Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Koukla, viděla, vše mi je jasné :-) . My zatím máme domluvený termín, místo obřadu a hostiny a fotografku. Do Vánoc už nic moc dělat nebudu, teď chci péct cukroví - peču asi 30 druhů a ve finále téměř všechno rozdám, jelikož my na cukroví moc nejsme :-D , ale po Ježíškovi se do všeho pustím :-) . Také budeme mít na svatbě spíš kamarády. Počty jsou zatím nejasné.
Profilova fotka
Teda 30 druhů?Ty jsi šikula :-) Já nepeču ani jeden druh :-D u nás to nikdo nejí (naštěstí) Já jdu do hajan,tak dobrou |-| x-)
Dobrou...
Profilova fotka
Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla ale mam novinku,uz mi prisly saty,jeste jsou na poste ale prisiti vikend si je zkusim,necham si je u mamky aby je muj nevidel,tak pak dam vedet...no jsem zvedava a trochu se obavam aby byly hezke.... :-|
Profilova fotka
ahoj holky taky nemam nejak casek sem chodit .. ale ja uz mam satky taky doma :-) jen nejak neni casek na fotky :-) ale budu se snazit :-)
Profilova fotka
kathus parada uplne se trefili,ja po vikendu hodim fotecky mojich saticek,tchyne rikala ze jsoou krasne tak snad....uz se na ne tak tesim... :-D
Profilova fotka
Achoooj,holky tak jsem moooc zvědavá na šatičky,šup sem s nimy ;-)
Ahoj holky!!!! Kathus, šatky máš hezké. My už máme s partnerem celkem jasno, co se týče šatiček - bude to nějaký model Mori Lee v kombinaci s vínovou. Nebo, spíš jsme vytvořili vlastní model na základě inspirace. Teď už jenom přemýšlím, zda si je ušiju sama nebo je dám někomu ušít ;-) . Také jsme si vymysleli vlastní svatební oznámení - chceme mít něco originálního ;-) . Hezky připravuje a těšte se :-) .
Profilova fotka
mirca: ahojky taky tě tady vítám ;-) sorbonku odešel mi poítač takže jsem zoufaláááá!!!! ted jsem si půjčila na chvilku notase u tchýně.............
Profilova fotka
ahoj konečně tu někdo je, je to tady jak po vymření a já potřebuju zlepšit náladu
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Kathus,koukala jsem na tvé šatky a jsou super x-) Smardik ahojky,co se děje že máš špatnou náladu? =-) A co Tomášek,roste,toste? ;-)
Ahoj holkyyyy!!! Nějak se v posledních dnech nemůžu zastavit a už vůbec se nepotkávám se svým volným časem!!!! :-p Buď peču cukroví, nebo připravuji něco do práce nebo.... Ale mám i něco pozitivního - koupila jsem si látku na šatičky - huráááááá 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Mirco ;-) Já také v poslední době vůbec nic nestíhám :-( jsem furt v práci,do toho jsme měli včera a dnes inventuru,no hrůza a děs ]-( Ani nestíhám chodit sem na Beremko :-( ale na druhou stranu,ted šla svatba trošičku stranou,páč jsou tu Vánoce :-D
Profilova fotka
sorbon Tomášek krásně roste :-) a je už hodnější, má už jakýsi takýsi režim. No jsem smutná protože u nás to nevypadá na svatbu ale na rozchod :-( jen se hádáme
Profilova fotka
smardiku ahooj, dlouho jsem tu nebyla, ale koukam, ze tu jsi ty, taxem te prisla pozdravit... ale dobre zpravy nemas! jaktoze se hadate?! :-o to bude jen prechodny, uvidis...
Profilova fotka
zabi já ti nevím, hádáme se kvůli každé ptákarně, jsem radši když není doma :-( ale maličký mi dělá jen radost, je to moje štěstíčko
Profilova fotka
no a jak velkej je nadsenej z malyho? pomaha ti aspon trosku? treba jste jen oba unaveni z nove situace... to je hroznej zasah do zivota mit miminko! to ti obrati zivot naruby.. taxe pak muzou dit i prudsi reakce. ale oba jste se na mimi tesili, ne?
