Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Jo jo, mrtvo, ale já jsem teď momentálně tady ;-)
Profilova fotka
mirca já už taky, malý mi řval hlady
No jo, malinký má přednost, to se rozumí ;-) . Četla jsem, že krize s partnerem už je zažehnána, takže svatba bude? ;-) .
Profilova fotka
mirca no snad je krize zažehnána, pokud chlap dostane rozum svatba bude :-)
Chlapa rozum, to se moc neslučuje :-D . Ale ne, to bych jim křivdila, občas se světlá chvilka vyskytne :-) . Mysli pozitivně a vše dopadne tak, jak má. Existuje velice málo vztahů, které nikdy neměly krizi. Včera jsem byla koupit papíry na svatební oznámení, jmenovky a podobně... Konečně jsem našla to, co jsem hledala - uf. Mimo to jsem ještě partnerovi koupila Lego, jelikož má dnes svátek ;-) . Co jsem ušetřila na oznámení, to jsem utratila na Legu, ale o peníze nejde - člověk musí dělat sobě i jiným radost 8-) .
Profilova fotka
tak u nás by lego asi nepotěšilo, on je dost vybíravý tak je problém mu něco koupit. a máš pravdu chlap a rozum nejde dohromady :-D :-D
Přitel si doteď vybíral spíš nářadí nebo něco praktického. Ale předevčírem jsem vyrazili na puzzle a skončili jsme u Lega, tak jsem toho využila, zjistila přání a včera jsme mu ho tajně jela koupit, když jsem vyrazila na papíry :-D . Ještě jsem chtěla koupit stužky na vývazky, ale neměli takové, jak jsme chtěla, tak půjdu koncem ledna - to budou mít nové zboží. Teď musím končit, běžím s přítelem na rychlý nákup, takže zatím ahojky. Pak se sem pokusím nějak dostat fotku, ať nejsem anonymní :-) .
Konečně se mi sem povedlo dát fotku, kterou jsem chtěla, uff :-p
Ahoj holky, tak to vypadá, že by zase naše diskuze mohla oživnout, ne? Už je po Vánocích, Silvestr je dnes, zítra každá napíšeme, jak jsme trávily dnešní noc a pak se zase vrhneme na svatební přípravy, co? Jinak já jsem si byla vybírat šatičky, fotky těch, které jsem si vybrala, bohužel nemám, protože se v salonu nemohlo fotit. Teda jako mám je, ale ne se mnou :-( Až budu mít chvilku, tak je sem hodím. Mám je jen v mobilu, jak byly vystavené.
Ahojky všem červnovým nevěstám. také doufám, že od zítřa rozproudíme tohle vlákno diskuze ;-) . My s partnerem Silvestra moc neprožíváme, takže budeme doma a jelikož máme slušný výhled na prahu, budeme se koukat na ohňostroje. Mým snem bylo vdávat se na Silvestra. Ale dnes je tam zima jak v ruském filmu, tak jsem ráda, že budeme doma v teple :-D
Profilova fotka
Ahojky holčiny,tak konečně se tady něco děje :-D Už jsem se také těšila až bude po Svátcích a přípravy můžou začít x-) Mirca:Bud ráda že se vdáváš v létě ;-) já bych se teda v zimě nevdávala a neumim si představit,že bych místo střevíčků měla na nohou sněhule :-D :-D :-D
Sorbon: Mně by se líbila spousta sněhu kolem dokola a klidně i ty sněhule - prostě ta pohádková zima . No jo, ale takové už dneska nejsou ;-( .
Článek se načítá
Tak co, jak dopadl Silvestr? ;-)
Ahoj holky. My silvestrujeme klidně a pohodově každý rok. Do půlnoci jsme stavěli lego a hráli jsme si a po půlnoci jsme z okna koukali na ohňostroje nad Prahou a pak jsme se zachumlali do pelíšku :-) .
