Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Aha,tak to jo :-( chudinka malinkej-tak snad už to bude lepší a lepší ;-)
Profilova fotka
sorbon snad jo já mám taky dost, už v noci se mi budil co půl hodiny a plakal ze spaní :-( ach jo jak jdou přípravy svatby? já zrovna vybírám oznamko, chlapovi je to celkem jedno
Ivčo: My jich také nepotřebujeme moc, ale objednání mi přišlo zbytečné. Samozřejmě je to na každém, jak si to rozhodne a jaké oznámení chce. Mně nešlo o peníze, ale o to, že si s tím ráda vyhraju ;-)
Smardíku: snad už malému budulínečkovi bude lépe a vyspinkáte se oba, držím palečky ;-)
Profilova fotka
ahoj červnovky:) hlásím se po delší době:)) sorbon, jak se daří.. za námi se ani nestavíš:) prosím tě, jak jsi dělala ty slnečnice na jmenovkách? smardík: tak vidím, že s malým se moc nevyspíš, co.. ale snad to přejde a bude spinkat... a svatba se taky neruší, tak to je super ;-)
Profilova fotka
mirca taky děláš oznamko sama? já z vás asi budu mít depresi
Profilova fotka
Smardik,to ti věřim že musíš bít unavená :-( Stejně co my ženský musíme všechno zvládat,vid?Chlapům je vůbec všechno jedno 8-( No mě ted Mirca taky nasadila brouka do hlavy s oznámením a ted nevim,jestli si ho mám vyrobit nebo objednat :-( x-) A neboj,nejsi v tom sama-mému chlapovi je to taky jedno a vesele si tady ladí programy na TV :-D Všechno na svatbu vyrábim a pořizuji já a vždy to jen ukážu MP-jenom aby se neřeklo :-D
Profilova fotka
sorbon no malý řval jak tur, ted na chvíli usnul ve vůzku a on v klidu spí, to mě šíleně vytáčí. já přemýšlím jak malému trošku ulevit a on v klidu spí, ani pro ten vůzek do sklepa mi nezašel
smardíku: Už mám udělané. Jasné, že sama ;-) . Chvilka práce ve wordu a bylo to. Můj chlap také kouká na televizi a doufám, že intenzivně přemýšlí o hudbě, jelikož jsem mu otázku ohledně hudby položila už před dvěma hodinama a doteď se nevyjádřil :-D :-D :-D :-D .
Profilova fotka
Jéé ahojky sunny ;-) No já bych se tam ted už vůbec nechytala x-) tak raději zůstanu tady,přes den jste napsaly milion příspěvků a já pak měla co dělat,abych se tam vůbec vyznala :-D :-D :-D Sunny,ty slunečnice jsou normální samolepky,koupené v papírnictví ;-) tak papa a koukej se zase ukázat :-D
Profilova fotka
Mirca:Tak to musí pořádně přemýšlet,když se ti do ted ještě nevyjádřil :-D :-D :-D
Profilova fotka
mirca můj vesele spí :-) fakt chlap na baterky holky vy mě tím jak si děláte oznamka sami stresujete, budu z vás mít depku že já ho chci objednávat
Článek se načítá
smardíku: Vůůůůůbec nemusíš mít depku!!!! Vyrábím si ho kvůli tomu, že je jednoduché! V klídku si ho objednej a nic neřeš. Máš dost starostí s budulínečkem ;-) . S chlapem na baterky Ti neporadím. Ten můj teď došel s košem!!! No jo, stejně ty naše chlapy milujeme!!! Holky, jakou hudbu budete mít na svatbě?
Ivčo: Pokud se rozhodneš pro samovýrobu oznámení, můžu Ti případně moje vyřezávače okrajů nebo rohů půjčit, není problém.
Profilova fotka
mirca já si s ním taky nevím rady
Smardíku, ale miluješ ho, nééééé ;-) . Přiškrtit, přidusit, zaúkolovat!!!
Profilova fotka
Holky,jen kdyby nás ty naši skoromanžílci slyšeli :-D :-D :-D Mirco,to jsi moooc hodná,ale to já bych si v případě samovýroby někde koupila,ale děkujiiiii x-) Smardi:Bud v klidu,já toho taky ještě spoustu nemám a ty to máš o to těžší,že máš doma mimíska ;-) :-N
Ten můj mi občas koukne přes rameno, ale naštěstí nečte ;-) . Nevyměnila bych ho ani za nic, i když mě občas pořádně štve ;-) ! To mu pak řeknu: Pěkně mě štveš, ale těch sedmdesát let s Tebou ještě vydržím! :-D
Profilova fotka
Mirco: :-D :-D :-D To ten můj mi taky občas nakoukne,ale já ho hned vyženu s tím,že je to ženská diskuze :-D
Ivčo, jakou budeš mít hudbu na svatbě? Jasně, do ženské diskuze nemají chlapi cpát čumáček :-D
Profilova fotka
Mirco:Ještě v tom nemáme úplně jasno :-. Pochod bude asi klasika Potom na proslov http://www.youtube.com/watch?v=dbI3uZ... Na prstýnkování http://www.youtube.com/watch?v=Qk_4zv... Na gratulace http://www.youtube.com/watch?v=avnwbX... - ale to ještě nevim přesně =-) No a jako první tanec rozhodně toto http://www.youtube.com/watch?v=lyZZ7v... + možná nějaké překvapení :-D
Tak aspoň nejsme sami, co v tom nemají jasno. Vodnráčkovou s Bendem budeme mít určitě, ale nevím ve které fázi. To už je jasné! Pochod určitě nebude klasika, ale ještě to nemám moc promyšlené. Spíš teď přemýšlím o hudbě na hositnu a oslavu. zda živá hudba nebo DJ. Ale asi DJ, ten zahraje cokoli, ovšem musí být suprový. Joooo, ale kde takového vzít??? ;-)
Profilova fotka
No nám bude hrát kamarád který dělá DJ jen tak příležitostně a říkal,že pro nás jako pro kamarády to udělá x-) Ale je to naše zlatíčko,hodnoučký,miloučký :-D
Tak to aspoň máte vyřešené! My to musíme vyřešit co nejdříve, aby nebylo pozdě :-( .
Profilova fotka
No jsem ráda,že alespon toto máme z krku ;-) ale raději se fakt poohlídni co nejdřív,aby už pak nebyli všichni zamluvený :-.
Já se poohlížím a věřím, že můj milovaný pořádně přemýšlí (a rozebírá u toho lego) :-D
Profilova fotka
Mirca:Jooooooo to jsou věčný hračičky :-D to ten můj zase mastí hry na PS 8-( :-D Já jsem se ted zase pustila do novin :-N ale už nevim co tam mám všechno dát 8-( Takže to vidim tak na 15 stran max. x-)
15 stran!?!?!?!?!? To nedám dohromady!!! Ale, teď řeším hudbu, nemůžu řešit noviny, jinka bych zase hudbu odsunula na vedlejší kolej a ona je prioritní!!! Už jsem si udělala seznam, co všechno chci do novin, tak to snad nebude potom tak velký problém :-)
Profilova fotka
Mirco,já jsem tu taky většinu okoukala,ale trochu jsem si to pozměnila ;-) Kdybych všechno měla vymýšlet jen tak z hlavy a podle svého,tak je nebudu mít nikdy :-D
Profilova fotka
sorbon mimísek a ještě škola a příprava svatby, je to ideální kombinace :-D :-D a chlap odchází v půl šesté a chodí v půl šesté takže jsme fut sami

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?