Profilova fotka
zabi pomáhal tak první 3dny jak jsme přišli z porodnice a já ještě byla slabá, ted na to kašle, jak něco chci musím mu říct 5krát a to má kecy. dneska byl s malým poprvé venku a to má 7 týdnů, to snad hovoří za vše ne? a včera s ním byl poprvé sám a po 20 minutách mi volal at okamžitě přijdu že to s ním nezvládá :-( a to plánované mimi na které jsme se těšili
Profilova fotka
oou, tak to je blby, to je mi lito:-( to skoro vypada, ze se tesil na panenku, ne na zive miminko. asi ho musis doma nechavat s malym tomasek casteji samotneho, aby si zvykal. a nechat je tam at se deje, co se deje. vsak on si poradi. ale musi si k nemu taky najit vztah a pochopit, ze to je opravdu zivy tvorecek, co tatu potrebuje stejne jako mamu.
Profilova fotka
zabi tak nějak, no měl dost zkreslené představy o tom co je to mít dítě, maloval si to moc pohádkově a ted je vykulený z toho že malý řve někdy i 3 hodiny, že se budí co hodinu někdy apod.jo já bych je ráda nechala spolu ale co mám dělat když tu lítá po sousedech a volá mi že jestli okamžitě nedojdu tak jde s malým k rodičům? snad dostane rozum, pokud to tak půjde dál tak mu sbalím věci a jde a to už jsem mu dneska řekla, rozdíl nebude kdyř s ním budu sama žádný - no možná jo budu klidnější. On velkej je strašněj vztekloun a já mu nedokážu vysvětlit že jak je vzteklý on a protivný že se to přenáš i na malého, že když je na mě furt protivný jsem smutná a malý to cítí a nedokážu ho uklidnit
Profilova fotka
uuuch, tak to je vazne blby. mi prijde, ze je trochu nevyzralej, kdyz si s malym neumi sam poradit. a nemate nejaky znamy, co by taky meli maly detatko? ze byste je pozvali a tomas by od nich odkoukala, jak se vas znamej chlap o dite stara? ... jinak mas naprostou pravdu, ze detatko pozna, kdyz neni mamina v pohode. a podle toho, co pises, nebude moc velkej rozdil jestli budes sama. ale moc me to mrzi. a co vubec vasi a co t. rodice? jak se k tomu stavi? tam bys nejakou pomoc nedostala? (myslim aby velkyho zpracovali trosku)
Profilova fotka
zabi právě že známe máme a kvůli nim je takový, jak byl doma se mnou ze začátku fakt pomáhal a i v těhotenství doma hodně věcí dělal at si odpočnu, ale u něj v práci mají dva tak malé dětí - jedno má půl roku a druhé je o měsíc starší než Tomášek a ti doma nepomáhají vůbec - podle jeho slov by nepřebalovali, na procházky nechodí apod, má se starat matka takže to zkouší i na mě ale narazil chlapec, dneska jsem už udělala točo s tím že jestli se to brzy nezmění budu s malým raději sama tak uvidíme. jdu spát, malý se mi ve 2 hodiny budí a pak od 5 už nespí - tak jednou za týden jo
Profilova fotka
aha!! no tak to jsou tupci ti chlapi a chudaci zensky! tak to by se teda mel T. dost rychle vzpamatovat - starat se ma matka? a od ceho je otec?! ja bych mu dala normalne pesti!!! me za tebe uplne nastval! no hlavne silu a nenech si s*** na hlavu. a dobrou noc, myslim na tebe, at se to zlepsi.
Profilova fotka
smardi co se to dočítám??? drž se zlato věřim že se to zlepší..... ;-) aspon že ten malinkej nezlobí.... :-D
Profilova fotka
Ahojky smardik,tak to mě mrzí jaká je u vás situace :-( a není to určitý druh žárlivosti? třeba tvůj přítel žárlí na to,že už se nevěnuješ jen jemu :-| Mužský mozek tohle nepochopí,že s narozením miminka jde tak trochu všechno stranou :-. Ale snad se to časem srovná,zkuste si o tom promluvit =-) Tak držim moooc palečky a držte se s Tomáškem ;-)
Profilova fotka
tera snad se to zlepší :-) doufám že to zvládnem,máme pro to krásný důvod :-) zrovna leží a kouká jak puk
Ahoj holky. Smardiku, také mě napadlo to, co sorbon, zda se nejedná o žárlivost. Chlapi si to v hlavě srovnávají daleko pomaleji než ženy. Nedělej unáhlené závěry, i když Tě to samozřejmě mrzí. Věřím, že se vše srovná :-) .
Profilova fotka
Ahoooooj holkýýýýýýý :-D
Také všechny zdravím předposlední den v roce ;-) !!!!! Vánoce jsou téměř za námi a termín svatby se blíží. Uf, už je to méně než půl roku =-) . Naše vlákno diskuze je poněkud mrtvééééé :-|
Profilova fotka
holky kde jste všechny, tady je mrtvo

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?