyn a pokoj,ale na to já pěkně kakáju :-p to už dodělá skoromanžílek x-) Nechci tak 100 let vidět malování ]-( :-| ;-) Jinak na přípravy ted vůůůbec nemám čas,ale jakmile budeme přestěhovaný,tak se na to vrhnu x-) Mirco,ty obálky jsou fakt super,ale já si je raději koupím :-D páč do jejich výroby se mi nechce :-(
Sorbonku: Zařizování bytečku je radost ;-) , pořádně si to užij :-D . Nevím, zda jsou obálky super, ale mě se líbí - jsou prostě naše. Výroba netrvá nijak dlouho - odhaduji se vším všudy max. 5 minut. Ještě dopředu tisknu na papír, ze kterého pak skládám obálku, jména, abych to nemusela psát růčo nebo nalepovat na další papír. Tuhle obálku by mi totoiž tiskárná asi nesežrala :-D :-D . A cena jedné obálky? 2 kč :-) .
Profilova fotka
No tak mě by netrvaly 5 minut,ale 5 hodin :-D :-D :-D ale cena je super,za dvě kačky nikde neseženu =-) :-)
Nepodceňuj se pořáááád ;-) ;-) ! Každá jsem šikovná třeba na něco jiného. První obálka byla nejtěžší, hledala jsem tu správnou podobu. Původně byla ta první celá smetanová, ale pak přítel navrhl, abych ty vyražené kytičky podlepila vínovou a pak to odkývnul ;-) . Přidělal mi minutu práce :-D . Pravděpodobne v pondělí jdeme na úřad odnést papíry ohledně svatby ;-) . Budeš si brát příjmení manžela a od svého úplně upustíš?
Profilova fotka
Nás čeká úřad až v březnu,odevzdat vyplněný formulář a zaplatit poplatek ;-) Já si vezmu jméno mého přítele,on na tom prostě trvá :-| :-D :-D
My máme přinést papíry a poplatek do konce února, ale jenom kvůli tomu, že jsme čekali na mé potvrzení o trválém pobytu. Nesmí být starší než 6 měsíců před termínem svatby :-| . Už mi ho maminka poslala, tak můžeme jít na úřad vše domluvit. Aspoň budu vědět další podrobnosti :-) . Ten můj také vždycky chtěl svatbu kvůli tomu, abychom měli společné příjmení ;-) . Když jsem mu pak řekla, ať si vezme moje (není moc běžné, kdežto to jeho ano), tak jenom kulil oči a pochopil, že to není lehké rozhodování :-D . Teď mi dal volnou ruku - klidně si prý můžu nechat to svoje, bude mě milovat stejně ;-) . Na 90% bude kompromis - jeho a moje :-) . Bude to sice šííííleně dlouhéééé, ale...nějak nemám sílu vzdát se úplně příjmení, které ke mně patřilo od narození. Budu jeho, ale také svá :-D
Profilova fotka
Já jsem mu taky navrhovala at si vezme moje,ale to mi vůbec neprošlo :-| :-( Ale nakonec jsem ráda,že se toho svého jména zbavím :-D :-D :-D ale bude to hrozný nezvyk =-) 8-(
Chlapi jsou nějací divní :-D :-D :-D . Sobečkové!!! Tomu svému jsem řekla, že po mě chce něco, co on by neudělal....jestli mu to přijde správné. Nechala jsem ho s touto myšlenkou asi týden a pak jsem uhodila znovu :-D . Padla varianta, že budu mít obě - to připustil bez problémů a týden na to mi řekl, že si o přijmení mám rozhodnout sama, jelikož já ho budu nosit. Má u mě velké plus a i když budu teď mít dohromady 27 písmen, ráda budu používat i to jeho všednější příjmení ;-) . Ještě k těm obálkám - asi za 2 kačky je opravdu nepořídíš, leda žebys chtěla obyč bílé - ty jsou za kačku ;-) . Nechápů, že všechno tohle stojí takové peníze!!!! Jakmile je to něco souvisejícího se svatbou, je to o 500% dražší!! Máš už rozmyšlenou kytičku?
mirca: a to je nějaký speciální papír na ty obálky? Ani nevím, jestli je tady u nás seženu... :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?