Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
holky musím pochválit chlapa, nechal mi zahrát písničku v rádiu :-)
Smardíku, tak to je hezkééééééé, držím Ti palečky :-)
Profilova fotka
mirca dík :-)
Tak jsem si vstoupila do svědomí a začala něco dělat - mám finální podobu jmenovek na stůl! Zatím vyrobený jeden kus, ale vše pečlivě uložené v počítači a pak už jenom vytisknout, rozstříhat a dát dohromady. Také přemýšlím o kytce, účesu, dekoraci a šatech. Chci vše jednoduché, nepřeplácané a přesto krásné - a to je to nejtěžší =-)
Profilova fotka
Smardik ahojky ;-) Tak vidíš,už je to v pohodě :-N hlavní je,že jste to ustály x-) Mirca:Já jsem se zas pustila do svatebních novin-už mám první stranu :-p :-D :-D Jinak já chci také vše jednoduché,výzdobu stolů,šaty a tak =-) Nemám ráda přeplácané věci :-D A znáš to-v jednoduchosti je krása ;-) :-N
Profilova fotka
mirca já mám houby :-) ale o kytce jsem taky přemýšlela a šaty vím asi jaké sobron do svat.novin se pouštím tak půl roku a ještě jsem nezačala, ale slibuju že hned jak skončí zkouškové dám se do toho, mám hromadu materiálu do těch novin :-)
S novinami jsem ještě nezačala a zatím nemám ani inspiraci - vlastně jo, ale.... Uvidím, zda vůbec budou a v jakém rozsahu. Budu mít jasno, až rozhodneme, zda hositna a oslava bude na tom samém místě, nebo se budeme přesouvat. Teď si sháním kontakty na kadeřnici, květinářku, kosmetičku, abych měla vše blízko a nemusela objíždět v den svatby celou Prahu :-)
Profilova fotka
Já mám taky nějaký materiál-ale který jsem tu šlohla ostatním nevěstám :-D :-D :-D Tak se rovnou omlouvám 8-( :-N né ba né,něco jsem si stáhla i z netu :-p :-)
sorbon: Také jsem hledala na netu. Zatím mám pouze nejasnou představu. Děláš je klasicky ve Wordu nebo v nějakém jiném programu?
Profilova fotka
Jéé Mirca,já jsem antitalent na PC,dělám je jen ve wordu-to zvládnu :-D
sorbon: :-D Mylsím, že až tak velký antitalent na PC nebudeš, když si umíš udělat ve wordu noviny ;-)
Profilova fotka
sorbon já mám taky materiály od ostatních nevěst,něco jsem našla na netu a něco v jedné knize co jsem našla v levných knihách
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Mirca:Když jsem tu koukala na svatební noviny jiných nevěst,tak ty byly úžasný x-) já tam dám hodně vtipů,nějaké naše fotky,no prostě něco na pobavení :-D ale určitě to nebudu mít tak propracované jako jiné nevěsty tady,ale to nevadí,hlavně že budu mít radost z toho,že jsem něco vyrobila sama ;-) x-) :-D Smardik:Ono je asi težké začít s těmi novinamy,ale jak už se do toho pustíš,tak to pojede.Ještě že je tady tahle diskuze,dá se tu toho spoustu pochytit :-N x-)
Ahoooooj! Sorbon: Díky Tobě budu mít všechno udělané asi třicet krát dřív, než jsem původně měla v plánu :-D :-D :-D :-D !!! Co teď asi dělám????? Ano, dávám dohromady naše materiály na noviny a přemýšlím, kolik stránek budou mít a jakou úpravu zvolím :-) :-) . Chlap mi úžasně pomáhá - sladce spí :-D :-D
Profilova fotka
Mirca: :-D :-D :-D Ale víš jak potom budeme vyzívané že už všechno máme :-N pak už budeme mít pohodičku a klídek ;-) Tak to máš úžasného pomocníka :-D já taky.Zatímco on si čte dnešní noviny,tak já v hlavě přemýšlim o svatebních novinách,do toho ještě žehlím a píšu si tady na BRMS ;-) x-) :-D
Četla jsem si tady nějaké vtípky do svatebních novin a smála jsme se tak, až jsme brečela :-D :-D . A vzbudila jsem moji úžasnou polovičku :-) . Teď mu dělám oběd, naštěstí ještě je celkem plná lednice :-) . Jo, jo, budem vyzívané a neskutečně v klidu, ale to já jsem téměř vždycky :-D
Ahoj holky, nechtěla byste nějaká hodit tip na svatební noviny? Já jsem jak poleno, obávám se, že nezvládnu ani ty vývazky, okteré se chci taky sama pokusit. :-(
x-women: zatím nemám nic, pouze hledám materiály a sháním inspirace. Vývazky určitě zvládneš, na tom není nic těžkého ;-) . Někde je tady i diskuziní vlákno přímo Svatební noviny, tak tam zkus kouknout, třeba najdeš nějakou inspiraci.