Profilova fotka
holky holky tady to je fakt hrůza, nikdo tu furt není
No možná tu jen nikdo nepíše...
Právě jsem si stáhla šatičky z mobilu do notebooku, tak si je dám do albíčka za chvilinku
Profilova fotka
Ahojky :-) tak Silvestr dopadl dobře.Popíjeli jsme u známých,o půlnoci jsme šli pouštět rachejtle a do pelechu jsme šli v 04h.ráno.Ale zase jsme chrněli do 13.30h. :-D x woman.Ty šatičky jsou krááásný x-)
x woman - šatičky jsou hezké, já si ty svoje budu šít sama, ale na to je ještě času dost. Ještě bych si je opotřebovala častým zkoušením :-D :-D :-D .
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak my jsme strávili Silvestra v poklidu díváním se na telku a hraním s malým synovcem. O půlnoci jsme vylezli ven na ohňostroj a v jednu šli chrupat. Včera jsem začala motat vývazky, spíš z nudy, ale aspoň jsem měla pocit, že se zase někam hnu. Jinak šatky, co jsem vybrala mám v albu pod č. 10.
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny v novém roce :-) w_woman: nádherné šatičky :-)
Ahoj holky, přeji příjemný den. vcelaranka - šatky jsou hezké :-) . Už jsi začala motat vývazky, jo? Hm, tak já na ně ještě nemám ani stužky, alespoň nemusím nic dělat ;-) . Ale ne, včera jsem udělala pilotní verzi svatebního oznámení se vším všudy. Vlastně, udělala jsem tři návrhy a teď se už jenom rozhodneme, které zvítězí. Máme už koupené papíry, ale na to je ještě spooooooousta času. A také jsem vyrobila finální verzi jmenovek na stůl. O svátcích jsem si sepsala harmonogram - co kdy zajistit, udělat, vyrobit.... K mému překvapení se do příprav zapojuje i partner a řekl, že domluví oslavu (večerní grilování) a ubytování pro lidičky 8-) .
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Vcelaranka:Ty šaty č.10 jsou moooc pěkný,a ty č.16 také nejsou k zahození :-D Koukám že už se pouštíte do vyrábění věciček na svatbu x-) tak já už mám naštěstí hotové vývazky,jmenovky,oznámení si objednám a ted se pustím do výroby svatebních novin,to dopadne 8-( :-D
No jo, sorbon, Ty už jsi někde jinde. Mně neutekl ještě ani měsíc ode dne, co jsme zamluvili termín. Až pozítří :-D :-D . Uf, to to letí =-) =-) =-) =-) =-) =-) . Asi bych měla začít něco dělat!!!!! Vcelaranka: ještě se mi na to bě líbí šaty č.8 - ze všech šatů jsou na tobě nejvíc sexy - dělají ti hezký dekolt :-) .
Profilova fotka
No já jsem si říkala, že od Nového roku začnu něco dělat, tak jsem začala...:-) Oznámko jsem si taky říkala, že budu vyrábět, ale pořád nejsem rozhodnutá jaké. O noviny se pokusím taky, ale zatím je vcelku čas.
Profilova fotka
sorbonku pojd si povídat i s námi:-))))) já akauculacek jsme tady:-)
Profilova fotka
Včelaranka: závoj na obrázku 05B je nádhernej a šatičky taky schvaluji moc ti sluší:-)
Profilova fotka
Mirca:To víš,já už plašim od září minulého roku :-D V září jsme koupily prstýnky a někdy v listopadu jsem začala vyrábět jmenovky a ty vývazky x-) No a ted začínám plašit zas :-D :-D :-D Sandu ;-) Už jsem tam :-D :-D :-D
Sorbon: My jsme se nemohli rozhoupat ohledně zajištění termínu, tak mám zpoždění :-D :-D . Ale nijak to neprožívám. Jsem docela zručná, tak si myslím, že to v poho zvládnu.
Profilova fotka
smardí to je dobře že už je to v pohodě :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?