díky za tip! A ty si nebudeš zakládat žádné album? =-)
Namáš zač ;-) . Asi budu, ale zatím nemám co do něj. Své vlastní návrhy a výtvory jsou zatím v počítači (oznámení, jmenovky), na papíře (návrh šatů) a v mé hlavě (noviny, dekorace,...), tisknout a realizovat budu až někdy koncem března. Pohoda, klídek,.... 8-) . Jen koukám, že tady není nikdo s datem svatby 19.6.2009 :-| . No nic.....
mirca18: tak šup, šup!! Koukej hodit návrhy do reality a sem s nimi! Jsme zvědaví 8-)
Profilova fotka
Ahojky x woman ;-) Já jsem právě hodně věciček do svatebních novin,našla na té diskuzi "svatební noviny"jak tu psala Mirca a včera jsem celý den brouzdala po netu a hledala obrázky se svatebními motivy,no a něco našla x-) Zatim mám jen první stranu,ted spíš tak dumám nad tim,jak a jestli to vůbec jde,nascenovat fotky z dětství do PC,jde to??? =-) :-. :-D
Sorbon: jasně, že jde, je to jednoduché. Jen je potřeba mít doma tiskárnu se skenerem :-) .
x-women: Realita bude až koncem března, začátkem dubna. Šaty budu šít až v dubnu, nebo květnu, času dost 8-) . Nechci moc dělat dopředu, protože jak se znám, nejlepší věci mě napadají až když mám "nůž na krku". Bylo by mi líto pak vyhodit všechny jmenovky a oznámní a věci podobné. Takhle to "zraje" jako víno a ve finále to bude to nejlepší, co vyprodukuji ;-) . Tak až něco budu mít, založím album.
Profilova fotka
Mirca:Tak jsem zkoušela to skenování :-( Dala jsem tam fotku z dětství a místo aby se mi to naskenovalo do PC,tak mi to tu fotku vytisklo na papír,nevíš jak na to? ;-( :-) Díííky
Sorbon: netuším jakou máš tiskárnu!!! U nás dáme foto na sklo a v počítači si otevřu ikonku HP a dám tam skenování a naskenuje se mi to do dokumentů do složky moje naskenované obrázky.
Profilova fotka
Mirca:Děkuju,já to zkusim ;-)
Teď jsem to pro jistotu ještě zkusila a u nás je to takto: Obrázek na sklo, otevřít tiskárnu, zmáčknout skenovat obrázek a pak už tě to navede.
Holky, co udělá restaurace s námi dodanou dekorací po hostině nebo rautu nebo čímkoli? Třeba ubrusy, svícny a věci podobné? Máte nějakou zkušenost?
Redtaurace to použíje na jinou svatbu. Jedna restaurace nám nabídla, že když jsme to zaplatili, že si to můžeme i odnést...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?